Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.11.2013 16:45:12
Postanowiłem, że moją fursoną będzie lis. Przynajmniej przez jakiś czas.
Sądzę, że dzielę z nim kilka cech. Przede wszystkim jestem indywidualistą, nie przepadam za ludźmi. Nie ciągnie też mnie do zorganizowanych grup, stad. Jestem całkiem sprytny, zawsze udaje mi się wydostać z kłopotów. Ogólnie jestem spokojny, jednak w razie potrzeby potrafię walczyć o swoje. A co najważniejsze, tak jak lis, lubię drób. ;)

Nie chcę się za bardzo przywiązywać do liska. Wkrótce chyba zmienię się w ptaka, albo jakąś mityczną, skrzydlatą istotę.
Ostatnio edytowany przez Szerokogêbny dnia 25.11.2013 17:34:15

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.11.2013 17:13:19
Tygrys sumatrzański
Anthro
Ciekawi mnie jedna rzecz, jeśli ktoś wybiera "białego" tygrysa, wie, że z własnej woli wybiera "retarda" genetycznego wśród tygrysów? Do tego pochodzącego z kazirodczego związku dwóch tygrysów?

Chyba, że oczywiście to wybór czysto kolorystyczny, jak te wszystkie kolorowe tęczowe hybrydy...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

-1
(+0|-1)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 0:01:56
Fenek
Anthro
Ja wybrałem na pierwszą dwoje wilków w jednym ciele (jestem orginalny i dziwny wiem).
Ale idealną byłby smilodon skrzyżowany z wyrzutnią rakiet lub innym narzędziem destrukcji.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 1:12:10
Hiena
ZwierzÄ™
Cytat z "BetaFurryFury": (Link »)
Ja wybrałem na pierwszą dwoje wilków w jednym ciele (jestem orginalny i dziwny wiem)


Khyhy, w skali "oryginalności i dziwności" futrzastych fursona twoja to jakieś 4/10. Lasery w oczach, katany, świecące kutasy, mówiące waginy w ogonach, peleryny i supermoce też już były.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 1:19:26
Fenek
Anthro
Lepsze są świeące oczy i włosy
Chodziło o np yyh no nie wiem o rakietnicę w ramieniu?
Chociaż może lepiej magię żywiołów
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 1:27:37
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Widziałem fursony które były owocami i warzywami. W całości były maszynami lub cyborgami. Tutaj, na tym forum, mieliśmy czołg, pociąg i chyba samochód.
Twoja rakietnica w ramieniu to małe piwo. Magia jeszcze mniejsze.
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 19.01.2014 1:42:20
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 1:44:07
Fenek
Anthro
Ważne że mi się podoba w najbliższym czasie zedytuję
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 15:52:05
Lis
Anthro
Ja wybrałem lisa. No podobają mi się zwierzęta takie jak tygrys ( długi czas mój ulubiony ), wilk, kangur. Ale chciałem mieć coś powszechnego i jednocześnie żadko spotykanego ( rzadko spotykam lisa na wolności ), a tak po za tym lis pasuje do mnie jest cichy, szybki i nie boi się pujść gdzieś samemu nie musi się trzymać jakiejś określonej grupy.
Ostatnio edytowany przez redfun dnia 19.01.2014 17:08:36

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 16:01:29
Rzadko spotykany jest lis? .. raczej często , tak samo jak tygrysy..
ja tam nie mogła bym zrezygnować z białego tygrysa..... ;)
mraou .

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 16:18:41
niedźwiedzica
Anthro
Cytat:
Khyhy, w skali "oryginalności i dziwności" futrzastych fursona twoja to jakieś 4/10. Lasery w oczach, katany, świecące kutasy, mówiące waginy w ogonach, peleryny i supermoce też już były.


a "oni" śmieli śmiać się z mojego zwielokrotnienia osobowości...
xD
KamiÅ› nie wie co to strach! Za to strach wie co to KamiÅ›!!

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.01.2014 16:23:31
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Może nie rzadko ale to że tygrysów jest mało jest kompletną bzdurą :p Teraz narobiło się smoków i wilków. A ostatnio pisałem z traszką O_ o
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 23.01.2014 0:29:22
Porshe
Hybryda
PERMABAN
Hmm...kundel, bo wydaje sie taki standardowy, a zarazem nietypowy, tak jak ja xp. Przywiazuje sie do ludzi, bardzo, no i mam potem przez to nieciekawie. Jestem zbyt ufna :/ a tak pozatym kocham psy

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 28.01.2014 11:46:36
Wiewiór
Anthro
Wybrałem wiewióra szarego bo te zwierzaki są naprawde zabawne i da je się oswoić ale nie jest to łatwe, są dosyć inteligętne i zręczne. Wiewiórki to w sumie takie spokojniejsze szczury, które żyją wyżej.
If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 15.02.2014 10:48:54
Rysiu
Anthro
Zawsze chciałem robić wszystko po swojemu, więc wybrałem rysia. Chociaż nie takiego zwyczajnego - jego całe futro jest czarne z wyjątkiem głowy, gdzie jest ciemnobrązowe. Ma ok. 180cm wzrostu i krwistoczerwone oczy. Uśmiech prawie nigdy nie spełza mu z ust, chyba, że się zamyśli :rollk:
Jest szybki, zwinny i inteligentny. Przy tworzeniu swojej fursony patrzyłem głównie na to jaki ja jestem i wtedy pomyślałem o kocie-dziwaku z sami wiecie jakiej baśni. Jako, że jest to moja ulubiona postać i charakterem przypomina mnie, wplotłem ją do portretu psychologicznego mego alter ego :lolk:

PS. pomógłby mi ktoś ze stworzeniem obrazu mojej postaci? Ja jakoś nie mam talentu plastycznego;)
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 15.02.2014 13:48:43
Moogle
Anthro
Cytat z "Zawa": (Link »)
Cytat z "BetaFurryFury": (Link »)
Ja wybrałem na pierwszą dwoje wilków w jednym ciele (jestem orginalny i dziwny wiem)


Khyhy, w skali "oryginalności i dziwności" futrzastych fursona twoja to jakieś 4/10. Lasery w oczach, katany, świecące kutasy, mówiące waginy w ogonach, peleryny i supermoce też już były.

A gadające, bezzębne kutasy z głową lisa widzieliście? +18

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 15.02.2014 14:31:47
Kangur
Anthro
Cytat z "rafper": (Link »)
Widziałem fursony które były owocami i warzywami. W całości były maszynami lub cyborgami. Tutaj, na tym forum, mieliśmy czołg, pociąg i chyba samochód.
Twoja rakietnica w ramieniu to małe piwo. Magia jeszcze mniejsze.


Nic nie przebije fursony Tesco na FA :P

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 15.02.2014 14:34:28
Arachne
Taur
@f161706
WyglÄ…da jak coÅ› z universum KitsuneChao.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 15.02.2014 15:06:34
gronkowiec
Anthro
| |
Podpis zastępczy v2.04

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 15.02.2014 17:50:53
Gadające kuto to ostatnie czego się dzisiaj spodziewałem...

Najdziwniejszą gatunkowo fursonę (biorąc pod uwagę jedynie zwierzęta, żadnych kaloryferów ninja) jaką spotkałem był ślimak.
Sammy

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.05.2014 22:20:49
To teraz ja ze swoim problemem przyjdÄ™.

Też chciałbym mieć fursonę. Wszystkie gatunki wydają mi się fajne, ale wszędzie znajduję jakieś "ale". Wat do /plf/. :-ok

Fursona kuca jest oczywista, ale moim zdaniem za bardzo. --k

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.05.2014 22:33:08
Panserbiorne
ZwierzÄ™
U mnie decydujący wpływ miał w sumie kryzys wiary a raczej odnajdywanie własnych ścieżek. Dlatego właśnie na początku moją fursoną był po prostu czarny niedźwiedź, będący jednocześnie moim zwierzęciem mocy. Potem grzebałem dalej i wyszedł mi z tego szamański Baribal. Baribale mimo swojej nikczemnej postury (jak na niedźwiedzia) są bardzo zadziorne i ciekawskie. Ostatnimi czasy jednak przemyślałem wiele spraw i moją fursoną… czy raczej czystą ideą jest Panserbiorne. To fikcyjny gatunek niedźwiedzi przedstawiony w książce Philipa Pullmana. Są to rozumne niedźwiedzie polarne posiadające zaawansowaną kulturę i dość skomplikowaną technologię. No i ich duszą jest zbroja którą muszą wykuć sobie sami… Taka ciekawa metafora samodoskonalenia.
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.05.2014 22:35:38
Hiena pręgowana
Anthro
Kucu nikt Ci nie powie jaką masz mieć fursone, trzeba samemu się zdecydować :D
ja np, jak się dostałam do fandomu to tak jakby własnie "dostałam" fursone, wydało mi się zabawne że ktoś postanowił narysować mnie wilkiem i tak to się jakoś za mną wlekło. Nie pasowało to do mnie :P Jak przemyślałam sprawę i porysowałam trochę to w końcu udało mi się bardziej wczuć w sonę i tak oto jestem hieną pręgowaną ^-^
Ostatnio edytowany przez ToraTorakuta dnia 6.05.2014 22:36:57

3
(+3|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.05.2014 22:48:10
PERMABAN
Mamy ci wymyślić fursonę? Ok, proponuję bigos, czemu zamykać się w ramy zwierzątek, bądźmy oryginalni, ja przez kilka lat byłam doniczką, wspaniałe czasy.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.05.2014 22:51:44
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Kucu, możesz zostać Yorkiem :rollk:

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.05.2014 22:54:55
Serio na avku betonowy kloc :P Tyle wygrać :P

Ja miałem już "zrytą banię" na to że czuję się smokiem zanim w ogóle dowiedziałem się o furry fandomie. Puzniej znalazłem fandom, ale już nic z tych rozkmin nie pamiętałem. Ktoś potem mnie zapytał jaką mam f'sonę, po prostu sobie przypomniałem wszystko 8-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane