Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...8910111213>>


2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 10:08:20
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
wstaję sobie rano dzień wolny od zajęć, zero śniegu, plusowa temperaturka i do tego "Projekt Fanksy" XD Idealny przykład tego, że niektórzy myślą główką a nie głową.

W sumie to dałem się nabrać ale myślałem ze ten fanksy to po prostu płytki typ, który nie udziela się na forum w innych tematach jak "pokaż jak wyglądasz" i w yiffnych artach po prawej stronie. Cos tam nabazgrze od wielkiego dzwonu jednak znacznie bardziej woli zdejmować koszulkę i cieszyć tą bezduszną rudą michę XD

a artystów szkoda naprawdę...napracować się tyle i zostać tak bezczelnie okłamanym
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 17.01.2014 10:09:32
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 10:09:28
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Z drugiej zaś strony, nie przypominam sobie by Fanksy coś pisał. Nawet Jester zwrócił uwagę, że nie ma nic do zaoferowania. Więc wiecie, to raczej oczywiste przy przychlast robi lepsze wrażenie, jak nie odzywa się wcale :P


Chyba że sie mylę, ale wtedy zacytujcie mi jakiś jego inteligentny, nie-sebowy post.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 10:25:34
Lew
Cytat z "Szczurex": (Link »)

Takie pytanko, czy ktoś poza ingiem próbował się z nim umówić na ruchanie? :D
Czy tylko Ingo ma ból dupy o brak kutasa?


Tak, sporo osób się wstępnie umawiało.

Nie, nic mnie nie boli.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 10:31:00
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Shallow": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Może to dziwnie zabrzmi ale ani trochę nie czuję się wyruchany. :D

Patrząc na arta, którego wykonałeś dla niego, powinieneś się tak czuć :P Chyba, że wiedziałeś o wszystkim od początku, wtedy to zupełnie inna sprawa.


http://www.polfurs.org/mo...forumpost159172

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 10:54:55
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Z drugiej zaś strony, nie przypominam sobie by Fanksy coś pisał. Nawet Jester zwrócił uwagę, że nie ma nic do zaoferowania. Więc wiecie, to raczej oczywiste przy przychlast robi lepsze wrażenie, jak nie odzywa się wcale :P
Udzialał się chyba tylko w LGBT.
@156964


Cytat z "pectusculum": (Link »)
I jeszcze o tym bym zapomniał, nie mów mi tylko "ale po co zabezpieczać takie forum kto by chciał dostęp do ich konta", odpowiedź proszę bardzo:
na pewno przynajmniej połowa userów używa tego samego mejla i hasła z forum do fejsbuka, allegro itp
Mam nadzieję, że jak już raz wszystkie hasła były ukradzione i poczty czytane, itd. to przynajmniej ta starsza część forum nauczyła się by do Polfursa używać innych haseł.
Myr

6
(+8|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:00:36
PERMABAN
Cytat z "Toboe": (Link »)
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Nie wszyscy. Tylko ty :)
Najs traj, na szczęście jestem, może i przez sporą grupę nielubiany, ale przynajmniej sobą.=]
Ok, źle się wyraziłem:
Przykre, że żeby TUTAJ być lubianym trzeba nosić maskę.

nom . Nikt tu maski nie nosi i jakoś się większość nawet lubi. Po prostu debile pozostają na marginesie.

Cytat z "Izzy":
Troll sam w sobie dobry, pokazał jak łatwo można oszukać ludzi w internecie

To nie wiem, wcześniej nikt o tym nie wiedział i teraz odkrywacie, że w internecie ludzie kłamią?

Mnie to nie dziwi, Wons co chwilę robi sobie nowe konto i nowe postaci, wygląda to jakby chciał być lubiany, ale ♥♥♥♥♥♥♥♥ zawsze wychodzi i i tak kończy z banem na mordzie. Na forgu też miał pierdyliard kont i też kończyło się tak samo. Nie wiem tylko po co sobie ubzdurał siedzenie tu.

Fanksy jako adoptable mi się podoba, sprzedajcie go na fA i dochód przeznaczcie na kolejnym fkonie na jakieś liski czy inne foki xd

A, i dalej postuluję o wniesienie bana dla niechcianych jednostek, bo DarkV banował sebę, bo go ♥♥♥♥♥♥♥♥ na SB, ale jak całą resztę ♥♥♥♥♥♥♥ kitsunechao, to nic się z tym nie robi. Dzie demokracja.
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 17.01.2014 11:24:52

5
(+5|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:06:52
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Poczytałem posty Fanksiego, i mimo że nie chcę na siłę szukać potwierdzenia na to, że nie pisał mądrzej niz Seba, to jednego jestem pewny na 80%-

Część plusików dostał za to, że był ładny. To jeden z podstawowych błędów poznawczych- przypisywanie ładniejszym osobom lepszych cech. No i jawna karma więc.. ;p Jak będzie mi się chciało, to może zrobie wykres pokazujący, jaki % jego plusów pochodził od bardzo aktywnych polfursowych homo i kobiet, a jaki od grupy na której powinien robić najmniejsze wrażenie (samce hetero lub niedostatecznie homo).
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 17.01.2014 11:07:31
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

5
(+5|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:09:21
Smok Serwisowy
Cytat z "Ara": (Link »)

Fanksy jako adoptable mi się podoba, sprzedajcie go na fA i dochód przeznaczcie na kolejnym fkonie na jakieś liski czy inne foki xd


możemy go adoptować na maskotkę polfursa :D


Cytat z "Ara": (Link »)

A, i dalej postuluję o wniesienie bana dla niechcianych jednostek, bo DarkV banował sebę, bo go ♥♥♥♥♥♥♥♥ na SB, ale jak całą resztę ♥♥♥♥♥♥♥ kitsunechao, to nic się z tym nie robi. Dzie demokracja.


gdyby frodo zabił goluma tylko za to, że go ♥♥♥♥♥♥♥♥ to sauron władał by śródziemiem a my nie mieli byśmy kolorowych banerków...
if you know what i mean
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 17.01.2014 11:27:25
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+1|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:09:24
Arachne
Taur
Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat z "pectusculum": (Link »)
I jeszcze o tym bym zapomniał, nie mów mi tylko "ale po co zabezpieczać takie forum kto by chciał dostęp do ich konta", odpowiedź proszę bardzo:
na pewno przynajmniej połowa userów używa tego samego mejla i hasła z forum do fejsbuka, allegro itp

Mam nadzieję, że jak już raz wszystkie hasła były ukradzione i poczty czytane, itd. to przynajmniej ta starsza część forum nauczyła się by do Polfursa używać innych haseł.

Sugeruję używać w hasłach nietypowych znaków. Chiński tradycyjny rozwala wszystkie bruteforce'y.

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:11:26
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ara": (Link »)
Mnie to nie dziwi, Wons co chwilę robi sobie nowe konto i nowe postaci, wygląda to jakby chciał być lubiany, ale ♥♥♥♥♥♥♥♥ zawsze wychodzi i i tak kończy z banem na mordzie. Na forgu też miał pierdyliard kont i też kończyło się tak samo. Nie wiem tylko po co sobie ubzdurał siedzenie tu.
Błędnie zakładasz, że chce być lubiany. Może on po prostu chce ♥♥♥♥♥♥♥♥ ludzi? Nie będę wytykał palcami, ale kilka osób na tym forum będąc te cztery czy sześć lat młodsza z zamiłowaniem jedyne co robiła to ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ludzi na prawo i lewo.

Dzie demokracja.
W sejmie.
5
(+5|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:15:55
Cytat z "DarkV": (Link »)
Sugeruję używać w hasłach nietypowych znaków. Chiński tradycyjny rozwala wszystkie bruteforce'y.

A nie możesz po prostu dodać timeouta na dwie minuty przy błędnym logowaniu?
Normalny człowiek jak zapomni hasło to po 2-3 próbach może wejdzie. Wychodzi to na 6 minut czekania i jest minimalnie irytujące.
Bruteforce wymagający odgadnięcia chociażby słownikowo jednowyrazowego hasła będzie potrzebował ileś lat. Po 24 godzinach jest 720 prób. Do tej pory szanse są minimalne, a skrypt może powiadomić administracje, że dzieje się coś niedobrego na jednym z kont.
Myr

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:16:35
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ej, pomysł z maskotką PF jest dobry. FA ma swoją, e621 ma swoją, my możemy mieć Fanksiego ;p
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:19:12
Kitsune
Zmiennokształtny
Też się zgadzam aby to Fanksy był maskotką polfursa :) ale może zmienimy mu imię jakoś? Czy to jednak może zostać? ._.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:20:10
Smok Serwisowy
Cytat z "CharlieKitsune": (Link »)
Też się zgadzam aby to Fanksy był maskotką polfursa :) ale może zmienimy mu imię jakoś? Czy to jednak może zostać? ._.


zostanie, zresztą od wczoraj jest zamówiony na jeden z banerków ;p
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 17.01.2014 11:21:18
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+2|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:23:07
Arachne
Taur
Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat z "DarkV": (Link »)
Sugeruję używać w hasłach nietypowych znaków. Chiński tradycyjny rozwala wszystkie bruteforce'y.

A nie możesz po prostu dodać timeouta na dwie minuty przy błędnym logowaniu?


Takie zabezpieczenie nie ma sensu. Bo jak to powiązać z userem? Po ip? To skrypt do przelogowania neostrady i zamiast 2 minut masz 10 sekund. Po userze? To będzie próbował wszystkich userów po kolei aż mu się timeout na pierwszy skończy.

Tu fanksy Seba (Emde, Wons) dobrze mówi, że trzeba captchą blokować próby logowania na konkretne konto. Wtedy tą lekką irytacją będzie wyświetlenie captchy legalnemu userowi, co jest chyba dobrą zamianą za podniesienie bezpieczeństwa.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 17.01.2014 11:25:49

0
(+1|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:31:06
PERMABAN
Ale gollum był jeden, a my mamy takich na pęczki ;/

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:32:48
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Ara": (Link »)

To nie wiem, wcześniej nikt o tym nie wiedział i teraz odkrywacie, że w internecie ludzie kłamią?

Patrząc na reakcję niektórych osób po tym jak się okazało, że Fanksy to ściema naprawdę można wywnioskować, że istnieją jednostki, które nie wierzą, że ktoś w necie mógłby skłamać :-Dk
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:33:07
Irbis
Bestia
Ara, nie próbuj być Frodo naszych czasów. :lolk:
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:34:05
Kitsune
Zmiennokształtny
Ja czasem mylę hasło, bo mam ich z 6-7 różnych. Takie zabezpieczenie. Szczeście że na pf nie ma dwuetapowego uwierzytelniania z google-sms. :P

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:34:31
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Izzy": (Link »)
Cytat z "Ara": (Link »)

To nie wiem, wcześniej nikt o tym nie wiedział i teraz odkrywacie, że w internecie ludzie kłamią?

Patrząc na reakcję niektórych osób po tym jak się okazało, że Fanksy to ściema naprawdę można wywnioskować, że istnieją jednostki, które nie wierzą, że ktoś w necie mógłby skłamać :-Dk

Mało tego, wysyłają im swoje nagie fotki XD

-1
(+1|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:35:03
Arachne
Taur
Cytat z "Ara": (Link »)
Ale gollum był jeden, a my mamy takich na pęczki ;/


Ciągle mam nadzieję na resocjalizację Kitsunechao.
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:36:34
Cytat z "CharlieKitsune": (Link »)
Ja czasem mylę hasło, bo mam ich z 6-7 różnych. Takie zabezpieczenie. Szczeście że na pf nie ma dwuetapowego uwierzytelniania z google-sms. :P


Dobrze, że o tym wspominasz, bo też mi to chodziło po głowie. Zaraz obok uwierzytelniania po googlowym oauth. :P
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 17.01.2014 11:37:50

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:36:48
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Mało tego, wysyłają im swoje nagie fotki XD

Coraz bardziej tracę wiarę w ludzi internetu XD
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:37:52
Uncia Hortensis
Rabatka
Takie zabezpieczenie nie ma sensu. Bo jak to powiązać z userem? Po ip? To skrypt do przelogowania neostrady i zamiast 2 minut masz 10 sekund. Po userze? To będzie próbował wszystkich userów po kolei aż mu się timeout na pierwszy skończy.

Powiązać z userem. Jeżeli to samo IP próbuje się logować na dwa istniejące konta i druga próba też jest nieudana, taki sam timeout (może większy?) już na całe IP.
Słabość jest jednak faktycznie w DDoS. Tak samo można utrudnić życie lecąc po wszystkich kontach w nieskończoność jak saturując łącze. Oh well.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 17.01.2014 11:38:22
Kitsune
Zmiennokształtny
Cytat z "DarkV": (Link »)
Cytat z "CharlieKitsune": (Link »)
Ja czasem mylę hasło, bo mam ich z 6-7 różnych. Takie zabezpieczenie. Szczeście że na pf nie ma dwuetapowego uwierzytelniania z google-sms. :P


Dobrze, że o tym wspominasz, bo też mi to chodziło po głowie. Zaraz obok uwierzytelniania po googlowym oauth.

Proste rozwiązania są najlepsze.



w sumie korzystam z tego na facebook'u/google+/aliorsync'u.

Na razie tylko tam.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...8910111213>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane