Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...45678910...25>>


9
(+9|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 1.11.2014 2:12:50
Kangur
Anthro
Wkurzają mnie skręcające się pieprzone kable w słuchawkach :I

6
(+6|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 1.11.2014 20:58:39
Jeleń
Anthro
Wykorzystywanie czyjegoś niedoinformowania w połączeniu z psychologicznymi chwytami marketingowymi i najzwyklejszym wykorzystaniem czyjegoś zaufania. W skrócie - oszustwa. Niekiedy trzeba uważać dosłownie na każde słowo. Przykładowo, dostałem od starego kumpla z klasy darmowe zaproszenie na jakieś warsztaty, które prowadzi. Normalnie kosztują milion pesos, ale to nie ważne. Okazało się, że trzeba było potwierdzić pełnym zdaniem, że "przyjmuję zaproszenie". Bez słowa 'abrakadabra' nici z warsztatów. Dobrze, że były darmowe. ♥♥♥♥♥.
Ostatnio edytowany przez Shallow dnia 1.11.2014 21:24:46
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 2.11.2014 16:01:45
Szop pracz
Anthro
Mnie wkurza codzienny widok tego:

"Czynność Samsung (W aplikacji Samsung) przestała odpowiadać.
[Wymuś Zamknięcie] [Czekaj]"

Gdzie obydwa przyciski nie działają.. Magia 2-letniego androida ^.-.^

7
(+7|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 2.11.2014 16:14:24
bajobongo
Zmiennokształtny
Śmieci na ziemi.
I ludzie którzy wrzucają swoje worki ze śmieciami do koszy na przystankach autobusowych.
Once is an accident
Twice is coincidence
But three times, begs the question

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 2.11.2014 18:48:43
Lis
Anthro
Mnie wkurzają ludzie którzy zadają pytania na które odpowiedzi jest oczywista i robią to co twoje 2 słowo
Ale aktualnie wkurzyła mnie dziurawa chłodnica w samochodzie moim samochodzie :zlyk:

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 2.11.2014 22:00:22
Anthro
Jestem harcerzem i co jakiś miesiąc odbywają się jakieś rajdy. Nasz rajd odbędzie się w okolicach andrzejek ( RAK - rajd andrzejkowo katarzynkowy ). Jeszcze same nic nie wiemy o trasie ani zadaniach. Nie napisałyśmy jeszcze regulaminu i nie mamy przypisanych funkcji. Mimo to co chwila dzwoni mi facebook i widzę wiadomość w stylu "kiedy rajd i jakie będą zadania?", "a możemy sobie wybrać sale ?", "czemu nie ma regulaminu wole się przygotować", "a potrzebuje namiot ? bo nie mam". Warto nadmienić że na rajdzie będzie ponad dwieście osób a śpimy w szkole więc na co komu namiot, zwłaszcza zimą :facepalm: . I żeby to były tylko zuchy ale chłopak koleżanki, który jest w innej drużynie też mnie prześladuje.

Tak naprawdę większość pytań jest taka sama. "A czy ... , Czy mogę prosić ... A ja słyszałam że ... " W miejsce kropek wstaw przypadkowe sześć wyrazów z pociętego Głosu pomorza albo BRAVO. Łapki opadają

11
(+13|-2)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 8:22:05
PERMABAN
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ mnie wielkie obrazki i gify w podpisach.

0
(+1|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 13:19:35
Anthro
O joj czemu ?

9
(+9|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 13:46:34
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Bo to jest zmora forów anime i relikt wczesnych lat dwutysięcznych. Pomijam fakt że mobilnie to drażni.
Cookie Time!

-2
(+0|-2)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 14:51:23
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Wnerwia mnie to, że ostatnio nigdzie nie mogę kupić mojego ulubionego piwa
FABRICATI DIEM PVNC"

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 14:57:48
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Na mobilne tylko Opera (mini). Opera gifów nie pobiera ^^

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 15:40:56
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
eLJot, sęk w tym że wolę Chroma, z Operą dobrze mi się współpracowało na telefonach z guzikami i bez dotykowego wyświetlacza.
Cookie Time!

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 19:57:15
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Nom, Opera Mini nie ma flasha, synchronizacji z kontem Google i z wieloma bardziej interaktywnymi stronami sobie nie radzi, ale 70% transferu się oszczędza.
Ostatnio edytowany przez eLJot dnia 3.11.2014 22:59:18

-2
(+2|-4)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 22:57:14
Wilk
Zwierzę
Próby wprowadzenia Halloween w Polsce.
--sf.

-4
(+2|-6)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 23:14:31
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Katole narzekające na halloween, które swoją drogą ma wspaniały klimat.
Ostatnio edytowany przez wilk378 dnia 3.11.2014 23:15:14

-4
(+2|-6)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 23:16:47
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro


Wnerwia mnie, że te czasy minęły



ale mam cichą nadzieję, że powrócą :D
FABRICATI DIEM PVNC"

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2014 23:57:53
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Cytat z "wilk378": (Link »)
Katole narzekające na halloween, które swoją drogą ma wspaniały klimat.


Tak jak święto dziękczynienia w USA
albo Encierro podczas Sanfermines
Australia Day też fajnie z opisu wygląda
i Oktoberfest
oraz Chiński Nowy Rok

Nie znam cię, ale się założę że tych świąt nie obchodzisz, pomimo tego że mają fajny klimat.
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 3.11.2014 23:59:40
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

-16
(+0|-16)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2014 0:06:38
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "rafper": (Link »)
Cytat z "wilk378": (Link »)
Katole narzekające na halloween, które swoją drogą ma wspaniały klimat.


Tak jak święto dziękczynienia w USA
albo Encierro podczas Sanfermines
Australia Day też fajnie z opisu wygląda
i Oktoberfest
oraz Chiński Nowy Rok

Nie znam cię, ale się założę że tych świąt nie obchodzisz, pomimo tego że mają fajny klimat.

Po co komentujesz mój wpis dziecko ?

7
(+7|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2014 0:11:57
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Bo to jest forum? duh

Po prostu odpowiedz, obchodzisz te święta?
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 4.11.2014 0:13:28
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

-8
(+0|-8)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2014 0:17:43
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "rafper": (Link »)
Bo to jest forum? duh

Po prostu odpowiedz, obchodzisz te święta?

Nie obchodzę ich bo mi się nie podobają za to halloween bardzo i wyprowadzają mnie z równowagi osoby które są przeciwko temu świętu a tym bardziej że są to osoby wierzące w katolickie bzdury po za tym nie prowokuj i nie komentuj moich opinii...ja za takie coś dostałem bana
Ostatnio edytowany przez wilk378 dnia 4.11.2014 0:18:24

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2014 0:17:47
Kangur
Anthro
Cytat z "rafper": (Link »)
Bo to jest forum? duh

Po prostu odpowiedz, obchodzisz te święta?


Porownywanie swiat narodowych do swieta o duszkach jest troche slabe /offtop

Cytat z "wilk378": (Link »)
i nie komentuj moich opinii...ja za takie coś dostałem bana


Dostales bana za odpowiedz na czyjegos posta na forum DYSKUSYJNYM?
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 4.11.2014 0:19:06

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2014 1:11:23
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Widzisz Solaxe, bardziej mi chodziło o to że te święta przynależą do pewnych kultur i regionów, haloween chociażby z kultury celtyckiej, są jak to każde święto, na cześć czegoś lub kogoś. Po co obchodzić cudze święta, kiedy my już mamy odpowiednik niechrześcijańskiego święta zmarłych (lub o duszkach jak kto woli). Dziady
Po co sprowadzać święta z zagranicy skoro już mam odpowiednik? Robić puste komercyjne święto?
Osobiście nie darzę sympatią hallowen, ale gdyby ktoś zaprosiłby mnie na dziady to bym zapewne poleciał świętować jak głupi, pomimo iż niekatolickie święto. Czy naprawdę doszło u nas już do takiej degeneracji kulturowej że musimy obchodzić święta z zagranicy, zamiast obchodzić nasze święta rodzimowiercze i kultywować tradycje?
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

-9
(+0|-9)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2014 1:35:21
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "rafper": (Link »)
Widzisz Solaxe, bardziej mi chodziło o to że te święta przynależą do pewnych kultur i regionów, haloween chociażby z kultury celtyckiej, są jak to każde święto, na cześć czegoś lub kogoś. Po co obchodzić cudze święta, kiedy my już mamy odpowiednik niechrześcijańskiego święta zmarłych (lub o duszkach jak kto woli). Dziady
Po co sprowadzać święta z zagranicy skoro już mam odpowiednik? Robić puste komercyjne święto?
Osobiście nie darzę sympatią hallowen, ale gdyby ktoś zaprosiłby mnie na dziady to bym zapewne poleciał świętować jak głupi, pomimo iż niekatolickie święto. Czy naprawdę doszło u nas już do takiej degeneracji kulturowej że musimy obchodzić święta z zagranicy, zamiast obchodzić nasze święta rodzimowiercze i kultywować tradycje?

takie ograniczanie się jest prymitywne....po za tym nie podoba mi się nasze święto wiec będę je potępiał a popierał halloween
Ostatnio edytowany przez wilk378 dnia 4.11.2014 1:36:01

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2014 8:17:59
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Nie podoba mi się hallowen, będę je więc ignorował, a kultywował obecne nam tradycje.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

11
(+11|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2014 8:32:50
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
1. Dziady obecnie nie mialy by sensu bo ich glownym celem bylo przytrzymywanie wiernych w wierze za pomoca udawania duchow (poza tym juz w Mickiewiczowskich czasach byla to powoli wymierajaca tradycja). Poza tym odprawienie ich nawet dla rozrywki nie bylo by specjalnie fajne. :<

2. Takie ,,ograniczenia" sa kulturowe. Obchodz sobie co chcesz, ALE nie obrazaj innych. Jestem osobą wierząc w katolickie bzdury, a obchodze halloween. Jestem moze nawet katolem, po katolickiej szkole (nawet dwoch) i jestem w stanie w pelni swiadomosci stwerdzic, ze twoja jedyna wiedza o kosciele wynika z rozhukanych mediow, a poza tym jestes Wielkim Złym Zbuntowanym i Alternatywnym Wilczkiem.

A twoje komentowanie opinii innych to pewnie bylo narzucanie im swojej i obrazanie.
Cytat z "wilk378":
wyprowadzają mnie z równowagi osoby które są przeciwko temu świętu a tym bardziej że są to osoby wierzące w katolickie bazdury


Nie wiem co takiego strasznego zrobil Ci Kosciol ze musisz go nienawidzic. Ale naucz sie wyglaszac takie poglady prywatnie jesli juz musisz.

Poza tym powinienes zapoznac sie blizej z kultura celtycka jesli masz dalej zamiar wyglaszac opinie o zlych katolach. :>

3. Wkurza mnie czyjas ingorancja, brak szacunku dla kultury oraz religii wlasnej i cudzej, oraz nazywanie ludzi ,,katolami" za to ze maja prawo wierzyc w co chca. :P

AMEN
Anything that is beautiful people want to break.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...45678910...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane