Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...13>>


5
(+5|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:49:30
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Pablo twoje gify z popcornem i teksty o bólu dupy i sraniu żarem już nie są takie fajne jak za pierwszym razem, nie licz na falę plusików :P


Z tym, że ja leje na plusiki, za to Ty za każdym razem kiedy Cię minusują a innych nie, dowalasz jakimś tekstem jakbyś za tą karmę miał co najmniej gospodarstwo wykarmić.

Cytat z "Vethuleion": (Link »)
I to ja mam być tym co sie daje łatwo sprowokować XD


Różnica jest taka, że ty pieprzysz głupoty a Leniwiec gada z sensem. I można się z nim nie zgadzać, ale przynajmniej widać, że pomyślał przed napisaniem posta, w przeciwieństwie do Ciebie. Co w sumie jest nawet zabawne, patrząc jak się pienisz. Albo nie. To smutne. Zdecydowanie smutne :-(k

3
(+4|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:49:34
Pandeł / Lefon
Zwierzę
I czasami też jest tak jak na załączonym obrazku :
Załącznik:
jpg  fc6cdd94424e72277bbbce7637607f1f_original.jpg (42.51 KB; 460x279 px)
366_51abbdb17f20a.jpg 460x279 px
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

4
(+4|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:50:07
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Leniwiec - ja tutaj do niczego nie aspiruję :>
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

7
(+7|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 2.06.2013 23:59:21
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Temat o zasadności Votebana. Wchodzę poczytać co nowego, może jakieś konkrety? Może jakieś sensowne argumenty?
*patrzy*



a tak serio. To i tak pewnie to nie wypali. Pomysł nieco kontrowersyjny. Nawet sam temat o nim ma tendencje do zamiany w shitstorm a co dopiero będzie jak ten voteban byłby wprowadzony? Chyba jakiś apostoł napisał o tym książkę...Apokacośtam...
Pomysł z jednej strony wydaje mi się ciekawy, ale nie ma co się łudzić i tak byśmy to wszystko spieprzyli i tylko narobili kłopotów adminom, shitstomów itp, że nawet maść od Pabla by nie pomagała :rollk:
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 3.06.2013 0:00:25
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+3|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 0:02:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Pablo": (Link »)


Z tym, że ja leje na plusiki, za to Ty za każdym razem kiedy Cię minusują a innych nie, dowalasz jakimś tekstem jakbyś za tą karmę miał co najmniej gospodarstwo wykarmić.

Może i lejesz na plusiki ale zawsze masz gotowy jakiś gif z popcornem, sraniem żarem, o byciu fajnym itp. W sumie post nic nie wnoszący do tematu, bez jakiejkolwiek treści mający ukazać, że masz tak bardzo wyjebane.


Cytat z "Pablo": (Link »)

Różnica jest taka, że ty pieprzysz głupoty a Leniwiec gada z sensem. I można się z nim nie zgadzać, ale przynajmniej widać, że pomyślał przed napisaniem posta, w przeciwieństwie do Ciebie. Co w sumie jest nawet zabawne, patrząc jak się pienisz. Albo nie. To smutne. Zdecydowanie smutne :-(k

Uwielbiam jak ktoś próbuje mi wmówić jak to bardzo się denerwuję w internecie a jak on ma na wszystko wyjebane, zawsze tak jest. ZAWSZE :D
A leniwiec może i by gadał z sensem, szkoda że w 3 ostatnich postach trochę rozminął się z prawdą idąc tym samym tokiem co ty :)

Chyba będę musiał zacząć używać tagów [żart] [ironia]


Cytat z "Liskowic": (Link »)


a tak serio. To i tak pewnie to nie wypali. Pomysł nieco kontrowersyjny. Nawet sam temat o nim ma tendencje do zamiany w shitstorm a co dopiero będzie jak ten voteban byłby wprowadzony? Chyba jakiś apostoł napisał o tym książkę...Apokacośtam...
Pomysł z jednej strony wydaje mi się ciekawy, ale nie ma co się łudzić i tak byśmy to wszystko spieprzyli i tylko narobili kłopotów adminom, shitstomów itp, że nawet maść od Pabla by nie pomagała :rollk:

Myślisz że czym miał być ten temat? Zobacz kto go założył XD Chyba DarkV i Edi dawno przestali być administracją i przebranżowili się na "Administracja cyrku"
Pablo pewnie już całą złużył, zobacz jak na wszystko ma wyjebane :P
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 3.06.2013 0:08:33

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 0:05:27
Po co przypominałeś o temacie. Już by dawno zapomnieli i byłby spokój :P Teraz tylko przybędzie obolałych ludzi.

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 0:19:21
Chyba główny problem tkwi w tym, że w internetach trudno jest utworzyć jakąkolwiek formę demokracji, tutaj rządzą wyłącznie dwie skrajności: albo hermetyczna grupa zaufanych ludzi, którzy są skorzy do jakiejś organizacji, albo zwykły chaos, w którym da się eliminować najbardziej ekstremalne przypadki poprzez ogólne regulaminy. Tym bardziej trudność tej sytuacji pogłębia to, że ten portal jest zbiorowiskiem ludzi o różnych osobowościach, nastawieniach, etc.
Może gdyby poszerzyć grupę moderatorów, i to w ich gronie przeprowadzać coś takiego? Choć pewnie z tym też byłyby problemy ; p

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 0:19:30
Irbis
Bestia
Są osoby, które boją się napisać cokolwiek ze względu na karmę. Ciekawe jak się grupa powiększy gdy powodem strachu przed pisaniem/wyrażaniem odmiennego, lecz własnego zdania będzie voteban.
Vethu, zbyt łatwo się "irytujesz", jak to ładnie określiłeś.=] Ot, wystarcza ci moje pisanie czegokolwiek i już jesteś "zirytowany".=]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 0:22:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Wiele osób pisze cokolwiek i mnie nie irytuje a wcale nie jestem ich jakimś wielkim przyjacielem, przeważnie nawet nie mam ochoty ich poznać ;) Ty po prostu jesteś wyjątkowy :>

Offline
inż. Toboe
4
(+4|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 0:23:37
Irbis
Bestia
Dziękuję. :-ojjk:
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

2
(+3|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 0:47:42
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z irca:
"wewnątrzfandomowy ból dupy"
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

4
(+4|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 1:05:33
byk
Anthro
Korekta obywatelska:

Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Państwo to JA - Ludwik XVI - rewolucja - rozpierducha

Polfurs to JA - Veth - szitsztorm - rozpierducha

Na dyktatora nadają się nieliczni.


To był akurat Ludwik XIV, któremu całkiem dobrze szło trzymanie wszystkich za mordę.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

3
(+3|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 1:14:43
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Dzięki za czujność, Obywatelu.

Szło do czasu, bo skończyła się kasa. Ale idąc tą drogą - Ludwik ustawiał wszystko pod siebie i w końcu gruchnęło, forum tak zbudowane także musiałoby kopnąć w kalendarz.

Zastanówmy się:

- wybory demokratyczne na moda ? chyba tylko z zatwierdzeniem wyższej instancji, bo różne doświadczenia wskazują, że to nie wypala. Chyba, że ograniczy się bierne prawo wyborcze.

- bany. Demokratyczne bany... ostracyzm jak w starożytnej Grecji... Tam skazywano w skutek wyroku sądu skorupkowego na 10 lat wygnania bez konfiskaty majątku. Tylko, ze szybko zaczęto w ten sposób rozprawiać się z wrogami politycznymi, a nie z ludźmi zagrażającymi ustrojowi. Na forum w trymiga będzie to samo, jak grupa lubujących się w intrygach lalusiów zorganizuje zamach na kogoś walczącego z otwartą przyłbicą i do tego samotnie. Z drugiej strony, znowu manipulując biernym prawem wyborczym, można uzyskać jakieś pozytywne efekty.

Właściwie, można by wprowadzić ELEMENTY demokracji forumowej w celu "kształtowania postaw obywatelskich". Ale komu będzie się chciało podjąć ten trud i koordynować działania? Czy warto? Czy forumowy plebs może stać się solidnym drobnomieszczaństwem?

Sprawa zostaje otwarta.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 1:21:00
Wilk
Anthro
Cytat z "Marvin":

Właściwie, można by wprowadzić ELEMENTY demokracji forumowej w celu "kształtowania postaw obywatelskich". Ale komu będzie się chciało podjąć ten trud i koordynować działania? Czy warto? Czy forumowy plebs może stać się solidnym drobnomieszczaństwem?

To dość ogólnikowe ale zgadzam się z tym. Wierzę że podejmowanie zbiorowych działań, nawet drobnych, których efekty są widoczne pozwala wykreować bardzo sprawną społeczność. Ludzie muszą tylko dostrzec, że mają wpływ na to co się wokół nich dzieje.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

1
(+1|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 1:24:19
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
No widzisz, zgadzamy się co do idei - teraz trzeba byłoby zacząć myśleć o konkretnych rozwiązaniach.

*czuje się jak rasowy technokrata*


PS.
Szkoda tylko, że z tego nic nie będzie, bo admini mają to w nosie :P
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

6
(+6|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 1:27:47
Smok Serwisowy
oh nie, nie marvin... mów dalej xd
brzmisz tak pięknie xd
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 1:46:53
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Mhmm... smoker.

6
(+7|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 3:00:24
Lisica Ruda Północna
Anthro
IMHO pomysł jest - cytując klasyka - bes sęsu.

Do tej pory istniała, i nadal istnieje, możliwość raportowania postów. Istnieje też regulamin. I jest (przynajmniej w znanej mi części xDD) jawny.

Jak widać po choćby pobieżnym przeglądnięciu tematu "Banicje", regulamin nie jest martwy i administracja/moderacja w odpowiednich przypadkach stosuje jego punkty i banuje delikwentów łamiących je, podając jednocześnie punkt który został złamany. Nie mam pojęcia, czy którykolwiek z tych banów został zastosowany po uprzednim raportowaniu upierdliwego działania przez innego usera, ale widać że forum taką możliwość daje, a moderacja nie jest moderacją za piękne oczy.

Więc jeżeli ktoś uznał, że jakiś post go obraża/szykanuje/zniesmacza/powoduje impotencję i choroby płuc, a z opcji raportowania NIE skorzystał, to moim zdaniem może mieć pretensje (jeżeli do kogokolwiek) tylko do siebie, a moderacja ma pełne prawo - zgodnie z zasadą "Volenti non fit iniuria" - uznać że nic się nie stało. Pięść jednego usera kończy się tam gdzie zaczyna się nos drugiego, jeśli ktoś nazwania go niemytym ♥♥♥♥♥♥ lub (częściej na PF) "♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ społeczną" nie uznał za fakt godny raportowania, to widocznie jego "nos" nie został naruszony. ;)

I niestety zgadzam się z kilkoma przedmówcami, że voteban mógłby mimo dobrych założeń przynieść więcej złego niż dobrego. Nie oszukujmy się - nasze forum jest jakie jest, zawartość lukru i tęczy mamy raczej śladową. ;) Jak pokazało życie, nie wszyscy "nowi" są przystosowani do takich warunków, i w efekcie być może mielibyśmy epic flood votebanów dla niektórych osób za to, że ŁOMÓJBORZE ośmieliły się skrytykować kogoś ostrzej niż czyniła to dotychczas pani od matematyki w gimnazjum. :P

Druga sprawa - Toboe słusznie zauważył tendencję wśród niektórych do niepisania postów w strachu przed minusikami. I zgadzam się, że grono milczków mogłoby ulec powiększeniu - wszak ban ma "nieco" ostrzejsze skutki niż karma.
Karma, którą można mieć w zasadzie głęboko gdzieś, bo często dobre, wartościowe posty są minusowane ze względu na jakieś nie do końca jasne antypatie, osobiste animozje między userami, lub po prostu zwykłą szczeniacką złośliwość - bo ktoś ma więcej plusikuff, to mu utrę nosa. Coz everybody cares about it. :P

I tu wychodzi kolejna potencjalna wada votebana - zastanówmy się, czy aby na pewno na takiej samej zasadzie nie byłyby przyznawane wnioski o ban. Tworzenie się kółeczek wzajemnego klepania po pupciach, które zmawiałyby się przeciwko innym kółeczkom i kręciły shitstormy w celu wywalenia jakiegoś "wroga" i hejterskiej podniety jest według mnie całkiem realne. Oczywiście banowanie byłoby dalej domeną moderatorów i zależałoby od ich oceny sytuacji, ale w sumie czy warto w imię "idei demokratyzacji forum" dodawać im do listy obowiązków panowanie nad zwalczającymi się nawzajem grupkami trolli? ;) Moim zdaniem za dużo z tym roboty.

Ja tam jestem za pozostawieniem dobrej opcji "Raportuj" i nie mnożeniem bytów ponad potrzeby. xD Ale to tylko skromne zdanie skromnej lisiczki, zrobicie jak będziecie chcieli :-ojjk:

1
(+3|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 10:07:02
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Uważaj Sigrun, napisałeś tak dużo tekstu, że zaraz przyjdzie jakiś "fajny" typek pokroju Pabla i będzie ci wmawiał, że srasz żarem albo masz ból dupy.

9
(+10|-1)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 10:15:59
PERMABAN
7 stron gówna, z czego może 5 postów jest na temat. Przekrzykiwanie się kto ma bardziej wyjebane, kto jest większym trollem, wrzucanie hoho zabawnych obrazków, a ogólna połowa postów to tylko ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ na plusy.
Zamiast wymyślać z dupy problemy, to sobie zróbcie jakieś głosowanie na jeszcze jednego moderatora czy admina, bo wszyscy psioczą, że Veth zły, a z kolei Edek mający admina gówno robi, poza banowaniem np. Witchera, który śmiał nie napisać żadnego posta.
No przecież to forum jest chore i od dawna nie funkcjonuje tak jak powinno, nie wiem czemu oczekujecie tutaj normalności i perfekcyjnego savoir vivre'u. Taka ♥♥♥♥♥♥♥ społeczność, w internecie każdy najmądrzejszy, najlepszy, najśmieszniejszy, za plecami ♥♥♥♥♥♥, a na meetach wszyscy się kochają, albo nagle nie są naj. A jak wrócą do domów, to dalej sranie żarem na forum. Ja bym najchętniej postawiła forum od nowa, taki fresh start, bo nie wiem czy da się uratować obecne, mi się już dawno temu odechciało skoro każdy "sra do własnego gniazda". Niektórzy na większą skalę, inni na mniejszą, ale większość musi komuś coś dojebać, kogoś wyśmiać, "a bo napisał głupotę", albo najczęstsze "bo go nie lubię". A później przekrzykiwanie się, kto ma bardziej wyjebane iii wracamy do sytuacji na początku posta. Każdy shitstorm wygląda tu tak samo. A pojawiają się nader często. Nowi jak się pojawiają, to albo ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ jak najdalej, albo wpasowują się w klimat i ♥♥♥♥♥♥ na każdego. Perpetuum mobile. Niegasnąca machina nienawiści.
Pieprzyć votebana, są raporty, są minusy (które notabene też są jakąś farsą), jest wiele miejsca do napisania obelżywego posta, a zresztą to przecież każdy ma wyjebane i go nie rusza żadna sytuacja na forum, więc po co się denerwować na ludzi? Wg mnie to albo nowe forum, albo egzekwowanie regulaminu SRS AS FUCK (teraz poza kasacją postów NIC ci się nie może stać, jestem najlepszym przykładem), albo ludzie się ogarniają i może nie srają tęczą i jednorożcami jak na forgu, nie wszyscy muszą się lubić, ale forum zaczyna prowadzić się lepiej. Najlepiej zmieszać wszystko w/w, albo chociaż 2 i 3.

p.s. JA tu jestem najdłużej (prócz Sharpyego, ale on nie jest aktywny zanadto) xd TYLKO JAAAA AAAAAAAAAA.

-2
(+1|-3)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 10:35:21
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
a wcale, że nie-e bo byłem przed toooobą

( nie mówię o dacie rejestracji na forum, lapsiarnio. )
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 3.06.2013 11:18:56

2
(+4|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 10:43:23
Klacz huculska
Cytat z "Ara": (Link »)
każdy "sra do własnego gniazda". Niektórzy na większą skalę, inni na mniejszą, ale większość musi komuś coś dojebać, kogoś wyśmiać, "a bo napisał głupotę", albo najczęstsze "bo go nie lubię". A później przekrzykiwanie się, kto ma bardziej wyjebane iii wracamy do sytuacji na początku posta.


Dobrze, że Ty taka nie jesteś :)))))))

A najdłużej na polchujsie jest chyba Lwica.

4
(+6|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 10:46:16
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Ara": (Link »)
większość musi komuś coś dojebać, kogoś wyśmiać, "a bo napisał głupotę", albo najczęstsze "bo go nie lubię". A później przekrzykiwanie się, kto ma bardziej wyjebane iii wracamy do sytuacji na początku posta.


Ara, z wszystkich ludzi ty to mówisz :-?k . Od dawien dawna jesteś pierwsza do ochoczego dojebania komukolwiek. I jakoś przez to wszystko mam wrażenie, że na Nowym Forum będzie jeszcze więcej miejsca na obelżywe posty.

Czym zresztą będzie różnić się od PFu, skoro grupa użytkowników pozostanie w większości ta sama?

(chyba, że liczymy na jakąś zmianę układu sił)
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 3.06.2013 10:48:39
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+2|-2)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 10:51:54
PERMABAN
Pisałam, że jestem przykładem.
I wiedziałam, że zamiast odnieść się do sensowniejszej części posta, każdy będzie napierdalał co to ja nie wypisuję na innych xD

Nie wiem, może powiew świeżości na forum wywoła też świeżość u użytkowników.

2
(+2|-0)
Re: Voteban
Wysłano: 3.06.2013 11:02:24
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Odnoszę się do całości posta. Stwierdzenie, że ludzie są głupi odkryciem nie jest. Ale wyzerowanie wszystkiego nic nie da - bo pójdzie tam większość lub wszyscy (regularnie spuszczana woda w SB jakoś nie wpływa na jakość tamtejszej dyskusji). Skuteczniejsze formy represji - co z tego, skoro i tak wrócisz za jakiś czas i będziesz dalej zachowywać się tak, jak to robisz.

Postawić nowe forum, na którym wszyscy będą czyści, piękni i mądrzy? Akurat.

Jak przy Drowie, dużo zależy od własnej chęci. Może zamiast wymyślać sposoby na zbawienie forum, po prostu zacznijcie od siebie, jest najbliżej.

Edit: A skoro już sobie gdybamy, to skoro dostrzegasz i oceniasz swoje zachowania jako negatywne, to z ciekawości, czemu to robisz? To jakaś forma happeningu? Zwrócenia uwagi, jak źle tu jest, że "nic mi nie można zrobić" ? Serio, bez negatywnych emocji, wyjaśnij mi to, bo nie kumam.
Chyba, że faktycznie wrzucanie na ludzi w internecie jest taaaką rozrywką.
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 3.06.2013 11:07:37
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...13>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane