Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


1
(+1|-0)
PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 8:17:28
Wilk
Anthro
Witam wszystkich.

Zastanawiam się nad kupnem konsoli i nie wiem która wybrać. Zależy mi mi na dobrej zabawie z kumplami i fajnych grach ale wiem że obydwie konsole dają rade pod tym względem.

Prosiłbym o jakieś rady.
Czy któryś z was posiada którąś z konsol i jaką waszym zdaniem warto byłoby kupić.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Ostatnio edytowany przez Xavier-Wolf dnia 27.02.2013 8:18:51

2
(+2|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 8:19:53
Miś Polarny
Anthro
Mam dwie w domu. Xbox 360 Arcade i PS3 Slim. Bardziej mi się spodobała gra na PS3. Ma on więcej exclusiveów, Move'a (grałem w Kinecta w sklepie, co za szajs.), no i ma też gry F2P. Darmową grę przez internet (Xbox 360 tylko dla kont GOLD), ale mimo to ma konto premium, dzięki któremu "wypożyczamy" na czas posiadania konta kilka dobrych gier. Jakbym miał teraz wybierać pomiędzy konsolami, to bym wybrał PS3. Niby ma on ciut mniej wygodnego pada, ale da się przyzwyczaić (No, pad od Xboxa 360 odrazu był wygodny IMO).

2
(+2|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 9:15:13
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Dodaj do tego odtwarzacz blu-ray. Zdecydowanie zgadzam się z drakalenem.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

2
(+3|-1)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 10:52:53
Wolf
Anthro
Pff, jak chcesz coś ensownego to poczekaj ma next-gena, teraz już na prawdę nie ma co kupować ani tej ani tej. A nawet jeżeli to ps'a, jest bardziej rozwojowy. Miałem obydwie przez 5 lat, xboxa naprawiałem ręcznie dwa razy i przypadł mi on bardziej do gustu, ale teraz już iest martwy
“We’re all animals.” The general stated slowly. “Most don’t learn that until they are on the battlefield." - Gen. Nidaja STEAM <-- Link naprawiony...

0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 11:55:11
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Jestem fanbojem Sony od samego początku ich konsolowych kroków i też wybrałbym PSa. 3 albo nadchodzące 4. Przy czym..mówienie żeby poczekać na next-gena wiąże się z czekaniem do gwiazdki i to przy pomyślnych wiatrach. To jest prawie rok. Fakt faktem, na Xkloca jest parę gier, których nie ma na PSa i odwrotnie. Integracja z Vitą, PSP, ogromna baza tytułów z PSa i PS2 (ta druga trochę mniejsza, ale powiększa się) dostępna w dystrybucji cyfrowej to kolejne plusy, których jeszcze nikt nie wymienił.
Cookie Time!

-2
(+2|-4)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 11:57:39
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ja bym wziął xboxa 360, bo łatwiej na niego piracić ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+2|-1)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 12:18:14
Smokowate
Anthro
XPudło za pady, DualShock to ergonomiczna wpadka stulecia której na dodatek Sony nie chce naprawić... Tak, grałem na obydwóch konsolach w tą samą grę ;]

-5
(+2|-7)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 12:51:16
Lew
tę samą grę :P

PS czy XBox ?
Polecam PC ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-1
(+0|-1)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 14:49:11
Wilczek
Anthro
Cytat z "Reirun": (Link »)
Jestem fanbojem Sony od samego początku ich konsolowych kroków i też wybrałbym PSa. 3 albo nadchodzące 4. Przy czym..mówienie żeby poczekać na next-gena wiąże się z czekaniem do gwiazdki i to przy pomyślnych wiatrach. To jest prawie rok. Fakt faktem, na Xkloca jest parę gier, których nie ma na PSa i odwrotnie. Integracja z Vitą, PSP, ogromna baza tytułów z PSa i PS2 (ta druga trochę mniejsza, ale powiększa się) dostępna w dystrybucji cyfrowej to kolejne plusy, których jeszcze nikt nie wymienił.

Integracja z PSP czy PSVITA... Jakiś wielki plus to nie jest..Prawde mówiąc nawet takiej integracji mogłoby nie być bo nic nie daje
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 14:59:58
Wilk
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
tę samą grę :P

PS czy XBox ?
Polecam PC ;)



PC już mam i jest wystarczająco mocny.

Wystarczy mi na ładnych kilka lat.
Wszystko mi pójdzie na najwyższych detalach.

A konsole chcę kupić ponieważ planowałem to zrobić od długiego czasu.

2
(+2|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 15:04:15
Tygrys perski
Anthro
Daje, bo niektorzy kupią sobie PSVitę i będą mogli grać w poszczególne (na razie parę, w miarę rozwoju więcej) tytuły z kolegami, którzy grają na dużej konsoli (choćby FIFA), crossbuy też jest fajną opcją (kupujesz grę na PS3 i masz możliwość grania w jej odpowiednik na PS Vita).
Po aktualizacji wbudowana została usługa telewzji internetowej (za darmo AXN oraz TVN Player, pozostałe do kupienia), możesz podłączyć klawiaturę i myszkę do chociażby wygodnego przeglądania internetu (a także pogrania w DUST 514:P), Bluray wyżej wymieniany też jest lepszy niż DVD z Xboxa. PS Move jest bardziej precyzyjny i ma mniejsze opóźnienia w wykrywaniu ruchu niż Kinect i masz więcej "poważnych" tytułów, które wykorzystują Move'a, nie tylko imprezowe gry taneczne.
Na xboxa nie uświadczysz tytułów takich jak Heavy Rain, Shadow of the Collossus (remake z PS2, prawdziwe dzieło sztuki) oraz Gran Turismo, które jest uważane za najlepsze wyścigi na wszystkie platformy growe.
Tylko w razie czego wystrzegaj się wersji super slim z "dyskiem" 12 gb, podobno są bardzo głośne i... no właśnie, nic prawie nie zainstalujesz na nim (gry z PS3 potrzebują przestrzeni do przerzucenia z płyty na dysk)
Co do piracenia - Wolfheart jest małym żydkiem, więc nie ma się co go słuchać, w empiku jest usługa kupowania gier używanych po przystępnych cenach ^^
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 15:20:49
Szeregowy Spizgalski
Tak.
A ty trwonisz masę kasy na tytuły w polskiej wersji językowej. Fuj. I taka ot nasza dyskusja :p Do porozumienia raczej nie dojdziemy. Ja mu zalecam kupno tego co nie zrujnuje jego budżetu. Zakładam bowiem, że komputery i gry nie są jedyną frajdą i wartością w jego życiu więc jest na co wydawać pieniądze.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

-1
(+1|-2)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 15:37:09
Wilczek
Anthro
Cytat z "Hufnaar": (Link »)
Daje, bo niektorzy kupią sobie PSVitę i będą mogli grać w poszczególne (na razie parę, w miarę rozwoju więcej) tytuły z kolegami, którzy grają na dużej konsoli (choćby FIFA), crossbuy też jest fajną opcją (kupujesz grę na PS3 i masz możliwość grania w jej odpowiednik na PS Vita).
^


Taaaa.. Tyle gier jest na PSVita i PSP, że funkcja naprawdę sie przydaje... Nie ukrywajmy, rynek konsolowy jeżeli chodzi o SONY zamarł 5 tytułó na krzyż z czego 5% jest warta jakiejś uwagi.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

1
(+1|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 15:48:15
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Faktycznie, siedzisz w rynku konsolowym i śledzisz wszystko na bieżąco. Polecam uaktualnić bazę.
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 16:35:51
Wilk
Anthro
Jednym z powodów dlaczego chcę kupić konsolę PS3 jest zakończenie niektórych serii z PS2:
God of War 3 i Metal Gear Solid 4 oraz znajomi którzy mają akurat tę konsolę.
Czyli miałbym z kim grać.

A Xbox360 dletego że mam znajomych na Xbox Live z którymi mógłbym spokojnie grać.
Ale męczy mnie ten syf z premium.

Nie kręci mnie płacenie za konto premium na Xbox360 aby móc grać z innymi.
A na PS3 mogę grać za darmo.
Chyba że coś się zmieniło.

0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 17:14:33
Miś Polarny
Anthro
Powiem tak, Exclusivy na PS3 mi się bardziej podobają. Odpalam GT5 " : O o ja " (sentyment też z GT2 z PSXa :3). A Forza 3? "O, wyścigówka.". A no i nie rozumiem fanboyów, którzy nadal na chama porównują np GT5 z Forzą 4 (co tam, że Forza 4 wyszła w 2012 a Gran Turismo 5 w 2010). Poza tym, jest o wiele więcej gier PS3 Only, i jest też dużo zapowiedzianych. A na Xboxie ciągle to samo. Kolejny GoW, kolejna Forza... Jeśli masz IRL kumpli do grania w PS3 + nie lubisz płacić, to bierz PS3.

8
(+9|-1)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 17:28:05
Lateksowy książe
Anthro
PC i tak najlepszy ale bierz PS3.
Załącznik:
png  url.png (225.40 KB; 1366x768 px)
674_512e341574470.png 1366x768 px

0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 18:16:53
Wilczek
Anthro
Cytat z "Reirun": (Link »)
Faktycznie, siedzisz w rynku konsolowym i śledzisz wszystko na bieżąco. Polecam uaktualnić bazę.


Jeżeli chodzi o konsole przenośne jestem niestety w miarę na bieżąco... Jeżeli w ogóle jest coś na bieżąco..
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 20:01:12
-----
Ja osobiście polecam ps3 [jeśli masz do pary kompa, bo jak nie to lepiej jednak poskładać blaszaka niż kupować konsolę IMO]. Tylko i wyłącznie ze względu na gry. Jeśli cię interesuje facebookstation4 to czekaj, ale w tytuły z ps3 na nim nie pograsz. Mnie się również bardziej 'podobają' exclusive'y PS3. Może nie GT czy GoW, aleee:
- Infamous 1&2
- Journey
- Little Big Planet 1&2
- Demon's Souls
- Flower
- Katamari Forver
- MGS 32498327498246
- Uncharted
I więcej i więcej.

Spoiler: ...ale pamiętajmy, PS3 has no games

3
(+3|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 20:03:27
Uncia Hortensis
Rabatka
O czym wy mówicie? DualShock 3 jest dla mnie dużo lepszy od syfnego xbox pada. Mam oba. xboxowy na PC z beznadziejną wielką klapą na baterie przez co nie ma gdzie palcy trzymać. triggery skrzypią po latach i jest po prostu gorszy. Może to te moje smukłe aryjskie paluszki :-Pk A ten co projektował D-Pad na xboxie to idiota i bęcwał. Powodzenia wcisnąć tylko jedną strzałkę podczas szybkiej gry.

Polecam xboxa jeżeli chcesz piracić. Dużo fajnych gier. Polecam PS3 jeżeli chcesz płacić. Dużo fajnych gier do kupienia za chore pieniądze. Jeden z plusów, których nikt nie wyjaśnił to opcja abonamentu. Kupujesz sobie PlayStation Plus za 195zł rocznie (w święta było po 140 czy jakoś tak) i co miesiąc masz chyba trzy nowe gry do grania w cenie. Póki je "kupisz" w sklepie i póki masz konto opłacone możesz je ściągać ile chcesz i grać ile chcesz. Jest w liście ściągniętych rzeczy w sklepie i nawet po tym jak wyjdzie z rotacji możesz dalej grać. Limit jest jedynie na ściągnięcia maksimum do 5 konsol żeby nie piracić za dużo. W ten sposób mam już Red Dead Redemption, Arkham City, Vanquish, Resident Evil 5, Just Cause 2, Deus Ex: HR, Dead Space 2, Sleeping Dogs, i sporo mniejszych tytułów uzbieranych przez pół roku. Dla mnie dobra sprawa, bo i tak nie planuje kupować Polskich gier z głupim tłumaczeniem a te są w oryginalnej wersji.

Ale pamiętaj też, że to Sony. Firma, która znana jest z bycia ♥♥♥♥♥♥ ponad ♥♥♥♥♥ zabierającym rzeczy użytkownikom w przymusowych aktualizacjach. Dajesz pieniądze diabłu.
Myr

-2
(+0|-2)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 21:48:54
Smokowate
Anthro
Osoba projektująca DualShocka 3 chyba na nim nie gra, analogi są masakrycznie niewygodne, tylko kretyn umieszcza DPada w miejscu w którym powinien być grzybek aby zapewnić porządny chwyt całego pada. Pomijam fakt że gałka jest dupiato wyprofilowana i palec z niej zjeżdża podczas gry, chyba że ktoś ma kciuka odrąbanego na wysokości stawu, to może byłoby lepiej.
Przez pół roku nie byłem w stanie się do tego przyzwyczaić, nadal w tej kwestii właściwie nic się nie zmieniło, na tydzień od kumpla pożyczyłem przewodowego xboxowego - idealnie leży w łapie.

E: Ah, no i ja fanboi pc jak już, klawiatura + mysz, ewentualnie kierownica/joy do symulatorów x3
Ostatnio edytowany przez Soho dnia 27.02.2013 22:52:59

3
(+3|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 22:23:24
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Korzystam z Dualshocka od pierwszej generacji i za ♥♥♥♥♥ nie rozumiem, o co wam chodzi. Jak zobaczyłem pada do xboxa to nie wiedziałem co mam nacisnąć. Pad do PSa jest znacznie prostszy i wygodniejszy w obsłudze. Palec zjeżdża z gałki? Może ci się ręce za bardzo pocą przy graniu. Mnie nic nie zjeżdżało, nigdy. Dla pieniaczy nowy DShock będzie miał zapadniętą do środka gałkę. Pad od kloca jest jakieś 60g cięższy.
Ostatnio edytowany przez Reirun dnia 27.02.2013 22:26:25
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 22:34:35
Tygrys sumatrzański
Anthro
Ale bitwa fanboyi... Desing jak desing, oba dobre i da się grać każdym, zależnie od przyzwyczajenia. Ja mam jakąś kopię xboxowego i jest ok, nawet nie patrzę na to, bo korzystam z niego tylko do grania w niektóre gry akcji (na PC).
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

2
(+4|-2)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 22:47:34
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Przecież to, który pad jest najlepszy, jest już dawno ustalone.
https://www.youtube.com/watch?v=shI6Vrbklds
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=shI6Vrbklds


0
(+0|-0)
Re: PS3 czy Xbox360?
Wysłano: 27.02.2013 23:24:13
Miś Polarny
Anthro
Ktoś pyta się o konsole, które mają ważniejsze aspekty niż pady: Dyskusja na temat padów, "Xboxowy to gówno" "nie, Dualshock to gówno". Ludzie, ogarnijcie się. Do każdego da się przyzwyczaić. Może i wygodniej ma gały Xboxowy, ale np. DS3 lżejszy. Wszystko ma wady i zalety. Wolisz jakiś? To mów i uzasadnij, ale nie mieszaj drugiego z błotem.

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane