Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


4
(+4|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 7.06.2013 22:25:36
Szare A Fu Fu
Smokełke
http://ebd.cda.pl/450x330/8887397 obejrzyjcie ciekawy wywiad ;)
Ostatnio edytowany przez Draco dnia 7.06.2013 22:26:24

4
(+4|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 12.06.2013 20:47:05

3
(+3|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 12.06.2013 21:53:04
Leniwy kot kanapowy
Anthro
Dziewczyna Taliba (Mikrowafle)
http://www.youtube.com/watch?v=A1FAwfJ5Uv4
I Am a Taliban Song !!
http://www.youtube.com/watch?v=mX3yzhP0cCo

Nie wytrzymałem, przepraszam...
A jednak!

4
(+4|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 13.06.2013 9:33:33
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
oni jeszcze tak obrzydliwie naginają swoją "świętą prawdę", że aż się rzygać chce.
Na ten przykład:
Istnieje zasada, że każda kobieta ma okres Iddath (czy jakoś tak). JEst to okres, kiedy nie wolno odbywać z nią stosunku. Prawo to nie dotyczy rozwódek. W koranie teń ichni świniopas Mahomet popiera śluby z dziewczynkami w wieku nawet 7 LAT (!!!) tylko po to, aby szubko się z nimi rozwieść i pojąć za żonę jeszcze tego samego dnia! Wtedy okres nietykalnności nie wchodzi w rachubę. W koranie na takich ludzi mówi się "Światli wierzący". JA zaś wolę nazywać ich "pie*****tymi pedofilami". Jak można wpuszczać takie bydło do nas?
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 13.06.2013 20:58:29
Anthro
Tam też w podobny sposób rozwiązali prostytucję. Nawiązując do kolegi wyżej, można zawrzeć związek małżeński tymczasowy na dzień np (tzw. Mut'a), a potem go zerwać. Ot podpisanie dokumentu.
Odnośnie ślubów to małżeństwo można zawrzeć nawet z noworodkiem, ale odbyć prawdziwy stosunek dopiero jak dziewczynka ukończy 9 lat, wcześniej dozwolony jest tylko tzw 'tafkhied'... Ciekawi sprawdzą.

2
(+2|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 13.06.2013 21:37:33
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Mnie nawet bawi idea Boga wg. nich,
Bóg wg. Katolika to przynajmniej jest wszechmogący/wszechwiedzący itp itd.
U nich nie można spożywać alkkoholu, ale ich kapłani nauczają, że jeżeli człowiek sobie golnie U SIEBIE W DOMU to Allah nie widzi.
Zajebisty bożek, któremu mocy nie starcza nawet na zaglądanie ludziom przez okno. --k Nic tylko iść mordować w jego imię. Poza tym chyba wczesniej było już powiedziane, że islam stawia Proroka nad własnego boga...trochę lipnie jeżeli twój własny prorok jest ważniejszy od ciebie nieprawdaż ?


http://www.youtube.com/watch?v=WltwZG5BduM
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 13.06.2013 21:49:28
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=WltwZG5BduM

FABRICATI DIEM PVNC"

5
(+5|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 13.06.2013 22:29:40
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Myślę że nam to nie grozi z 2 powodów:

-Nie stać nas na taki rozbuchany socjal dla Polaków, a co dopiero dla muzułmanów i innych
-Mamy dość silną prawicę, która ich wygoni albo będzie nękać. Bliżej nam do Rosji niż do zachodniej Europy.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

3
(+3|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 15.06.2013 14:12:45
Jeżozwierz afrykański
Anthro
Niedawno jak napisałem że rządy Europy w tym Polska powinny wprowadzić restrykcyjne prawo imigracyjne. Że niepożądany element tj nie szanujący naszego prawa i zwyczajów powinien być deportowany a osoby wyznające islam uznane za persona nongrata i poproszone o opuszczenie terenu Unii Europejskiej to nazwali mnie rasistą. Co ma wyznanie do rasizmu, nie ważne. Europa się zachłysnęła pojęciem ślepej tolerancji. Ktoś kto nie szanuje praw człowieka powinien być moim zdaniem traktowany na innych zasadach niż stanowi obecne prawo. Terroryści powinni być wieszani publicznie nawet jeśli w danym kraju nie ma kary śmierci, osoby buntujące się przeciw państwu, dopuszczające stosowanie przemocy i morderstwa jako formy nacisku powinny być wydalone z Europy. Niech będzie, jestem rasistą. I co z tego. Pasożytów należy eliminować. Nikt ich tu nie zapraszał, a więc niech pakują manatki. U nich przedstawiciele innych wyznań nie mają praw do wyznawania własnej religii, prozelityzm jest zakazany pod groźbą więzienia lub morderstwa. W Afganistanie (lub Iranie nie jestem pewien) jednemu z polskich inżynierów którzy pomagali w walce z okupantem zdewastowano grób i umotywowano to tym, że krzyż profanuje świętą ziemię proroka Mahometa. Uważam że wyznawcy Islamu to szkodniki. 13 lat temu w lutym w Bamian w Afganistanie rozpirzyli armatami posągi Buddy które były wpisane do UNESCO. Nawet prośby światowych organizacji które chciały całość zabezpieczyć lub wykupić spotkały się z odmową. Na początku bieżącego roku talibowie (znowu oni) podpalili bibliotekę w Mali w której mogły się znajdować manuskrypty sprzed 1000 lub 2000 lat! Kiedy indziej jakiś typ z tzw Bractwa Muzułmańskiego oświadczył w egipskiej telewizji, że jak dojdą do władzy w Egipcie to zburzą piramidy i Sfinksa bo to obiekty kultu obcych religii. To jest bydło. Islam to nie jest religia miłości tylko nastawiona na destrukcyjną dominację forma niewolenia ludzi. Zresztą większość religii im bardziej ortodoksyjna tym bardziej szkodliwa. Ale w przypadku chrześcijaństwa jest tak, że to chrześcijaństwo wygląda na liberalne. Tto mniejsze zło, no ale nie ma co ukrywać. Islam stosuje brutalną przemoc i dlatego jest religią zagrażającą pokojowi i szeroko rozumianemu bezpieczeństwu. Nie wierzę w żadnych dobrych muzułmanów. Są oczywiście wyznawcy którzy nie mają pojęcia o dżihadzie, ale nieświadomie do niego zwierzają. Najpierw udają pokrzywdzonych, domagają się wolności słowa (bezczelnie wykorzystują tolerancję innych). Gdy jest ich więcej przyjmują postawy coraz bardziej roszczeniowe, domagają się uznania ich praw ale szanują inne religie bo mają świadomość że są zagrożeni ze względu na zbyt mały procent islamu w całości społeczeństwa. Gdy Islam zyskuje przewagę natychmiast przystępują do tępienia innych religii, prześladowania innych wyznawców i wprowadzania praw sankcjonowanych przez religię ponad prawem stanowionym. Muzułmanie to rak, a rak jest zabójczy dla organizmu. Islam można usunąć tylko na jeden sposób: pozbywając się jego wyznawców. I tak powinna postąpić Europa. Usunąć muzułmanów deportując ich tam skąd przyszli.

0
(+0|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 15.06.2013 15:57:21
River Thresher
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Bliżej nam do Rosji niż do zachodniej Europy.

Nigdy nie myślałem że tak się ucieszę o tym myśląc. ;)
"I am not economically viable."

-1
(+0|-1)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 15.06.2013 16:02:16
Jeżozwierz afrykański
Anthro
Do Rosjan upodabnia nas co najwyżej sposób picia wódki i religia. Poza tym zero podobieństw ;p

8
(+8|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 16.06.2013 9:51:43
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Dzisiaj "tolerancja" stała się terminem bardzo spanachanym. Często słyszę zarzut, że "Szlachta polska była bardziej tolerancyjna od ciebie". Trzeba zdawać tylko sobie sprawę z jednego -Pojęcie tolerancji było zupełnie inne i inaczej było egzekwowane. Nie było tak zanieczyszczonym prze "poprawnośc polityczną" pojęciem jak dzisiaj. Dziś można piętnować swoje tradycja, aby nie obrażać tak zwanej mniejszości. Gdzie tu sens i szacunek? Tu nie można mówić o tolerancji przecież skoro można jawnie obrażać jedną ze stron ale tych obcych to nie bo to "nietolerancja".

w 17 wieku w Rzeczypospolitej Obojga Narodów powstało prawo, które sprawiło, że nasze ziemie były najbardziej tolerancyjnym kawałkiem ziemi. Kiedy król Francji kazał mordować hugenotów, nasza szlachta stworzyła karty i dokumenty pozwalające na wolność wyznań. Tylko u nas synagoga mogła stać zaraz obok kościoła katolickiego. Tylko u nas mogły powstawać cerkwie obok meczetów stojące za kościólkiem, do którego idzie się obok synagogi.

Zapytacie pewnie jak tego egzekwowano? Musicie pamiętać, że w tych czasach być Polakiem oznaczało bycie poddanym króla polskiego więc pojęcie narodowościowj przynależności nie miało tu jeszcze miejsca. W jaki sposób więc katolicy nie pomordowali żydów, kalwiniści katolików itp itd? istniało parę praw:

-Prawo wysokości -> Każda światynia w danym miejcu musiała mieć określoną wysokość. Jeżeli była określona wysokość 10 metrów (inną miarą się wtedy posługiwano ale mniejsza z tym) to nie można było wybudować koscioła/meczetu/synagogi/cerkwi o wysokości 11 metów. Miało to pokazywać, że wszystkie religie są równe. Prawa tego egzekwowano z wyjątkową wręcz troską. Żydzi mieli pewną metodą. Mianowicie robili głębsze fundamenty i podłogę osadzali niżej od poziomu ziemi. Dzięki temu świątynia mogła mieć w środku 14 metrów. Robili to z wyjątkową bezczelnością żydzi z Kazimierza Dolnego. Pewnego razu skarga doszła do wojewody Sielskiego, który kazał żydom nawrzucać kamieni do środka, tak aby wyrównać podłogę z poziomem ziemi. Kapłan obśmiał go i zbluzgał. Wojewoda wrócił podczas ich nabożeństwa i nakazał kapłanowi karę koła (30 ludzi otacza cię z pałaszami i naraz siecze cięciami zamachowymi) przy ich ołtarzu. JEszcze tego samego dnia synagoga dorobiła się metrowej warstwy kamieni na podłogę ;-)k
Nie myślcie sobie, że to zdarzało się tylko wśród żydów. Otóż katolicy byli również w podobny sposób karani jeżeli dopuszczali się jawnych zniewag innych religii, ale o tym w następnym punkcie.

-Prawo równości-> Każda religia była równa każdej innej. Niedopuszczalna była chociazby myśl o napastowaniu przedstawicieli innych wyznań. Szlachta usilnie pilnowała tej zasady (między innymi dlatego, że sama była multiwyznaniowa niekiedy...mit "szlachcic -katolik" w wieku 17tym nie miał miejsca biorąc pod uwagę fakt, że ponad 1/3 szlachty była kalwinistami :P. Owszem zdecydowana większość była wyznania rzymsko-katolickiego, ale o tym później o ilę nie zapomnę). Wyjątkowo charyzmatyczny ksiądz z Nałęczowa chciał zwołać zbrojny najazd na Ewangelików, którzy osiedlili się w pobliżu. Sama katolicka szlachta stanęła do walki opowiadając się po stronie ewangelickiej. Ksiądz naturalnie został nadziany po wszystkim na pal.
JArema Wiśniowiecki pieczętował się herbem KORYBUT, który zawiera symbole 3 religii na jednej tarczy herbowej. Dla reszty świata była to rzecz nie do pomyślenia. Tak więc krzyż katolicki, gwiazda Dawida i półksiężyć jako jeden symbol.


Ostatnie prawo było prawem interesów. Szlachta polska rozumiała potrzebę praw boskich nad prawami świeckimi. Kto chce niechaj przestrzega postu, sjesty czy czegokolwiek, co tam tylko chciał. To było dbanie o duszę więc każdy miał do tego prawo. Prawo boskie nie wykluczało się w tym czasie z pojęciem praw świeckich (nawet dzisiaj jeny- Chcę mieć dziecko, ale nie mogę. Na sztuczne zapłodnienie się nie godzę, bo to odbieranie życia pozostałym zarodkom czyli aborcja. Trudno nie mogę mieć dzieci szkoda...). Problem nie zaczynał się nawet przy niezgodności interesów państwa z boskimi. Arianie są tego doskonałym przykładem. Piętnowali wojnę i agitowali po stronie rozwiązania armi, co w Rzeczypospolitej, okrążonej z każdej strony kimś kto chce cię zaatakować, czeka na okazję złamania paktu itp itd. było rzeczą nie do pomyślenia Nie mordowano Arian, tylko wyśmiewano.
PRoblem prawdziwy zaczynał się wtedy, gdy sposób agitacji zmieniał się na sposób prawie już zbrojny nie uznając autorytetu szlachty i króla. Tak więc muzułmanie krzyczący na ulicach londyny "British Police go to hell" "We will not listen to you" "Your law is not our law"...w Polsce wieku 17tego zostaliby z miejsca rozstrzelani, ich meczety napełnionoby krwą świn a oni sami byliby pochowani w nieoznakowanych grobach ze świńskimi wnętrzościami. Podobna sytuacja zresztą przydarzyła się na naszych ziemiach ;-)k i w taki sposób ją rozwiązano.
Albo się asymilowałeś, żyłeś wedle swojej wiary i nie uprzykrzałeś życia innym...albo traktowano cię jak bydło i bezlitośnie bito i nikt się po twojej stronie nie mógł opowiedzieć.

a dzisiaj co? Islamiści drą ryja na środku ulicy Londynu jawnie obrażając ich władzę i opowiadając się przeciw niej. A ichnia policja aresztuje kolesia, który powiedział, że "MAhomoet to śwnijojeb" bo "obraził czyjąś wiarę a to jest sprzeczne z prawem".
Cóż obudzą się kiedyś z ręką w nocniku to pewne.
FABRICATI DIEM PVNC"

-2
(+1|-3)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 20.06.2013 15:12:48
River Thresher
Poczucie humoru to chyba coś czego arabusy nie mają... http://www.youtube.com/wa...wo&noredirect=1
Weźcie se to oglądnijcie ale na własną odpowiedzialność...
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=sUDR7YLJbwo

"I am not economically viable."

5
(+5|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 20.06.2013 20:42:49
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Griven...na tym filmiku ja cały czas słyszę "Jo mi Jomi Jomi Jomi" Oni nawet dobrze po...jaki to język właśnie jest?...angielski :lolk: ?
FABRICATI DIEM PVNC"

2
(+2|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 22.06.2013 10:14:58
Smok
Anthro
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-jadl-kanapke-z-szynka-zaatakowali-go-muzul,1,5546045,wiadomosc.html

Teoretycznie to jest jak bycie pobitym przez kibiców za noszenie nie tego szalika co trzeba. Ale potem dotarło do mnie, że kibice jednak nie chcą być łapani i aresztowani, a muzułmanie mają wyjebane, bo "prawo boskie ważniejsze niż ludzkie" co czyni ich o klasę groźniejszymi.

0
(+0|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 22.06.2013 13:33:25
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Teron": (Link »)
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-jadl-kanapke-z-szynka-zaatakowali-go-muzul,1,5546045,wiadomosc.html

Teoretycznie to jest jak bycie pobitym przez kibiców za noszenie nie tego szalika co trzeba. Ale potem dotarło do mnie, że kibice jednak nie chcą być łapani i aresztowani, a muzułmanie mają wyjebane, bo "prawo boskie ważniejsze niż ludzkie" co czyni ich o klasę groźniejszymi.


No, to jest coś, co mnie osobiście przyprawia o gęsią skórkę. Nie ma nic bardziej niebezpiecznego od osoby, która nie czuje lęku przed śmiercią czy jakąkolwiek karą. Dla mnie to już zakrawa o psychopatię.
A "najśmieszniejsze" w tym wszystkim jest chyba to:

Cytat:
Policja zastanawia się teraz, czy całe zajście traktować jak rozbój czy konflikt na tle religijnym - czytamy na łamach serwisu.

Aż brakuje słów, żeby skomentować, jak bardzo przeraża mnie, że policja może mieć jeszcze jakieś niepewności co do osób, które zaatakowały Bogu winnego człowieka jedzącego sobie LEGALNIE kanapkę w miejscu publicznym.
Jak obleją kobietę kwasem, bo miała za krótką spódniczkę albo za duży dekolt, to też będą bezkarni, bo kobieta sama sobie zawiniła, obrażając strojem ich religię?
Ja się osobiście boję tego, że Europa "zalewana" jest muzułmanami, a wszelkie obliczenia sugerujące, że będzie ich coraz więcej i więcej mnie przeraża. To już wolę mieszać w kraju "moherów", gdzie największym problemem jest to, że gdyby ktoś mnie zgwałcił, to nie mogłabym się poddać aborcji (zakładając, że w ogóle bym chciała), niż w kraju, gdzie istnieje ryzyko, że ktoś mnie pobije, bo miałam koszulkę, w której widać kawał cycka.

2
(+2|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 22.06.2013 13:49:01
Anthro
Cytat z "Izzy": (Link »)
Nie ma nic bardziej niebezpiecznego od osoby, która nie czuje lęku przed śmiercią czy jakąkolwiek karą. Dla mnie to już zakrawa o psychopatię.

Tak apropo...
http://www.liveleak.com/view?i=172_1369821948

1
(+1|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 22.06.2013 14:35:03
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Coerse": (Link »)
Cytat z "Izzy": (Link »)
Nie ma nic bardziej niebezpiecznego od osoby, która nie czuje lęku przed śmiercią czy jakąkolwiek karą. Dla mnie to już zakrawa o psychopatię.

Tak apropo...
http://www.liveleak.com/v...9821948

I pomyśleć, że to za paręnaście lat to może być codzienność w krajach europejskich. A przynajmniej ja się boję, że tak może być. Może to taka trochę "schiza", ale na samą myśl, że mogłoby tak być, ciarki mnie przechodzą po plecach.
A ten filmik straszny. Coś jakby horror, ale... prawdziwy :x

3
(+3|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 22.06.2013 15:25:51
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Izzy": (Link »)
Cytat z "Coerse": (Link »)
Cytat z "Izzy": (Link »)
Nie ma nic bardziej niebezpiecznego od osoby, która nie czuje lęku przed śmiercią czy jakąkolwiek karą. Dla mnie to już zakrawa o psychopatię.

Tak apropo...
http://www.liveleak.com/v...9821948

I pomyśleć, że to za paręnaście lat to może być codzienność w krajach europejskich. A przynajmniej ja się boję, że tak może być. Może to taka trochę "schiza", ale na samą myśl, że mogłoby tak być, ciarki mnie przechodzą po plecach.
A ten filmik straszny. Coś jakby horror, ale... prawdziwy :x


Izzy, prawo szariatu mówi jeszcze, że zgwałconą kobietę należy ukarać....Dla mnie to jest chore
"Zgwałcili ją? Trzeba ją za to ukarać! Po co prowokowała? :-/k
FABRICATI DIEM PVNC"

5
(+5|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 22.06.2013 16:35:32
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Izzy, prawo szariatu mówi jeszcze, że zgwałconą kobietę należy ukarać....Dla mnie to jest chore
"Zgwałcili ją? Trzeba ją za to ukarać! Po co prowokowała? :-/k

Bo przecież tam w ogóle kobieta jest nic nie wartą istotą, którą sobie można pomiatać na wszystkie strony. Zła w łóżku, nie rodzi syna, każdy powód jest dobry, żeby kobiecie pokroić twarz nożem albo oblać ją kwasem.
Te durne feministki, które tak walczą, żeby zeszmacić facetów, mogłyby się tam wybrać. Może ruszyłoby coś w którą stronę (a na pewno świat póki co byłby spokojniejszy trochę xD).

5
(+5|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 22.06.2013 18:04:08
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Obecnie na studiach jest u mnie sporo studentów z Turcji z programu Erasmus i muszę przyznać, że są wporządku. Nie dość że uczą się naszego języka, to jeszcze zawsze się przywitają, są uprzejmi w zasadzie niczego im nie mogę zarzucić. Poruszalismy w rozmowach nawet tematy religijne, a nawet orientacji seksualnej i wyszli na wyjątkowo tolerancyjnych ludzi. W czym więc tkwi problem?
Otóż myslę że spora część islamskich przybyszów to największa hołota tamtych regionów - przybyli tu żeby żerować na socjalu i asymilacja jest im nie na rekę. W biedzie dużo łatwiej o skrajności religijne i nietolerancję. Jednym z powodów dla których Europa jest obecnie zalewana przez Islam jest moim zdaniem poryta do cna polityka i wizja państwa opiekuńczego, eurosocjal itd. Druga rzecz to wypaczone pojęcie tolerancji i tożsamości kulturowej - obecnie próbuje się ze świata uczynić globalną wioskę, a jak pokazuje Islam, to nam nie wychodzi, a powód jest prosty - obecnie zaciera się tożsamość kulturowa, ponieważ notorycznie wyśmiewa się w mediach kulturę i religię oraz manipuluje ludźmi. Odnosząc się do samego początku tego tematu - rzeczywiście kilkaset lat temu wyglądało to znacznie lepiej, ponieważ tolerancja nie polegała na ujednoliceniu, tylko wzajemnego szacunku dla różnorodności.
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

4
(+4|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 22.06.2013 19:44:24
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby każdemu przed wejściem do samolotu kazać zjeść plasterek bekonu. ;-)k
FABRICATI DIEM PVNC"

4
(+4|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 25.06.2013 16:53:22
Szare A Fu Fu
Smokełke
Mam małą ciekawostkę ;)



Ciekawy pomysł na strach wśród ciapatych xD

http://www.polskatimes.pl...aleria-material

2
(+2|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 25.06.2013 19:26:32
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Draco": (Link »)
Mam małą ciekawostkę ;)



Ciekawy pomysł na strach wśród ciapatych xD

http://www.polskatimes.pl...aterial



Przed I Wojną Światową kule maczano w świńskiej krwi...wtedy nie bawiono się w poprawność polityczną *tfu*. Genialny pomysł, ale ciapaty nie wie jakiej amunicji używasz więc się nie przestraszy a jego fanatyzm będzie go pchał w twoją stronę.
W tym celu lepsze są te oto SHURIKENY. O wiele łatwiejsze do dostania a strach muslima gwarantowany...nadmiar można spożytkować na grillu

Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 25.06.2013 19:30:57
0
(+0|-0)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 9.07.2013 23:32:50
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

a takie coś sobie dziś znalazłem
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=CakBzDCCWmA

FABRICATI DIEM PVNC"

3
(+4|-1)
Re: Islam i wyznawcy
Wysłano: 10.07.2013 10:00:33
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Liskowic": (Link »)
O wiele łatwiejsze do dostania a strach muslima gwarantowany...


Proszę cię, catholiku, używaj polskiego.
--sf.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane