Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...25>>


0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 10:11:51
Sarna
Anthro
Cytat z "DarkV": (Link »)
Rozwiń temat wkurzającego telefonu. Może wkurzają nas te same rzeczy.


Więc mam Wave'a 3 na Badzie, nie toleruje wi-fi na uczelni - resetuje się bez końca, robi mi niemiłe niespodzianki w postaci: O, jutro masz ważny dzień, nie będę ładować baterii i co z tego, że zaraz się sam rozładuję. Wczoraj też zaliczył zawiechę przez GG - kolejne resety. Na szczęście zdarza się to sporadycznie. :-)k

-7
(+2|-9)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 11:00:46
Lis
Anthro
Co mnie dziś zdenerwowało?
No nie było mnie dłuższy czas w szkole a tu sprawdzian z matmy :zlyk:

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 14:43:31
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Redfun..nie mogłeś spytać kogoś czy coś będzie?
Cookie Time!

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 15:23:52
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Reirun": (Link »)
Redfun..nie mogłeś spytać kogoś czy coś będzie?


Nie chciałem tego pisać żeby nie było że się czepiam xD
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

7
(+7|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 16:52:46
PERMABAN
Może nie ma kolegów.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 17:25:53
Wilczyca
Zwierzę
Wkurzają mnie ludzie, którzy zapisują się wf na grupę pływacką zaawansowaną, a okazuje się, że ledwo potrafią utrzymać się na wodzie, nie ogarniają dobrze ani jednego stylu pływackiego i przez nich reszta grupy (która okazała się mniejszością niestety) marnuje połowę czasu.
No i jak już na sportowo: wkurzają mnie ludzie, którzy na treningu nie potrafią zamknąć japy, szczególnie wtedy, kiedy tłumaczone jest nowe ćwiczenie. Nosz ku*wa.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 17:30:13
wkurza mnie to, że życie to tylko 'kilka' czynności powtarzanych dzień w dzień do samej śmierci. boring

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 17:46:22
Wilczyca
Zwierzę
Cytat z "Frosti": (Link »)
wkurza mnie to, że życie to tylko 'kilka' czynności powtarzanych dzień w dzień do samej śmierci. boring


Not sure if troll :v

Jeśli nie chce ci się dupy ruszyć, żeby robić coś nowego, tylko trwasz w stagnacji to możesz mieć ból dupska tylko do siebie :v

Anonim
0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 19:28:29
Cytat z "Draugwath": (Link »)
Cytat z "Frosti": (Link »)
wkurza mnie to, że życie to tylko 'kilka' czynności powtarzanych dzień w dzień do samej śmierci. boring


Not sure if troll :v

Jeśli nie chce ci się dupy ruszyć, żeby robić coś nowego, tylko trwasz w stagnacji to możesz mieć ból dupska tylko do siebie :v



a skąd pewność, że mi się nie chce i nie ruszam? ;) a ból dupy czasem mam, ale nie przez to.. pisałem to wszystko tak w sensie szerszym. jeżdżenie samochodem, robienie zakupów i inne takie
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 20.10.2014 19:30:40

6
(+6|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 19:42:41
Smok
Zmiennokształtny
Ludzie, którzy słuchają muzyki na słuchawkach, jednak robią to tak głośno, że i tak wszystkie osoby w promieniu 2-3 metrów dokładnie tę muzykę słyszą. Serio, masz słuchawki, a jednak dalej musisz napier*alać decybelami w innych. W takim razie nie wiesz do czego te słuchawki służą. Jesteś debilem. Proszę, zdechnij.

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 20:14:54
Jeżozwierz
Anthro
@Jester Podobnie z ludźmi słuchającymi maksymalnie rozkręconej muzyki w aucie, którzy dodatkowo często opuszczają szyby.

Osobiście dobija mnie brak uszanowania czyjejś pracy i wszelki wandalizm.
Ostatnio edytowany przez ErykCoa dnia 20.10.2014 20:15:35

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 20:53:18
Jaguar
Człowiek
Cytat z "Jester": (Link »)
Ludzie, którzy słuchają muzyki na słuchawkach, jednak robią to tak głośno, że i tak wszystkie osoby w promieniu 2-3 metrów dokładnie tę muzykę słyszą. Serio, masz słuchawki, a jednak dalej musisz napier*alać decybelami w innych. W takim razie nie wiesz do czego te słuchawki służą. Jesteś debilem. Proszę, zdechnij.


Oj tam, mnie najbardziej boli jakość takiego słuchania. Praktycznie same trzustki i piski słychać. Jakby chociaż większe pasmo, w szczególności niskie tony, było słychać to było by lepiej.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 21:09:45
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Jester": (Link »)
Ludzie, którzy słuchają muzyki na słuchawkach, jednak robią to tak głośno, że i tak wszystkie osoby w promieniu 2-3 metrów dokładnie tę muzykę słyszą. Serio, masz słuchawki, a jednak dalej musisz napier*alać decybelami w innych. W takim razie nie wiesz do czego te słuchawki służą. Jesteś debilem. Proszę, zdechnij.

cóż za ironia że ktoś kto jest jawnie prymitywną jednostką nazywa kogoś debilem tylko dlatego ponieważ słucha głośno na słuchawkach...zresztą cały twój post jest żenujący

Ostrzeżenie za 5.2.1. Obrażanie, lżenie i szykanowanie innych użytkowników i ich poglądów.
Ostatnio edytowany przez Blajn dnia 20.10.2014 22:58:29

-7
(+0|-7)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 21:22:25
Lis
Anthro
Cytat z "Ara": (Link »)
Może nie ma kolegów.

Koleguje się z około 1/6 szkoły nawet z kilkoma nauczycielami
Cytat z "Reirun": (Link »)
Redfun..nie mogłeś spytać kogoś czy coś będzie?

Zazwyczaj olewam to bo zawsze ktoś mi powiedział sam z siebie bez pytania.

Chyba mnie już nie szanują :-?k , trzeba porzucać nożem w klasie albo pogłaskać kogoś pięściom po pysku
Ostatnio edytowany przez Blajn dnia 21.10.2014 8:36:12

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

10
(+10|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 21:24:37
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "wilk378": (Link »)
cóż za ironia że ktoś kto jest jawnie prymitywną jednostką nazywa kogoś debilem tylko dlatego ponieważ słucha głośno na słuchawkach...zresztą cały twój post jest żenujący



8
(+8|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 21:35:40
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Spoko, on "szuka futrzanki chętnej na yiff" więc widać z kim ma się do czynienia. Futrzanka to zawsze będzie dla mnie czapka. :P

Ze słuchania muzyki na słuchawkach na cały regulator i to jakiejś łupanki zrzuconej z youtuba to gorsze jest puszczanie tego samego przez pierdzący głośnik low-endowego telefonu. Wkurzają mnie też ludzie bez pasji i jakiejś chęci rozwoju. "Szkoła jest od tego by nauczyć mojego syna angielskiego a nie ja".
Cookie Time!

-11
(+0|-11)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:07:27
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Reirun": (Link »)
Spoko, on "szuka futrzanki chętnej na yiff" więc widać z kim ma się do czynienia. Futrzanka to zawsze będzie dla mnie czapka. :P

Ze słuchania muzyki na słuchawkach na cały regulator i to jakiejś łupanki zrzuconej z youtuba to gorsze jest puszczanie tego samego przez pierdzący głośnik low-endowego telefonu. Wkurzają mnie też ludzie bez pasji i jakiejś chęci rozwoju. "Szkoła jest od tego by nauczyć mojego syna angielskiego a nie ja".

jeżeli wziąłeś tamten post na poważnie to już jest twój problem ale nie mam zamiaru się użerać osobami którym w wyniku reakcji obronnej ego którego definicji pewnie nawet nie znacie a co dopiero roli jaką odgrywa wydaje się że nie wiadomo kim są i ślepo żyją w swoim przeświadczeniu...swoją drogą jego post jest absurdalny bo debilizm nie ma nic wspólnego z tym że ktoś słucha głośno muzyki prędzej egoizm i co kogoś ma obchodzić druga osoba a tym bardziej w takiej błahej sprawie jak głośne słuchanie muzyki...i wiem że doczepicie się do tego że nie używam dużych liter jak i przecinków ale to z braku szacunku akurat :). zresztą ciesz się że nie trafiłeś na kogoś komu się zbyt nie spodobała twoja buźka

i sam też napiszę co mnie wkurza a mianowicie większość ludzi dlatego też nie zważam na to czy przeszkadza im to co ja robię bo skoro oni przeszkadzają mi sobą :)
Ostatnio edytowany przez wilk378 dnia 20.10.2014 22:11:31

1
(+2|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:11:21
PERMABAN
Cytat:
Chyba mnie już nie szanują :-?k , trzeba porzucać nożem w klasie albo pogłaskać kogoś pięściom po pysku

Wololololololo. O, i post u góry też lol.
Ostatnio edytowany przez Ara dnia 20.10.2014 22:12:33

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:14:52
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "wilk378": (Link »)
Cytat z "Reirun": (Link »)
Spoko, on "szuka futrzanki chętnej na yiff" więc widać z kim ma się do czynienia. Futrzanka to zawsze będzie dla mnie czapka. :P

Ze słuchania muzyki na słuchawkach na cały regulator i to jakiejś łupanki zrzuconej z youtuba to gorsze jest puszczanie tego samego przez pierdzący głośnik low-endowego telefonu. Wkurzają mnie też ludzie bez pasji i jakiejś chęci rozwoju. "Szkoła jest od tego by nauczyć mojego syna angielskiego a nie ja".

jeżeli wziąłeś tamten post na poważnie to już jest twój problem ale nie mam zamiaru się użerać osobami którym w wyniku reakcji obronnej ego którego definicji pewnie nawet nie znacie a co dopiero roli jaką odgrywa wydaje się że nie wiadomo kim są i ślepo żyją w swoim przeświadczeniu...swoją drogą jego post jest absurdalny bo debilizm nie ma nic wspólnego z tym że ktoś słucha głośno muzyki prędzej egoizm i co kogoś ma obchodzić druga osoba a tym bardziej w takiej błahej sprawie jak głośne słuchanie muzyki...i wiem że doczepicie się do tego że nie używam dużych liter jak i przecinków ale to z braku szacunku akurat :). zresztą ciesz się że nie trafiłeś na kogoś komu się zbyt nie spodobała twoja buźka

i sam też napiszę co mnie wkurza a mianowicie większość ludzi dlatego też nie zważam na to czy przeszkadza im to co ja robię bo skoro oni przeszkadzają mi sobą :)


Seba, już spokój. Jutro wraca facetka z matmy i jeszcze zadanie z pszyry trzeba odrobić, a nie pisać durnoty w internetach.

4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:15:28
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
O, patrzaj tam jaki oświecony! Ale o znakach interpunkcyjnych, co to post ułatwiają czytać to już nie łaska pamiętać, hm?

I czemu ludzie w internecie, gdy argumentów im mało, wyskakują z tekstami że zadawać się z nami nie chcą?
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 20.10.2014 22:17:00
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:16:06
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Z kim ja tu siedzę :lolk:

Co mnie wkurza? Znikające przyciski min max zamknij w nowym firefoxie ;_;

6
(+6|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:16:10
Gazelopka sawannowa
Anthro
Cytat z "wilk378": (Link »)
Cytat z "Reirun": (Link »)
Spoko, on "szuka futrzanki chętnej na yiff" więc widać z kim ma się do czynienia. Futrzanka to zawsze będzie dla mnie czapka. :P

Ze słuchania muzyki na słuchawkach na cały regulator i to jakiejś łupanki zrzuconej z youtuba to gorsze jest puszczanie tego samego przez pierdzący głośnik low-endowego telefonu. Wkurzają mnie też ludzie bez pasji i jakiejś chęci rozwoju. "Szkoła jest od tego by nauczyć mojego syna angielskiego a nie ja".

jeżeli wziąłeś tamten post na poważnie to już jest twój problem ale nie mam zamiaru się użerać osobami którym w wyniku reakcji obronnej ego którego definicji pewnie nawet nie znacie a co dopiero roli jaką odgrywa wydaje się że nie wiadomo kim są i ślepo żyją w swoim przeświadczeniu...swoją drogą jego post jest absurdalny bo debilizm nie ma nic wspólnego z tym że ktoś słucha głośno muzyki prędzej egoizm i co kogoś ma obchodzić druga osoba a tym bardziej w takiej błahej sprawie jak głośne słuchanie muzyki...i wiem że doczepicie się do tego że nie używam dużych liter jak i przecinków ale to z braku szacunku akurat :). zresztą ciesz się że nie trafiłeś na kogoś komu się zbyt nie spodobała twoja buźka

i sam też napiszę co mnie wkurza a mianowicie większość ludzi dlatego też nie zważam na to czy przeszkadza im to co ja robię bo skoro oni przeszkadzają mi sobą :)


Debilizm zasadniczo jest określeniem na poziom upośledzenia umysłowego (jak i kretynizm). Jeżeli ktoś puszcza głośno muzykę w obecności innych osób, nie spytawszy się o zdanie, może to świadczyć o zaburzeniach komunikacji interpersonalnej* u tej osoby, ergo, jest debilem.

*też znam "trudne" słowa.

@topic - Wkurzają mnie ludzie, którzy w jakikolwiek sposób starają się usprawiedliwiać swoją niezdolność do poprawnego pisania, zamiast ogarnąć dupę i coś z tym zrobić.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

-7
(+0|-7)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:19:32
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "rafper": (Link »)
O, patrzaj jaki oświecony! Ale o znakach interpunkcyjnych, co to post ułatwiają czytać to już nie łaska pamiętać, hm?

I czemu ludzie w internecie, gdy argumentów im mało, wyskakują z tekstami że zadawać się z nami nie chcą?

no właśnie rzecz w tym że ja mam argumenty choć ty będziesz uważał inaczej i co najwyżej sprowadzisz dyskusję "do nie bo ty" czyli marna prowokacja z twojej strony

Ostrzeżenie za 5.2.2. Celowe wywoływanie sporów i niszczenie dyskusji (trolling).
celowo to on właśnie strollował pisząc swój post...ale cóż nie dziwi mnie reakcja osób takich jak ty
Ostatnio edytowany przez wilk378 dnia 20.10.2014 23:21:27

22
(+22|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:28:29
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
A mnie wkurza jak ktos probuje na forum internetowym wmawiac innym ze jest intelignetniejszy od wszystkich, i wali teksty o ego, obserwowaniu innych z dystansem, i uwaza sie za lepszego od pozostalych tylko dlatego ze wyrzygał pseudointeligentego posta.
Na forum internetowym.
O zwierzątkach.

Dziekuje, to wszystko :D
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 20.10.2014 22:32:10

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 22:30:15
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Pewnie jakaś nowa moda albo podryw na bycie socjopatą czy coś...
Cookie Time!

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane