Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



15
(+17|-2)
9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 6.06.2013 1:39:23
Zauważyłem, że stara wersja się trochę zdezaktualizowała, więc postanowiłem wrzucić swoją:

1. Znalezienie fandomu i/lub forum. Nieważne w jaki sposób - najpewniej dowiedziałeś się od brata/siostry/znajomego/jesteś broniakiem/z IRCa/szukałeś nowych doznań seksualnych/kliknąłeś w link na innym forum/chanie z obrazkiem "Furry4EVER" w stopce jakiegoś użytkownika.

2. Rejestrujesz nowe konto. A co mi tam, nawet 4: ze swojego komputera, komputera siotry, rodziców i ze szkolnej biblioteki. Jak coś się nie uda zawsze możesz powiedzieć, że byłeś tu dawno, tylko nic nie pisałeś.

3. Zapewne dopiero teraz - przy uzupełnianiu pola użytkownika na forum - dowiedziałeś się, że potrzebna ci jest "fursona". Szybkie wyszukiwanie w Google i wklejasz tam jakiegoś liska/wilczka/lwa, najlepiej z mega tatuażem, supermocami i ognistym wyziewem z tyłka.

4. Piszesz parę postów na forum. Jeżeli masz w awatarze napakowanego sterydami antropomorficznego (to też sobie wcześniej wyguglałeś) zwierzaka, dostaniesz na priva pierdyliard pytań o najskrytsze aspekty twojej seksualności to, czy nie spotkałbyś się w realu. Cieszy cię to do momentu, w którym zdajesz sobie sprawę że te wiadomości są od facetów. Wtedy uświadamiasz sobie, ze jesteś gejem playfull bi, albo głosisz, że jesteś aseksem. Hetero: 404 not found.

5. Poziom intelektualnych twoich postów nie jest nagradzany fanfarami, a na widok twoich mozolnych prób narysowania swojej fursony w zeszycie w kratkę nikt nie rozwija czerwonego dywanu. Nie pomaga nawet pieczołowicie przerysowany penis. Zaczynasz bluzgać i pluć, do czasu aż dostajesz bana. Wielce obrażony idziesz sobie i nigdy nie wrócisz.

6. Z wielkim fochem idziesz na drugie forum. Tam też pewnie cię nie chcą i banują, więc obrażasz się bardziej i milkniesz na miesiąc. Albo dwa. Albo nawet tydzień.

7. Jeżeli jeszcze nie założyłeś własnego forum, aktywujesz swoje stare multikonto i zaczynasz od nowa. Prawdopodobnie jednak od razu będziesz rozpoznany mimo, że zmieniłeś fursonę i awatar (NO ALE JAKTO!?!?!). Na pewno nie ma nic wspólnego z gimbusiarskim poziomem twoich postów.

8. Jedziesz na Gdakon/Futrzakon/FIN/NieWiemCoJeszczeKon, gdzie alienujesz się od innych bojąc się napaści (nie tylko przemocy fizycznej), być może jesteś również uzbrojony w paralizator/gaz pieprzowy/keczup którymi to odganiasz natrętów i ogłaszasz im rychłą zemstę i/lub grozisz swoim starszym bratem.

9. Po takim chrzcie bojowym po jakimś czasie wkupiasz się w łaski innych, czasami nawet uda ci się zostać modem. Cieszysz się, że wygrałeś internet nie wiedząc, że w takim tempie za kilka lat wszyscy twoi znajomi będą furry. Czy tego chcą, czy nie.



Nie wiem nawet. Miałem się uczyć do sesji :/
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 6.06.2013 1:41:00

13
(+13|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 6.06.2013 2:15:33
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Kolację zjadłeś? Na głodno strasznie gwiazdorzysz.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

6
(+6|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 6.06.2013 2:26:50
Pies
Walarro Mutto
*podaję snickersa* W moim przypadku żaden punkt się nie zgadza. :-?k Coś jest ze mną nie tak?
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

7
(+7|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 6.06.2013 2:30:18
Miś Polarny
Anthro
Może jesteś... Normalny :-ok

2
(+5|-3)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 6.06.2013 2:36:04
Widzicie, co sesja robi z ludźmi? xd

5
(+5|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 6.06.2013 3:04:48
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Zbiórka na karton snickersów dla Pablo!
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

5
(+5|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 6.06.2013 9:30:41
Smokowate
Anthro
Marvin, pusty też się nada?

0
(+0|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 6.06.2013 12:50:55
Lew
Hehehe.. fajne :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

5
(+5|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 7.06.2013 10:30:26
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Zjadłeś jeden punkt, IMO. Gdzieś pomiędzy 4 a 8 czasami zaczyna się błyskotliwa acz krótkotrwała kariera chapacza.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 8.06.2013 14:59:23
Corvus Corax
Anthro
Dobre ;3
Caw!

7
(+8|-1)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 8.06.2013 17:32:41
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Między 4-8 jest mniej więcej to:


Dajesz się w kręcić w pedałowanie, zostajesz zawodowym chapaczem, znajdujesz sobie chłopaka na swoim poziomie (to ten któremu 15 osób wcześniej podziękowało), potem jesteś jednym z tej grupy nieznanych pedziów-lapsów które nawet nie podchodzą do starej gwardii na fkonie tylko piją karmi w domku z zaparowanymi szybami, razem ze swoim chłopakiem znajdujecie sobie inną parę do swingowania, coś idzie nie tak i twój chłopak zakochuje się w jednym z tej pary albo zrywacie znajomość bo sie pokłóciliście o kawałek pizzy, leje się żar z dupy, złamane serce, po chwili już cały fandom o tym wie, wracasz do kariery samotnego chapacza. Nikt cie nie lubi. Prawie nikt cie nie zna chyba że w tobie był. Wracasz do pisania postów i wtedy....
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 8.06.2013 23:06:17
River Thresher
Dlatego od dłuższego czasu staram się trzymać na uboczu ale jednak pozostawać w dobrych stosunkach z tymi normalniejszymi. ;) A najlepszy sposób na unikanie tej listy to bycie sobą. (owszem czasem oberwie się po głowie mniej lub bardziej ale lepsze to niż strugać pseudo inteligentnego pajaca lub prężyć fotoshopowe muskuły i wymachiwać na wszystkich maczetą bo prędzej czy później cię zdekonspirują).
Mnie np nigdy nie interesowało ani bawienie się w fursuity ani rysowanie.
Po prostu chcę od czasu do czasu pogadać i poimprezować. ;)
"I am not economically viable."

3
(+3|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 8.06.2013 23:51:40
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Co do bycia sobą to preferuję następującą zasadę:

Zawsze bądź sobą. Chyba że jesteś ♥♥♥♥♥♥♥, wtedy bądź kimś innym. Albo udawaj.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

-1
(+0|-1)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 8.06.2013 23:58:29
Pantera
Zmiennokształtny
Zaliczyłem 1 punkt a dalej już mi się nie chciało.
Kot jak kot ale i psot.

3
(+3|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 9.06.2013 0:30:01
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Wolfheart, czasami ktoś wyłamuje się z ram i jest mniej więcej tak:

Cytat z "Wolfheart": (Link »)

znajdujesz sobie chłopaka na swoim poziomie (to ten któremu 15 osób wcześniej podziękowało), potem jesteś jednym z tej grupy nieznanych pedziów-lapsów które nawet nie podchodzą do starej gwardii na fkonie tylko piją karmi w domku z zaparowanymi szybami, razem ze swoim chłopakiem znajdujecie sobie inną parę do swingowania, coś idzie nie tak i twój chłopak zakochuje się w jednym z tej pary albo zrywacie znajomość bo sie pokłóciliście o kawałek pizzy, leje się żar z dupy, złamane serce, po chwili już cały fandom o tym wie, wracasz do kariery samotnego chapacza. Nikt cie nie lubi. Prawie nikt cie nie zna chyba że w tobie był. Wracasz do pisania postów i wtedy....

znajdujesz sobie chłopaka na swoim poziomie....




:D

2
(+2|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 9.06.2013 20:15:57
Anthro
hmmmmm ja z czystym sercem mogę powiedzieć że zaliczyłam tylko jeden z tych punktów


Mianowicie lata temu ( kiedy miałam około 15 lat ) wlazłam na irca i przez moja ortografie miałam ostry pojazd bez trzymanki od Veta i Ary XD wtedy obraziłam się i nie wchodziłam na irca i na forum.
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 9.06.2013 20:20:09
Jeleń
Anthro
To ja moze o Neonusie sie wypowiadac nie bede :D
Cytat z "Gallagher":
I wish there was a knob on the TV to turn up the intelligence. There's a knob called 'brightness,' but it doesn't work.

0
(+0|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 8.07.2013 20:04:59
Jeleń
Anthro
A do mnie żaden punkt nie pasuje
*Niech to!*
:-Pk
Ostatnio edytowany przez Palton88 dnia 8.07.2013 21:48:10
Pojawiam się i znikam

0
(+0|-0)
Re: 9 punktów. Albo 10.
Wysłano: 9.07.2013 8:55:30
Leming Norweski
Anthro
Cytat z "Palton88": (Link »)
A do mnie żaden punkt nie pasuje
*Niech to!*
:-Pk

Jeszcze wszystko przed tobą, wszak masz ledwie 4 posty. :P
Przeszedł leming polną drogą potknął się o kamień,
przeszedł leming polną drogą, potknął się o kamień
leming, to takie dziwne stworzenie jest,
że potyka się o kamienie cały dzień.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane