Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


-1
(+2|-3)
Tera Online
Wysłano: 21.02.2013 20:58:25
PERMABAN
http://tera-europe.com/en/home.html i dla osób bez szkoły http://teraonline.info.pl/

No typowe mmorpg właściwie, trochę bardziej rozbudowane w stronę tycoon niż inne. Gildie walczą o wpływy i można później podatki na miasta nakładać itd. Craftowanie bardzo opłacalne, questów dużo, graficznie piknie (aż oczy bolą xD), nawet grindowanie spoko, bo walka jest bardziej urozmaicona, wali się kombosy, skacze i w ogóle cuda na kiju. Mi się mmorpg przejadło już lata temu, bo wszystko wygląda tak samo, ale Teraz, przynajmniej póki co, jest bardzo przyjemna.

Gramy sobie z Reirunem na serwerze Zuras, PVP, więc jeszcze więcej się dzieje. Ludzi dużo.
FAJNA GRA POLECAM KLOCUCH12.
Ostatnio edytowany przez Ara dnia 21.02.2013 20:58:58

0
(+1|-1)
Re: Tera Online
Wysłano: 21.02.2013 21:01:33
Wilczek
Anthro
Grafika lepsza od san andreas, ogólnie można pomylić z prawdziwością.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 21.02.2013 22:45:49
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Narazie nie ma co się bawić w GvG, bo gildii jako tako nie mamy, ale jak się więcej osób zrobi, to bardzo chętnie. Gra jest o tyle fajna i ciekawa, że jest non-target. Co to znaczy? Że nie zaznaczamy mobka i nie napieprzamy w niego. możemy swobodnie biegać, skakać..używać skilli, łączyć w komba.
Cookie Time!

0
(+1|-1)
Re: Tera Online
Wysłano: 22.02.2013 10:55:19
Uncia Hortensis
Rabatka
Grałem, od technicznej strony wygląda tak bardzo jak Guild Wars 2. Więc jeżeli ktoś lubił to też pewnie mu się spodoba i znudzi w tydzień :x

P.S.
Wśród standardowych ras typu cycaste elfy są też do wyboru lolity ze zwierzęcymi uszkami, ogonkami i spódniczkami do bioder oraz małe futrzaste zwierzaki.

Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 22.02.2013 11:03:15
Myr

1
(+1|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 22.02.2013 11:10:48
Smok Serwisowy
ale można grać tylko bardzo grubymi zwierzątkami - nie mogą być chude :<
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 23.02.2013 16:25:11
Uniwersum dosłownie sra magią. Nawet słońce jest magiczne, a małe świniaki w pierwszych lokacjach mają włosy w loczki i cudne kubraczki. To jeden z tych aspektów który sprawia, że było mi trochę słabo jak grałem w TERA ale z czasem przestał przeszkadzać.

TERA można ulokować gdzieś pomiędzy WoWem (i innymi starszymi MMO) a Guild Wars 2. Klasyczny system questowy z WoWa w połączeniu z nowym systemem walki trochę podobnym do tego z GW2 (tyle, że w TERA całkowicie zrezygnowano z targetów, które w GW2 się jeszcze zachowały). Osobiście w żadnym MMO PvE nie cieszy mnie tak bardzo jak w TERA. Postacie muszą dużo skakać, blokować i odwalać inne cuda by szybko i sprawnie przebrnąć przez grind i dungeony. Jak na razie dobiłem do 20+ lvlu i aktualnie nie gram więcej, bo samemu trochę nudno (a znajomi zapowiedzieli się jak tylko pokończą zdawać).

Rasy w grze i ich aparycja są wyidealizowane do bólu, ale to akurat nic nowego w MMO. Faceci zazwyczaj są napakowani, z wyeksponowanym kaloryferem lub nie da się ich odróżnić od lasek (patrz Wysokie Elfy, których mężczyźni lubują się w pokazywaniu gołego pępka). Babki natomiast mają nogi do nieba a połowa ich zbroi to po prostu opancerzone bikini z wyeksponowanym biustem. Są jeszcze 3 specyficzne rasy, które nie pasują do reszty mianowicie Baraka (ludzie kamole), Popori (grubiutkie futrzaczki) i Elin (jailbait).

Klasy osobiście mnie zaskoczyły, ponieważ nie są jakoś szczególnie oklepane. Każda klasa posługuje się tylko jedną bronią, ale za to odchodzą one znacznie od klasowych stereotypów. Warrorzy nie są ciężko opancerzeni tylko skoczni i szybcy przy czym taka stereotypowa klasa "walczącego wręcz" została rozbita na kilka mniejszych (Berserker, Lancer, Slayer, Warrior) a Archer nie ma peta (który jest już cholernie oklepanym motywem).

Sterowanie również zasługuje na chwilę uwagi, ponieważ jest bardzo dobrze rozwiązane. LPP jest po prostu slotem na sklla, przy czym domyślnym jest tutaj skill pełniący rolę auto attacku (którego zadaniem jest co ciekawe odnawianie many u klas walczących, a przynajmniej w Lancerze i Warriorze którymi grałem) i którego wielokrotne użycie tworzy combo (tutaj podobnie jak w Guild Wars 2). PPM i C jest z domysłu przeznaczony na umiejętności obronne takie jak blokowanie czy uniki, przy czym każda klasa ma swój zestaw umiejętności obronnych.

Same skille, użyte po kolei mogą wyzwalać combosy, a wszelkie runy czy kryształy do broni/zbroi uzupełniają to wszystko o dodatkowe efekty, co pozwala dostosować postać do własnego stylu gry.

Jak dla mnie bomba.

-2
(+2|-4)
Re: Tera Online
Wysłano: 23.02.2013 21:07:17
-----
Uszate loli w kolorowym świecie maghicznych przygód... Nah, podziękuję.

2
(+2|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 24.02.2013 0:46:02
Trickster
Anthro
Może i tak, ale trzeba pamiętać, że obok słodkich dziewczynek z króliczymi uszami rodem z hentaica są też wykurwiste pół-smoki (Amman) z trzymetrowymi lancami w wypasionych zbrojach niczym z Warhammera. Wtedy wszelkie sranie magią przestaje przeszkadzać. Swoją drogą design poziomów i całego świata jest świetny. Jakaś ekipa spędziła kupę czasu na wymyślanie niektórych rzeczy. Sama stolica Velika wygląda niczym gigantyczny parowy silnik. (http://bestgamewallpapers...y-of-wheels.jpg) Sranie magią idzie w parze z tym uniwersum i tyle. A od słońca się odczepcie, to jeden najfajniejszych motywów wizualnych tej gry :D (http://effysrponwyrmresta...06/tera-sun.png)

Szczerze powiem gra cukierkowa jest tylko na początku. Potem ilość mroku, stali i ciemnej energii sączy się z monitora w ilości, która przeciętnego gracza WoWa wprowadziłaby w stan depresji. : P Oczywiście nie wszystkim może pasować taki klimat. Gdybym mógł coś zmienić to faktycznie usunąłbym te lolitki i grube pandy. : P Ogólnie traktuję jako przyjemny zabijacz czasu. Polecam, Froncz Piotrzewski.

0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 24.02.2013 10:05:42
PERMABAN
Jakby ktoś chciał z nami pograć, to poza nickiem w grze może dać nick na skype, zwykle gramy grupowo i rzucamy sucharami na konfie :3

Minus gry, że robi brzydkie jakościowo screeny :{ http://i.imgur.com/FQ8RDXu.jpg

1
(+1|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 24.02.2013 10:26:37
Uncia Hortensis
Rabatka
Bez lolit straciliby połowę graczy. IMO to bardzo dobry pomysł z ich strony na wabienie ludzi, którzy nerdzą w MMO. Przychodzą popatrzeć na nekomimi lolitki a zostają klikać żeby im różne ubranka kolekcjonować :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 24.02.2013 12:20:11
Miś Polarny
Anthro
O, mogę zagrać. :3
Podaj ktoś swój nick.

0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 24.02.2013 13:39:02
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Joicelynne . Przypominam, serwer ZURAS. Poza tym, wystarczyło rzucić okiem na screenshota, nick Ary jest podany. ;]
Ostatnio edytowany przez Reirun dnia 24.02.2013 13:39:28
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 24.02.2013 13:59:45
Miś Polarny
Anthro
K, jak to tylko pobiorę i wbiję, to napiszę jakoś in-game.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 24.02.2013 17:55:40
Jeśli złapie mnie na expienie od nowa (co jest trochę wkurzające bo jest tylko jedna startowa mapka i może się trochę nudzić za którymś razem) to też wbiję.

0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 26.02.2013 20:44:08
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Jeśli ktoś ma postać w TERZE, a nie chce zaczynać od początku na Zurasie, może skorzystać z wyjątkowej, DARMOWEJ JEDNORAZOWEJ okazji przeniesienia się. Więcej info tutaj:

http://mmorpg.org.pl/news...ansfery-postaci

Po angielsku:

http://tera-europe.com/ho...y-27022013.html
Cookie Time!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 26.02.2013 22:47:18
O! Nie wiedziałem o tym ;D. Rozważę przeniesienie się.

1
(+1|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 27.02.2013 15:42:46
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Mam plan założenia gildii..i tu kieruję pytanie: Jak ją w zasadzie nazwać? Czekam na fajne propozycje.
Cookie Time!

2
(+3|-1)
Re: Tera Online
Wysłano: 27.02.2013 15:49:56
PERMABAN
AnalDestroyers.

-2
(+0|-2)
Re: Tera Online
Wysłano: 27.02.2013 16:21:50
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
The Masterbators.

1
(+1|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 27.02.2013 21:13:34
PERMABAN
Tego, jakby ktoś miał chęć i nie wiedział kogo zrobić, to brakuje nam jakiegoś helaero-buffera w teamie :v

0
(+0|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 28.02.2013 0:01:49
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Alright. Wstępnie razem z Arą ustaliliśmy Forsaken Muffins, emblem http://i.imgur.com/8ehNkud.gif . Jest jeszcze opcja Unchained Ferals/Frisky Ferals od biedy. Z braku innych propozycji pewnie przystaniemy na tym. Wszelkie obiekcje więc teraz albo nigdy.
Ostatnio edytowany przez Reirun dnia 28.02.2013 0:04:13
Cookie Time!

1
(+1|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 28.02.2013 0:02:53
PERMABAN
\o/

3
(+3|-0)
Re: Tera Online
Wysłano: 28.02.2013 13:01:17
Wilk
Anthro
Pozwolę sobie wtrącić, że Frisky Ferals/Bad Dragon to epicko brzmiące nazwy z drugim dnem dla wtajemniczonych. Brałbym.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

2
(+3|-1)
Re: Tera Online
Wysłano: 28.02.2013 20:11:13
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Parę osób właśnie siada do wspólnego grania, zapraszam!
Cookie Time!

2
(+3|-1)
Re: Tera Online
Wysłano: 28.02.2013 20:55:16
PERMABAN
Gdyby ktoś płakał, że kolorowo i w ogóle sranie tęczą:
Nie mam grafiki na max.



 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane