Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...78910111213>>


4
(+4|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 0:48:36
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Teraz masowe usuwanie artów i banicja za wspomnienie o Fanksym :P


Ale nie ma co pouczać czy wyśmiewać. Po prostu wyciągnijcie z tego lekcję i nie spoufalajcie się więcej z n kimś, kogo nie widzieliście na oczy.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 0:49:09
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
część artów są oszustwem z jego strony :P nie będe ich usuwać bo poco ? już po ptakach xD
Ostatnio edytowany przez KocurKotka dnia 17.01.2014 0:49:44

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 0:49:33
Wilk
Anthro
Ciekawe czy gdyby PZ nie zniknęło, to sytuacja potoczyłaby się tak samo.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 0:49:47
Pies
Walarro Mutto
haahaha czytam i czytam i płacze ze śmiechu xD :hammer:
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 0:53:34
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Ale jak to? O.o

Przecież Veth twierdził, że się spotkał z Fanksym, i ktoś tam jeszcze też (nie jestem pewien). A teraz co, cała postać to kwejk? Buhahah, dobre, dobre. Przednie wręcz.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 0:55:46
Trickster
Anthro
Sieć kłamstw się zacieśnia. :D

9
(+9|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 1:03:11
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
"Projekt Fanksy"
Załącznik:
gif  +_e82ceac40208707fbb742b55cd627762.gif (45.00 KB; 300x198 px)
99_52d8733f7b449.gif 300x198 px

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 1:04:04
Wilczek
Anthro
Jakub: Dla niektorych YOLO to jest wlasnie takie cos. Bycie milym i w miare normalnym. Moze on tez chcial raz takie cos sprobowac?? Albo tez badal podloze, aby wiedziec jak sie zachowywac przy zalozeniu nastepnego kknta za jakies pol roku :-Dk
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 1:11:33
Angora Turecka
Anthro
Czytam to i nie ogarniam całej tej akcji. Ciekawe co za rasowy irlandczyk był na fotach. Może zróbmy głosowanie za tym jaka będzie kolejna inkarnacja Wonsa na forum? ;)
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 1:14:00
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Veth - brałeś w tym udział od początku, czy ciebie tez zrobili w balona, a przyznać się nie chcesz? :D


Edit: nieważne, i tak byś się nie przyznał :P
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 17.01.2014 1:21:19
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+3|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 1:36:20
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Oczywiście, że wiedziałem, od samego początku. Seba sam sie do mnie zgłosił, ja narysowałem obrazek i każdy sobie coś dopowiedział :D Także nigdy nie powiedziałem, że spotkałem Fanksiego, wystarczył jeden rysunek i lawina sama spadła.




Cytat z "Wolfheart": (Link »)

Ale nie ma co pouczać czy wyśmiewać. Po prostu wyciągnijcie z tego lekcję i nie spoufalajcie się więcej z n kimś, kogo nie widzieliście na oczy.


Z drugiej strony, udowadnia, że taki nicpoń jak Wons może być lubiany i fajny jeśli chce ;)
Also banowanie go nic nie da, i tak wróci pod jakimś innym nickiem więc może zostawić Sebe a wyjebać kitsunechao ? xd
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 17.01.2014 1:48:42

0
(+1|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 1:41:05
byk
Anthro
Ja bym przywrócił Sebę/Fanksy'ego. Dodaje koloryt temu forum a i tak wróci wkrótce w kolejnej inkarnacji.

Wnioskuję o vote unban.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 1:46:49
Arachne
Taur
Znowu będzie, że nic nie robię bo nie ogłaszam tego światu.

Pierwsze trzy jego zbanowane konta to moja robota. I to na jakieś 20 minut zanim mi ktokolwiek jakieś dowody przedstawił na jego rozdwojenie jaźni (po przeszukaniu moich własnych logów). Byłoby wcześniej ale długo mnie Lwiczka próbowała przekonać, żeby jednak go nie banować.

Przy czym impulsem, żeby przeszukać logi nie była pozaforumowa wrzawa (bo ta do mnie dotarła piąte przez dziesiąte) ale jego pierdolenie na SB które już ciężko mi było znosić.

--k

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 2:00:19
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Oczywiście, że wiedziałem, od samego początku. Seba sam sie do mnie zgłosił, ja narysowałem obrazek i każdy sobie coś dopowiedział :D Także nigdy nie powiedziałem, że spotkałem Fanksiego, wystarczył jeden rysunek i lawina sama spadła.




Cytat z "Wolfheart": (Link »)

Ale nie ma co pouczać czy wyśmiewać. Po prostu wyciągnijcie z tego lekcję i nie spoufalajcie się więcej z n kimś, kogo nie widzieliście na oczy.


Z drugiej strony, udowadnia, że taki nicpoń jak Wons może być lubiany i fajny jeśli chce ;)
Also banowanie go nic nie da, i tak wróci pod jakimś innym nickiem więc może zostawić Sebe a wyjebać kitsunechao ? xd


nie tłumacz się :D wszyscy zostaliśmy wyruchani xD

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 2:15:47
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Może to dziwnie zabrzmi ale ani trochę nie czuję się wyruchany. :D

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 2:29:27
Jeleń
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Może to dziwnie zabrzmi ale ani trochę nie czuję się wyruchany. :D

Patrząc na arta, którego wykonałeś dla niego, powinieneś się tak czuć :P Chyba, że wiedziałeś o wszystkim od początku, wtedy to zupełnie inna sprawa.
Ostatnio edytowany przez Shallow dnia 17.01.2014 2:30:24
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 2:34:04
Zebra
Anthro
PERMABAN
Cytat z "DarkV": (Link »)
Znowu będzie, że nic nie robię bo nie ogłaszam tego światu.

Pierwsze trzy jego zbanowane konta to moja robota. I to na jakieś 20 minut zanim mi ktokolwiek jakieś dowody przedstawił na jego rozdwojenie jaźni (po przeszukaniu moich własnych logów). Byłoby wcześniej ale długo mnie Lwiczka próbowała przekonać, żeby jednak go nie banować.

Przy czym impulsem, żeby przeszukać logi nie była pozaforumowa wrzawa (bo ta do mnie dotarła piąte przez dziesiąte) ale jego pierdolenie na SB które już ciężko mi było znosić.

--k

Napisze tu to samo co na pm, póki śpisz, będzie śmiesznie.
Poza tym, skoro straszysz mnie prokuratorem, bo hurr durr bruteforce nielegalny, to przypomnę Ci, tak jak pewnie veth napisał, że przechowywanie niezabezpieczonych danych poufnych też jest karalne, jak nie potrafisz zabezpieczyć logowania tylko czekasz "żeby zrobić to raz a dobrze" to albo nie umiesz, albo jesteś imbecylem. Z takim poziomem bezpieczeństwa hasła to wy pewnie w plain textcie trzymacie XD
A co "demaskowania" fanksiego, też się tak nie wychwalaj przed publicznością, na oba konta logowałem o różnych godzinach, zawsze z vpsa.
I jeszcze raz Ci powiem, nigdy nie próbowałem brutforsować czyjegokolwiek hasła poza swoim.

Dobrego tu admina macie, zamiast zabezpieczyć logowanie przed łamaniem hasła, to dodaje kolorki na shoutboxie, beka xD
Jak powodem mojego kolejnego perma jest to, że wytykam Ci głupote i rzekome bruteforsowanie hasła edka to pozdro 600
aha, jak masz zamiar mi odpisać na pmke to poczekaj z banowaniem tego konta do jutra wieczór
I jeszcze o tym bym zapomniał, nie mów mi tylko "ale po co zabezpieczać takie forum kto by chciał dostęp do ich konta", odpowiedź proszę bardzo:
na pewno przynajmniej połowa userów używa tego samego mejla i hasła z forum do fejsbuka, allegro itp

///
jeszcze ktoś pytał, kto był na zdjęciach
Macie pozdrowienia od brandona z kanady :-ojjk:



// hur dur... zamykam konto, możesz odpisać z kolejnego
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 17.01.2014 10:19:34

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 8:41:35
Smok
Zmiennokształtny
Trolling 10/10
I'm not even mad. This is amazing.

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 8:54:33
Lateksowy książe
Anthro
Yup, master trolling.

Takie pytanko, czy ktoś poza ingiem próbował się z nim umówić na ruchanie? :D
Czy tylko Ingo ma ból dupy o brak kutasa?

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 8:56:19
Arachne
Taur
Masz racją. Nie nadaję się na admina. Rezygnuję. Sami sobie to łatajcie.
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 9:12:43
A tak szczerze...

A co "demaskowania" fanksiego, też się tak nie wychwalaj przed publicznością, na oba konta logowałem o różnych godzinach, zawsze z vpsa.
A mimo to udało mi się ciebie zdemaskować. Magia.

jak nie potrafisz zabezpieczyć logowania
dodaje kolorki na shoutboxie
Nie twierdzę, że wiem i umiem wszystko. O ile znam teorię jak to powinno się robić o tyle brakuje mi czasu w jednym kawałku aby usiąść, wczytać się, zrozumieć i poprawić nie mój kawałek kodu. Kolorki są prostsze. Kolorki rozumiem. Kolorki mnie rozumieją.

Poza tym jeśli chodzi o programowanie to od zawsze twierdzę, że moje umiejętności są na beznadziejnym poziomie. Jeśli chodzi o osoby które mają dostęp do kodu to jestem drugą od dołu osobą jeśli chodzi o skilla. Tylko co począć skoro tylko mi i tobie zależy.

Z takim poziomem bezpieczeństwa hasła to wy pewnie w plain textcie trzymacie XD
Uspokajam innych userów. Nie trzymamy.

Jak powodem mojego kolejnego perma jest to, że wytykam Ci głupote i rzekome bruteforsowanie hasła edka to pozdro 600
"rzekome"... Nie wiem czy 5-6 prób (smok mnie poprosił, żeby jeszcze raz sprawdzić, 17 prób) można nazwać bruteforceowaniem... ty to tak nazwałeś, nie ja. W każdym razie nie był to bezpośredni powód bana.


No i teraz obok kodzenia dochodzi mi jeszcze niańczenie ciebie. Naprawdę mi się odechciewa cokolwiek robić...
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 17.01.2014 10:38:42

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 9:38:43
Irbis
Bestia
DarkV, daj mi wgląd w kod a będziesz trzeci od dołu jeśli chodzi o skilla w php. =D
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 9:40:41
Arachne
Taur
Mówisz i masz.

5
(+5|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 9:42:29
Miniaturowy smok
Smok
A mi w tym wszystkim żal artystów, którzy poświęcali swój czas i teraz nic z tego nie mają :rollk: . Troll sam w sobie dobry, pokazał jak łatwo można oszukać ludzi w internecie, ale jak już dochodzi kradzież (bo tym jest dla mnie zamawianie commisiona i nie płacenie za niego), to już trochę smutno ;P. Ale teraz każdy wyciągnie z tego lekcję i będziemy żyć długo i szczęśliwie :-ojjk:
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 9:47:22
Irbis
Bestia
Eee... Dzięki. :-ok


Też mi trochę szkoda naszych artystów. Mimo że nie wykazują zbytnio złości z bycia okradniętymi.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...78910111213>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane