Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456...13>>


0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:11:54
Uncia Hortensis
Rabatka
Skoro liczy się jedynie sława, to co da nowe konto bez wyrobionego imienia? "Nowi" nigdy nie byli i nie będą problemem na Polfurs.

I tak jestem za głosowaniem na najlepszego użytkownika zamiast na najgorszego. Promujecie nie to co trzeba.
Myr

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:12:10
anthrocat
Anthro
i karnych kutasów w statusie użytkownika za trollowanie

5
(+6|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:22:05
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Po pierwsze sporo osób myli trollowanie z byciem upierdliwym debilem jojczącym jaki to polfurs jest zły.
Voteban był by tylko dla wyjątkowych osobników na których wpłynie wystarczająco dużo skarg i rozpatrywany był by przez radę użytkowników o odpowiednim stażu ale nie w sposób "jestem na tak" ale również decyzja wymagała by uzasadnienia.
Voteban był by ostatecznością a nie co 2 dni kolejna zgłoszona osoba a głosowanie poprzez plusiki i minusiki w karmie

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:27:49
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Po pierwsze sporo osób myli trollowanie z byciem upierdliwym debilem jojczącym jaki to polfurs jest zły.

Dla jednego i drugiego nie powinno być tutaj miejsca.
Cytat:
Voteban był by tylko dla wyjątkowych osobników na których wpłynie wystarczająco dużo skarg i rozpatrywany był by przez radę użytkowników o odpowiednim stażu ale nie w sposób "jestem na tak" ale również decyzja wymagała by uzasadnienia.
Voteban był by ostatecznością a nie co 2 dni kolejna zgłoszona osoba a głosowanie poprzez plusiki i minusiki w karmie


Czyli zamiast po prostu zbanować kogoś za to, że zachowuje się nagannie i wpłynęło na niego dużo skarg, to będziemy robić głosowanie?
Cały ten voteban maluje się na po prostu dodatkowy krok dla administracji, która i tak może w tej chwili banować jeżeli jest ku temu podstawa.
Myr

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:28:22
Wilczek
Anthro
Ale po co?? Przyklad z kitsune... Kazdego irytowal wiec byl voteban i koniec. Jesli bedzir taka osoba znoeu na forum stanie sie to samo. Po co wymyslac??? Chyba, ze to ma byc taki voteban co miesiac. Inaczej ten temat nawet nie ma sensu
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

4
(+5|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:48:53
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Fuma": (Link »)
[

Czyli zamiast po prostu zbanować kogoś za to, że zachowuje się nagannie i wpłynęło na niego dużo skarg, to będziemy robić głosowanie?
Cały ten voteban maluje się na po prostu dodatkowy krok dla administracji, która i tak może w tej chwili banować jeżeli jest ku temu podstawa.

Już dawno zauwazyłem że zamiast banować administracja umywa ręce i pozwala takiemu sie panoszyć, w tej społeczności po prostu wszyscy uwielbiają odwracać się i milczeć mówiąc że ich to nie dotyczy, czy tutaj czy na forgu, jedni szaleją inni mówią ze gówno ich to obchodzi.

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:56:55
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Już dawno zauwazyłem że zamiast banować administracja umywa ręce i pozwala takiemu sie panoszyć, w tej społeczności po prostu wszyscy uwielbiają odwracać się i milczeć mówiąc że ich to nie dotyczy, czy tutaj czy na forgu, jedni szaleją inni mówią ze gówno ich to obchodzi.


Po prostu administracja nie jest od aktywnego szukania winnych i sprawców. Jeżeli nikt nie raportuje takich osób to robią co chcą.
Myr

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 22:56:58
Z waszych postów wyczytałem jedno. Potrzebny jest mod z jajami który złapie forumowych buców za karki, rzuci banem gdy trzeba i nie będzie bał się przyjąć za to odpowiedzialności. Meh, nastroje rewolucyjne nie są dobrym znakiem.

4
(+4|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:04:20
anthrocat
Anthro
Bo jak mod zabanuje takiego pasożyta to znajdzie się jedna czy też dwie osoby podejrzewające go o niesprawiedliwe działanie i będą gównoburzę kręcić.

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:06:55
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
wychodzi na to, że to ja pownienem banować bo większa gównoburza wokoło mnie nic więcej nie da XD

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:09:29
anthrocat
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
wychodzi na to, że to ja pownienem banować bo większa gównoburza wokoło mnie nic więcej nie da XD


Ale ciebie łatwo zmanipulować więc byłbyś podatny na "mroczne" siły :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:11:18
Butthurt towarzyszył, towarzyszy i towarzyszyć społeczności internetowej będzie, z tym trzeba żyć.

-1
(+1|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:12:56
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Banował bym tylko po obradzie.... "The tribe has spoken" XD

8
(+8|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:16:55
Wilk
Anthro
Po prostu raportujcie posty.

Zdecydowanie wolę aby to administracja i moderatura decydowała czy ban się nalezy czy na podstawie raportów, niz żeby robił to zdziczały tłum frustratów, koleżków czy osób które nie wiedzą o co chodzi ale "a ♥♥♥♥♥ se vote".

Pamiętajcie że mimo wszystko zarządzajacy polfursem pracują na swoją reputację i nie moga sobie pozwolić na bany z dupy wzięte, czego nie da się powiedzieć o osobach anonimowo/poufnie głosujących w jakimś votebanie.

Wykorzystywanie votebana jako stałego narzędzia kontroli tłumów sobie nie wyobrażam, ale gdyby potraktować to jako urozmaicający życie event... czemu nie :D Np. ankietka "Kogo zbanować" na rozruszanie atmosfery.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

-2
(+0|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:17:27
Hiena
Anthro
Żeby osiągnąć cel trzeba mieć twardą rękę. Dajcie Vetowi przez tydzień admina i nie będzie trzeba wprowadzać votebana :lolk:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:19:46
Cytat z "Iro7557": (Link »)
Żeby osiągnąć cel trzeba mieć twardą rękę. Dajcie Vetowi przez tydzień admina i nie będzie trzeba wprowadzać votebana :lolk:


Na pewno byłoby ciekawie. Wcześniej jednak radziłbym zrobić backup forum ;)

-4
(+4|-8)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:26:14
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Tak ♥♥♥♥♥, bo będę kasować wszystko jak leci, zmieniać posty i ogólnie rozpierdolę w drobny mak. Ja nie mam nic do forum ale czasami jakis idiota mnie zirytuje.
Siedzię tutaj dłużej niż co poniektórzy użytkownicy razem do kupy wzięci, myślicie, że mam ochotę to wszystko niszczyć? Wręcz przeciwnie.

POLFURS TO JA

15
(+17|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:28:20
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Tak ♥♥♥♥♥, bo będę kasować wszystko jak leci, zmieniać posty i ogólnie rozpierdolę w drobny mak. Ja nie mam nic do forum ale czasami jakis idiota mnie zirytuje.
Siedzię tutaj dłużej niż co poniektórzy użytkownicy razem do kupy wzięci, myślicie, że mam ochotę to wszystko niszczyć? Wręcz przeciwnie.

POLFURS TO JA



9
(+9|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:36:23
anthrocat
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Tak ♥♥♥♥♥, bo będę kasować wszystko jak leci, zmieniać posty i ogólnie rozpierdolę w drobny mak. Ja nie mam nic do forum ale czasami jakis idiota mnie zirytuje.
Siedzię tutaj dłużej niż co poniektórzy użytkownicy razem do kupy wzięci, myślicie, że mam ochotę to wszystko niszczyć? Wręcz przeciwnie.

POLFURS TO JA


I właśnie dlatego nie powinieneś mieć dostępu do władzy, masz wizję wyższości swojej osoby nad tą tłuszczą kłębiącą się na forum a tak wcale nie jest, i lepiej nie wywyższaj się stażem bo aż tak długo tu nie siedzisz.




Przy okazji: Polfurs to MY czyli użytkownicy a nie gość z przerostem ego.

-6
(+1|-7)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:37:01
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Pablo twoje gify z popcornem i teksty o bólu dupy i sraniu żarem już nie są takie fajne jak za pierwszym razem, nie licz na falę plusików :P
A nie sorry, będzie fala, od lapsów co plusikują bo "ale dogadaleś temu trollowi"
Seen it million times.

Cytat z "Leniwiec": (Link »)


I właśnie dlatego nie powinieneś mieć dostępu do władzy, masz wizję wyższości swojej osoby nad tą tłuszczą kłębiącą się na forum a tak wcale nie jest, i lepiej nie wywyższaj się stażem bo aż tak długo tu nie siedzisz.




Przy okazji: Polfurs to MY czyli użytkownicy a nie gość z przerostem ego.

I to ja mam być tym co sie daje łatwo sprowokować XD
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 2.06.2013 23:44:00

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:43:53
anthrocat
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
I to ja mam być tym co sie daje łatwo sprowokować XD



Wmawiaj sobie dalej :P
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:46:54
I dla tego powinna być zablokowana edycja postów już podpisanych przez innych.

6
(+6|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:47:35
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Państwo to JA - Ludwik XVI - rewolucja - rozpierducha

Polfurs to JA - Veth - szitsztorm - rozpierducha

Na dyktatora nadają się nieliczni.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:49:04
anthrocat
Anthro
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Państwo to JA - Ludwik XVI - rewolucja - rozpierducha

Polfurs to JA - Veth - szitsztorm - rozpierducha

Na dyktatora nadają się nieliczni.


Na pewno nie ty Marvinku.

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:49:09
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Oczywiście, bo pisał bym takie teksty w 100% na poważnie, wielce oburzony i kipiący gniewem i "bólem dupy " :-Dk

Tak. Na pewno. :>

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456...13>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane