Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345678...13>>


-3
(+0|-3)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 11:13:42
Anthro
Władza dla ludu! :-Dk Demokratycznie głosujmy czy ktoś zasłużył na bana, za złamanie regulaminu :lolk: . Otwórzmy rade starszych i oni będą sprawować funkcje egzekutorów :rollk:,
Nie wiem czy to wynika z lenistwa adminów ale ,,władze'' możliwość bonowania zostawił bym w rękach adminów.
Ostatnio edytowany przez Lincu dnia 3.06.2013 11:16:57

1
(+2|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 11:20:34
PERMABAN
Sęk w tym, że nie chodzi tylko o mnie, więc czemu tylko do mnie pijesz? Mogę nie pisać gównopostów, ba, nawet teraz mi się to zdarza, ale co z tego, skoro piszą je inni.
Nie wiem, pogódźmy się wszyscy i nawet jak dalej mamy komuś pluć na plecy, to w swoim ogródku, nie rozkopując forum, nawet mnie już powoli nudzi ten wieczny pojazd po wszystkim i wszystkich. Czasem fajnie, ale czasem równie fajnie móc napisać coś bez uzyskiwania tony żaru, bo ktoś po kilku dniach myślenia znalazł sposobność by mi dojebać pod neutralnym postem. No niegasnąca machina, przecież też tego tak nie zostawię (choć zdarza mi się olać), bo niby czemu mam ignorować wjazdy poniżej pasa. I tak najlepsze, że jeżdżą po mnie osoby mające się za niewiadomoco, a bluzgając schodzą na "mój" albo i niższy poziom. Ridiculous : P Dlatego albo się ludzie ogarniają (tak, tak, ze mną i Vethem na czele, bo hur dur), albo zostajemy w takim gównie jakie jest. THAT'S MY OPINION.

tanuki, bo zwyczajnie mogę. Bo mogę sobie napluć w internecie i czuć lżej na duchu. Bo nie lubię paru osób. Bo pieprzą głupoty. Bo prowokowanie do srania żarem bywa zabawne. Bo inni też plują. Bo wchodzi w krew :P Od jakiegoś czasu testuję ILE mogę, ale widzę, że w nieskończoność (trzymając się jako-takich-standardów, że nie wjeżdżam nikomu na rodzinę, czy wygląd (wyjątkiem są grubi, bo Q-nik ładnie udowodniła, że da się schudnąć jak się chce, a nie tylko marudzić "o borze borze ważę tonę płaku płaku" xd)).
Ostatnio edytowany przez Ara dnia 3.06.2013 11:26:22

Offline
inż. Toboe
3
(+4|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 11:49:39
Irbis
Bestia
Sporo mądrych propozycji, test Ary, mający sprawdzić, czy raczej potwierdzić fakt pozwalania jednym na więcej niż innym, można uznać za zakończony (mam nadzieję, że odwyk od testowania będzie w miarę szybki i piszę to bez złośliwości), a jedyne co zostało to zastosowanie się do propozycji ogarnięcia i pamiętanie o "raportuj".
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 3.06.2013 11:50:58
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

8
(+13|-5)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 12:23:35
Hiena
Zwierzę

6
(+7|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 12:43:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Wiecie co... ♥♥♥♥♥♥♥♥ ten temat.

0
(+1|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 13:20:41
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Co, smutno się zrobiło? :-)k

Ara, dzięki, właśnie tego typu odpowiedź chciałam uzyskać :-ojjk:

Cytat z "Ara": (Link »)
Sęk w tym, że nie chodzi tylko o mnie, więc czemu tylko do mnie pijesz?


Bo ty zrozumiesz, w przeciwieństwie do jednostek tak tępych, że możnaby pić do zrzygu i nic nie zmienić ;-)k


Cytat z "Ara": (Link »)
wyjątkiem są grubi, da się schudnąć jak się chce, a nie tylko marudzić "o borze borze ważę tonę płaku płaku" xd)).


Z akademickiej ciekawości: a jak ktoś nie płakusia, że jest gruby, lubi swoje wałki i dobrze się ze sobą czuje, to można po nim jeździć czy nie xd?
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 3.06.2013 14:52:12
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

-1
(+0|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 14:00:18
Jeleń
Anthro
Gratuluję ediemu ponownego rozkręcenia forum (bo chyba głównie po to miał służyć temat). 27% osób zdecydowanie chciałoby oglądać tragikomedie na Polfursie.

Wracając do meritum, według mnie opcja z karnym kutasem mogłaby ewentualnie przejść.
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

0
(+1|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 14:06:02
Anthro
Ja wstrzymuje się od głosu ( jeśli chodzi o ankietę ) Wolała bym aby też nikt mnie w to nie mieszał i nie dawał mi żadnej władzy nad banowiem innych ( znam swoje zapędy ) ale z chęcią się dowiem co ustaliliście ;-)k
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 14:09:34
PERMABAN
No nie wiem, good for him, że siebie akceptuje i w sumie póki nie pcha tego tłuszczu innym pod oczy to ok, choć mimo wszystko zawsze i wszędzie będę forsować ogarnięcie się, bo po co być grubym? To nic zdrowego ani fajnego, jakaś mała nadwaga to jeszcze ok, sama mam skłonności do tycia, ale nie widzę sensu w byciu takim. Pomijając już fakt, że naprawdę mało osób akceptuje swoje kilogramy. Nawet jeśli nie płacze w poduszkę, to nie wmówisz mi, że nie ma myśli "mógłbym zrzucić te x kilogramów" patrząc na siebie, wagę, czy porównując się z kimś szczupłym. Latem to już w ogóle : P Sama nie znam nikogo kto nie chciałby ważyć mniej.

0
(+2|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 14:11:21
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Ara": (Link »)
No nie wiem, good for him, że siebie akceptuje i w sumie póki nie pcha tego tłuszczu innym pod oczy to ok, choć mimo wszystko zawsze i wszędzie będę forsować ogarnięcie się, bo po co być grubym? To nic zdrowego ani fajnego, jakaś mała nadwaga to jeszcze ok, sama mam skłonności do tycia, ale nie widzę sensu w byciu takim. Pomijając już fakt, że naprawdę mało osób akceptuje swoje kilogramy. Nawet jeśli nie płacze w poduszkę, to nie wmówisz mi, że nie ma myśli "mógłbym zrzucić te x kilogramów" patrząc na siebie, wagę, czy porównując się z kimś szczupłym. Latem to już w ogóle : P Sama nie znam nikogo kto nie chciałby ważyć mniej.



ARA SIE POMYLIŁA LOLOLOLOLO
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 3.06.2013 14:12:53

0
(+4|-4)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 14:14:31
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Temat był nieunikniony jak widać ... zebrał sobie liczną rzesze, nawet większą niż czasem jest do lajtowego tematu. Mam pewne oczekiwania odnośnie jego. Mianowicie takie że będzie to pierwszy i ostatni taki temat gdzie jedni będą wykluczać drugich przez nieuczciwe głosowanie. Sam pomysł jest jak dla mnie jedynie chęcią zebrania jak najwięcej osób żeby się na wzajem pożarły co niestety widać po tych 8-miu stronach.
Myślę że od banowania tutaj są pewne osoby i to że niektórzy się z nimi nie zgadzają to ich problem. Każdy rejestruje się na własne ryzyko i odpowiedzialność więc pytam o co chodzi ? Zarejestrowałeś łaś się tutaj po to żeby coś komuś udowodnić przez swoje krytyczne zachowanie czy żeby rozwiązać jakiś problem albo czegoś się nauczyć ? Jest to forum gromadzące ludzi o różnych poglądach i przekonaniach i dlatego jest takie niestabilne bo każdy ma coś do powiedzenia i może zapomina o tym że ktoś inny także. Forum nie powinno być tylko po to żeby kogoś publicznie sądzić i obrażać. Od tego są uliczne, brudne i pozbawione sensu bijatyki a nie forum jako miejsce do dyskusji. Zachowujmy się poważnie na ile pozwala nam bycie dorosłym. Przynajmniej do pewnego stopnia czujmy się odpowiedzialni za to co piszemy.
Mam tutaj nie wiele do powiedzenia ale odnoszę wrażenie że warto było to wszystko zaznaczyć i uargumentować jednogłośnie nie dla vote banów.
A teraz zapraszam na irc bo piszemy od rana o pogodzie bo jest do bani i zimno ...
Ostatnio edytowany przez Liszek dnia 3.06.2013 14:15:13
Z poważaniem ... rudy padalec :P

5
(+6|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 14:38:01
Klacz huculska
oh yay... dostałam komplement :P dzięks!

*unosi się na chmurce zadowolenia*

Anonim
-7
(+2|-9)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 16:21:17
Podsumowując:

blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla

[USER WAS BANNED FOR THIS POST]

^ dopiero teraz podsumowanie jest pełne
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 3.06.2013 19:18:07

0
(+2|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 14:09:43
PERMABAN
*wymowne ekhm ekhm*

1
(+3|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 14:16:58
Uncia Hortensis
Rabatka
Nie.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 14:29:47
Hiena
Zwierzę
Chyba nie można zbanować kogoś za to, że jest niedojdą, tak samo, jak nie można banować za kretynizm.

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 15:03:02
Smoko-nietoperz
Anthro
A za bycie strasznie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥? No, ale ludzie mu odpisuja zamiast dac mu ignora. Samiscie sobie winni.
A kto umarł, ten nie żyje.

8
(+8|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 15:41:38
Lew
Uważam, że należy trzymać się regulaminu i póki ktoś go wyraźnie nie łamie to nie należy go banować. Bez względu na to jak irytujące, pisanie głupot nie obrażając przy tym innych ani nie łamiąc innych zasad nie jest zabronione.
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 19.12.2013 15:42:25
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-1
(+0|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 15:53:43
PERMABAN
Czyli te hasła o votebanie, które co jakiś czas się pojawiają, to są rzucane na wiatr, bo nagle stworzyła się liga sprawiedliwych. OK.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 15:56:41
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Liga się stworzy, jak voteban powstanie. Polecam lekturę hasła "terror straży obywatelskich".

Początkowo zaznaczyłem "wstrzymuje się", teraz jestem na "nie".
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 16:02:42
Lew
Cytat z "Ara": (Link »)
Czyli te hasła o votebanie, które co jakiś czas się pojawiają, to są rzucane na wiatr, bo nagle stworzyła się liga sprawiedliwych. OK.


To teraz trzeba zrobić jawne głosy w ankietach abyśmy wiedzieli kto zmienia poglądu, tfu, jest hipokrytą / schizofrenikiem ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 16:14:06
Smoko-nietoperz
Anthro
Wlasnie, co do ankiety - ja dalem nie. Polfurs to nie forum dla wybranych, czy lubianych. To forum dyskusyjne w ktorym jest wolnosc slowa, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, bycia debilemczy ponad przecietnie inteligentnym czlowiekiem, wolnosc czepiania sie, wolno pisac na kazdy temat. Oczywiscie wszyscy rozumieja ze to nie jest wolnosc bezwzglednie nieograniczona (poza niektorymi). Kazdy tu moze siedziec byleby nie lamal regulaminu. Jest wiele mniej inwazyjnych metod na pozbycie sie osob niz voteban, np. wspomnianana opcja "Lista ignorowanych" w edycji profilu prawie na samym dole.
A kto umarł, ten nie żyje.

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 16:23:15
Irbis
Bestia
Jawne głosowanie to nieglupi pomysł. Zwiekszy poczucie odpowiedzialności za decyzję. Ale to już offtop.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+4|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 16:45:42
Smok Serwisowy
Cytat z "TheWatcher": (Link »)
Polfurs to nie forum dla wybranych, czy lubianych. To forum dyskusyjne w ktorym jest wolnosc slowa, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, bycia debilemczy ponad przecietnie inteligentnym czlowiekiem, wolnosc czepiania sie, wolno pisac na kazdy temat.


wzruszyłem się
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

6
(+6|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 19.12.2013 17:16:19
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ara": (Link »)
Czyli te hasła o votebanie, które co jakiś czas się pojawiają, to są rzucane na wiatr, bo nagle stworzyła się liga sprawiedliwych. OK.
Hasła te rzucane są przez trolli albo osoby, które lubią bezsensowne hasełka deklarować. Już ostatnim razem był raczej konsensus, że to głupi pomysł dawać pochodnie niekontrolowanemu tłumowi.
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345678...13>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane