Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...567891011...13>>


Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 15:03:21
Irbis
Bestia
Dalej to forum nie jest dojrzałe nawet w Riciakowej definicji. Tu główny temat to "teraz słucham", a odpowiedzi to często internetowe memy. To mi pod dojrzałe forum nie podchodzi. =]
Faktycznie, nie mam mocy zmieniać podejście grupy zżytych przyjaciół będąc bądź nie bądź outsiderem, gościem "tylko z forum". Miałem jednak tego stanu rzeczy świadomość i chciałem rozdzielić rolę forum jako miejsca kilku starych przyjaciół i miejsca dla wszystkich. Teraz jest to traktowane jako miejsce przyjaciół, gdzie trzeba się wpasować i wkupić w łaski. Ja nadal jednak traktuję to forum jako coś ogolnodostępnego, gdzie każdy ma prawo bytu niezależnie od tego, czy należy do paczki.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 15:08:58
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "tanuki": (Link »)
Powiem brzydko, ale: japierdolę. Nawet nie wiesz, ilu ludzi tutaj ma problemy, głównie z samooceną. Np. ja. Widać? Nie widać. Bo wiem, że jak przychodzi się do towarzystwa, to nie mówisz "dzień dobry, jestem Piotr, mam opryszczkę i wrzody na dupie, słyszałem, że wy to zaakceptujecie".
Wprost powiem: Nie pamiętam jak wyglądało Twoje przyjście. Ale zgaduję, że po swoim opisie nie było to podbicie serc kilku osób szturmem w przeciągu doby.
Nie twierdzę, że się nie da. Są osoby, które są przykładem, że się da. Twierdzę tylko, że gdyby nikt nie naskakiwał na drobnostki, a błędy świeżaków były wyjaśniane zamiast wyszydzane, to może byśmy stopniowo zmienili panującą opinię o tym jaki to Polfurs straszny. Ona i tak się już powoli zmienia, chcę tylko by ten trend się utrzymał i "konkurencja" nie miała podstaw do głoszenia takowych poglądów.
Myr

4
(+4|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 15:21:16
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Konkurencja wykorzystuje PF w celu straszaka. Platforma straszy PISEM, FORG straszy PFem "bo może być gorzej".

Nie wymagam od rozmówców dojrzałości, inteligencji, zajebistości. Jeśli ktoś podchodzi z jaką-taką kulturą: czysto i nie pisząc na wejście kocopołów o wylizywaniu kończyn i mruczeniu w skajpa, to nie jest tłamszony na starcie.


BTW: Z Fumem już o tym rozmawiałam, więc zapytam wszystkich forumowych batmanów: czy wasze ambicje zbawienia świata istnieją też poza internetem? Bo fajnie jest pomagać, istnieją do tego odpowiednie instytucje i zawsze potrzebują rąk do pracy. Zupełnie poważnie, zajmijcie się pomaganiem nastolatkom z problemami, bezdomnym czy choćby zwierzątkom: wasza praca będzie miała więcej sensu niż cioranie w klawisze pół dnia.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 15:30:36
Wilczek
Anthro
Nie wiem czy zauważyłeś Fuma, ale zazwyczaj po pierwszym poście jest zwracana uwaga co jest nie tak. Nawet po pierwszym poście kitsune parę osoby dosadnie powiedziało, aby nie robił z siebie pośmiewiska mówiąc jaki on to jest beznadziejny. Przy innej osobie też było raz wspomniane, aby nie dosłownie w każdym poście "Nya".
Ale jeżeli ktoś ignoruje takie rzeczy no to co zrobić?

Popełnić raz błąd to nie grzech, popełnić drugi raz ten sam błąd można przez nieuwagę, ale za trzecim razem to już debilizm.
Tak nam mówią trenerzy i jakoś to się sprawdza w życiu :-Pk
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

4
(+4|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 15:31:47
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Toboe": (Link »)
Ja nadal jednak traktuję to forum jako coś ogolnodostępnego, gdzie każdy ma prawo bytu niezależnie od tego, czy należy do paczki.
I bóg ci w dzieciach wynagrodzi. Tyle tylko, że gdzie tutaj nowi nie mają prawa bytu? Rejestracja jest wolna. Konta są darmowe. Kredyt zaufania nawet niektórzy dają bez prowizji. Czego bronisz, do czego dążysz? Zastanów się nad tym co próbujesz osiągnąć i jakie masz argumenty. Zobacz jakie argumenty ma druga strona. Pomyśl czy w ogóle mówicie o tym samym, czy może żadna ze stron nie wie po co pisze, ale nie chce przestać?



Cytat z "tanuki": (Link »)
Konkurencja wykorzystuje PF w celu straszaka. Platforma straszy PISEM, FORG straszy PFem "bo może być gorzej".
Nawet jeżeli dalej Polfurs będzie straszakiem, to wolałbym, aby oskarżenia były jednak bezpodstawne ;-)k


Cytat:
Nie wymagam od rozmówców dojrzałości, inteligencji, zajebistości. Jeśli ktoś podchodzi z jaką-taką kulturą: czysto i nie pisząc na wejście kocopołów o wylizywaniu kończyn i mruczeniu w skajpa, to nie jest tłamszony na starcie.
W sumie to wypowiadają się tutaj antagonistycznie do ułagodnienia forum osoby, które moim zdaniem akurat nie są wcale problematyczne. Wręcz kończę temat, bo chciałem przykłady od Beowulfa a rozpętałem debatę gdzie wyraźnie wszystkie strony nie mówią o tym samym.



EDIT: Darkhunter. Mi właśnie chodzi o te niezazwyczaj. O te drobne, ale kłujące w oczy niedociągnięcia.
Analogia: Beowulf powiedział, że przyszedł pięć lat temu i zobaczył nieoheblowaną deskę z zadrami zamiast ławki, i poszedł. Wrócił teraz a ławka dalej jest nieoheblowaną deską. Spytałem skąd taka opinia, i wyszło jak zwykle.
(Moim zdaniem mamy już w miarę oheblowaną deskę, tylko gdzieniegdzie są zadry, które niepotrzebnie wbijają się niektórym nieznającym układu ławki w tyłek.)
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 21.12.2013 15:36:38
Myr

5
(+5|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 16:02:41
PERMABAN
Jesteśmy hermetyczną społecznością, bo się dobrze znamy, to nie jest jako takie "forum", tylko taki nasz grajdołek pro forma. Nie ma dyskusji, bo ludzie się widzą stosunkowo często i nie mają potrzeby, inni mają po prostu w nosie, albo są zajęci życiem poza internetem. Nowym jest ciężko, bo my się znamy i mimo że jesteśmy otwarci, to każdy wie jak wygląda wchodzenie w jako tako zżytą grupę. Fanksy jest tak naprawdę jednym z nielicznych wyjątków, któremu udało się od razu wywrzeć pozytywne wrażenie na części, bo nie pierdoli kocopołów i NAJWAŻNIEJSZE - mimo że jest okropnie rudy (przepraszam, ale takie stężenie rudości i piegów, że aż mnie wzdryga xD), to nie wygląda jak kupa xd Yamo też miał małe wejście, bo napisał, że jest ładny (co prawda cały plan poszedł w dupę jak zamieścił zdjęcie). You see my point.
Na forgu mają łatwiej, bo to większy zlepek losowych osób na różnych poziomach wiekowych, mentalnych itd., nie jest to żadna społeczność tak naprawdę, w przeciwieństwie do nas.

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 16:22:00
Fuma ja celowo unikałem wymieniania po nickach co mam i do kogo bo wiem do czego to prowadzi.

Wolnością jest nie tylko prawo do wypowiedzi, ale i umiejętne wykorzystanie prawa do milczenia. Niektorzy z niego nie chcą korzystać.

A przy okazji to chciałbym pozdrowić mojego ulubieńca Vetha oraz weterankę Arę :)
Ara ja też jestem ładny! Przygarniesz kropka? ;)
Ostatnio edytowany przez Beowulf dnia 21.12.2013 16:24:52

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 16:32:43
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
W fandomie bylem przed Arą :P

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 16:44:57
PERMABAN
Nie przypominam sobie ciebie na liście mailingowej, lapsie! xd

Cytat:
Ara ja też jestem ładny! Przygarniesz kropka? ;)

Prove it.

p.s. Kto to w ogóle jest?

8
(+8|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 16:50:30
Zmiennokształtny
Może ja dodam coś od siebie, jako że niedawno stuknął mi roczek na polfursie, więc nadal jestem osobą nową i kojarzoną przez niewielu ;)

Pomimo, że nie uważam się za futrzaka przywiała mnie tutaj czysta ciekawość wywołana właśnie takimi plotkami o złym, agresywnym PF. Nie będę ukrywał, że pierwsze wrażenia nie były specjalnie pozytywne. Do kilku rzeczy musiałem się zwyczajnie przyzwyczaić, np. do tego, że nie ma tutaj cenzury na przekleństwa. Zresztą nawet w tym temacie już kilka razy pojawiły się np. "♥♥♥♥♥" co nadal uważam za niepotrzebne w dyskusji. Myślę, że właśnie taka duża dozwolona przez moderatorów bezpośredniość wypowiedzi przez spory czas wywoływała u mnie pewne obawy przed wypowiedzeniem się i byciem ocenionym przez karmę.
Musiałem się również pogodzić się z myślą, że jako nowa osoba nie jestem pod żadnym kloszem ochronnym. Mam wrażenie, że czasem niektórzy po prostu nie są tego świadomi, że jeśli palną coś to nikt raczej nie stanie w ich obronie, a i krytyka może być bardzo bezpośrednia. Zresztą nadal pamiętam sytuację Jopencjusza, któremu jeden z modów z uśmiechem zaproponował własną galerię na PF gdzie mógł wrzucić swoje southparkowe rysunki. Coś co mogło wydawać się miłym gestem wywołało odwrotny efekt - masę krytyki i jeżdżenia po jego pracach. Można powiedzieć "przecież sam wiedział co go czeka dając takie prace", lecz ja odniosłem wrażenie, że była to zabawa jego kosztem i to przez decyzję jednego z modów.
Nie uderzam ani nie krytykuję tutaj nikogo, ponieważ jestem w stanie zrozumieć pewne zmęczenie dziwnymi osobami. Jeszcze kilka lat temu gotów byłem pomagać i wspierać osoby z problemami psychicznymi. Kilku udało mi się pomóc, lecz niektórzy potrafili zmienić moje życie w małe piekło stalkując, szantażując itp. Teraz automatycznie trzymam dystans w stosunku do każdego, kogo uznam za zbyt niestabilnego psychicznie. Podejrzewam, że tutaj może być podobnie. Czasem można napisać cierpliwego posta (jak ostatni post Rave'a do CharliegoKitsune, świetna sprawa), lecz wygodniej jest po prostu taką osobę zniechęcić by sobie poszła "na forga".
Jeśli zaś chodzi o moje powitanie tutaj, to szczęśliwie odbyło się bezboleśnie i raczej po cichu. Na pewno nie tak spektakularnie jak wejście Mino czy Fanksy. Jako nowa osoba musiałem się po prostu nauczyć, że pewne futra piszą w bardzo specyficzny sposób, bardzo dosadnie. Nauczyłem się jednak także, że te "trolle" często potrafią się wypowiadać w bardzo sensowny sposób, a nawet uprzejmy. Ot chociażby wypowiedź Ary o 16:02 (ten wątek tak szybko powstaje, że pewnie kilka postów się pojawiło nim skończyłem pisać ;)). I najważniejsze, mieć duży dystans do tego wszystkiego. Zdarzało się, że napisano mi, iż nie powinienem się wypowiadać na dany temat, bo jestem dzieciakiem (w sensie, że jestem nowy na forum, a nie na wiek), że jakaś wypowiedź jest pretensjonalna, albo nic nie wnosi. Na pewno nie warto się przejmować, a tym bardziej wciągnąć w wir agresywnej dyskusji. Zapewne przychodzi mi to łatwiej, ponieważ wiek nastoletni mam już za sobą i już raczej mam też ugruntowaną pewność co do własnych poglądów.
Podsumowując. Na pewno nowa osoba musi nieco bardziej uważać na to co mówi i mieć dystans do siebie, bo inaczej szybko wpadnie w konflikt. Nie jest jednak tak źle, że nowi są niszczeni bądź zniechęcani. Po prostu to forum nie jest tak naprawdę dla tych, którzy szukają innych futrzaków, bo czują się wyobcowani w społeczeństwie. Jeśli się będzie co chwilę opowiadało na lewo i prawo o tym, że jest się prawdziwym kotem, albo ma się tulpę, albo że jest się fanem vore to cierpliwość futer bardzo szybko się skończy. Jak w życiu ;)
Ostatnio edytowany przez Kenahi dnia 21.12.2013 16:51:17
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 16:51:47
Foto wysle Ci na priv ;) ewentualnie wystawie na forum i nominuje sie do 1 votebana pod haslem:
Ladny - przygarniamy.
Paskudny - zabanowac! :)

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 17:07:11
PERMABAN
Tak, banujmy brzydkich, zostawimy na forum tylko ze 3 osoby, które są jakoś ładne xd

10
(+10|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 17:39:51
Hiena
Zwierzę
Mam dość tego pierdolenia o tym, jaki to Polfurs jest straszny. A zwłaszcza pierdolenia ludzi, którzy nigdy nie byli na żadnym meecie :rollk:

Inaczej - pf jest straszny - dla ludzi, dla których wszystko jest straszne, świat okrutny, a ludzie niedobrzy i niemili. Dla ludzi, którzy się potrafią zrobić z siebie męczennika, albo strzelić focha, bo jakiś okropny polfursowy ♥♥♥♥ i trol im np. powiedział, żeby pisali po polsku, wtedy może ktoś zrozumie ich bełkotliwy przekaz (patrz panna "lóbię bółki desu").

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 17:45:47
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Zawa": (Link »)
[...] Może dlatego, że jest fajny i pasuje do tego forum :D


Którzy to są ci niefajni / niepasujący?

Cytat z "Toboe": (Link »)
ja tylko piszę, że niewiele rzeczy jest z góry ustalone za jedyną słuszną rację, o którą warto walczyć. =] Zwłaszcza gdy chodzi o ludzką mentalność. Nie ma szablonu człowieka do którego każdy ma dążyć. Dlatego warto nauczyć się tolerować bez wywalania z forum, bądź zniechęcania z nadzieją, że samo sobie pójdzie.

Cytat z "Toboe": (Link »)
Też tu siedzę mimo wejścia w nieznane i niechęci. Ale nie każdy musi obrywać za złe przywitanie. Dążę do tego, by mniej osób słało na stos, a więcej ignorowało lub tolerowało odstępstwa od tutejszej normy.

Zgadzam się.

Cytat z "Kenahi": (Link »)
Do kilku rzeczy musiałem się zwyczajnie przyzwyczaić, np. do tego, że nie ma tutaj cenzury na przekleństwa. Zresztą nawet w tym temacie już kilka razy pojawiły się np. "♥♥♥♥♥" co nadal uważam za niepotrzebne w dyskusji. Myślę, że właśnie taka duża dozwolona przez moderatorów bezpośredniość wypowiedzi przez spory czas wywoływała u mnie pewne obawy przed wypowiedzeniem się i byciem ocenionym przez karmę.

Proponuję zerknąć do Regulaminu, zwłaszcza zwracając uwagę na punkty: 2.1.1, wzmiankę w 2.6.4, 3.2.2, 3.3, 5.2.1, 5.2.2, które są nagminnie łamane nawet przez niektórych moderatorów...
Punkt 5.4 zdaje się w niektórych sytuacjach (na szczęście dość rzadko) nie obowiązywać. Jestem zdania, że voteban jest bez sensu a w zamian warto by było 'utemperować' niektórych użytkowników. Wydaje mi się, że czasem można niestety oberwać "za nic" od niektórych osób (niestety takich, które bardziej widać) i te osoby moim zdaniem "usiłują" (świadomie lub nie, nie wiem :-Dk ) psuć opinię Polfursowi

Cytat z "Toboe": (Link »)
Dalej to forum nie jest dojrzałe nawet w Riciakowej definicji. Tu główny temat to "teraz słucham", a odpowiedzi to często internetowe memy. To mi pod dojrzałe forum nie podchodzi. =]

Toboe, mnie się wydaje, że to dość specyficzne Forum. Nie można go porównywać z stack overflow i podobnych - tamte są na tematy techniczne, w których łatwo określić co jest "dobrze" a co "źle". Pamiętam, że były potępiane osoby "zbytnio wczuwające się w furry" bo "to niepoważne". Tak samo z fursuitami. Czy ja mam złudzenie, czy niektórzy mają do nich uraz na tym Forum?

Cytat z "Tanuki": (Link »)
Z Fumem już o tym rozmawiałam, więc zapytam wszystkich forumowych batmanów: czy wasze ambicje zbawienia świata istnieją też poza internetem?

Nie chodzi o to, żeby się starać "zbawiać świat". Mam wrażenie, że niektórzy z userów zbyt ciągną w drugą stronę.

Cytat z "Fuma": (Link »)
Tyle tylko, że gdzie tutaj nowi nie mają prawa bytu? Rejestracja jest wolna. Konta są darmowe. Kredyt zaufania nawet niektórzy dają bez prowizji.

Tak, tylko że czasem niektórzy zasiedziali użytkownicy potrafią mniej śmiałe osoby szybko zniechęcić. Ktoś wspominał o Fanksym, że zdobył serca przeważającej części użytkowników, ale on jest przebojowy, najwyraźniej ma duży dystans do tego wszystkiego i dobrze :-)k Niemniej jednak niech będzie zauważone, że on też niektóre przykre dla innych zachowania potępiał.

Nie rozumiem w ogóle sensu powstania tematu votebana. Może byśmy tak spróbowali po prostu być trochę milsi dla siebie nawzajem i dla nowych użytkowników?
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 21.12.2013 18:04:54
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 17:54:30
Kangur
Anthro
Czy ja wiem, ja na początku byłem strasznie nieśmiały, nawet pare razy zostałem zjechany ale jakoś się nie zniechęciłem. A jestem chyba definicją introwertyka.

4
(+4|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 18:15:51
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Czy ja wiem, ja na początku byłem strasznie nieśmiały, nawet pare razy zostałem zjechany ale jakoś się nie zniechęciłem. A jestem chyba definicją introwertyka.
Nie każdy musi tolerować takie zachowanie. Owszem, można się wzdrygnąć. Owszem, można być słabym i się fochnąć. Ale niektórzy po prostu mogą sobie pójść, bo nie czują się zwyczajnie w odpowiednim towarzystwie.
Nie podpasujemy się wszystkim, ale nie ma co też robić z nas forum, gdzie gburstwo jest normalne i powszechne.


Cytat z "Leo_JR": (Link »)
Może byśmy tak spróbowali po prostu być trochę milsi dla siebie nawzajem i dla nowych użytkowników?
O, to to to. :-ojjk:
Myr

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 18:50:01
Kangur
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Nie każdy musi tolerować takie zachowanie. Owszem, można się wzdrygnąć. Owszem, można być słabym i się fochnąć. Ale niektórzy po prostu mogą sobie pójść, bo nie czują się zwyczajnie w odpowiednim towarzystwie.
Nie podpasujemy się wszystkim, ale nie ma co też robić z nas forum, gdzie gburstwo jest normalne i powszechne.


Z takim zachowaniem "nowi" spotykają się na codzień w rl, więc jeśli się zrażają tutaj.. no cóż (oczywiście nie usprawiedliwiam nieprzyjemnego zachowania)... poza tym nikt tu nie szykanuje nowych, a jeśli ktoś się na nas obraża o jakąkolwiek negatywną reakcję to problem leży w tej osobie, nie w nas.

Pamiętaj też że nie jesteśmy żadnym "hive mind" i w naszym gronie każdy znajdzie kogoś dla siebie.

*ucieka zanim zostanie wciągnięty w kolejną dyskusję*

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 21:12:15
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Toboe": (Link »)
Smutne jest to, że tutejsze trole, gdy czepię się ich trolowania, lecą z płaczem do administracji, że się ich uczepiłem (bo na swój sposób napisaniem "spójrz na siebie"). Ja się nie czepiam ludzi, a zachowań. Dostałem nawet zakaz odpisywania tej osobie, którego złamanie póki co skutkowało 2 tygodniami przerwy od shoutboxa. Może niepodawanie nicka mnie uchroni pred kolejną karą za tego posta. -.- Ale nikt mi nie powie, że troli bez krzty wyczucia tu nie ma.

@f157713

Czyli voteban pracujący dla "równiejszych" jednak już jest :-Pk

Mamy tu razacy przyklad nieobowiazywania punktu 5.4 Regulaminu. Po prostu z powodu czyjegos widzimisie.

To moze zamiast dyskutowac bez sensu nad wprowadzeniem votebana warto by bylo zastanowic sie nad jego calkowita likwidacja? Tudziez zmiana niektorych moderatorow na kogos bardziej kompetentnego? To jest najpowazniejszy problem.

EDIT: A moze powod byl, tylko go jakos nie dostrzegam.. Wyjasni mi ktos?
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 21.12.2013 22:12:23
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 21:19:18
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Leo_JR": (Link »)
To moze zamiast dyskutowac bez sensu nad wprowadzeniem votebana warto by bylo zastanowic sie nad jego calkowita likwidacja? Tudziez zmiana niektorych moderatorow na kogos bardziej kompetentnego? To jest najpowazniejszy problem.


Poza Smokiem kto jest aktywnym modem? Fuma? :P
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-1
(+0|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 21:24:25
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Leo_JR": (Link »)
Wyjasni mi ktos?

Nie, nie interesuj się.

5
(+6|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 21:27:42
Hiena
Zwierzę
Ja mogę być modem globalnym \o/


3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 21:32:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie możesz, bo lapsiarstwo Cie nie lubi.
Edit: pozazdrościłaś banika he? ;)
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 21.12.2013 21:35:34

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 21:37:11
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Leo_JR": (Link »)
Wyjasni mi ktos?

Nie, nie interesuj się.

Mysle, ze to starczy za odpowiedz.

Dobranoc. :-Pk
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

8
(+8|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 21.12.2013 22:44:26
Smok Serwisowy
Cytat z "Leo_JR": (Link »)

EDIT: A moze powod byl, tylko go jakos nie dostrzegam.. Wyjasni mi ktos?


to prostsze niż myślisz - naucz się korzystać z opcji "raportuj"
forum non stop przegląda 30pare osób, czasem więcej. jeśli żadna z nich nie zgłosi, że przeszkadza jej naruszenie regulaminu w momencie kiedy ono wystąpi to nie wiem czemu spodziewasz się, że jakiś mod czy admin nagle rzuci się ratować świat przed złem i niesprawiedliwością.

z punktu widzenia osób zarządzających forum lepiej jest mieć 12 stron wyprodukowanych z powodu bólu dupy, niż zbanowanego 1 generującego dyskusję usera (np kitsunechao albo ciebie) lub za to, że użył w poście słowa... "♥♥♥♥" (...serio? :rollk: )
Dla tego nie zamierzam tu wprowadzać państwa policyjnego sprawdzając każdego posta pod kątem zgodności z regulaminem. Kenahi prowadzi takie "uprzejme" forum od wielu lat - zapytaj go ile ma tam postów dziennie... zdaje się, że coś w okolicy 0.3
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 21.12.2013 23:40:56
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

8
(+8|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 22.12.2013 10:42:55
Zmiennokształtny
Cytat z "Smok": (Link »)

Dla tego nie zamierzam tu wprowadzać państwa policyjnego sprawdzając każdego posta pod kątem zgodności z regulaminem. Kenahi prowadzi takie "uprzejme" forum od wielu lat - zapytaj go ile ma tam postów dziennie... zdaje się, że coś w okolicy 0.3

Skoro mnie wywołałeś to dopowiem ;) Powodem dlaczego "moje" (jestem tylko modem tam) forum zamiera nie jest pilnowanie by nikt nie przeklinał, tylko parę innych czynników ze znudzeniem użytkowników na czele. Cała masa forów ma cenzurę na przekleństwa i działa w najlepsze.
Jak powiedziałem, ja tutaj nie krytykuję i nie przeprowadzam rewolucji. To że nie lubię przekleństw nie oznacza zaraz, że raportuję każde najmniejsze albo, że domagam się reakcji modów. Prawda jest taka, że prowadzenie tak specyficznych forów jak furry czy smokomaniaków jest trudne, bo tematy rozmów mogą bardzo szybko się skończyć, a ludzie przenoszą się na gg bądź wolą spotkać w realu niż pisać setki postów. Na forgu np. forum żyje dla mnie nieco sztucznie, bo aktywne tematy to niewiele wnoszące do dyskusji "plusy dzisiejszego dnia", "co sądzisz o awatarze osoby nad tobą" itp. To, że na polfursie co chwila się coś dzieje, a aktywni userzy regularnie piszą tutaj przez wiele lat jest bardzo dużym osiągnięciem i chylę tutaj przed wami czoła. Taka formuła jest znakiem rozpoznawczym PF i nie mam zamiaru tutaj nic zmieniać, bo mógłbym coś zepsuć.
Tak więc, nie podobają mi się wulgarne wypowiedzi, sam staram się ich unikać, ale rozumiem punkt widzenia Smoka co do tolerancji przekleństw itp. Zresztą... nie trzeba pisać "ty ch***, k*** pier***" by ubliżyć drugiej osobie.
Chyba zrobiłem offtop ;)
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...567891011...13>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane