Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...13>>


4
(+5|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 20:49:12
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Leniwcze, ty jesteś tym rodzajem trolla, który remontuje swój most xD
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 20:51:11
byk
Anthro
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
Mimo że jestem trollem to jakoś nie obawiam się takiego rozwoju sytuacji, jest jeszcze nadzór w postaci modów i adminów którzy zorientowaliby się że takie kółeczko wzajemnej adoracji powstało.


To w końcu ma być ten porządny lincz czy nadzór modów, bo już się pogubiłem.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

5
(+5|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 20:54:02
Lateksowy książe
Anthro
Automatyczny mechanizm banowania i tak nie powstanie, ludzie mogą chcieć a DarkVowi może się nie chcieć go pisać :P

Max co mogłoby z tego być to sugestie dla moda. :P

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 20:56:31
Już kiedyś gdzieś jeden voteban był. I chu*e uwolnili Barabasza...

2
(+4|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 20:56:53
anthrocat
Anthro
Bo nie nie potrafię po prostu niszczyć serwisu na którym siedzę, a co niektórzy wzięli sobie to za szczytny cel.
Gdybym był wrednym trollem to już połowa ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ delikwentów cieszyłaby się dostawą świeżych zlewów z cersanitu i zestawem dowdupnych dongów.

6
(+7|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:03:07
Hiena
Zwierzę




Zastanawiam się nad sposobem rozdysponowywania głosów na ten cały ban. Może najpierw trzeba by zrobić taką ankietę - Skala Szacunu. Lista użytkowników i każdy ma prawo oddać 10 głosów na ludzi, którzy według niego zasługują na największy szacun i posłuch. Na podstawie zebranych danych przyznać ludziom z góry stawki największą siłę głosu w banowaniu xDD


edit: Voteban byłby może ciekawy jakieś trzy lata temu, jak ludzi było mniej i było przejrzyście. Teraz jest tu taka kaszana, o, wystarczy spojrzeć na ten temat :P Voteban chyba wspaniale sie sprawdza jako mało wyrafinowana fantazyjka, ale prawda jest taka, że ludzie by się pozabijali BO TEN INTERNET ZŁY JEST i bardzo serio jest też.
Ostatnio edytowany przez Zawa dnia 2.06.2013 21:10:04

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:04:19
Swoją drogą, czy czasem nie istnieje przycisk "RAPORT" z zielonym wykrzyknikiem przy poście? Jeśli ktoś czuje się urażony to może z niej zawsze skorzystać. Nie wiem jak ona działa gdyż nigdy nie czułem potrzeby by z niej skorzystać, aczkolwiek jestem świadom jego istnienia. Więc, w czym jest problem?

6
(+6|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:08:50
byk
Anthro
Cytat z "Zawa": (Link »)

Zastanawiam się nad sposobem rozdysponowywania głosów na ten cały ban. Może najpierw trzeba by zrobić taką ankietę - Skala Szacunu. Lista użytkowników i każdy ma prawo oddać 10 głosów na ludzi, którzy według niego zasługują na największy szacun i posłuch. Na podstawie zebranych danych przyznać ludziom z góry stawki największą siłę głosu w banowaniu xDD


I powstanie Starszyzna Wioski.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

4
(+7|-3)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:13:48
Lew
Nie przeczytałem całego tematu (tylko pierwszą stronę) więc sorry jeśli propozycja taka już padła:
Sam pomysł votebanu nie jest do końca zły.
Mój roboczy pomysł:

1. Prawo zakładania tematu "voteban użytkownika X" mają tylko administratorzy, moderatorzy (może niekoniecznie wszystkich działów, ale tych głównych na pewno)
2. Prawo głosu mają tylko w pełni zarejestrowani użytkownicy
3. Jeżeli w ankiecie 2/3 głosów będzie na "ban" wynik poddany zostaje do weryfikacji administracji / moderacji
4. Każdy admin / mod ma prawo weta

No, albo coś w takim stylu. Kluczowym pomysłem jest tutaj przywilej weta dla wybranych, uznanych, rozsądnych użytkowników. W ogóle można by stworzyć do tego celu specjalną "kastę" użytkowników
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 2.06.2013 21:15:34
2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:14:37
Pisze drugiego posta aby minusy za tego nie wpływały na wcześniejszy.

Czemu się tak uwzięliście na Drowa? Nic takiego starsznego nie zrobił, poza strollowaniem trolli naczelnych ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:23:19
Pomysł wygląda ok, ale jest jedna kwestia. Załóżmy że pomysł wszedł w życie i ktoś chciałby aby na mnie taki voteban zaistniał. Więc z jakich powodów taki temat mógłyby powstać? Bo ktoś napisał do moda osobiście/napisał petycję i zebrał podpisy? Czy może ilość reportów musiałaby przekroczyć pewien próg? Albo inaczej, mod nie chce wziąć odpowiedzialności na siebie i zamiast bana robi głosowanie by oczyścić sobie ręce?
Ostatnio edytowany przez CrazyMig dnia 2.06.2013 21:24:58

4
(+5|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:24:03
Arachne
Taur
Wychodzę na chwilę, wracam, 71 postów o trollach i banach...

Nope. Select all, mark as read.

Jak coś ustalicie do dajcie znać.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:25:33
Lew
Cytat z "CrazyMig": (Link »)
Tzn. za złamanie regulaminu nie, bo mod mógłby od razu banować przecież. Bo Ktoś napisał do moda osobiście/napisał petycję i zebrał podpisy? Czy może ilość reportów musiałaby przekroczyć pewien próg?


No właśnie to jedna z kwestii do ustalenia, może np. po określonej ilości zraportowanych (słusznie) postów zaczyna się głosowanie.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

7
(+7|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:29:47
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ingo": (Link »)
Pisze drugiego posta aby minusy za tego nie wpływały na wcześniejszy.


I tutaj, proszę szanownego jury, widać jak na dłoni czemu każdy powinien karmę mieć wyłączoną i nie powinna nigdy była nawet zaistnieć.
Świadomie lub nie, wszystkie wypowiedzi piszemy pod publikę od momentu gdy zaczynamy patrzeć na ocenę każdej naszej wypowiedzi.
</offtopic>
Myr

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:30:24
Wilk
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
Cytat z "CrazyMig": (Link »)
Tzn. za złamanie regulaminu nie, bo mod mógłby od razu banować przecież. Bo Ktoś napisał do moda osobiście/napisał petycję i zebrał podpisy? Czy może ilość reportów musiałaby przekroczyć pewien próg?


No właśnie to jedna z kwestii do ustalenia, może np. po określonej ilości zraportowanych (słusznie) postów zaczyna się głosowanie.


Chyba to było by najlepszym wyznacznikiem :p dobrze podkreślone "słusznie"

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:31:35
byk
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat z "Ingo": (Link »)
Pisze drugiego posta aby minusy za tego nie wpływały na wcześniejszy.


I tutaj, proszę szanownego jury, widać jak na dłoni czemu każdy powinien karmę mieć wyłączoną i nie powinna nigdy była nawet zaistnieć.
Świadomie lub nie, wszystkie wypowiedzi piszemy pod publikę od momentu gdy zaczynamy patrzeć na ocenę każdej naszej wypowiedzi.
</offtopic>


^ Amen to that.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:33:18
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
mój głos raczej pod uwagę brany nie będzie, ale i tak się wypowiem za pomocą mojej wcześniejszej wypowiedzi na SB

Zawo. Jeżeli forum to (twój cytat) "forum to jakaśtam społeczność, to chyba powinna mieć prawo decydować, kogo chce w niej mieć, a kogo nie" to może od razu zamknąć możliwoś rekrutacji? Nie każdy może lubić wszystkich i być lubiany przez wszystkich, ale to nie oznacza, że będzie trolował na forach . Nie twierdzę, że nie masz racji. Twierdzę, że nie masz racji całkowitej
Pojawia się pytanie, czy forum nie stanie się wtedy kólkiem wzajemnej masturbacji jednej konkretnej grupki osób.

Może i pomysł niezgorszy, ale boję się wypaczenia tej ideii. Jestem za tradycyjnym systemem.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 2.06.2013 21:34:12
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:33:56
Cytat z "Ingo": (Link »)
No właśnie to jedna z kwestii do ustalenia, może np. po określonej ilości zraportowanych (słusznie) postów zaczyna się głosowanie.


Wreszcie jakieś konkrety :P Ma to sens, tyle że po przekroczeniu tego progu czy nie prościej byłoby pominąć to głosowanie skoro posty były słusznie raportowane? Taki voteban mógłby tylko przedłużyć cały proces bądź zapchać "system" :/ Wie ktoś może jak pomysłodawca votebana uzasadnił ten pomysł?

Cytat z "Liskowic": (Link »)
mój głos raczej pod uwagę brany nie będzie, ale i tak się wypowiem za pomocą mojej wcześniejszej wypowiedzi na SB


Chyba na forum każdy ma równy głos, dlaczego twój miałby być pominięty D:
Ostatnio edytowany przez CrazyMig dnia 2.06.2013 21:37:29

6
(+8|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:41:37
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Juz dawno zauważyłem, tak na marginesie, że sa tu osoby z parciem na elitaryzację. Oczywiscie, ja też używam sformułowania "stara gwardia" i "stali bywalcy", ale dając im specjalne uprawnienia, oznakowania i funkcje (wszystkie pomysły były), właściwie sprawimy że będa nietykalni. Strach pomyśleć, co by te osoby robiły jakby dorwały się do realnej władzy w świecie poza internetem. Grunt to pozycja odrobinkę lepsza niż inni, nawet w internecie. Żal ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+3|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:48:36
Lew
Oj tam, oj tam. Odrobina elitaryzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Komuszku.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:50:51
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ale nie na forum internetowym, chyba że to coś dużego i komercyjnego
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 21:56:37
Uncia Hortensis
Rabatka
Może głosować wyłącznie na starych użytkowników? Nowi do pół roku lub stu postów będą niebanowalni?

Swoją drogą przydałoby się wyjaśnić, że chodzi o czasowe bany, nie usuwanie użytkowników jak w survivorze.
Myr

6
(+6|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:04:35
Już widzę te rangi na forum rodem z RPG

477 postów
119 + / 552 -
1 Futrzakon
Acziwmenty: Keczupowy kutas

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:06:05
I wywołać przypływ "nowych"? Nah, nie przejdzie.

5
(+6|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:10:14
Smok Serwisowy
puenta:
brakuje nam na forum super tabelki z acziwmentami
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 2.06.2013 22:10:33
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...13>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane