Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456


0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 8.02.2013 22:38:01
Miś Polarny
Anthro
Przecież to kwestia wiary, skoro wierzysz, że tak jest, to po co to sobie udowadniać?

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 8.02.2013 22:40:22
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
I do pomocy w pełnym zrozumieniu, i dla potwierdzenia.

Nie, nie jesteś reinkarnacją kota.
Masz to co chciałeś, możesz już sobie iść.

1
(+1|-0)
Re: Kot
Wysłano: 8.02.2013 22:54:52
Anthro
Cytat z "Drakalen": (Link »)
Przecież to kwestia wiary, skoro wierzysz, że tak jest, to po co to sobie udowadniać?

Wydało się że nie jest pewny :)

Panie Reinkarnacyjny, jakbyś puścił ten pomysł i pozwolił mu w spokoju naturalnie spłonąć... to nie, wolisz podkładać do ognia.
- Czemu tak płonie?
- Może przestań podkładać?
- Hm... No nie wiem...

Tak to z boku wygląda.
Pozostaje tylko powiedzieć godspeed

4
(+4|-0)
Re: Kot
Wysłano: 8.02.2013 23:03:09
Arachne
Taur
Co do mruczenia, nie robię tego celowo. W towarzystwie czy na ulicy Kot zdaje się wiedzieć, że to "zabronione"
Przez "celowo" miałem na myśli, że sam to robisz bo chcesz to robić. Jesteś świadomy socjalnych konsekwencji robienia tego publicznie dlatego tego nie robisz przy obcych. Przy swoich robisz to bo chcesz, sprawia ci to przyjemność i wyuczyłeś w sobie taki nawyk. Dlatego nie zauważasz tego jako czegoś wymuszonego. Sam mam taki nawyk. Jak coś mnie denerwuje a jestem w środowisku które rozumie moją futrzastość to burczę. Jestem za leniwy na ciągłe wymuszanie ryczenia to sobie chociaż burczę. Tak już mi weszło w nawyk. Nie twierdzę, że to przez supernaturalną aktywność.

A w ezoterykę wrosłem za głęboko...
Ale skończmy tą dyskusję, bo żadnego konsensusu tu nie będzie.
Jakiś buddyjski mnich powiedział kiedyś... "Jeśli wygrałeś dyskusję, nie nauczyłeś się niczego". Przekonaj mnie do swoich racji. Jak mówiłem, próbowałem zgłębiać nadprzyrodzone ale nie znalazłem nic co by mnie przekonało. A na każde bezpodstawne twierdzenia zaraz wymyślałem test jak je zweryfikować i nagle okazywało się, że moja aura sceptycyzmu jest silniejsza niż ich paranormalne moce.

Napisałeś wcześniej:
Trzecie Oko pozwala mi widzieć czakry...
To jest banalne to przetestowania. Jeśli to "trzecie" oko, to nie potrzebujesz zwykłych oczu. Ustawiamy trzy osoby, zasłaniamy ci oczy i prosimy aby usiadły na losowych krzesłach. Wystarczy, że wskażesz kto usiadł gdzie. Podejmujesz się takiego testu?

1
(+1|-0)
Re: Kot
Wysłano: 8.02.2013 23:08:22
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "DarkV": (Link »)

Napisałeś wcześniej:
Trzecie Oko pozwala mi widzieć czakry...
To jest banalne to przetestowania. Jeśli to "trzecie" oko, to nie potrzebujesz zwykłych oczu. Ustawiamy trzy osoby, zasłaniamy ci oczy i prosimy aby usiadły na losowych krzesłach. Wystarczy, że wskażesz kto usiadł gdzie. Podejmujesz się takiego testu?

Nie, bo trzecie oko nie jest od tego i tak się nie da!

Anonim
3
(+4|-1)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 0:26:50
Jest już późno, więc napisze tylko jedno: tak irytującej osoby na Polfursie nie widziałem od dawna. Dobranoc.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 0:45:20
Anthro
Tacy też muszą być. Bez różnorodności nie byłoby wiedzy, żadnej.

11
(+12|-1)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 0:58:03
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ale on nie prezentuje sobą nic co by sie ze słowem "wiedza" wiązało :facepalm:
On po prostu chce usłyszeć, że jest wyjątkowy, specjalny, że jest pięknym, ginącym gatunkiem, gejem-samotnikiem którego nikt nie rozumie, częściowo opętany, częściowo obdarzony duszą kota która daje mu pewne cechy których nikt inny nie ma, poznał tajemnice okultyzmu i jego specjane zdolności pozwalają mu widzieć rzeczy jakie sie nam- zwykłym śmiertelnikom nawet nie śniły!

Tłumacząc na nasze: Jest ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ społeczną z zaburzeniami emocjonalnymi, depresją i prawdopodobnie brzydki laps z niego, żadna dziewczyna go nie chciała to postanowił poszukać sobie innego kolesia który go przygarnie. Wkręca sobie że jest czarownik a trzecie oko to chyba ma w dupie, łazi po tym internecie i truje ludziom jaki to on nie jest szaman-okultsta a tak na prawde jeszcze nie wyszedł z fazy imponowania w giimnazjum swoją odmiennością. Zamiast iść do psychiatry to teraz będzie popierdalał od osoby do osoby trując że ma w sobie kota i będzie sie zwijał do pozycji embrionalnej (chyba to z powodu jakiejś traumy) wkręcając sobie coraz badziej że ten cholerny kot jest w nim dopóki pewnie nie dorośnie albo zostanie taki następny Raavi albo ten jego chłopak, żyjący w swoim świecie istniejacym tylko w jego głowie.

W wielkim skrócie - ♥♥♥♥♥ na atencję


Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)

A mi potrzebny jest ekspert.

Tak
PSYCHIATRA
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 9.02.2013 1:07:11

9
(+9|-0)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 1:06:19
Lisica Ruda Północna
Anthro
Usiłując rozkminić w 100% kwestię przedstawioną w wątku, udało mi się stwierdzić tylko jedno:



MÓZG ROZJEBANY XD

BTW, czy tylko ja mam wrażenie, że ostatnio na PF-ie da się zauważyć wzmożoną aktywność głęboko zakamuflowanej opcji trollerskiej? :-Dk

Ale jeżeli jednak NIE jest to ukryta opcja trollerska... Hmm, cóż. Ujmę to tak:

Reinkarnacyjny_Kocie, być może rzeczywiście czujesz w sobie kota, przyswoiłeś sobie niektóre z ich zachowań i uważasz je za naturalne dla siebie etc. I ok, ja osobiście nic do tego nie mam, dopóki nie uznasz mnie za mysz i nie będziesz próbował pożreć, nie przeszkadza mi to xD Ludzie mają różne podejścia do swojej osobowości i do świata, nieraz o wiele dziwniejsze.

Obawiam się jednak, że w takim wypadku mogłeś pomylić fora/społeczności/fandomy/łotewa. Tak jak sam to określiłeś:

Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
A mi potrzebny jest ekspert. Lub ktoś, kto ma podobną sytuację.


Potrzebujesz kogoś, kto będzie posiadał rozległą wiedzę na temat zjawiska, o którym piszesz, lub kogoś kto cię zrozumie, kto czuje to samo co ty i z podobną postawą się identyfikuje. Niestety, ale (przynajmniej o ile ja znam to forum) na Polfursie chyba raczej nie znajdziesz zbyt wielu takich osób (choć może się mylę).

Tak jak już ktoś wcześniej zauważył, opis twoich przeżyć i uczuć jest o wiele bardziej zbliżony do theriana albo otherkina (sorki, mam problem z odróżnieniem od siebie tych dwóch subkultur :D ), niż do futrzaka. My jesteśmy raczej szeroką grupą mocniej lub słabiej zżytych ze sobą znajomych, których połączyła wspólna fascynacja: w tym przypadku fascynacja postaciami zwierzęcymi, zwłaszcza anthro.

Lubimy arty które je przedstawiają, książki lub opowiadania w których takie postaci występują, zazwyczaj tworzymy sobie "fursony" czyli nasze futrzackie alter ego, niektórzy z nas rysują, niektórzy z nas piszą, niektórzy grają postaciami anthro, niektórzy lubią w towarzystwie innych futrzaków czasem zamruczeć, warknąć etc. A niektórzy mają to wszystko w dupie i furry jest dla nich po prostu pretekstem żeby poznać nowych ludzi o mniej więcej zbliżonych upodobaniach i zajebiście spędzić ze sobą czas ;)

Ale jakkolwiek żywa byłaby nasza fascynacja uniwersum furry, w miażdżącej większości przypadków ma ona po prostu wymiar hobbystyczny. Lekki odchył, "konik", jak drzewiej mawiano. I naprawdę, NAPRAWDĘ odczuwanie w sobie dzikiej, zwierzęcej duszy cierpiącej poprzez uwięzienie na wieki w ciele człowieka NIE JEST u nas na porządku dziennym. Tak więc być może rzeczywiście poszukać forum, na którym użytkownicy lepiej cię zrozumieją. ;)

Jeżeli zaś chcesz pozostać u nas, zastosuj się do rad które inni użytkownicy opisali wcześniej lepiej ode mnie. W dobrym tonie jest zacząć od Powitań, powiedzieć coś o sobie, wzbudzić na tyle pozytywne wrażenie na ile się potrafi, dać się poznać. Mówienie z marszu w pierwszym poście o swoich mega-parapsychicznych-ezoterycznych skillach to rzucenie innych userów od razu na głęboką wodę, i nie każdemu może się to spodobać ;)

Pozdro, i życzę odnalezienia własnej drogi. A może po prostu przyjemnego jej poszukiwania? ;-)k

9
(+10|-1)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 9:02:18
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Drow": (Link »)
Jest już późno, więc napisze tylko jedno: tak irytującej osoby na Polfursie nie widziałem od dawna. Dobranoc.

Przecież Ara, Vethuleion i ja udzielamy się na co dzień.
Myr

7
(+7|-0)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 9:31:04
anthrocat
Anthro
Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym mieć ten towar co on pali. Może jestem tylko ograniczonym kmiotem, ale moja wyobraźnia nigdy nie uzyskała nawet 10% takich wizji czy odczuć. :milosck: Niestety życie jest ciężkie i szybko sprowadzi ciebie z nirwany na ziemię.
Załącznik:
jpg  fritz.jpg (25.87 KB; 456x348 px)
21_51160943bd42a.jpg 456x348 px

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 10:40:50
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym mieć ten towar co on pali. Może jestem tylko ograniczonym kmiotem, ale moja wyobraźnia nigdy nie uzyskała nawet 10% takich wizji czy odczuć. :milosck: Niestety życie jest ciężkie i szybko sprowadzi ciebie z nirwany na ziemię.


Mam kumpla który zna kogoś kto zna kogoś kto ma dobre kaktusy :>

0
(+2|-2)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 15:37:47
Hiena
Zwierzę
TYLE PLUSIKÓW \o/ :D

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Kot
Wysłano: 9.02.2013 22:21:58
Irbis
Bestia
Cytat z "DarkV": (Link »)
Trzecie Oko pozwala mi widzieć czakry...
To jest banalne to przetestowania. Jeśli to "trzecie" oko, to nie potrzebujesz zwykłych oczu. Ustawiamy trzy osoby, zasłaniamy ci oczy i prosimy aby usiadły na losowych krzesłach. Wystarczy, że wskażesz kto usiadł gdzie. Podejmujesz się takiego testu?
DarkV, to oczywiste, że nie może przejść tego testu, bo nie potrafi puszczać oka. Gdy zamyka dwoje oczu, samoistnie zamyka mu się trzecie. =P
Ot i pies, czy też kot pogrzebany.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 10.02.2013 10:33:57
Uncia Hortensis
Rabatka
Dlatego właśnie...
Cytat z "DarkV": (Link »)
Ustawiamy trzy osoby, zasłaniamy ci oczy i prosimy aby usiadły na losowych krzesłach. Wystarczy, że wskażesz kto usiadł gdzie.

Musisz umieć zamykać osobno każdej powieki jeżeli po prostu zasłonisz je sobie.
Myr

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 10.02.2013 10:52:36
Irbis
Bestia
A co gdy trzecie oko ma usytuowane w którymś ze standardowych, albo gdzieś bardzo blisko? *Przysypuje wystające resztki dopiero co pogrzebanego psa, czy tam kota. A może hybrydy?*
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

2
(+2|-0)
Re: Kot
Wysłano: 10.02.2013 11:35:26
Tinker Pony
Zmiennokształtny
A może trzecie oko potrzebuje do działania pozostałych dwóch? Może to tak, jakby kazać komuś zamknąć jedno oko tak, żeby zachował widzenie przestrzenne? :P

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 10.02.2013 16:20:23
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Z dość wielkim trudem, ale udało mi się w sobie odkryć, i zaakceptować moją zwierzecą, Kocią, naturę. Która objawia się behawiorystycznie (mruczenie, zwijanie się w kłębek, drapanie, prychanie itp). Nie uprzykrza mi życia, raczej je ubarwia.


Hm... widać każdy człowiek ma w sobie duszę jakiegoś zwierzęcia, interesting... Tak jest ciekawiej, niż po prostu stwierdzić, że człowiek jednak pochodzi od zwierząt i wykazuje podobne zachowania w wielu kwiestiach.

Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Odkryłem po wielu dociekaniach i przemyśleniach, że to reinkarnacja, transmigracja duszy Kota w zajęte, ludzkie ciało z ludzką duszą. Lekka forma opętania, w której kontroluję Kota. Jest do "zwierzęcy duch", z którym potrafili porozumiewać się szamani afrykańscy i północnoamerykańscy.


Odkryłeś po wielu dociekaniach, tak? W jaki sposób to odkryłeś? Wiesz, w końcu każde odkrycie ma za sobą jakąś metodologię i musi to być coś powtarzalnego, co da się jednoznacznie i w każdych warunkach stwierdzić, więc czekam, przedstaw nam jakiś eksperyment albo dowód.

Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Jestem też terianinem - urodziłem się, mając w sobie dwie dusze - ludzką i zwierzęcą, kocią. I w szczególych chwilach medytacji umiem "widzieć" pod powiekami drugie ciało, wyglądające jak antropomorficzny Kot. Zajmuję się bowiem medytacją i ezoteryką (PSI Ball, OOBE, nirvana, czakry, astral, channeling) od 3 lat.


Nice, powiedz mi, czy naoglądałeś się za dużo Supernaturala, czy może wpisałeś w wiki "ezoteryka" i przepisałeś tutaj pierwsze kilka pojęć z góry, jakie tam znalazłeś?


Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
W każdym razie chciałbym zapytać o to, czy zetknęliście się z reinkarnacją zwierzęcia w człowieku? Co o tym myślicie? To możliwe?


Chciałeś chyba powiedzieć "z INKARNACJĄ". Widać nie rozumiesz do końca pojęć, którymi się posługujesz :P

PS: Brzmisz jak Dwaaggy, czy jak mu tam (nie chcę siać paniki, takie tylko spotrzeżenie).
Załącznik:
jpeg  Jackie-Chan-WTF.jpeg (29.03 KB; 630x400 px)
1275_5117bab2944a3.jpeg 630x400 px

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane