Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456...12>>


6
(+8|-2)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 4.07.2013 7:46:52
Dobra, przyznawać się, co za debil minusuje wszystkie posty w temacie o fkonie i woodzie?

6
(+6|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 4.07.2013 13:35:00
Wilk
Anthro
Cytat z "Pablo": (Link »)
Dobra, przyznawać się, co za debil minusuje wszystkie posty w temacie o fkonie i woodzie?


Nie debil tylko sprawny terrorysta, teraz każdy będzie się bał napisać w obawie przed minusem :-Pk



Dopisuje się do listy bo jadę na pewno:

Aeth
Azumi
Blajn
Draco
Erghor
Iblis
MadMazur
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Jester

I korzystając z okazji mam pytanie: Czy nie jedzie ktoś z okolic Krakowa i ma wolne miejsce w samochodzie?

6
(+6|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 4.07.2013 17:10:03
Szczuras
Anthro
Antyterroryści dla wyrównania wyniku zaplusowali :)

9
(+10|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 4.07.2013 20:48:29
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "Pablo": (Link »)
Dobra, przyznawać się, co za debil minusuje wszystkie posty w temacie o fkonie i woodzie?


Jakaś anntyspołeczna ♥♥♥♥♥, która na konwenty nie jeździ :D

9
(+9|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 4.07.2013 21:25:19
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Draco": (Link »)
Cytat z "Pablo": (Link »)
Dobra, przyznawać się, co za debil minusuje wszystkie posty w temacie o fkonie i woodzie?


Jakaś anntyspołeczna ♥♥♥♥♥, która na konwenty nie jeździ :D

Oj bo kogoś boli pupcia, że mu mama nie pozwoliła jechać, to wyładowuje swoje frustracje, waląc minusy (i pewno przy okazji coś innego, ze szczęścia, jakim się jest zuym) :lolk:

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 0:15:53
River Thresher
Dobra puki co:
Aeth
Azumi
Blajn
Draco
Erghor
Iblis
MadMazur
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Jester
Griven 90% (♥♥♥♥♥♥♥♥ przełożeni) xD
Lecz nie wiem jeszcze do jakiej wioski trafię ale w razie W na pewno spędzę u was sporo czasu. ;)

Jestem w stanie zabrać z okolic/po drodze z Gdańska do 2 osób ale uprzedzam że kumple jadą swoimi autami plus pewnie ojciec swoim moturem to oznacza kolumnę a więc prosił bym o punktualność i wczesne poinformowanie. Oferta last minute niemile widziana. ;)
"I am not economically viable."

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 9:47:35
Pies
Anthro
Aeth
Azumi
Blajn
Draco
Erghor
Iblis
MadMazur
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Jester
Griven 90%
Witek


Byde lub nie byde - zależy czy dostane wolne :P aczkolwiek zrobię co w mojej mocy

4
(+4|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 11:16:53
Smok Serwisowy
no dobra,,, napisałem dziś szefowi, że jadę na woodstok więc oficjalnie - wybieram się xd \o/
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 5.07.2013 14:05:28
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+2|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 11:35:54
Klacz huculska
a ja nie.
Tońcie w syfie w obozie :P

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 18:17:11
Panserbiorne
Zwierzę
A ja was nawiedzę, ale jeszcze nie wiem czy sam czy z kimś
A tak na wszelki wypadek... Leniwiec jakbyś brał całe centrum dowodzenia z agregatami i laserami dalekiego zasięgu. Jaka jest składka na paliwo dla tego potwora?
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 18:33:58
Pies
Walarro Mutto
Aeth
Azumi
Blajn
Draco
Erghor
Iblis
MadMazur
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Jester
Griven 90%
Walar
Witek

Jadę na pewno, wybierałem się z kumplami ale urlopów nie podostawali, może to i lepiej, bo tak będę cały czas z wami :-Pk
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 18:40:52
Szczuras
Anthro
Jest info od Owsiaka i Warsika że w tym roku ma być więcej pociągów na woodstock ale mają też być droższe. Np. w porównaniu z poprzednim rokiem ten z warszawy drożeje o 15zł --k

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 21:34:10
anthrocat
Anthro
Cytat z "Dźwiedź": (Link »)
A ja was nawiedzę, ale jeszcze nie wiem czy sam czy z kimś
A tak na wszelki wypadek... Leniwiec jakbyś brał całe centrum dowodzenia z agregatami i laserami dalekiego zasięgu. Jaka jest składka na paliwo dla tego potwora?


Zrzuta jest co łaska jak się wacha skończy.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 21:45:20
Niedźwiedź brunatny
Zwierzę
Aeth
Azumi
Blajn
Draco
Erghor
Eryk
Iblis
MadMazur
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Jester
Griven 90%
Walar
Witek

Wydawało mi się że już jestem wpisany na jakąś listę na Woodstock ale co tam.
Give me Liberty or give me Death!

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 23:00:25
Stardust
Człowiek
Nie wiem jak to się stało, że po tym jak potwierdziłem swoją obecność mój nick zniknął z każdej listy. Konspiracja?
Slave to Love

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 23:32:50
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
W tym roku ja i Feniks planujemy pojawić się wcześniej. Za niego nie mówię, ale ja mogę pomóc. Wystarczy powiedzieć. A i na wachę się dorzucę, za tego wifona :-Pk Dopakować coś do niezbędnika?

I mam wolne miejsce w namiocie, jeśli to można tak nazwać. Mam małą dwójkę, choć poprzednio ja, Feniks i nasz bagaż się w tym zmieścił. Luksusów nie zapewniam.

Tej! Z tymi pociągami to serio? Kurdę... Bez biletu nie pojadę, ale no... Bez przesady! Skąd to?
冬が来ている!

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.07.2013 23:46:20
Szczuras
Anthro
Od Warsika z PP poszło że przewozy regionalne więcej od km liczą niż rok temu. No i tutaj http://owsiaknet.pl/video/69743814 Owsiak mówi o tym (od 3:40) że z warszawy w 1 stronę po 79zł, a rok temu po 64zł się jechało z tego co pamiętam

7
(+7|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 8.07.2013 10:34:32
anthrocat
Anthro
W tym roku może w naszym sąsiedztwie rozłoży się wioska latającego potwora więc może być ciekawie.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 10.07.2013 23:28:47
Husky
Anthro
Aeth
Azumi
Blajn
Draco
Erghor
Eryk
Gwynbleidd
Iblis
MadMazur
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Jester
Griven 90%
Walar
Witek

Cytat z "Iblis": (Link »)

I mam wolne miejsce w namiocie, jeśli to można tak nazwać. Mam małą dwójkę, choć poprzednio ja, Feniks i nasz bagaż się w tym zmieścił. Luksusów nie zapewniam.

To wciąż aktualne? :P
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 10.07.2013 23:46:12
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Aktualne, ale to serio tylko dwójka. Ostrzegam tylko. Zmieścić się zmieścisz i wyśpisz. Jak coś PM
冬が来ている!

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 12.07.2013 14:10:25
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Trololololololo :)

Jak ktoś chce mam 1 miejsce wolne w aucie. Trasa :

-Wieruszów - > Wrocław lub Poznań -> woodstok

Nakierwiam na Kostrzyń albo w poniedziałek albo w niedzielę na wieczór .
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

5
(+7|-2)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 12.07.2013 17:30:37
Klacz huculska
Tyle lat Woodstocku i nadal nie wiecie, że to KostrzyN i "jestem w Kostrzynie" a nie Kostrzyniu?? --k

1
(+2|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 13.07.2013 17:25:45
witam,
zacznę od tego, iż - o, zgrozo - jestem 'kucem'.

nie wiem, co niektórym z Was 'kuce' zrobiły, ale jako, że nie słyszałem o fali brutalnych morderstw rodzin członków jednego 'fandomu' przez drugi, zostaje mi to zrzucić na bezpodstawne uprzedzenia.

w zeszłym roku przyjechałem tego dnia, kiedy przenieśliśmy obóz na miejsce docelowe, i od samego początku starałem się pomagać w przynoszeniu drewna itd.
myślę, że nikogo do siebie nie zraziłem, może poza osobami uprzedzonymi, którym do tego wystarczy powiedzieć "cześć". :roll:

odnośnie
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
W sumie połowa kucy trzymała poziom, a resztę niewychowanej trzody to mam głęboko w dupie. (...) Pomijam drobny fakt że u nas też się trafiło kilku delikwentów których powinno się odesłać pocztą do domów.

nie wiem, co uważacie za "trzymanie poziomu" (i jakiego "poziomu" oczekujecie na Woodstocku), ale jakoś nic konkretnego w zachowaniu ani kuców, ani futrzaków, może poza delikatnym 'tumiwisizmem', i ogólnym negatywnym nastawieniem niektórych jednych do drugich, mi nie przeszkadzało.
przypominam, że średnia wieku 'kuców' jest niższa, niż Wasza, więc proszę o odrobinę wyrozumiałości. pewnie sami w tym wieku nie byliście lepsi ;)

ogólnie było fajnie, a cała ta drama "nie chcemy z kucami", to imo durna strata czasu.

Cytat z "Simba": (Link »)
Q-nik, jedź nie pierdziel, kuce możesz olać albo chodzić z zawartością butelki którą przygotuje pewnie leniwiec :P wszystkie kuce ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ widzą co masz :)

ta, zwłaszcza, że też to piliśmy :P


jeśli natomiast chodzi o ten rok:
jeżeli Leniwiec nie będzie miał nic przeciwko, to rozbiję się w pobliżu, i chętnie będę z jego prądu i cienia korzystał, w zamian oferując pomoc przy tworzeniu obozu i dorzucenie się do benzyny. jeżeli komuś to nie pasuje, to nikt mu nie zabrania rozbić się daleko ode mnie. :v

co do miejsca: to z zeszłego roku może było oddalone, ale był tam względny spokój. uważam ten czyjś pomysł, żeby rozbić się na skraju tego pola co ostatnio, za całkiem niezły. nie trzeba będzie przedzierać się przez gąszcz namiotów, będzie blisko do kranów i kibli, choć pewnie zjedzą nas komary.
rozbicie się gdzieś w centrum całej zabawy będzie wymagało szybkiego ogrodzenia sporego terenu, żeby wszyscy się zmieścili, i będzie tam zdecydowanie większy hałas i kłopot z pijanymi natrętami, ale jak tak się zadecyduje, to trzeba będzie to jakoś wytrzymać.

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 13.07.2013 18:26:26
anthrocat
Anthro
Jeśli chodzi o "trzymanie poziomu" to miałem na myśli zachowanie co niektórych wskazujące na schizofrenię paranoidalną oraz kompletny brak przystosowania do społeczeństwa, broń boże do takiego podejść lub o coś zapytać bo nie wie czy ma się zakopać w namiocie czy od razu ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥. Siedzi to i nie wie co zrobić, odzywa się tylko do 2-3 ludzi których zna a reszty boi się panicznie, ja wiem że w ten fandom jest specyficzny ale jadąc już na jakąś imprezę trzeba się liczyć z bezpośrednim kontaktem w którym raczej nikt mu w ryj nie da.
2
(+2|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 13.07.2013 18:37:27
A jeśli chodzi o ból dupy związany z integracją w obozie to możemy postąpić jak za wujka Adolfa: kuce na wschód, pastafarianie na zachód, futra na południe od centralnego placu lub coś w tym stylu. Tylko to i tak nie rozwiąże sporów, zawsze będzie jakiś problem niestety generowany w większości przez niektóre futra. Ja rozumiem to że inni się dołączyli, ale nie można dzielić obozowiczów na "lepszych" i "gorszych", już jeden takie podziały stosował. Osobiście jestem za ogólną integracją, ale co wy zrobicie to już inna bajka.








Ps. cyklon cacy, kuce be.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456...12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane