Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


-1
(+0|-1)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 19:58:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Szukanie akceptacji mnie nie obchodzi! A ezoterykę znam na tyle, na ile znam, to moje zainteresowanie! Nie mówię, że umiem to super, bo nie! 3 lata to mało na cokolwiek w choćby sobrym stopniu! Ale wasze podejście co najmniej obraźliwe bez krztyny empatii to przegięgie! Przegięliście, ludzie!

JEZUSMARIA!

I co sie stanie?!



Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Mam nadzieję, że sumienie nie da wam spać, bo ja mam uczucia i naprawdę szukałem tylko porady odnoście książki i pomocy w zrozumieniu mechanizmu i powodu reinkarnacji zwierząt w ludzkim ciele. A spotkałem drwiny, oplucie i wyszydzanie. Nie znacie mnie, jak więc możecie być tak okrutni? Czy nie zasługuję na normalną rozmowę, bez wyszydzania i przekleństw? Nie zasługuję na spokojną, stonowaną dyskusję? Aż tak zezwierzęciliście się, że panuje tylko zasada "niszcz i szydź z inności, pożryj, by cię nie pożarto"? Już wiem, czemu niektórzy zludzi zakładają maski -by ukryć moralną zgniliznę, raka, zło. Jednak Internet... Tu zrzucacie maski, jak widzę. Współczuję wam. A byłem o krok od poproszenia o swoiste FAQ czy pomoc we wdrożeniu w fandom. Teraz... Tylko mi żal was, futrzaki. :-(k


A jednak nic : D

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:06:02
Kot
Anthro
Fakt, mogłem zacząć inaczej, wiem. Poznać fandom, wkręcić się, okej. Ale nie zmieniłoby to waszego stosunku do tego Kota czy mojej filozofii ani o jotę! Przyznajcie się przed samymi sobą, że mam rację. Nie mam? Proszę, wprowadZcie mnie i wrócimy to tematu w nieokreślonym "kiedyś"".

2
(+3|-1)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:07:20
PERMABAN
Cytat:
Mam nadzieję, że sumienie nie da wam spać

Sure.

3
(+3|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:07:28
Miś Polarny
Anthro
Przed chwilą chciałeś stąd spieprzać i mieliśmy płakać za tobą po nocach...
I myślisz, że też byłaby taka reakcja? Niekoniecznie. Czy np. o swojej futrzakości mówi się każdej nowo poznanej osobie? Nie, bo czuła by dystans. A jak cię polubi, zaufa Ci i na odwrót, to może się dowiedzieć. Tutaj jest podobnie.
Ostatnio edytowany przez Drakalen dnia 7.02.2013 20:08:55

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:11:04
Kot
Anthro
A co, może jednak podejmiecie wyzwanie i wprowadzicie mnie? Zobaczymy, czy zmienicie podejście do mniie czy nie. No więc... Co jest akceptowalne, czego unikać i jak rozumieć prawidłowo podstawowe pojęcia? Dodam, że czytałem już definicję Furry sharpy'ego. Przy okazji - jak jest z chrześcijańskimi Furry? Czytałem o uznaniu Jezusa za antromorficznego lwa.
Ostatnio edytowany przez Reinkarnacyjny_Kot dnia 7.02.2013 20:14:02

3
(+3|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:12:21
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
tak poważnie, przemyślmy to sobie - czy ty wiesz, czego chcesz? Skoro mamy być reinkarnacją zwierząt... Cóż, zachowujemy się dokładnie tak, jak zwierzęta. W naturze też osobnik niekompatybilny jest rugowany ze stada, i albo w końcu się przystosuje, albo żyje na własną rękę lub ginie z głodu. That's the way it works.

To oczywiście nie tyczy mnie, bo jenoty akurat nie żyją w grupach, lecz w parach. Ale ja mam czyste sumienie. Taksonomicznie jestem psem, więc komunikacja między nami jest z góry skazana na klęskę :-ojjk:
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:12:35
Miś Polarny
Anthro
Przecież "ile futrzaków, tyle definicji". Po co się tak surowo trzymać typowej definicji? Poza tym znowu się u ciebie pojawiły te oznaki jak np. lizanie po łapach, jak się dowiedziałeś o fandomie. Trochę tutaj zalatuje "chcę być fajny, zostanę nimi". Ciekawe ile wytrzymasz w naszej społeczności.

4
(+4|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:13:47
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Fakt, mogłem zacząć inaczej, wiem. Poznać fandom, wkręcić się, okej. Ale nie zmieniłoby to waszego stosunku do tego Kota czy mojej filozofii ani o jotę! Przyznajcie się przed samymi sobą, że mam rację. Nie mam? Proszę, wprowadZcie mnie i wrócimy to tematu w nieokreślonym "kiedyś"".

Przestań mówić o sobie w trzeciej osobie, nie jesteś fajniejszy, to ♥♥♥♥♥♥♥ :facepalm:
Nie mów jakie masz choroby psychiczne, jak bardzo jesteś krejzi, jakie to akcje nie odpierdalasz z kolegami z gimnazjum i ile to nie potrafisz wypić.
Nie przyjmuj czegoś za pewnik, przegrałeś po pierwszym poście jak napisałem że zwierzęta nie mają duszy, nie zrozumiałeś.
Ludzie nie lubią emo, nie emuj.
Ludzie lubią przyjaznych, radosnych i prezentujących coś sobą osobników, jeśli zaczniesz pierdolić o swoim wyimaginowanym kocie, o trzecim oku czy innych dajmonach najpierw popukamy sie w czoło żeby dać Ci do zrozumienia że poruszasz temat który mamy na prawdę głęboko w dupie (Albo nie mamy tylko nie jesteś zaufaną osobą do takich rozmów) Jeśli nie zmienisz repertuaru to skońćzy sie własnie tak jak widziałeś.
jesli ♥♥♥♥♥♥♥ rysujesz, nie chwal się tym, mamy o wiele lepszych artystów i nikt nie chcę oglądać bazgrołów w które nigdy by nie kliknął.

Coś jeszcze chcesz wiedzieć ?

-2
(+2|-4)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:16:18
Smok
Zmiennokształtny
Reinkarnacyjny_Kot zapomniałeś o jednej, bardzo, ale to BARDZO ważnej rzeczy...

MAMY.
WYJEBANE.

A z takich "specjalnych i unikatowych" ludzi jak ty, robimy sobie jaja.
O ile nie udowodnią, że warto z nimi o czymś porozmawiać.
Wybitnie Ci nie idzie.

Anonim
4
(+4|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:20:07
Trafiłeś na złe forum panie ;]. To miejsce jest dla ludzi o nieczęstym hobby, czyli furry i co ciekawe, jednocześnie jest taką stacją w internecie gdzie ludzie o wyjątkowo drażniących dla otoczenia cechach dostają bezpośredniego kopa w mordę i albo stopniowo stają się mniej ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, albo uciekają z płaczem (czasami i to i to). Mamy tu kilka grup użytkowników: tych racjonalnych, którzy wyjeżdżają toną naukowych pojęć, tych co zbluzgają i na koniec, tych co używają naukowych pojęć i bluzgają. Cudowne połączenie tych wszystkich składników sprawia, że każdy kto ma poglądy postrzegane jako stricte durne (nawet tutaj!) dostaje swoje bolesne lekarstwo.

Jestem już na tym forum od jakiegoś czasu i miejsce to widziało już niejeden taki temat o najróżniejszych paranormalnych bajerach. Po którymś razie zaczyna to brzmieć jak gadka kogoś kto żyje w swoim małym zamkniętym świecie święcie przekonany, że to on jest "inny", "specjalny", "wyjątkowy". Któraś z kolei osoba deklarująca takie coś przestaje być wyjątkiem, a staje się czymś całkiem zwyczajnym. Stąd reakcja użytkowników.

Ale mniejsza o moje przemyślenia na temat reakcji innych:

Cytat z "DarkV": (Link »)
To ja na poważnie zapytam.

Kiedy zauważono u ciebie, że masz typowo kocie zachowanie? Czy twoi rodzice mogą potwierdzić, że zachowywałeś się jak kot jako 2 letnie dziecko? Kiedy sam to zauważyłeś?


To jest świetne pytanie. Odpowiedz na nie. Bo jeżeli to w twojej głowie powstała idea, że tak się zachowujesz itd. to równie dobrze mogłeś to sobie po prostu wmówić.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:24:24
Kot
Anthro
Heh, no zobaczymy... Co do ezoteryki - każdy adept ma swoje poglądy, swoje doświadczenia. Taki zawód. To strasznie indywidualne. Poza tym nke wolno generalizować! TO jest najgorsze. Oznaki lizania czy mruczenia ujawniły się, owszem, ale nie mają związku z chęcią bycia częścią fandomu, są czymś, co się "obudziło" i zostało. W sumie ma niewiwlki związwk z furry poza antropomorfizmem i podobieństwem do fursony. W każdym razie nie ukrywam, że tematy ezoteryczne są dość ściśle splecione z moimi poglądami.Postaram się jednak ograniczyć w mówieniu o ezoteryce. A z pytań... Jak z religią i furry? Jakie wy macie definicje furry? Powody bycia w fandomie? A co do pytania o to, kiedy odkryłem kocue zachowanie - odpowiedź jest tam przed pytaniem o mojego chłopaka.
Ostatnio edytowany przez Reinkarnacyjny_Kot dnia 7.02.2013 20:31:40

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:28:04
Miś Polarny
Anthro
Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Powody bycia w fandomie?

Leczenie kompleksów i powiększanie Ego.

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:29:15
Jestem w fandomie bo lubię pomysł rysowania postaci w formie antropomorficznego zwierzęcia. Taka postać jest ciekawsza niż zwykła w moim mniemaniu.

Odpowiedz na pytanie DarkV, błagam xD.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:29:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Religii sie na tym forum nie porusza, każdy wierzy w to co chce i ma wyjebane na to co inny sobie wyobraża jako podstawę istnienia.
Np ja, i tak wiem że wszystkie małe bożki mogą ssać z połykiem bo Sobek jest najlepszy :3
Powód bycia w fandomie.. zobaczmy.... lubię odgrywać swoją postać, mogę bez problemu pogadać z innymi o psich czy końskich kutasach albo jaka postać mnie pociąga albo nie i jest to dla nich normalne. Also umawiamy się na melanże i pomimo że czasami sie kłócimy to i tak często razem sie bawimy i sobie pomagamy ;)

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:35:36
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Ja szukam chłopaka ;-)k

Religia i furry to pytanie, jak "seksualność a furry" lub "muzyka i furry" - ile futer tyle możliwości.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:39:16
Kot
Anthro
Zauwazyłem to około rok temu, gdy, w stanie załamania zwijałem się w kłębek jak Kot i mruczałem, gdy było mi dobrze.

Potem mruczenie zanikło. Ale zwijanie się w kłębek zostało.

Około miesiąc temu, gdy znalazłem Furry, to się pojawiło znowu, przybierając najbardziej wyrazistą formę - praktycznie moja mowa jest przerywana mruczeniem, blokuję to tylko na uczelni, boję się, gdy chłopak mnie podnosi w górę i obraca głową w dół (wie, ze przeraźliwie mruczę wtedy, specjalnie to robi), a wcześniej się tak nie bałem.

Poza tym część mnie nie boi się - ta starsza część, przed przebudzeniem Kota.

Poza tym nawet najdrobniejsze uderzenie pwoduje u mnie prychanie i odruchy obronne - postawa i ręce jak do drapania.
TYLE CO DO PYTANIA DarkV. Czyli behawiorystyczne zachowanie jak Kot było u m.ie przed rokiem i przed Furry.
A co do religii - czy ktoś tworzy/tworzył religijne obrazki?
Ostatnio edytowany przez Reinkarnacyjny_Kot dnia 7.02.2013 20:41:35

8
(+8|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:40:17
PERMABAN
Ja mam inne pytanie - CZEMU WCIĄŻ TU JESTEŚ? Po co? Chcesz sobie narobić kolejnych wielce bogatych doświadczeń życiowych, by móc się nimi chwalić na innym forum, jaki to nie jesteś smutny i dojrzały, bo masz taaaaaki bagaż. Będzie czwarta myśl o samobójstwie, może kolejne załamanie nerwowe, a może dopiszesz sobie do listy ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ coś nowego :O
Nie uzyskasz zbyt wielu odpowiedzi na swoje pytania, bo po prostu większość osób ma to gdzieś, ciebie przede wszystkim, bo pokazałeś, że nie jesteś niczego wart, ot, kolejne pośmiewisko, żeby odreagować. Zgarniasz sam hejt i pogardę, jedyne słowa uznania, wróć, plusiki (bo chyba nikt nie jest na tyle odważny, żeby otwarcie poprzeć, bo popierają tylko inne ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, regularnie butowane, ale czające się jak karaluchy, bo może kiedyś ktoś się z nimi zacznie liczyć), są od tobie podobnych - wyrzutków. Forum jest dość hermetyczne, ciężko przyjąć panującą tu atmosferę, bo każdy małoletni wilczek uważa się za kogoś speszyl i oczekuje, że tłum mu przyklaśnie cokolwiek nie zrobi. Niestety forum istnieje od dawna, sporo ludzi jest tu od x lat, są dorośli i, powiedzmy, rozsądni, NORMALNI. Nie słodzi się takim pierdołom jak ty, bo nikt nie ma ciśnienia na pozyskiwanie przyjaciół, bo ma swoich znajomych, a ponadto tutejszą, całkiem zgraną paczkę. Dla takich wykolejeńców istnieje forum alternatywne - futrzaki.org - tuż pod wesołą tęczą, gdzie z nieba spadają gwiazdki i cukierki, wszystko złożone jest z pięknych słów, a noc nigdy nie zapada. Polecam tam właśnie się udać i wywlekać swoje problemy, jakiekolwiek by nie były.
Ostatnio edytowany przez Ara dnia 7.02.2013 20:40:37

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:44:37
Miś Polarny
Anthro
Ara - jest tu dużo osób poniżej 18., tyle że się nie odzywają. Jeśli odpowiadają wszyscy szczerze w ankiecie dot. wieku.

3
(+3|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:45:10
Anthro
Ja nie wiem co robię w tym fandomie ( chyba że ktoś mi powie ) chyba po prostu jestem

@♥♥♥♥♥♥ - (odnośnie twojego założenia w poście #61) Czy mogę się dowiedzieć od ciebie do których ja się zaliczam? Tak według ciebie ( oczywiście bez obrazy )
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:49:26
Kot
Anthro
Ale z ciebie...Okejj, nie przeklinam publicznie. W każdym razie rozumiem hermetyczność, odtrącenie nowych, brak energii do poznania innego spojrzenia na znane kwestie. Poza tym nazywaj mnie jak chcesz. Wykolejeniec, wyrzutek, jak chcesz. Obrażaj. Ale ja znam swoją wartość i mam wokół siebie osoby oddane i wierne aż po grób. Poza tym ja się rozwijam duchowo i tworzę. A ty? Wiem, ile jestem wart w oczach tych, których kocham i vice versa... A w twoim poście zionie frustracją.
Ostatnio edytowany przez Reinkarnacyjny_Kot dnia 7.02.2013 20:52:41

4
(+4|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:50:26
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Drakalen": (Link »)
Ara - jest tu dużo osób poniżej 18., tyle że się nie odzywają. Jeśli odpowiadają wszyscy szczerze w ankiecie dot. wieku.


Dorośli nie znaczy powyżej 18stu.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:51:21
Miś Polarny
Anthro
Cytat z "tanuki": (Link »)
Cytat z "Drakalen": (Link »)
Ara - jest tu dużo osób poniżej 18., tyle że się nie odzywają. Jeśli odpowiadają wszyscy szczerze w ankiecie dot. wieku.


Dorośli nie znaczy powyżej 18stu.


Według Ary niestety tak. Znam jej zdanie dot. tego ze swojego tematu.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:51:27
PERMABAN
Ankieta jest stara, jeszcze sprzed wprowadzenia zakazu wjazdu osobom poniżej 15 lat : P Maj 2011, to prawie dwa lata. Ludzie się starzeją. No i widać w ankiecie, że jest pół na pół, poza tym rozrzut jest 15-19, wydaje mi się, że jednak więcej jest 18-19 niż 15-17. A myślenie 15 i 18 latka trochę się jednak różni.
Choć wiek niby nie ma wielkiego znaczenia, autor wątku ma ponoć 21, lol.

0
(+0|-0)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 20:59:39
Kot
Anthro
Można mieC 15 i być dojrzałym, odpowiedzialnym za rodzinę, nawet za pracę, a można mieć 30-40 i być na utrzymaniu rodziców. Wiek to liczba. Abstrahując od psychologii rozwojowej z jej wieloma aspektami, wiek a dojrzałość to dwie rzeczy. W każdym razie wracam do nauki na pedagogikę wczesnoszkolną. Miłej nocy.

0
(+2|-2)
Re: Kot
Wysłano: 7.02.2013 21:01:38
Miś Polarny
Anthro
Dobra, moje zdanie dot. tego topic'u.
Niech sobie będzie pierdzielnięty jak trochę każdy z nas, ale niech się tym nie chwali na lewo i prawo bo go to zgubi. No i denerwowałby mnie mrucząc podczas np. opowiadania czegoś, więc niech się z tym hamuje przed obcymi. Na tym forum sobie nie posiedzisz, bo zryłeś sobie już na poczekaniu opinię. Poza tym po co "Reinkarnacyjny_Kot" nick? To tak, jakbyś właśnie miał tym wszystkim trollować, sprawdzać naszą reakcję i potem chwalić się u konkurencji "Ha, ale tam z*eby dały się strollować*.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane