Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...25>>


0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.08.2013 11:24:58
Uncia Hortensis
Rabatka
Maro, płyty całe w kreski są po tym jak mądra osoba bez opakowania trzyma je na biurku i podnosi pocierając płytą aż do samego brzegu biurka żeby móc za brzeg złapać.
Uszy do góry. Świat jest pełen tych normalnych ludzi, ale zwyczajnie tego nie odnotowujesz. Czy jak idziesz gdzieś to pamiętasz jaki był zapach powietrza? Ale wystarczy jedno ognisko czy rozklekotany samochód by zapamiętać. Głupi ludzie wybijają się ponad morze normalnych, stąd wrażenie iż jest ich więcej.


- Wkurzają mnie kierowcy, którzy jak widzą na dwupasmowej drodze stojący samochód przed pasami to jadą dalej. Nawet nie hamował jak byłem przed nim.
- Wkurza mnie, że zamiast stanąć i udawać zaskoczonego, dostać odszkodowanie za wyraźną winę kierowcy to odruchowo uciekłem na widok jadącego na mnie vana.
Myr

2
(+3|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.08.2013 12:34:43
Smok
Anthro
Update:
- ludzie gnojący innych ludzi (czy to fizycznie czy werbalnie),
- futryny,
- demagogia/populizm
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.08.2013 9:59:07
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
update:
dziś:

wychodzę na osiedle a tu taki niewidomy typek ,co to wynajmuje mieszkanie z rodziną u mojego kolegi (więc ledwo, ale jakoś się tam znamy), chodzi sobie po parkingu. Ja sie pytam co sie stało a on tłumaczy mi, że on tu jeszcze nowy i tak go nakierowali do sklepu.....sklep był w inną stronę. --k no to mu pomogłem.
Żeby z niewidomego się nasmiewać to już jest prawdziwe dno i chamstwo.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 21.08.2013 13:00:52
FABRICATI DIEM PVNC"

-3
(+1|-4)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.08.2013 13:18:30
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Nuda mnie wkurza ...
Z poważaniem ... rudy padalec :P

-7
(+0|-7)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.08.2013 23:11:00
lew
Anthro
Co mnie wkurza:
- moherowe babcie które w Szczecinie stanowią większą część społeczeństwa i myślą,że jak dadzą księdzu stówę na tace,to kupią sobie bilet do nieba i stają się przykładnymi chrześcijankami
- księża,którzy nauczają na mszach homofobii i braku tolerancji dla mniejszości seksualnych(kilka razy spotkałem się z czymś takim,jak nie w szkole na lekcji religii,to na rekolekcjach)
- Brak tolerancji w Polsce,nie przejdę w mieście dwóch metrów z osobnikiem płci męskiej za łapę,by nie podszedł jakiś dres z zamiarem ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
- wredni,chamscy ludzie,którzy sprawiają innym przykrość bez powodu/znęcanie sie nad słabszymi
- oceniania ludzi po stereotypach/wyglądzie
- Nieuzasadniona krytyka
- nauczyciele,którzy uważają,że tylko oni mają rację i uważający uczniów za podrzędny gatunek
- osób, które mówią, że z tatuażami będę paskudnie wyglądał na starość(Ciekawe jaki będę seksowny w wieku 70 lat bez nich...)
To nie ja,to moja Shauma ;3

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 25.08.2013 1:58:21
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Araxiel": (Link »)

- moherowe babcie które w Szczecinie stanowią większą część społeczeństwa i myślą,że jak dadzą księdzu stówę na tace,to kupią sobie bilet do nieba i stają się przykładnymi chrześcijankami


a tu nagle

Cytat z "Araxiel": (Link »)
- oceniania ludzi po stereotypach/wyglądzie


troszki może się to gryźć. Starsza osoba nie zawsze oznacza fanatyczkę-łowczynię czarownic.


Co do tych nauczycieli to się zgadzam...mam takie panie w pracy --k Sobie coś te nasze jaskółeczki ubzdurały, że skoro nauczają w szkole, to posiadły całą wiedzę wszechświata. Takie mają skrzywienie zawodowe, że jak nauczają w podstawówce, to mogą nauczać każdego. Na praktykach prowadziłem wywiadówkę (konkretnie fragment "uwag z tego miesiąca" ) i w klasie była córcia pani nauczycielki...z jej matką to się nie dało nawet rozmawiać. Wypominała mi jej własne błędy wychowawcze :lolk: (Bo skoro Klaudia paliła w toalecie to oczywiście moja wina, że zaczęła palić...nawet jeśli znałem klasę od miesiąca)...Każdego nauczać, ale u siebie syf mieć.

Cóż...Szewc bez butów chodzi :-Pk
FABRICATI DIEM PVNC"

4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 25.08.2013 2:19:13
Snow Leopold
Anthro
Liskowic, dzieci nauczycieli to bardzo delikatna sprawa. Raz dałem naganę za złe zachowanie córce nauczycielki angielskiego w szkole, w której pracuję (co gorsza, owa nauczycielka była moją opiekunką stażu). Nagle cała fasada koleżeństwa i grzeczności runęła, a nauczycielka ruszyła na mnie, że mam problem z utrzymaniem dyscypliny na lekcji. :D Co zabawne, całe halo rozchodziło się o marne 5 punktów ujemnych...

Mógłbym poza tym wypisać o absurdalnych pomysłach rodziców niektórych dzieci (jak matka pewnego ucznia piątej klasy podstawówki, która zarzucała mi bałagan w sprawdzianach i kartkówkach, ponieważ wystawiłem przewidywaną ocenę dla syna bardzo dobrą (5) zamiast celującej (6), lub inną matkę ucznia z tej samej klasy (hit!), która wręcz prosiła mnie, żebym uwalił chłopca, któremu wychodziło swego czasu ocena niedostateczna (1) na koniec roku - kiedy usłyszałem to na wywiadówce, po prostu zaniemówiłem (naprawdę! - jedyne, co mogłem z siebie wydobyć to głupie "Jak to!?"). Mimo to chłopak bardzo wziął się za siebie i ostatecznie dostał trójkę na koniec roku. Nie mam pojęcia, czy matka cieszyła się, czy rozpaczała. :D
Ostatnio edytowany przez Shellac dnia 25.08.2013 2:22:11
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

Anonim
6
(+6|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 25.08.2013 13:24:14
Jak już nam zeszło "to mnie wkurza" na szkolne tematy, to chętnie napiszę o swoich doświadczeniach.
Zanim zmieniłem kierunek na bardziej karierogenny, przez pierwszy rok studiowałem sobie wesołą geografię na UWr. Na dodatek na specjalności nauczycielskiej geografia z historią. Poszedłem tam z jednego z lepszych wrocławskich liceów i doznałem szoku widząc, jacy ludzie dostają się na studia. Mało tego, na DZIENNE studia. I to takie, po których mają uczyć innych. Tu dochodzimy do tego, co mnie wkurza. Otóż uważam za bardzo wkurzające to, że nauczycielami zostają najczęściej osoby, których nigdzie indziej nie chcą*. Ponieważ na tym kierunku studiowały wraz ze mną osoby:
- które nie dostały się na nic innego, więc poszły sobie na geografię nauczycielską, bo tylko tam ich przyjęto z ich żałosnymi wynikami z matury
- nie chciały iść do wojska, więc poszły na cokolwiek, żeby pozorować, że się uczą, a wybrały przy tym kierunek, które uważały za taki, na które łatwo się dostaną (zgodnie z prawdą zresztą)
- nie interesowały się w żaden sposób geografią jako taką i uważały mnie za dziwoląga, bo wiedziałem np. co to jest nieciągłość Moho, albo dlaczego w górach więcej pada (!)
- miały ewidentna braki emocjonalne, deficyt empatii i nieumiejętność współpracy w zespole, które to braki wydawały mi się uniemożliwiać wykonywanie zawodu nauczyciela, ale jak się okazuje, wszystko jest możliwe
Aż mnie kusi, żeby zacząć podawać konkretne przykłady.
Jakbym miał podsumować o co mi tu chodzi i co mnie wkurza, to bym powiedział, że wkurza mnie bylejakość, tumiwisizm, pozoranctwo i brak poczucia odpowiedzialności w tym narodzie i w tym państwie. Brak wyobraźni.

* nie jest moim zamiarem nikogo obrażać, piszę o swoich doświadczeniach. jeżeli Shellac, Liskowic, czy inna osoba "stojąca po drugiej stronie ławki" ma inne zdanie, to zapraszam do dyskusji.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 25.08.2013 13:57:09
Kynosfinks
Zmiennokształtny
Skoro jesteśmy przy pracy... Wkurza mnie, że oczekuje się ode mnie cudów, dając mi do użytkowania umierającego kompa (to 1) ani myślą dać mi JAKIEKOLWIEK wytyczne dotyczące projektów (2) i oszczędzają na wszystkim, na kupowaniu zdjęć zwłaszcza, a potem mają kwasy i pretensje o to, że zdjęcie wzięte skądś tam (i 3).
Wkurza też mnie to że owszem, okolica spokojna, dużo przestrzeni i różnych firm. W poczet miejsc pracy wpisuje się także Drobimex. Nie ma to jak zapach zdechłego kurczaka, od którego żołądek chce nawiać przez gardło.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 26.08.2013 9:25:00
Uncia Hortensis
Rabatka
Ciągnąc dalej edukacje i narzekanie* chciałbym powiedzieć, że osoby, o których mówi Tymo to nie wyjątek lecz reguła na mniej wymagających kierunkach wszelakich.
Nie jest to jakieś przesadnie poważne jak trafi się taka "pierdoła" po studiach i po prostu spieprzy robotę, ale robi się niewesoło jak te studia były właśnie nauczycielskie i taka osoba zrazi młodych ludzi do swojego przedmiotu. Nie wiem jak jest teraz i czy coś się zmieniło przez ostatnie lata, ale absurdem największym uważam jest
- Delegowanie osób niedoświadczonych do nauczania dzieci języka (bo to i tak tylko podstawy) a dopiero magister i w górę może uczyć starszaków w liceum.
Dzieci po takim bylejakim nauczaniu mają ciężej od tych bez jakiejkolwiek nauki, bo złe nawyki ciężej jest wyplewić niż nauczyć się dobrze od zera.

Cały ten problem potęgowany jest przez ministerstwo. Uczelnie otrzymują pieniądze za studentów. Nieprzepuszczanie kiepskich studentów podnosi jedynie renomę, a nie zarobki.
- Wkurza mnie, że nie ma sposobu na miarodajne sprawdzenie wiedzy i umiejętności każdego studenta by móc płacić szkołom i uczelniom za faktyczne kształcenie ludzi a nie jedynie rzucanie w nimi informacjami w nadziei, iż część się przyklei i zostanie.

* - 9 na 10 osób potwierdzi, iż Fumy najbardziej lubują się w marudzeniu.
Myr

6
(+6|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 26.08.2013 22:59:22
Smokowate
Anthro
Irytuje mnie cholernie brak wyobraźni u młodych rodziców. Wózek dla dziecka to nie Rosomak, nie waży 20+ ton i nie posiada wielowarstwowego pancerza. Po spotkaniu z samochodem, nawet toczącym się, złoży się jak pieprzona harmonijka. Chcesz się pchać na przejście bez świateł w korku? Proszę bardzo, ale wystaw ten pusty łeb zza tira i sprawdź czy coś nie jedzie wolnym pasem zanim wypchniesz wózek z bachorem, nie każdy ma ochotę się włóczyć po sądach -.-'
A w ogóle, kur*a, nosidełko se załatwić w taki teren...

Tak, nie mam dzieciaka.

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.08.2013 0:46:42
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Fuma- aby mieć choć pół jako nauczyciel etatu potrzeba magistra. Aby nauczać w klasach 1-3 należy zdać nauczanie wczesnoszkolne MINIMUM na poziomie licencjata ale i tak przyjmują tylko magistrów.

W 100% zgadzam się z tym, że nie należy dawać kasy za ilość uczniów tylko za wyniki placówki. Jak jest lęk wyrzucenia z placówki (taki realny a nie jedynie nagana do dzienniczka i przepuszczanie na siłę do kolejnych klas) to i znajduje się motywacja do nauki.

Soho - Ja bym jeszcze dodał takie małe coś. Może nie tyle co mnie to wkurza, co śmieszy. Rodzice wychodzą z dzieckiem na spacer zaraz koło jezdni mając obok śliczny park/ łąkę. Dzieciak wdycha spaliny bo rodzicom nie chce się czyścić kółek w wózku :lolk:

tak...też nie mam dzieci. Mój czas jeszcze nadejdzie :-Dk

i taki mały update:

jestem zapalonym modelarzem i szablistą w ruchu rekonstrukcyjnym więc wydaję na to moje hobby nieraz duże sumy pieniędzy. I zawsze mnie wnerwia jak mi ludzie mówią, że nic z tego nie mam tylko kasę tracę.
Moja kasa, mój sposób na relaks, moja droga walki ze stresem, moje hobby NIE WASZA SPRAWA. Ja takim ludziom nie liczę ile samochodów by już kupili, gdyby nie palili tysiąca fajek na miesiąc (czy co tam innego) --k
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 27.08.2013 0:52:30
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 29.08.2013 9:23:50
Uncia Hortensis
Rabatka
- Głośne silniki.

Ja rozumiem, że szpan, że kogoś to jara, ale idź pan w ♥♥♥♥ z tym w miejsce oddalone od ludzi. Pójdź na tor wyścigowy. Zlot fanów. Gdzieś gdzie "publiczność" doceni hałas bo po to przyszła.
♥♥♥♥♥ mnie ile masz koni, czy upiłowałeś rurę wydechową w skjótrze żeby był bardziej szpanerski, ile masz basów w głośnikach. Jesteś irytującą społeczeństwo ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.
Myr

-3
(+0|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.08.2013 13:30:16
Jeleń
Anthro
Dużo rzeczy mnie wkurza. Szczególnie to jak ktoś mi przeszkadza a ja chcę być sam...
Ostatnio edytowany przez Palton88 dnia 31.08.2013 0:33:38
Pojawiam się i znikam

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 14.09.2013 1:12:22
Avian
Anthro
O, jedna rzecz mnie strasznie wkurza:
Jak ktoś źle odmienia w bierniku niektóre słowa rodzaju męskiego, a w zasadzie wcale nie odmienia choć powinien, np:
Robisz kebab?
Muszę kupić laptop.
Mati walnął z czuba i strzelił gol.
Błędy w odmianie wkurzają mnie bardziej niż ortograficzne. Nawet bardziej niż smród fajek, przebijają nawet zacinanie się papierem w zgięciu palca.

-1
(+2|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2013 0:25:55
tygrys bengalski
Anthro
dużo rzeczy...np dzwięk jadącego skutera(piszczy strasznie), to wyprowadza mnie z rownowagi i powoduje u mnie wściekłość, ale sezon na skutery narazie minal, wiec odpoczne i zbiore sily na nastepny rok
Taedium Vitae

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2013 2:54:37
Hiena
Zwierzę
Tygrysie bengalski, masz geparda w avatarze

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2013 3:39:17
Trickster
Anthro
Kryzys tożsamości.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2013 13:43:04
Hiena
Zwierzę
Dopasowanie fursony do losowego avatarka jest not true :D

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2013 14:23:53
Poprawiła? Poprawiła. Na co drążyć temat xd
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 19.10.2013 14:33:40

-6
(+0|-6)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.10.2013 20:49:12
Pies
Anthro
Pewnie nie raz słyszycie narzekania na polską służbę zdrowia. Dzisiaj z mojej strony nie będzie inaczej, więc postaram się jakoś krótko przedstawić sytuację która mnie dzisiaj spotkała.
W związku z wczorajszym "wystrzeleniem" akumulatorka (pewnie ktoś czytał na sb) i informacją którą dostałem od uczynnego Futrzaka :), postanowiłem odwiedzić szpital w celu sprawdzenia czy przypadkiem nie zatrułem się owym fluorowodorem. Więc, wchodzę na ostry dyżur, tam miła Pani pyta mnie o co chodzi... przedstawiam sytuację iż kilka godzin temu wystrzelił mi akumulatorek (skłamałem gdyż domyślałem się, że Pani uzna, iż skoro od wczoraj żyje to nic mi nie jest i mogę wracać do domku...). Więc, Pani szybko spisała jakiś papierek, poprosiła mnie o dane i wezwała przez telefon: "Laboratorium proszę". Po chwili zjawił się... chirurg ;P któremu także opowiedziałem historię, a On na to iż w swojej karierze pierwszy raz spotyka się z taką sytuacją, jeszcze sam się dopytywał co do za substancja a ja mówiłem mu to co zdążyłem zapamiętać z wikipedi ;P. Ale cóż... Pan kierownik sprawdził puls, szybko osłuchał płuca i stwierdził, że nic mi nie jest ale w razie "duszności lub utraty świadomości" mam przyjechać z matką do szpitala...

Hmm co mnie boli? To, że sam nawet nie sprawdził jakie mogą być tego skutki skoro w tej samej sali miał komputer, ani nie postanowił zatrzymać mnie na obserwacje... nawet tego nie zaproponował.

Eh tyle mojego, że sobie chociaż tutaj ponarzekam.

I zakończę tą historię czymś zabawnym:
Wychodząc ze szpitala z sąsiedniej sali obok gdzie leżał przywiązany do łóżka z kroplówką jakiś pijaczek usłyszałem rozmowę z tym samym chirurgiem:
- Co z pacjentem (chwila ciszy) jak się czujesz kolego?
- Idę do dooomu :P
- To idź, na pewno daleko zajdziesz.
(przynajmniej wychodząc poprawił mi się trochę humorek :-)k )

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.10.2013 20:58:32
Wilczek
Anthro
Jeżeli przedstawiłeś sytuację i osłuchał płuca itd to po co miał sprawdzać skutki jeżeli mniej więcej powinien się na tym znać? Jeżeli był pewien to nie musiał sprawdzać :) Szczególnie jeżeli mówiłeś, że to parę wdechów i po kilku godzinach (nawet dniu) nic nie było żadnych najmniejszych objawów nawet czy to też w płucach to raczej nie może być wielkie zatrucie.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.10.2013 21:02:15
Smok Serwisowy
wkurzyło mnie ostatnio jak operatorzy sieci telefonicznych oszukują ludzi przez celową dezinformacje - nieczytelne oferty i strony internetowe... nawet w 2 salonach Play przedstawiono mi tą samą ofertę abonamentu różną o 10 zł (jeden sprzedawca powiedział, że mogę zrezygnować z "darmowych połączeń za 10zł" a drugi powiedział, że nie mogę i muszę płacić 10 zł więcej...

♥♥♥♥ im wszystkim w dupę.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 31.10.2013 0:44:50
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

-2
(+0|-2)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.10.2013 21:08:01
Pies
Anthro
DarkHunterze pozwolę sobie odesłać Cię do wujka Google. Podają tam, iż objawy w zależności od stężenia mogą występować dopiero po 48h, a nawet niewielkie ilości mogą być groźne dla organizmu... A jak pisałem Pan się nie znał i sam mówiłem mu co nieco, co zapamiętałem z wikipedii przed wyjściem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

13
(+13|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.10.2013 22:38:54
Zmiennokształtny
Cytat z "Mateo": (Link »)
DarkHunterze pozwolę sobie odesłać Cię do wujka Google. Podają tam, iż objawy w zależności od stężenia mogą występować dopiero po 48h, a nawet niewielkie ilości mogą być groźne dla organizmu... A jak pisałem Pan się nie znał i sam mówiłem mu co nieco, co zapamiętałem z wikipedii przed wyjściem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)


;)
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane