Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...10111213141516...25>>


10
(+10|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 17.12.2014 20:17:06
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
1. Podpinanie wszystkiego pod swoją ,,zajebistość" i stawianie się na świeczniku

2. lans na bycie homo
Anything that is beautiful people want to break.

8
(+8|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.12.2014 8:52:55
Lateksowy książe
Anthro
Chwalenie się w towarzystwie jak zajebiście ktoś zarabia i jak to ta osoba pławi się w forsie.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.12.2014 18:24:46
Wilk falklandzki
Anthro
Proszenie o pomoc w doborze sprzętu a potem zamawianie gówna którego się zabraniało kupować --k
22:06 - RosyjskaCzapka: ta, okazuje się że my chowający się pod osłoną internetu jesteśmy lepszymi ludźmi w środku niż ci lansiarze/szmaciasze

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.12.2014 0:13:34
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
wkurza mnie że moje psy myślą że jak się wytrze jedną łapę z błota to całej reszty łap już nie trzeba wycierać :I

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.12.2014 0:34:49
Miniaturowy smok
Smok
Mnie wkurzają na uczelni osoby, które co rusz żulą o jakieś notatki czy coś, bo "ja miałam cały weekend zawalony, tak ciężko pracowałam hurr durr", a potem na Fejsiczku się chwalą wypadem do kina czy coś. A jeszcze jakby tego było mało, to potem, gdy same są poproszone o pomoc w czymś, kręcą, że niby mają to źle, że nie umieją. A potem się dziwić, że na kierunkach chemicznych nikt nie chce nikomu pomagać :-/k. Tym bardziej, że osobiście jestem osobą chętną do pomocy i czasem naprawdę byłoby fajnie spotkać się z wzajemnością.
Ostatnio edytowany przez Izzy dnia 20.12.2014 0:35:50
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 1:02:28
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Izzy z moich osobistych obserwacji (ZAZNACZAM słowo "OSOBISTYCH" bo bazują na moich indywidualnych przeżyciach -uprzedzam cobyście się nie dopie****li, że "wcale tak nie jest bo u mnie (...)" ) Wynika, że jakoś tak najmniej problemu jest z facetami i ogólnie męskim gronie. Ten ma notatki ten mu stawia piwo a to razem coś się poduczają. Są oczywiście jakieś pacjentki co to nie dają notatek, albo jak biorą to nie ma po nich żadnej wdzięczności- zawsze są- ale czy w takim mskim gronie sytuacja nie wygląda trochę mniej tak jak opisałaś? Pytam z ciekawości.
Ogólnie to pamiętam jak moja luba się do Lublina przeniosła to była bardzo zdziiona, że profesorowie mówili "Jesteście druzyną macie sobie pomagać" bo jej tam na poprzedniej uczelni w Nysie mówili (byłem świadkiem) "MAcie sobie przeszkadzać bo obok was siedzi konkurencja"
jak bonie dydy nie zmyślam. Chyba coś w tym jest, że w róznych miejscach Polski jest inne podejście do studiowania i relacji międzystudenkich. Jeżeli miałbym użyć słowa opisującego tą sytuację w Lublinie to myślę, że byłoby to "Życzliwość"


ad rem

wnerwia mnie wyrywanie słów /zdań z kontekstu
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 15:17:15
Miniaturowy smok
Smok
Liskowic, nie śmiałabym się dopierdolić do tego, co piszesz, bo to prawda. Mój narzeczony studiuje matematykę komputerową, czyli kierunek oblegany głównie przez facetów. I nie ma tam żadnych problemów z dzieleniem się notatkami, pomaganiem sobie itd. A na chemii, kierunku bardziej kobiecym, trudno jest dostać cokolwiek od kogokolwiek, nawet, jak się samemu jest pomocnym. Nie mam pojęcia, dlaczego wśród kobiet panuje taka zawiść i niechęć do pomocy innym, ale właśnie z jakiegoś powodu tak to wygląda. Tylko, że zwykle to się odbija też na facetach studiujących taki kierunek i oni również zaczynają się zmieniać w takie "zawistne baby" (oczywiście nie ogółem, trafiają się i tacy, którzy zawsze chętnie pomogą), a w drugą stronę, kobiety na męskich kierunkach też zwykle są bardziej pomocne i przyjaźniej nastawione.

I nie wiem, jak to się ma odnośnie do różnych regionów Polski, bo studiowałam tylko na Śląsku, a teraz w Krakowie. Chociaż faktycznie tutaj (mimo, że tak jak w Gliwicach, mam tutaj na uczelni wielu Ślązaków) ludzie są trochę bardziej zgrani i trochę bardziej pomocni, a prowadzący zajęcia czują się zobowiązani do nauczenia nas czegoś, czego nie było w Gliwicach, gdzie prowadzący tylko odpytywali nas z tego, czego mieliśmy się nauczyć sami (a są rzeczy, których naprawdę nie da się dowiedzieć na własną rękę, bez żadnego wytłumaczenia) :P
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

-3
(+1|-4)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 16:18:35
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Izzy": (Link »)
Mnie wkurzają na uczelni osoby, które co rusz żulą o jakieś notatki czy coś, bo "ja miałam cały weekend zawalony, tak ciężko pracowałam hurr durr", a potem na Fejsiczku się chwalą wypadem do kina czy coś. A jeszcze jakby tego było mało, to potem, gdy same są poproszone o pomoc w czymś, kręcą, że niby mają to źle, że nie umieją. A potem się dziwić, że na kierunkach chemicznych nikt nie chce nikomu pomagać :-/k. Tym bardziej, że osobiście jestem osobą chętną do pomocy i czasem naprawdę byłoby fajnie spotkać się z wzajemnością.


U nas nie ma problemu z notatkami. Pamiętam co było na licencjacie... pełno durni i nierobów ale na magisterce na szczęście cały ten syf odpadł XD Ja nigdy nie daję swoich notatek za darmo :P Za dużo na nie czasu poświęcam, żeby potem jakiś angol albo mongoł dostawał je za darmo. No cóż, bo u mnie obcokrajowców na roku mam 75% ....
Też mnie to wkurza Izzy o/
Z poważaniem ... rudy padalec :P

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 16:28:43
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
O, kompletnie inaczej niż u mnie.
Ludzie wysyłają notatki lub gotowce do kolokwium na klasowy e-mail jak ktoś poprosi, nikt nie ma wątów o kserowanie czy spisywanie. Jak kto może to dokłada cegiełkę, jak nie może, no trudno, ale nie zabraniu mu się korzystać z tych notatek. Nikt do nikogo się nie czepia.

Co region to obyczaj, czasem nie do pomyślenia w innych regionach.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 16:34:55
Avian
Anthro
Mnie wkurzają przerwy w internecie w kluczowych momentach.. zawsze kiedy się śpieszy albo w coś gra. Router chce się za okno rzucić, najchętniej prosto pod koła jakiegoś walca :D


Właśnie grałem w karty na kurniku. Pod koniec każdy miał mało czasu, mi zerwało połączenie na jakieś 40 sekund. Gramy jeszcze chwilę dalej, przegrywam przez brak czasu. Przeciwnikowi została jedna sekunda, naprawdę.
Ostatnio edytowany przez Jakub dnia 21.12.2014 16:39:23

-9
(+1|-10)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 17:28:37
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "rafper": (Link »)
O, kompletnie inaczej niż u mnie.
Ludzie wysyłają notatki lub gotowce do kolokwium na klasowy e-mail jak ktoś poprosi, nikt nie ma wątów o kserowanie czy spisywanie. Jak kto może to dokłada cegiełkę, jak nie może, no trudno, ale nie zabraniu mu się korzystać z tych notatek. Nikt do nikogo się nie czepia.

Co region to obyczaj, czasem nie do pomyślenia w innych regionach.


Każdy kolega ze studiów to twój przyszły rywal w życiu zawodowym :P
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 17:35:58
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Mało kto pracuje po filozofii w "branży" filozofii (wykłada filozofię lub naucza etyki w szkołach). Prędzej bym powiedział że wykłada jedzenie na tacy w Mcdonaldzie :P.


Z takim podejściem do życia to się trudno dziwić, że u was taka "wrogość". U nas kolejna znajomość to kolejna okazja by mieć plecy, kumpla do pogadania, do pośmiania lub do pomocy, do kufla i do roboty. A po drugie, po co sobie robić wrogów?
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 21.12.2014 17:41:53
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

10
(+10|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 19:18:25
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Cytat z "Liszek": (Link »)


Każdy kolega ze studiów to twój przyszły rywal w życiu zawodowym :P


Jeśli nie umiesz korzystać ze znajomości i jesteś życiowym ch*jem
Anything that is beautiful people want to break.

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 20:37:41
Kangur
Anthro
Cytat z "Liszek": (Link »)

Każdy kolega ze studiów to twój przyszły rywal w życiu zawodowym :P


Albo potencjalny bardzo dobry co-worker ktorego dobrze znasz, tak przynajmniej pomyslalby normalny czlowiek xd
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 21.12.2014 20:37:51

4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 21:08:09
Klacz huculska
ja nie dawałam swoich notatek tym, od których wiedziałam, że nic nie dostanę bo są leserami. niech ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥. moja praca, moja wiedza. Inaczej jak wiesz, że jak pomożesz jednej osobie, to od niej również otrzymasz pomoc.

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 21:10:46
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
A ja wychodzę z założenia, że pomocy się nie odmawia a jak ktoś jest niewdzięcznym dupkiem to jego sprawa. Zasada ,,jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" jest bezsensowna i nie wnosi żadnych pozytywnych zmian.
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 21:22:12
Klacz huculska
tak, ale dasz debilowi notatki, zero własnej pracy i taki ćwok kończy studia. Nie podoba mi się to, dlaczego ktoś kto mógł również poświęcić na cos czas bo ma go nawet więcej niż ja ma korzystać z mojej pracy?

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 21:44:52
Wilczek
Anthro
Skonczy studia bedzie mial zero wiedzy przez co moze nie znalezc pracy, albo szybko z takiej pracy wyleciec. Ja tam nawet sie nie pytam czy ktos cos potrzebuje tylko czasami sam wrzucam. Po drugie notatki a jakies sprawozdania to dwie rozne rzeczy... Notatki sa do nauki, wiec czemu ich nie dawac??
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.12.2014 21:44:59
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Ale on nie posiądzie takiej wiedzy jak osoba pracująca i daleko nie zajdzie. Poza tym takie osoby działają zazwyczaj na zasadzie 3Z (zakuć, zdać, zapomnieć). To, że ktoś jest dupkiem nie sprawia że ty też musisz nim być a wszystko do każdego wraca.
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.12.2014 1:13:39
Miniaturowy smok
Smok
Na chemii sprawa ma się tak, że jak się nie ma jakiejś własnej wiedzy, to i notatki niewiele dadzą :P
Przykład:
Spoiler:
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

11
(+11|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.12.2014 2:36:57
Szczur.
Anthro

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 24.12.2014 14:54:44
gryf
PERMABAN
Obydwa supermarkety w okolicy zamknęli o 14 i musiałem zrobić zakupy w gównianym sklepiku gdzie nie było niczego co lubię i w dodatku baba za pierwszym razem nabiła złą cenę - oczywiście wyższą :P
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 9.01.2015 9:05:35
Gazelopka sawannowa
Anthro
Wkurza mnie fakt, że miałam dziś zdawać na fonetyce 2 teksty czytane, ale kiedy obudziłam się z rana, okazało się, że kompletnie nie mogę mówić. Dałabym do faili, ale nie bardzo mam na to wpływ. :/

@update - udało mi się zaliczyć oba, mimo że brzmiałam jak nieślubne dziecko Yody i Vadera.
Ostatnio edytowany przez Rinnara dnia 9.01.2015 14:45:53
Załącznik:
jpg  success kid.jpg (5.20 KB; 275x183 px)
2387_54afdb8d093c3.jpg 275x183 px
Dziergam rzeczy. O, tu są.

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 9.01.2015 11:56:59
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Liszek": (Link »)
Każdy kolega ze studiów to twój przyszły rywal w życiu zawodowym :P


Tak, jakby oceny na dyplomie miały wpływ na zatrudnienie :hammer:

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 9.01.2015 20:18:36
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Taka mała upierdliwostka... Nienawidzę jak ludzie piszą cyfrę, a za nią dolara. Proszę, zapamiętajcie że piszemy 6 zł i $6. :v Symbol PRZED nie ZA ;n;
Anything that is beautiful people want to break.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...10111213141516...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane