Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


Anonim
0
(+0|-0)
SimCity 2013
Wysłano: 3.03.2013 21:19:02
[--DELETED--]

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 3.03.2013 21:24:49
Smok Serwisowy
No... więc Simcity 2013 wychodzi we czwartek, będzie działało tylko z podłączone do internetu i ogólnie wzbudza sporo kontrowersji...
wie ktoś czy będą w tym jakieś mikropłatności ?

Jak kupię tak czy siak (zwłaszcza, że potrzebna mi przerwa od lola) szukam osób do wspólnego grania. Jak ktoś się przymierza do zakupu to dajcie znać :)
...a jak uważacie, że to kolejna pejsiasta gra od EA i nie tkniecie jej kijem to też dajcie znać... :D
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 4.03.2013 21:08:23
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

-1
(+0|-1)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 3.03.2013 21:41:46
Miś Polarny
Anthro
Nie tknę jej kijem. Przesadzili z ceną jak na "limitkę" cyfrową... Poza tym dodatek taki kosmetyczny, 50 zł? Myślałem, że z BF3 w kulki lecieli.

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 3.03.2013 23:06:08
Lateksowy książe
Anthro
Pooglądałem gameplaye... mało grałem w Simcity, ale ten tytuł mnie mocno kusi. Szkoda tylko że cholernie drogi :/

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 3.03.2013 23:08:52
Kemono Kitsune
Inna forma
No niestety EA leci w ch... kulki... Za wysoka cena za cos co w wiekszosci juz bylo :/

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 3.03.2013 23:56:07
Smokowate
Anthro
Grałem w ostatnią betę, całkiem przyjemne, trochę uproszczone w porównaniu do czwórki, poziom stref zależy od przyległych ulic, wszystkie obiekty stoją przy drogach, pomysł z 'tokenami' zasobów jest niezły, nie trzeba się bawić w infrastrukturę tylko jest (jak w 'normalnym' mieście) narzucana z ulicami. Boli rozmiar miast, trzeba dobrze rozplanować bo można sobie zablokować miejsce na np. rozbudowę ratusza. No i korki, robi się gęsto na głównych alejach już po godzinie gry a metra nie ma...

Na początku może być syf z ogólnoświatową giełdą zasobów bo ceny mogą się mocno wahać, o ile w ogóle zostanie wdrożona... Generalnie, poczekam aż zejdzie do poziomu ok. 100zł ;)

-7
(+1|-8)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 9:37:16
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Jak wy możecie w to grać ? to się nudzi już po godzinię. Obieranie ziemniaka już jest ciekawsze. Ja mam tylko jedną metodę na gry typu sims
link
Ostatnio edytowany przez Silent dnia 4.03.2013 20:44:40
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

1
(+2|-1)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 12:51:33
Wilczek
Anthro
Mam wrazenie ze ty nawet nie wiesz na czym ta gra polega. Jesli porowbujesz simsy do simcity to smuteczek...
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 13:38:33
Lew
Grałem tylko w Sim City 1 i 2000

Czy od tego czasu pojawiło się coś lepszego / ciekawszego? Chętnie bym sobie pograł w jakieś Sim City ale nie wiem którą część ścią.. kupić :D Pomożecie?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-9
(+0|-9)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 14:08:44
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Mam wrazenie ze ty nawet nie wiesz na czym ta gra polega. Jesli porowbujesz simsy do simcity to smuteczek...

Każda gra, jest chroniona prawem autorskim, jeśli chodzi o nazwę lub dźwięcznie podobne, więc sory, ale widzę że nie znasz nawet podstawowego prawa rządzącego grami a tym bardziej ekonomią firm. A rynek gier znam lepiej od ciebie, więc nie radzę się kłócić ze mną a tym bardziej najeżdzać na mnie.
Ostatnio edytowany przez Silent dnia 4.03.2013 14:18:05
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

3
(+3|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 14:13:29
Arachne
Taur
Cytat z "Silent": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Mam wrazenie ze ty nawet nie wiesz na czym ta gra polega. Jesli porowbujesz simsy do simcity to smuteczek...

Każda gra jest chroniona prawem autorskim, jeśli chodzi o nazwę, lub dźwięcznie podobne, więc sory, ale widzę że nie znaszz nawet podstawowego prawa rządzącego grami.


Obie serie gier należą do studia Maxis będącego własnością EA. Obie dzieją się w jednym universum. Różnica polega na stopniu kontroli, w Simsach kontroluje się jednostkami, w SimCity zarządza całym miastem.

1
(+1|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 14:22:06
Wilk
Zwierzę
A bawcie się w swoje Simsy i Sim City, ja was i tak zniszczę swoją ekspansywną kolonią SimAnt.

ps. Czy jest w tej grze coś wartego ponad stówkę, czego żaden z jej poprzedników nie ma?
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 4.03.2013 14:29:53
Załącznik:
jpg  sim-ant-snes-49.jpg (270.67 KB; 800x641 px)
49_5134a0a34e2c9.jpg 800x641 px
gif  36027-simant-the-electronic-ant-colony-amiga-screenshot-the-houses.gif (26.96 KB; 640x400 px)
49_5134a0d4effc8.gif 640x400 px
--sf.

1
(+1|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 15:29:44
Smok Serwisowy
Cytat z "Ingo": (Link »)
Grałem tylko w Sim City 1 i 2000

Czy od tego czasu pojawiło się coś lepszego / ciekawszego? Chętnie bym sobie pograł w jakieś Sim City ale nie wiem którą część ścią.. kupić :D Pomożecie?


wypożycz sobie Simcity 4000 Delux
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 4.03.2013 15:35:22
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 16:03:04
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Silent": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Mam wrazenie ze ty nawet nie wiesz na czym ta gra polega. Jesli porowbujesz simsy do simcity to smuteczek...

Każda gra, jest chroniona prawem autorskim, jeśli chodzi o nazwę lub dźwięcznie podobne, więc sory, ale widzę że nie znasz nawet podstawowego prawa rządzącego grami a tym bardziej ekonomią firm. A rynek gier znam lepiej od ciebie, więc nie radzę się kłócić ze mną a tym bardziej najeżdzać na mnie.


Albo byłeś pijany pisząc tego posta, albo masz tok rozumowania z kosmosu.
Proste pytanie, czy dla ciebie the sims to to samo co simcity? I nie mów o prawach rządzących grami, oraz innych bzdurach.
Pytanie dodatkowe: Czy zabrałeś głos w temacie tylko by narzekać? Zapraszam do założenia własnego tematu w dziale Narzekania i tam do woli możesz prowadzić ze sobą monolog o tym jaka ta gra jest gópia i nudna.

Cytat z "sharpy": (Link »)
ps. Czy jest w tej grze coś wartego ponad stówkę, czego żaden z jej poprzedników nie ma?

Wymóg stałego połączenia z Internetem i integracja z facebookiem? :-Pk
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 4.03.2013 19:20:33
Myr

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 16:06:56
Smok Serwisowy
ale ten temat jest fum też do narzekania na simcity ;p
... chociaż silent faktycznie chyba nie zrozumiał co darkhunter miał na myśli xd
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 16:08:36
Arachne
Taur
Wymóg stałego połączenia z Internetem


i integracja z facebookiem?

1
(+1|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 16:51:20
Wilczek
Anthro
Cytat z "Silent": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Mam wrazenie ze ty nawet nie wiesz na czym ta gra polega. Jesli porowbujesz simsy do simcity to smuteczek...

Każda gra, jest chroniona prawem autorskim, jeśli chodzi o nazwę lub dźwięcznie podobne, więc sory, ale widzę że nie znasz nawet podstawowego prawa rządzącego grami a tym bardziej ekonomią firm. A rynek gier znam lepiej od ciebie, więc nie radzę się kłócić ze mną a tym bardziej najeżdzać na mnie.


Nie przypominam sobie abyśmy kiedykolwiek wymieniali między sobą na temat gier, czy tam rynku gier, więc nie mam pojęcia skąd wiesz, że masz większą widzę na ten temat???
Tak btw. Jeśli najeżdżanie to jest zwrócenie uwagi na to, że the sims to jest bardzo słabe porównanie do simcity to nie chcę wiedzieć, co się dzieje jak ktoś mocniej coś do ciebie powie.


Wszyscy się pytają, a czy jest chociaż jedna osoba, która zamierza to kupić w niedługim czasie?
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

-6
(+0|-6)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 17:12:10
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Nie przypominam sobie abyśmy kiedykolwiek wymieniali między sobą na temat gier, czy tam rynku gier, więc nie mam pojęcia skąd wiesz, że masz większą widzę na ten temat???
Tak btw. Jeśli najeżdżanie to jest zwrócenie uwagi na to, że the sims to jest bardzo słabe porównanie do simcity to nie chcę wiedzieć, co się dzieje jak ktoś mocniej coś do ciebie powie.


Wszyscy się pytają, a czy jest chociaż jedna osoba, która zamierza to kupić w niedługim czasie?

Nie wymienialiśmy się, ponieważ ciebie co chwilę nie ma jak futra się zbierają.... A DarkV wytłumaczył na czym to polega. Ta sama firma, podobna nazwa, masz tylko inną perspektywę i interfejs, ale cele podobne ( bądź zajebisty). Jeśli to było zwrócenie uwagi z twojej strony to kiepsko to zaintonowałeś, bo wciskając na chama końcówkę ''smuteczek...'' tylko podnosisz ciśnienie drugiej strony ukazując swój poziom, samemu nic nie wiedząc. Ja mieszkam z maniakiem tego typu gier, więc niestety mój wgląd w daną grę jest bardzo duży a mój stosunek wyjaśniłem do góry.
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

3
(+3|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 17:19:31
Smok Serwisowy
Cytat z "Silent": (Link »)

Wszyscy się pytają, a czy jest chociaż jedna osoba, która zamierza to kupić w niedługim czasie?


ja kupie w czwartek :rollk:

Cytat:
A DarkV wytłumaczył na czym to polega. Ta sama firma, podobna nazwa, masz tylko inną perspektywę i interfejs, ale cele podobne ( bądź zajebisty)


i nie... nie zgadzam się, że sims jest podobne do simcity i darkV wcale nie napisał, że są xD
to tak jak byś powiedział że Warcraft3 i World of warcraft to podobne gry bo zrobiła je ta sama firma, podobnie wyglądają i różnią się tylko skalą xD
nie są podobne.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 4.03.2013 18:15:46
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

4
(+4|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 19:26:31
Uncia Hortensis
Rabatka
Warcraft3 i World of Warcraft to to samo przecież. Mają tylko inną perspektywę i interfejs, ale cele podobne ( bądź zajebisty).



Cytat:
Wszyscy się pytają, a czy jest chociaż jedna osoba, która zamierza to kupić w niedługim czasie?
Mi wystarcza OpenTTD i Minecraft. :-Pk
Myr

3
(+3|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 19:58:40
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Silent": (Link »)
Ja mieszkam z maniakiem tego typu gier, więc niestety mój wgląd w daną grę jest bardzo duży a mój stosunek wyjaśniłem do góry.


Czyli wcale nie masz swojego zdania, tylko przeklepujesz słowa wypowiedziane przez innych? No to się ♥♥♥♥♥ nazywa wiedza na rynku gier :D

"Nie grałem, powiedzieli że ♥♥♥♥♥♥♥, 0/10"

Also właśnie kupiłem Edycję Specjalną na Originie. Dil łif it.

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 4.03.2013 20:09:18
Smok Serwisowy
można w nią już grać szczurex ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 5.03.2013 1:58:04
Smoko-nietoperz
Anthro
Cena - Ahahahahaha ;D
Poczekam z pol roku i kupie sobie za polowe tej kwoty...
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 5.03.2013 2:29:56
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "sharpy": (Link »)
A bawcie się w swoje Simsy i Sim City, ja was i tak zniszczę swoją ekspansywną kolonią SimAnt.

ps. Czy jest w tej grze coś wartego ponad stówkę, czego żaden z jej poprzedników nie ma?


Wlasnie wyglada nawet na ciut okrojona wzgledem poprzedniczek.... Placimy za grafike, wiec mozna odpuscic :)

1
(+2|-1)
Re: SimCity 2013
Wysłano: 5.03.2013 7:21:14
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cywilizację 5 też okroili i dobrze zrobili. Kupię pewnie bo lubię tą serię i tyle. A jak kogoś nie stać to czegoś nei kupuje, a nie narzeka na cenę. Pozatym... 149zł to nie jest dużo za grę obecne.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 5.03.2013 7:25:35
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane