Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



1
(+1|-0)
Coś się zepsuło?
Wysłano: 13.08.2013 23:46:35
Pantera
Zmiennokształtny
Po kliknięciu na prywatne wiadomości wyświetla mi się biała strona i koniec, próbowałem na google chromie ale wtedy wyświetla się że nie można załadować i błąd serwera. Proszę o jakaś pomoc bo brak dostępu do PM jest dosyć irytujący.
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 14.08.2013 0:06:03
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
U mnie działa.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 14.08.2013 13:46:13
Pantera
Zmiennokształtny
A ktoś ma może tak samo? Albo jakieś pomysły?
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 14.08.2013 14:15:54
Arachne
Taur
Koło 19:00 - 20:00 dzisiaj rzucę na to okiem.

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 14.08.2013 15:02:07
Pantera
Zmiennokształtny
Uprzejmie dziękuję.
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 3.02.2014 19:43:30
Tygrys biały
Anthro
Wyświetliłem sobie moje sesje przyciskiem w profilu... I ♥♥♥♥♥♥ :D W załączeniu ss. Oba adresy IP są archaiczne, jeden jeszcze z czasów DSLa jakieś 6 lat temu, drugi conajmniej 3 lata ma. Oba już nieaktualne od jakiegoś czasu, a sesja nadal żyje ;)
Załącznik:
png  PF lista sesji wtf.PNG (14.88 KB; 533x227 px)
11_52efe33d68a42.png 533x227 px

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 3.02.2014 20:15:07
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Hej,

Nie chce mi się zakładać nowego wątku:

DarkV, temat chyba powraca - czy możesz załatwić, by miejscowość z profilu wyświetlała się w każdym poście?
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-15
(+0|-15)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 3.02.2014 20:55:14
Uncia Hortensis
Rabatka
Jeżeli problem ten jest tak mało istotny, że nawet nie chcesz poświęcić minuty na zrobienie osobnego tematu, to zapewne nie jest wart poświęcenia pracy by dodać to co chcesz. :zlyk:
Myr

4
(+4|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 3.02.2014 21:27:09
Lew
Idź załóż temat o sobie
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-2
(+0|-2)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 3.02.2014 22:51:06
Uncia Hortensis
Rabatka
DarkV prosił o tworzenie osobnych tematów by łatwiej mu było odnaleźć prośby/sugestie gdy ma czas coś dodać.
Róbcie co chcecie, tylko później nie dziwcie się, że nic się nie dzieje jak sugestie były robione na shoutboxie albo w tematach nie do tego przeznaczonych.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 3.02.2014 22:56:17
Moogle
Anthro
A nie łatwiej byłoby założyć bugzillę? Wtedy nie będzie sie na forum śmieciło. Żeby sie nie rejestrować osobno na bugzillę wystarczy linknąć bazę danych użytkowników. /etc/passwd da się tak linkować chociażby LDAPem.
Ostatnio edytowany przez moog dnia 3.02.2014 22:57:18

3
(+3|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 3.02.2014 23:32:24
Lis.
Chciałem dobrze.
A czy naprawdę potrzebujemy nowy projekt na dyskusję o błędach?
Przez pierwsze 5 miesięcy życia ten temat dorobił się 5 postów... come on.

2
(+2|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 4.02.2014 0:21:31
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
-.-

Jak zwykle odchodzimy od tematu i skupiamy się na ględzeniu dla ględzenia, Dzięki Fum. Jesteś niezastąpiony.

DarkV - da się coś zrobić z tym wyświetlaniem lokalizacji?
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-3
(+0|-3)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 4.02.2014 0:43:42
Uncia Hortensis
Rabatka
Do usług, straszny leniu.

P.S.
moog, tego typu bug tracker chyba nawet już jest, ale używany jedynie wewnętrznie dla webmasterów.

//post raportowany za 5.2.1


EDIT: Leń nie jest obraźliwe.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 4.02.2014 10:23:22
Myr

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 4.02.2014 10:09:31
Arachne
Taur
No to po kolei...

Cytat z "Marcan": (Link »)
Wyświetliłem sobie moje sesje przyciskiem w profilu... I ♥♥♥♥♥♥ W załączeniu ss. Oba adresy IP są archaiczne, jeden jeszcze z czasów DSLa jakieś 6 lat temu, drugi conajmniej 3 lata ma. Oba już nieaktualne od jakiegoś czasu, a sesja nadal żyje

Its not a bug, it's a feature. Pokazuje IP z którego utworzono sesje (z którego się zalogowano). Możesz dzięki temu sprawdzić czy ktoś nie poznał hasła i nie uzyskał dostępu do konta.

Może rozwiązanie trochę dziwne i mało skuteczne w wypadku przechwycenia klucza sesji ale nie to było celem tego okienka. Celem było umożliwienie ubicia wszystkich sesji. Lista IP była tylko dodatkowym bonusem.

Jak mnie najdzie wena to przerobię, ale nie spodziewajcie się tego zbyt szybko.

Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
czy możesz załatwić, by miejscowość z profilu wyświetlała się w każdym poście?

Było wywalone właśnie dlatego że dużo osób usuwało z profilu to pole aby okolice avatara wyglądały czytelniej i były mniej zaśmiecone niepotrzebnymi informacjami.

Lubię minimalizm w UI. Od samego początku jak tu jestem wygląd postów był tak przerabiany aby nie było tam żadnych niepotrzebnych i zagracających interface informacji. Pamiętam moje pierwsze zmiany interface... wcześniej posty były tak zaśmiecone klikadłami różnej maści do komunikatorów i innych bredni dookoła posta, że aż go przyćmiewały. Czuło się klaustrofobię tylko patrząc na post. Ahh... nostalgia...

Marvin_Fuchss, ode mnie masz na to odpowiedź odmowną. Zrób ankietę i mnie przegłosuj to przywrócę.

O, Fuma nawet zrobił wątek: @f161148

Cytat z "Fuma": (Link »)
DarkV prosił o tworzenie osobnych tematów by łatwiej mu było odnaleźć prośby/sugestie gdy ma czas coś dodać.
Róbcie co chcecie, tylko później nie dziwcie się, że nic się nie dzieje jak sugestie były robione na shoutboxie albo w tematach nie do tego przeznaczonych.


Fuma dobrze prawi. Wolę osobne wątki na każdy bug/propozycję. Łatwiej potem znaleźć mniej popularne bugi wśród kontrowersyjnych propozycji.
Na shoutboksie wcale nie przyjmuję zgłoszeń bugów. Istnieje duża szansa, że nawet ich nie zauważę.

Cytat z "moog": (Link »)
A nie łatwiej...

Co jest łatwiejsze: zainstalować, zarządzać i monitorować kolejny system o którego istnieniu 80% userów nie będzie miało pojęcia i nigdy nie włączy się tam w dyskucje, czy wykorzystać już istniejący, rzadko używany dział na forum który widzą wszyscy?
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 4.02.2014 10:26:32

0
(+0|-0)
Re: Coś się zepsuło?
Wysłano: 4.02.2014 11:55:47
Tygrys biały
Anthro
Cytat z "DarkV": (Link »)
No to po kolei...

Cytat z "Marcan": (Link »)
Wyświetliłem sobie moje sesje przyciskiem w profilu... I ♥♥♥♥♥♥ W załączeniu ss. Oba adresy IP są archaiczne, jeden jeszcze z czasów DSLa jakieś 6 lat temu, drugi conajmniej 3 lata ma. Oba już nieaktualne od jakiegoś czasu, a sesja nadal żyje

Its not a bug, it's a feature. Pokazuje IP z którego utworzono sesje (z którego się zalogowano). Możesz dzięki temu sprawdzić czy ktoś nie poznał hasła i nie uzyskał dostępu do konta.

Może rozwiązanie trochę dziwne i mało skuteczne w wypadku przechwycenia klucza sesji ale nie to było celem tego okienka. Celem było umożliwienie ubicia wszystkich sesji. Lista IP była tylko dodatkowym bonusem.

Jak mnie najdzie wena to przerobię, ale nie spodziewajcie się tego zbyt szybko.

Sam to mogę przecież poprawić :P Napisałem bardziej jako ciekawostkę wynikającą z niezrozumienia mechanizmu... (tak, przyznaję się, nie zaglądałem do kodu by to sprawdzić :P). Niech zostanie, przynajmniej wiem, że moje sesje mają po 6 lat. Przydał by się achievement XD

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane