Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345678...25>>


0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 23:56:14
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
no i to jest idealny przykład że gdy wygarnie się prawdę która jest dla was niewygodna to usuwa się posty

4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 23:57:48
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "wilk378": (Link »)
no i to jest idealny przykład że gdy wygarnie się prawdę która jest dla was niewygodna to usuwa się posty


Wygarnę ci teraz prawdę. Izolujemy kretynów, od normalnych użytkowników.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 23:58:59
Puffgryf zaczepno-obronny
Zapraszam do dzielenia się przemyśleniami bez offtopu. Kolejne wypowiedzi karmiące trolla będą kasowane.
Ostatnio edytowany przez Blajn dnia 21.10.2014 0:13:34

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.10.2014 0:40:45
PERMABAN
Ale zostawiajcie posty, bo człowiek nie śledzi na bieżąco i później nie ma co czytać ;/

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.10.2014 1:45:06
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
O to tera ja:

Wkurza mnie jak ktoś pożycza moją szablę do scenek i bierze zastawy przed cięciem kołowym na płaz ostrza....
Those people are so dead for me --k
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 21.10.2014 1:45:17
FABRICATI DIEM PVNC"

7
(+7|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.10.2014 8:06:10
Puffgryf zaczepno-obronny
Cytat z "Ara": (Link »)
Ale zostawiajcie posty, bo człowiek nie śledzi na bieżąco i później nie ma co czytać ;/


Co lepsze zostawiam, spokojnie.

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.10.2014 8:30:15
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Wkurza mnie brak poszanowania niektórych kierowców dla swojego otoczenia (vide jazda tak, jakby byli sami na drodze), parkowanie gdziekolwiek się da, wyprzedzanie na pasach i inne typowe grzechy Januszów w Passatach b4.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

8
(+8|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.10.2014 21:55:41
Biały tygrys
Anthro
Mnie wkurza brak otwartości ludzi na nowe rzeczy i nowych ludzi :-/k
W swoim życiu kilkukrotnie musiałem zmieniać szkołę i gdziekolwiek się pojawiłem wszyscy podchodzili do mnie jak do kogoś kogo trzeba się pozbyć, złamać, a nikt nawet nie próbował mnie tak naprawdę poznać.
Don't worry, be furry. 8-)k

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.10.2014 9:07:28
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
A mnie wku*wiło to że mój tata pracujący na stałe w Norwegii nie dostanie NIGDZIE kredytu hipotecznego....
Żaden bank w Polsce nie udziela kredytu w koronie Norweskiej...

:zlyk:

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.10.2014 13:34:21
Kangur
Anthro
Wkurzają mnie ludzie gadający przez telefon podczas jazdy :I

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.10.2014 13:54:24
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Właśnie wróciłam z Poczty Polskiej, gdzie musiałam stać w kolejce z awizo tylko po to żeby odebrać list z Uniwersytetu Warszawskiego... Wszystko było by spoko gdyby nie to, że tam nie studiuję. To już trzeci list w tym miesiącu, który mnie informuje że uzyskałam odpowiednią ilość punktów by zostać przyjętym na studia ale nie uiściłam jakiejś opłaty, więc przykro im w środku października mnie poinformować że nie jestem studentem UW. NO NIE MOŻE BYĆ.

Może by mnie to tak nie denerwowało gdyby nie to, że to dość oczywiste skoro nie opłaciłam i że jest środek października (w sumie prawie koniec)... Poza tym wypisywałam rezygnacje na stronie UW.

+ mam rozkopane całe otoczenie wokół poczty więc prawie się nie da dojść, jeszcze czeka mnie pewnie z 5 takich listów... Na pocieszenie wiem, że jestem wspaniała i wystarczająco ładnie napisałam mature :P (póki co przyszły z politologii, italianistyki i z dziennikarstwa)

Do tego co mnie wkurza mogę jeszcze dodać, że wczoraj siedziałam cały dzień w domu a listonosz nie zadzwonił że ma coś dla mnie tylko wrzucił awizo. :rollk:
Anything that is beautiful people want to break.

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.10.2014 14:37:46
PERMABAN
To u mnie był lepszy numer, listonosz zadzwonił do mojego mieszkania, żeby mu otworzyć i wrzucił awizo. Warszawscy listonosze to najgorsze ♥♥♥♥♥.

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.10.2014 16:20:30
Jaguar
Człowiek
Ostatnio to fszystko...

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.10.2014 16:43:04
Pół Pasek
Inna forma
Z dnia dzisiejszego, sprzed kilku chwil.

Jak wiekszość wie, pracuje w sklepie, stoje za lada i masa innych pierdół z tym zwiazanych.

Naprawde, trzeba nachylać się, kłaść brzuch i machać łapami w strone półek tak bardzo, że dany kretyn się przechyla?
Mam mówiła palcami nie pokazywać, a machać łapami i kłaść się na ladzie to chyba nie. Aż prosi się, żeby nogi takiemu kretynowi podciąć

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.10.2014 23:34:27
Anthro
Nic nie pobije starych bab w lumpeksach albo na targu. Chore i obolałe starsze panie z wielkimi reklamówami które będą się targować i kłócić o kolejkę. Łażą za tobą, przepychają się, wyrywają ci coś z ręki albo wchodzą koszykiem w dupę. Dziś miałam wyjątkowego pecha i spotkałam dwie stare cyganki z trójką dzieci bez jedynek. Jakieś nawet zaczęło zaglądać mi do koszyka i torby --k . Niezapomniany widok: Gówniarz chowający buty do spodni albo jego matka kradnąca zegar z lady :facepalm: . A że panie w sklepie nie umiały ich wyprosić trzeba było wspomóc dobrym słowem. Przynajmniej dostałam bluzkę w zamian za pomoc ale zegarka i buta już nie dało się odzyskać :D

I miałam jeszcze jedną przygodę z cyganką
Mieliśmy w szkole cygana który wszystkich obrażał i na wszystkich donosił za bieganie, otwieranie okna itd. Po jakimś czasie zaczął przychodzić z równie mądrą mamą która zaczepiała i coś krzyczała po swojemu. Pewnego dnia na lekcji wchodzę do łazienki i widzę jego matkę jak przelewa sobie mydło do butelki po jakimś piciu. Żeby było śmieszniej przyprowadziła koleżankę która kradła papier :hammer:

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 0:48:31
Smok / Gad
Anthro
Jezu, w jakiej części Polski ty mieszkasz że takie odpały się dzieją. :-/k

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 0:53:13
Wilczyca
Zwierzę
Buga, Cyganie to temat rzeka xD
Jakiś czas temu wracałam do domu z warzywniaka z zakupami i podbija do mnie Cyganka:
- Daj dwa złote!
- Nie daję pieniędzy, a nawet już nie mam, bo wydałam.
- Daj to ci powróżę!
- Nie chcę wróżby, nie daję pieniędzy - mówię odchodząc
- ZDECHNIESZ KU*WO - ta krzyczy za mną
- Kiedyś na pewno - odkrzykuję jej na odchodne :v
Już nie mówiąc o tych wszystkich Cygankach, które zaćpawają swoje małe dzieci, żeby były spokojne i siedzą pod kościołami, albo na dworcu i żebrzą. A najgorsze to są właśnie te, które zaczepiąją ludzi na ulicy i potem wyzywają, albo próbują się szarpać.
Ogólnie nie jestem za kategoryzowaniem i oczywistym jest, że wśród Cyganów można znaleźć w porządku ludzi, ale akurat u nas w Polsce żyją głównie Cyganie nizinni, a to najgorsza grupy Cyganów. Biedota, która nie chce się asymilować, a jednocześnie jest również odrzucona od społeczności Cygańskiej, chociażby przez to, że się osiedliła.

Wracając do wkurzania: wkurzają mnie Cygani, którzy grają w autobusach i tramwajach. To jeden z powodów przez, które nie znoszę komunikacji miejskiej.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 0:56:31
Anthro
Zachodniopomorskie Szczecinek się kłania. Wystarczy jedna duża rodzina i możesz zapomnieć o małych zakupach przed pracą --k

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 1:04:01
Kotowaty
Anthro
Mnie wkurzają szepty i chichoty w miejscach w których powinno zachować się ciszę, choćby poprzez uszanowanie innych osób które nie mają ochoty słyszeć "szumów".
Wkurzają mnie odgłosy wydawane przez innych przy jedzeniu (podczas wspólnych posiłków nie przeszkadza mi to do momentu aż sam konsumuję, chyba, że ktoś mlaszcze). Jest to dla mnie bardzo irytujące gdy niezmąconą ciszę zakłócają dźwięki; "ciamk ciamk mlask ciamk gulp". Nawet na samą myśl o tym to mnie coś bierze *warknięcie*.
A najbardziej wyprowadza mnie z równowagi brak tej minimalnej ilości cierpliwości niezbędnej do zdrowego funkcjonowania w społeczeństwie, niedokładność w opisywaniu rzeczywistości i brak dokładności w miejscu gdzie tę dokładność można było uzyskać i winna się ona pojawić.

W skrócie; rażący brak cierpliwości, odgłosy tła i irytująca niedokładność jest tym co mnie wyprowadza z nerw.

@Draugwath & Buga Najgorsi są ci szwendający się po parkingach supermarketów i wciskających za chore pieniądze jakieś pierdołki. Chociaż u mnie władze miasta coś chyba zrobiły bo ten element społeczny jest jakoś mniej widziany.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 1:07:36
Smok / Gad
Anthro
Cytat z "Halwor": (Link »)
@Draugwath & Buga Najgorsi są ci szwendający się po parkingach supermarketów i wciskających za chore pieniądze jakieś pierdołki. Chociaż u mnie władze miasta coś chyba zrobiły bo ten element społeczny jest jakoś mniej widziany.


No, a jak nie kupisz to ci spuszczają powietrze z kół ale rysują lakier. Słyszałem o takich przypadkach pod dużymi sklepami typu Auchan. U mnie na szczęście (południowe części śląskiego) nie ma TAK DUŻO cyganów, romów i innego k***stwa.
Ostatnio edytowany przez WolfiJ dnia 23.10.2014 1:07:48

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 1:12:38
Anthro
Cytat z "Draugwath": (Link »)
Buga, Cyganie to temat rzeka xD
Jakiś czas temu wracałam do domu z warzywniaka z zakupami i podbija do mnie Cyganka:
- Daj dwa złote!
- Nie daję pieniędzy, a nawet już nie mam, bo wydałam.
- Daj to ci powróżę!
- Nie chcę wróżby, nie daję pieniędzy - mówię odchodząc
- ZDECHNIESZ KU*WO - ta krzyczy za mną
- Kiedyś na pewno - odkrzykuję jej na odchodne :v

Wracając do wkurzania: wkurzają mnie Cygani, którzy grają w autobusach i tramwajach. To jeden z powodów przez, które nie znoszę komunikacji miejskiej.

Co do wróżenia :)
Idziesz chodnikiem z koleżanką
- Jakie ty masz piękne brwi
- e... spoko
- Powróżę ci z nich za pięć złotych
Przynajmniej oferuje coś w zamian :) A jak grają za napiwki to chcą dobrze, przynajmniej ruszyli dupę.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 1:15:56
Wilczyca
Zwierzę
Jak to robią na ulicy to jeszcze ok, ale nie w komunikacji miejskiej, gdzie nie ma jak się schować, do tego oczywiście łażą ich dzieci zaczepiając o kasę >:I

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 1:31:02
Anthro
Cytat z "Halwor": (Link »)
No, a jak nie kupisz to ci spuszczają powietrze z kół ale rysują lakier. Słyszałem o takich przypadkach pod dużymi sklepami typu Auchan. U mnie na szczęście (południowe części śląskiego) nie ma TAK DUŻO cyganów, romów i innego k***stwa.

U mas możesz co najwyżej zostać napadnięty za brwi. Dlatego z tym się nie dyskutuje tylko mija, szkoda nerwów mieszkających w pobliżu ludzi.
Bywa. A co do muzyki już gdzieś pisałam że hołotę zagłuszmy rockiem. Polecam Korna ;)

0
(+3|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 3:14:13
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Co do cyganów:

Idę z kolegą i jego dziewczyną , zaczepia nas jakaś brudnoskóra i do Alicji mówi tak " "Widzę przyszłość i za jaki datek ci ją zdradzę" przy czym nachalnie złapała Alicję za koszulę. Kumpel łapie babę za nadgarstek i...starczy powiedzieć, że namiętnie trenował kiedyś Aikido :D. Baba leży a on "JAkbyś przyszłość widziała to byś jej za koszulę nie łapała"
Oczywiście nasłuchaismy się masy róznych klątw i przepowiedni ( ja to mam niby oślepnąć :P )

ale też mam cygańską rodzinkę nieopodal w bloku (2 klatki dalej) i ci akurat są normalni. Mało tego...ZAJEBIŚCIE wręcz pilnują osiedla :D Rower można zostawić na noc wręcz. JAk ktoś się podejrzany kręci po osiedlu to zaraz "idą na rekonesans". Chyba wiedzą, że jakby coś zginęło komuś to by na nich było. W każdym razie spoko ludzie i do nich akurat nic nie mam.



Cytat z "Buga": (Link »)
A co do muzyki już gdzieś pisałam że hołotę zagłuszmy rockiem. Polecam Korna ;)



Ja tam wolę przestrzeliwać hakownicę :D
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 23.10.2014 3:18:26
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
3
(+6|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 23.10.2014 11:40:59
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Co do cyganów: zaczepia nas jakaś brudnoskóra i do Alicji mówi tak


Macie dużo powodów by nie szanować Cyganów, ale..."brudnoskóra"? Może zachowajmy jakiś poziom, bo zaczyna się robić żenująco...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345678...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane