Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 20:04:01
Wilk
Anthro
Witam kochanych futrzaków.

22 marca 2013 będzie premiera gry Resident evil 6 na PC i już nie mogę się doczekać. Z ocen użytkowników konsol można wywnioskować że to najlepsza część RE, czekam z niecierpliwością na premierę tej gry.

A co wy myślicie na ten temat? Jakie macie zdanie na temat tej gry z recenzji itd? Myślę że się nie zawiedziemy.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 22.02.2013 20:55:06

3
(+3|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera)
Wysłano: 22.02.2013 20:20:43
Smok
Zmiennokształtny
Część piąta mi się podobała.
Jednakże, Operation Racoon City bardzo mnie zawiodła.
Nie wiem czego się spodziewać.
Ale i tak chętnie pogram.
Jak.
Wyjdzie.
W marcu.
Na.
PC.

0
(+0|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 20:24:21
-----
..RE6 i dobre recenzje/opinie? O_o Woahe dere, zastanawiam się gdzie to wyczytałeś, bo do tej pory wśród graczy słyszałam tylko negatywne rzeczy. [o opłacany journalism się nie opieram, bo doritos.]

0
(+0|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 20:27:01
Wilk
Anthro
Cytat z "Ryjek": (Link »)
..RE6 i dobre recenzje/opinie? O_o Woahe dere, zastanawiam się gdzie to wyczytałeś, bo do tej pory wśród graczy słyszałam tylko negatywne rzeczy. [o opłacany journalism się nie opieram, bo doritos.]


Głównie kierowałem się portalem gry-online.

Ale i znajomi którzy w to grali na konsolach chwalą sobie RE6.

0
(+0|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 20:33:42
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Oj tam. Colonial Marines miał być totalną kupą a miał tylko drewniane potyczki. Reszta była do przeżycia, a nawet ok i daleka od totalnej niegrywalnej kaszany. Więc ostateczną ocenę gry mozna postawić wyłącznie jak sie zagra i samemu oceni. Albo obejrzy tone filmików z gry bo one dużo mowią.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 20:45:05
Wilk
Anthro
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Oj tam. Colonial Marines miał być totalną kupą a miał tylko drewniane potyczki. Reszta była do przeżycia, a nawet ok i daleka od totalnej niegrywalnej kaszany. Więc ostateczną ocenę gry mozna postawić wyłącznie jak sie zagra i samemu oceni. Albo obejrzy tone filmików z gry bo one dużo mowią.


ACM byłby hitem gdyby wyszedł podczas planowanej daty premiery w 2008r.

Po 4/5 latach nie ma co się dziwić takiej reakcji na ten tytuł.
Kolejny odgrzewany tytuł który miał być hitem a tu takie rozczarowanie.

Sam się zawiodłem na tej grze.
Mogłoby być lepiej gdyby się bardziej postarali.

0
(+0|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 20:51:58
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Wodotryski graficzne to nie wszystko ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 21:04:21
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Oj tam. Colonial Marines (...) była do przeżycia, a nawet ok i daleka od totalnej niegrywalnej kaszany.

Smród rozszedł się raczej o to, że pokazywany "gameplay" z gry był całkowitą fikcją i produkt końcowy wygląda zauważalnie gorzej od grywalnej wersji demonstracyjnej, którą się chwalili. To plus fabuła z dużą ilością nielogiczności.
http://www.youtube.com/watch?v=6lGXDM3LGnk
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=6lGXDM3LGnk

Myr

0
(+0|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 21:16:35
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Seria stanęła w totalnym impasie. Jeśli nie zrobią jakiegoś reboota czy czegoś, to już naprawdę nie będzie co z tym zrobić. Na siłę wymyślili kolejnego pasożyta i serię zmutowanych zombie. Każdy kolejny RE przestał się dla mnie trzymać kupy. Dla mnie najlepsze i tak będą pierwsze trzy części. Co do pozytywnych recenzji..to wyczytał to chyba na forum fanowskim. Wszyscy srają na szóstkę i zbiera dość mierne noty. Konsolowcy pograli pierwsi..i nie oczekujcie jakichś zmian w wersji pecetowej.
Ostatnio edytowany przez Reirun dnia 22.02.2013 21:17:04
Cookie Time!

2
(+2|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 22:46:58
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Niestety gre robią japońce. A jak gre robią japońce, to na zombiakach i t-wirusie nie mogło sie skończyć. Są pasożyty, pokręcone mutanty, superludzie, piękny zły bohater w okularach, zaraz będą kwiatowe księżniczki, czarodziejki z księżyca, gadające koty i supersajanie. w Re5 sie fajnie grało no ale czasami człowiek miał wtf
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 22.02.2013 22:55:51
Anthro
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Niestety gre robią japońce. A jak gre robią japońce, to na zombiakach i t-wirusie nie mogło sie skończyć. Są pasożyty, pokręcone mutanty, superludzie, piękny zły bohater w okularach, zaraz będą kwiatowe księżniczki, czarodziejki z księżyca, gadające koty i supersajanie.

Japonia to inna planeta, nie próbuj ich zrozumieć ;-)k

0
(+1|-1)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 23.02.2013 0:26:33
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
I już się zaczęło, ja przywróce to na tory. RE jak dla mnie, zaczęło podupadać pod koniec 5 części. Racoon City było totalną klapą, bo zamiast walczyć o przetrwanie z drużyną, szedłem przed siebie z KM-em i nawet nie musiałem lecieć do skrzynek po amunicję czy silić się na szukanie lekarstw. Tak samo jest z bossami. W 5 walczyłeś z naprawdę wymagającymi przeciwnikam, w racoon na każdego nie straciłem więcej jak max. 10 minut. Jeśli czegoś nie zrobią porządnego z tym, stracą miliardy.
Ostatnio edytowany przez Silent dnia 23.02.2013 0:29:55
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

-2
(+1|-3)
Re: Resident Evil 6 (wkrótce premiera na PC)
Wysłano: 23.02.2013 7:08:50
Wilk
Anthro
Cytat z "Coerse": (Link »)
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Niestety gre robią japońce. A jak gre robią japońce, to na zombiakach i t-wirusie nie mogło sie skończyć. Są pasożyty, pokręcone mutanty, superludzie, piękny zły bohater w okularach, zaraz będą kwiatowe księżniczki, czarodziejki z księżyca, gadające koty i supersajanie.

Japonia to inna planeta, nie próbuj ich zrozumieć ;-)k


Nie warto próbować ich zrozumieć ani porównywać z nimi.
Są z wszystkim do przodu od całej reszty.
Jeśli chodzi o elektronikę itd.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane