Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...456789>>


-2
(+0|-2)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 18.07.2013 18:25:20
Wilk
Anthro
Cytat z "Marcan": (Link »)
Cytat z "Xavier-Wolf": (Link »)
Chodzi o to że szukam osoby która mogłaby mnie odebrać z Łodzi .
Nie znam za dobrze miasta i nie chciałbym głupiej wpadki.

To dla mnie troche krępujące prosić o coś takiego.
Oczywiście zapłaciłbym za paliwo a jakby inaczej.

Jeśli byłoby jakieś wolne miejsce i możliwość to prosiłbym o kontakt w tej sprawie.

Część futer przyjeżdża pociągami do Łodzi i nie jesteś jedyny w takiej prośbie, więc nie musisz się tak martwić. Weź tylko kontakt do kogoś i zostaw swój, bo już bywały przypadki telepatycznych ninja których nikt nie mógł znaleźć. No i śledź forum w poszukiwaniu info transportowego.


Dzięki przyjacielu za tę ważną informację ;)

Poszukam kontaktu z innymi i zostawię swój numer w razie potrzeby.

2
(+3|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 18.07.2013 19:35:13
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Xavier, Ryan chyba WYRAŹNIE napisał, że jedzie z WARSZAWY, a on się SPECJALNIE w ŁODZI nie ZATRZYMA. Szczególnie, że teraz chyba nie ma miejsca. ;P
Cookie Time!

-1
(+0|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 18.07.2013 20:25:22
Wilk
Anthro
Cytat z "wofik": (Link »)
Bry bry :P

Jeżeli ktoś szuka transportu na Fkon i jest z okolic przedstawionych niżej zapraszam :) mam 2 wolne miejsca w aucie :)


http://cdn.polfurs.org/pf...c9ec6320284.png

Przypominam się :) Jeśli ktoś chciałby się zabrać, będę jechał trasą przedstawioną wyżej 2 miejsca :P cena free :3
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 19.07.2013 12:53:18

0
(+1|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 19.07.2013 0:53:29
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Hej.

Zbieram ekipę z północnej Polski (pomorze i warmińsko - mazurskie) - proszę o danie znać, kto jedzie skąd i czym zamierza, warto by się skomasować.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-1
(+0|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 19.07.2013 6:27:13
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Walar": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Xavier-Wolf": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Mówię ogólnie ;)

Rozumiem...
Można powiedzieć że zgłaszam się na ochotnika.
Ale gdyby coś się zmieniło to daj proszę znać.

Ale na ochotnika na co? Ja nie będę przez łódź jechał.


Hmm, czyli miejsce ciągle wolne. W takim razie mogę się z wami zabrać ? :)


To tak wstępnie rezerwuję ale jeszcze dam znać bo mi sie na priv jedna osoba zgłosiła i nie jest jeszcze pewna :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-1
(+0|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 19.07.2013 10:07:39
Pies
Walarro Mutto
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Walar": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Xavier-Wolf": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Mówię ogólnie ;)

Rozumiem...
Można powiedzieć że zgłaszam się na ochotnika.
Ale gdyby coś się zmieniło to daj proszę znać.

Ale na ochotnika na co? Ja nie będę przez łódź jechał.


Hmm, czyli miejsce ciągle wolne. W takim razie mogę się z wami zabrać ? :)


To tak wstępnie rezerwuję ale jeszcze dam znać bo mi sie na priv jedna osoba zgłosiła i nie jest jeszcze pewna :)


Oki :)
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 19.07.2013 14:19:46
Kot
Zmiennokształtny
Wilk Malcolm, który wydaje się być nowy w fandomie, szuka kogoś, kto pomógłby mu w dostaniu się na miejsce konwentu.

Cytat:
Jade pociągiem z Tczewa do Łodzi a dalej szukam jakiegoś samochodu do podwózki. Chyba że byłaby możliwość też gdzieś bliżej podjechać niż do Łodzi i odebrać.


Prawdopodobnie znalazł już chętnego na odebranie go z Łodzi, ale gdyby ktoś przejeżdżał koło Tczewa i miał wolne miejsce...

Kontakt:

GG - 9900139
Skype - patryk7044
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 19.07.2013 17:39:50
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

-1
(+2|-3)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 19.07.2013 17:09:37
Smok Serwisowy
ten temat jest w dziale z ogłoszeniami a nie z meetami.
na pofursie nie ma nikogo o podobnym nicku.
człowiek, którego dane podałeś napisał już jako "Xavier-Wolf" i nie jest nowy (to jego n-ty nick).
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 20.07.2013 16:56:41
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+3|-3)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 21.07.2013 0:52:50
Tygrys biały
Anthro
Cytat z "Blajn": (Link »)
Przypominamy że w dniu 20 lipca 2013 mija termin wpłat pozostałej części akredytacji. Po tym terminie wszystkie osoby które nie uregulowały należności będą usuwane z listy konwentowej a ich miejsca zostaną sprzedane potencjalnie zainteresowanym.

Ale 20 lipca to sobota, więc wszelkie przelewy (w tym mój) dojdą dopiero w poniedziałek 22 lipca. Poza tym Ty też Blajn masz zaznaczoną na razie tylko zaliczkę :-Pk

1
(+2|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 21.07.2013 2:03:25
Puffgryf zaczepno-obronny
Ale wiesz, że jeśli powiem 22 to wszyscy zapłacą 25 ;) Księgujemy przelewy na bieżąco.
0
(+1|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 22.07.2013 13:49:23
Osoby, które nie wpłaciły całości i nie skontaktują się dziś do końca dnia zostaną wykreślone z listy a ich miejsce będzie dostępne w puli dla chętnych.
0
(+1|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 26.07.2013 0:15:06
Wizualizacja badży na stronie! :)

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

1
(+2|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 26.07.2013 10:44:32
Tygrys biały
Anthro
Badżu, bądźże.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 29.07.2013 11:49:05
Husky
Anthro
Transport: mamy dwa wolne miejsca w transporcie czterokołowym na trasie Kraków-Katowice-Dzierżązna w obie strony. Jeśli ktoś jest chętny to PM do mnie lub Lynxa.

EDIT: już miejsc nie ma :P
Ostatnio edytowany przez Trek dnia 30.07.2013 20:56:02
Nou ani Anquietas. Hic qua videum.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 31.07.2013 19:33:06
Dziś o północy mija termin wgrywania avatarów do identyfikatorów. Po tym terminie zastosujemy wgrane do tej pory grafiki.

Jutro identyfikatory są zamykane i składane do druku (Avatary zaś stosowane również w conbooku).
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 31.07.2013 21:15:21
Jaguar
Człowiek
A nie dało by rady do jutra do 8:00 z tymi avatarkami :-Dk ?

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 2.08.2013 0:43:27
Avian
Anthro
Czy ktoś miałby jeszcze miejsce w samochodzie z Warszawy lub Łodzi?

-9
(+6|-15)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 2.08.2013 10:52:05
Jak ktoś chce to mogę dodrukować tych badgy ile tego chcecie po kosztach druku (2zł/szt) i przywieźć na fkon

3
(+6|-3)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 2.08.2013 11:04:53
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Pablo": (Link »)
Jak ktoś chce to mogę dodrukować tych badgy ile tego chcecie po kosztach druku (2zł/szt) i przywieźć na fkon


A nie uważasz, że taka propozycja jest nie na miejscu? Jakby nie patrzeć badge jest dowodem opłat i przepustką na konwent. Poza tym, skąd niby masz edytowalny wzór?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

9
(+10|-1)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 2.08.2013 11:34:05
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie ma. Ukradł :-Pk

-13
(+4|-17)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 2.08.2013 11:36:18
Swoich źródeł się nie ujawnia :-ojjk:

0
(+5|-5)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 2.08.2013 11:38:36
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Pablo": (Link »)
Swoich źródeł się nie ujawnia :-ojjk:


Hm. Jesli nie masz ich od Kyubiego, to je ukradłeś? Pięknie Pablo.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

22
(+25|-3)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 2.08.2013 11:52:21
Pablo.

Mam ogromną i gorącą prośbę abyś nie wykonywał kreciej roboty. Identyfikatory konwentowe są tylko i wyłącznie produkowane przez organizatorów konwentu i tylko one są oficjalnymi identyfikatorami używanymi w czasie jego trwania. Inne produkowane na lewo nie będą respektowane.

Oczywiście, możecie sobie potworzyć dowolne inne badże jak to jest częstą praktyką na innych konwentach, jednak ID konwentu Futerkon produkowany jest jedynie przez zespół organizatorski i rozdawany w czasie rejestracji na terenie ośrodka - i to noszenie tego ID będzie wymagane w czasie trwania konwentu.

Dodatkowo mam gorącą prośbę Pablo, abyś jako osoba która również jest zaangażowana w tego typu imprezę, nie tworzył dookoła siebie otoczki specjalnego traktowania. Dziwi mnie to bowiem jako osoba odpowiedzialna za Gdakon, osoba która ma świadomość czym jest organizacja tego typu eventu, zachowujesz się jak byś totalnie nie miał pojęcia czym jest takie przedsięwzięcie.

Będę wdzięczny gdybyś ograniczył swoje zachowanie do dopingu bądź ewentualnej gotowości pomocy (zapraszamy wolontariuszy!). A nie przy tworzeniu samowolki tego typu.

Z góry dziękuję :)
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 5.08.2013 14:36:49
Puffgryf zaczepno-obronny
W związku z wysokimi temperaturami decyzja o tym czy będzie zorganizowany fursuitwalk będzie podjęta w środę przy ognisku wieczornym. Ze względu na bezpieczeństwo osób biorących w pochodzie, będziemy monitorować pogodę i ostateczną decyzję podamy do wiadomości wieczorem w środę.

Dla organizatorów konwentu najważniejsze jest bezpieczeństwo osób biorących udział we wszystkich aktywnościach - niestety temperatury są na tyle wysokie, że chodzenie w stroju może spowodować omdlenia a na pewno przyczyni się do dyskomfortu.

Będziemy Was informować!

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013
Wysłano: 5.08.2013 15:01:36
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
no chodziłam 1 godzinę w domu a mam tu około 27 stopni
i nie idzie wytrzymać noże być mała masakra :X

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...456789>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane