Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...12>>


0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 13.07.2013 18:54:41
Szczuras
Anthro
A ta wioska pastafarian co to się rozkłada obok to ta "oficjalna": http://www.kosciol-spaghe...tocku-2013.html ?

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 13.07.2013 21:18:24
anthrocat
Anthro
Tak, organizatorzy za bardzo nie mają pojęcia jak to zorganizować więc chętnie skorzystaliby z naszego wsparcia.
2
(+2|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 0:36:40
Oficjalnie potwierdzono rozbicie się obozu pastafarian przy nas więc rozrastamy się o kolejnych degeneratów.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 1:00:43
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Broniaki też będą?
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 1:16:36
anthrocat
Anthro
Bronki z Bronkami też będą, ale czy to stanowi jakiś problem ? A gdzie ta nasza sławna tolerancja wobec innych ?

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 1:46:22
River Thresher
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
Bronki z Bronkami też będą, ale czy to stanowi jakiś problem ? A gdzie ta nasza sławna tolerancja wobec innych ?

Poszła się odlać i nie wróciła. :rollk:
Jak bronki będą cicho i nie wepchną się przed szereg to będę grzeczny. :3
"I am not economically viable."

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 2:19:12
Szczuras
Anthro
Wojny na tle religijnym będą, kuce wyznający lune/celestie i pastafarianie ze swoim fsm :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 2:24:13
River Thresher
Do pastafarian nic absolutnie nie mam. To niegroźne dziwaki ale wydają się być bardzo sympatyczni i otwarci więc jak najbardziej jestem na tak.
Bardziej jednak martwię się o nich. Przy futrzakach i broniakach ich tolerancja może zostać poddana próbie. :D
Ostatnio edytowany przez Griven dnia 15.07.2013 2:24:32
"I am not economically viable."

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 5:21:17
Cytat z "Griven": (Link »)
Jak bronki będą cicho i nie wepchną się przed szereg to będę grzeczny. :3

dobrze, już dobrze, pozwolimy Ci samemu przynieść całe to drewno, tylko nie krzycz na nas :v

Cytat z "slavic": (Link »)
Wojny na tle religijnym będą, kuce wyznający lune/celestie i pastafarianie ze swoim fsm :-Dk

i będzie do nas przychodzić jeszcze więcej księży/misjonarzy, niż rok temu, juhu :D

Cytat z "Griven": (Link »)
Do pastafarian nic absolutnie nie mam. To niegroźne dziwaki ale wydają się być bardzo sympatyczni i otwarci więc jak najbardziej jestem na tak.

to używanie ironii robi z Ciebie dziwaka? wow.

Cytat z "Griven": (Link »)
Bardziej jednak martwię się o nich. Przy futrzakach i broniakach ich tolerancja może zostać poddana próbie. :D

co prawda, to prawda :D

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 11:17:40
River Thresher
Cytat z "Shingen": (Link »)
Cytat z "Griven": (Link »)
Jak bronki będą cicho i nie wepchną się przed szereg to będę grzeczny. :3

dobrze, już dobrze, pozwolimy Ci samemu przynieść całe to drewno, tylko nie krzycz na nas :v

Możecie nawet je sobie wetknąć tam gdzie światło nie dochodzi. xD Nie chcę obcować z samą kulturą kucykowania i już.

Cytat z "Shingen": (Link »)
Cytat z "Griven": (Link »)
Do pastafarian nic absolutnie nie mam. To niegroźne dziwaki ale wydają się być bardzo sympatyczni i otwarci więc jak najbardziej jestem na tak.

to używanie ironii robi z Ciebie dziwaka? wow.

To jeszcze zależy jak jej używasz i jak jesteś postrzegany jestem z natury bardzo ciekawski i chętnie zgłębię temat potwora spaghetti. xD
My też jako futrzaki som dziwni (co niektórzy to już trochę za bardzo) ale niegroźni i można nas lubić. ;)
"I am not economically viable."

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 12:35:02
Szczuras
Anthro
Jak rok temu byłem u makaroniarzy to i piwem czestowali i spaghetti proponowali :) Zgadzam się z Grivenem, max pozytywni ludzie

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 13:15:57
Smok
Anthro
Aeth
Azumi
Blajn
Booster
Draco
Erghor
Eryk
Gwynbleidd
Iblis
MadMazur
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Jester
Griven 90%
Walar
Witek
Zeld (bo ktoś go zgubił)

Nie wpisałem się na listę, więc to naprawiam. Dopisuje też Zelda, bo narzekał, że go wyrzucili.

Ale co ja czytam? Będziemy dzielić pole z scjentystami i entuzjastami koni z flash'owej sztancy?
No to teraz wiem, że nie mogę tego Wooda przegapić - powinno być bardzo interesująco. ( Mua-ha-ha-ha! >.-.< )
A będą może karaczanowcy?
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 17:12:16
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Aeth
Azumi
Blajn
Booster
Draco
Erghor
Eryk
Gwynbleidd
Iblis
MadMazur
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Simba
Jester
Griven 90%
Walar
Witek
Zeld (bo ktoś go zgubił)


Z racji tego że jadę to się dopiszę a co 8-)k

Booooster karaluchy ? było by jeszcze ciekawiej ale ich to chyba z domu musieli by dźwigiem wytargać :P
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 18:36:09
Cytat z "Griven": (Link »)

Cytat z "Shingen": (Link »)
to używanie ironii robi z Ciebie dziwaka? wow.

To jeszcze zależy jak jej używasz i jak jesteś postrzegany jestem z natury bardzo ciekawski i chętnie zgłębię temat potwora spaghetti. xD

to, że część ludzi uważa Pastafarian za dziwaków lub nienormalnych wynika z tego, że nie dociera do nich, że to wszystko żart :P
ale to nie robi ich dziwakami, oni po prostu bardzo dobrze się bawią.
poza tym, przyganiał kocioł garnkowi :D

Cytat z "Booster_Drgn": (Link »)
Ale co ja czytam? Będziemy dzielić pole z scjentystami (...)?

chodziło Ci o scjentyzm czy scjentologię?
jeżeli o scjentyzm: tak, i co w tym złego? choć nie wszyscy tam są scjentystami.
jeżeli o scientologię: wtf?

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 19:02:24
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Spaghetti? Jako kucharz nie mogę przegapić takiej okazji do sprawdzenia przepisów na jedno z moich ulubionych dań! Może być ciekawie... A nawet kulinarnie!
冬が来ている!

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 21:28:34
Smok
Anthro
Cytat z "Shingen": (Link »)
jeżeli o scjentyzm: tak, i co w tym złego? choć nie wszyscy tam są scjentystami.
jeżeli o scientologię: wtf?


Wszystko!. Wszystko jest złe i niedobre! Fuj! Fuj i w ogóle!
No ale tak na serio, to wyluzuj. I odłóż te widły, bo Ten smok nie miał nawet zamiaru negatywnie się na temat scjentystów wypowiadać.

Tyle, że w tej chwili nie jestem już całkowicie pewien z kim będę miał okazję się spotkać... Oh, the pressure of anticipation! Mrah! ^.-.^
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 22:38:45
anthrocat
Anthro
Może się mało orientujecie ale w zeszłym roku było kilka karaluchów i były to osoby z którymi można było się bawić lepiej niż z niejednym futrem, a że ich nie poznaliście, cóż na czole nie mają loga karalucha. Co ciekawe macie ból dupy (lemur może wam maść zapodać) o kuce a o takim kwiatku jak Ravi ze swoim boyem i ich fochy to już nikt nie wspomniał.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 22:45:46
Cytat z "Booster_Drgn": (Link »)
No ale tak na serio, to wyluzuj. I odłóż te widły, bo Ten smok nie miał nawet zamiaru negatywnie się na temat scjentystów wypowiadać.

ależ gdzie Ty widzisz widły? ;p
może faktycznie trochę źle to odebrałem, ale po prostu zdziwiło mnie zwracanie uwagi na ich/naszą filozofię ;)

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 23:13:26
Panserbiorne
Zwierzę
Będzie dobrze... Wiadomo, że nie wszyscy się polubią ale nie ma co zakładać złego. Pokażemy reszcie, że futra potrafią się dobrze bawić a oni to podłapią i będzie zajebongo.
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

-4
(+1|-5)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 15.07.2013 23:57:32
Gdzie się podziały te czasy, kiedy jak kogoś nie lubiło to po prostu zabierało się swoje zabawki i bawiło się w drugim kącie piaskownicy... To jest 600 tys. metrów kwadratowych pola namiotowego, nikt wam się nie każe pchać na tamte sto, serio :P

Ale tak na poważnie, to przeglądam sobie ten wątek co by tu komu coś wypomnieć. I wychodzi na to, że najwięcej bólu dupy jest o ten ból dupy, który właściwie to mają tylko dwie osoby, których to nie będę wymieniał po nicku, żeby nie robić zadymy. Spoiler: Blajn i Draco

-1
(+2|-3)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 16.07.2013 8:34:42
Klacz huculska
Gdyby nie to, że Leniwiec wiezie cień i prąd to by sobie każdy porobił obozy z kim chce, ale ze jest jeleń co wszystko wiezie... to jakoś i te kuce przebolejecie. I tak w tym roku pewnie jak zwykle wszystkie wasze "cenniejsze" bagaże trafia do przyczepy wraz z całym prowiantem. Bo przecież przyczepa jest dla każdego.
Ostatnio edytowany przez Q-nik dnia 16.07.2013 8:35:43

2
(+4|-2)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 16.07.2013 10:19:42
Puffgryf zaczepno-obronny
WUT?
Od kiedy jestem forumowym napinaczem? :lolk:


Pablo, jeśli to była ironia to na poziomie przedszkola. Jeśli żart to nieśmieszny ;)

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

2
(+4|-2)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 16.07.2013 10:52:42
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Pablo chyba trochę ostatnio za dużo na słońcu przebywa chyba o.O
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

10
(+11|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 16.07.2013 11:23:11
PERMABAN
Raczej w świetle monitora.

-4
(+1|-5)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 16.07.2013 13:33:39
Popatrzcie na to w ten sposób - na całe 7 stron tematu faktyczne narzekania na kuce są tylko od dwóch osób, i to na pierwszej stronie :P (Q-nik nie liczę, bo nie jedzie)

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane