Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...11121314151617...25>>


4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 9.01.2015 21:54:10
gryf
PERMABAN
Cytat z "Riciak": (Link »)
Taka mała upierdliwostka... Nienawidzę jak ludzie piszą cyfrę, a za nią dolara. Proszę, zapamiętajcie że piszemy 6 zł i $6. :v Symbol PRZED nie ZA ;n;

A co jeśli ktoś użyje tego symbolu POŚRODKU? :D
Załącznik:
jpg  5esc.jpg (113.39 KB; 593x596 px)
842_54b03fd1e0f3f.jpg 593x596 px
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 9.01.2015 22:44:51
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
chodziło mi oczywiście o USD :-ojjk: Zauważyłam, że strasznie dużo osób robi ten błąd.
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 0:05:43
Avian
Anthro
Mnie denerwuje co i jak niektórzy mówią.
Jest parę słów które naprawdę potrafią mnie wkurzyć, paskudztwa takie :D
Chodzi o: pielęgnacja, mleczny, cząstki (wyjatek: cząstki elementarne), rozkmina, e-faja, majtki, pieniążki, cewka, jakby, swoisty, iż, łapać ryby, wszystkie przesadzone zdrobnienia kierowane do małych dzieci .. kwarantanna na to, czarnolisto :lol:
Drażni mnie też jak ktoś tak dziwnie odmienia i chce na przykład kupić robot kuchenny, 'jaki kupić laptop?' etc, no i najlepsze: zjeść paczkę żelek ;_;
Wkurza mnie, jak ktoś zabrania innym mówić 'pisze', tylko 'jest napisane' albo czasownik 'kąpać się' odnosi do prysznica.
Jest jeszcze parę takich sztampowych zwrotów zbyt często powtarzanych jak 'być sobą', ale to już mniej językowe zjawisko, a na pewno nie błąd.

Bonus: piosenka z reklamy 'włączone niskie ceny', na szczęście chwilę już nigdzie jej nie słyszałem

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 0:09:19
Wilczek
Anthro
A dlaczego takie slowa jak jakby mleczny iz i cewka znalazly sie w takim gronie??
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

-1
(+0|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 0:14:17
Avian
Anthro
Mleczny ma wkurzające brzmienie, cewka też, dodatkowo kojarzy mi się z tym jak przez picie napojów tańszych od wody albo z innych powodów po sikaniu piecze przez parę minut

16
(+16|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 0:39:23
Zarzucę ogólnikami:

Wkurza mnie krytyka typu "jest do dupy" i już, bez podania dlaczego, ani co się dokładnie nie podoba, a na prośbę żeby doprecyzować jest jeszcze bulwers. Zwłaszcza jeszcze, jak to ma podłoże personalne. O sugestiach jak to poprawić nie wspomnę, bo trzeba mieć czasami wiedzę na dany temat.

Wkurza mnie to, że ludzie których nigdy nie widziałem na oczy i z którymi nigdy nie rozmawiałem wiedzą kim jestem lepiej niż ja. I ogólnie sytuacja nie tyczy się tylko mnie - a jak już widzę, że ktoś sobie z kimś fajnie gada, po czym kontakt się urywa bo jednej z osób ktoś nagadał o tej drugiej.

Wkurza mnie to, że na większości meetach na jakich byłem tworzy się grupka osób, które nie mają co robić z życiem, więc interesują się cudzym. A co gorsza, jest na to jakieś społeczne przyzwolenie, żeby zaraz potem na internetach mieć ból tyłka jak to ploty idą i w ogóle skandal że jak tak można.

Wkurza mnie to, że osoby, które faktycznie robią coś w tym fandomie i się udzielają - chodzą na meety i je organizują, rysują, szyją suity itd. są notorycznie tematem w/w osób (zwanych przeze mnie piwniczniakami - domyślcie się czemu). Nie tylko mnie już przechodzą przez głowę myśli, żeby to wszystko piehdolnąć.

Wkurza mnie to, że ilekroć mam skargę jako mod/admin na kogoś, to w 90% przypadków jest "bo tak słyszałem"/"nie powiem ci kto, bo będzie drama". Jprdl - albo konkrety, albo nie zawracać dupy.

Wkurza mnie to, że z jednej strony użytkownicy chcą mieć fajną atmosferę na forum, a z drugiej - wchodzą na nie tylko jak jej nie ma, bo jest drama. I potem ból - oczywiście na moderatorów, bo coś starają się z tym robić (przeważnie).

Wkurza mnie to, że komuś przeszkadza z kim się zadaje i na siłę próbuje wcisnąć mnie do jakiejś określonej grupki futrzaków, w której on sam albo się psiapsiuli albo wylewa wiadro pomyj, i gdy mówię że kładę lachę na wszystkie to obraza majestatu.

Wkurza mnie to, że kupiłem sobie nowe buty i obcierają mnie łydki, więc moje kilkukilometrowe spacery zamieniają się w mordęgę i muszę i tak kupić albo nowe buty, albo chodzić w przetartych adidasach.

Wkurza mnie to, że zamiast zorganizować czas, spiąć poślady i zacząć rysować, siedzę i biadolę że nie umiem. Co w sumie tyczy się też innych rzeczy.

Wkurza mnie to, że prawie codziennie ktoś pisze do mnie na GG że chce się ruchać przez ów komunikator. Z IRCem to samo.

Wkurza mnie to, ze jest tam ten wieśniacki cień na górze strony pod menu i do tego jeszcze nierówny margines pod logo. Aż chyba wyślę PMkę DarkV-owi z kodem CSS. W ogóle DarkV chodź kiedyś do Wrocławia na piwo a nie siedzisz sam i trzymasz kable od serwera żeby nie wypadły.

Wkurza mnie to, jak ściany tekstu w postach nie są dzielone na akapity z min. jednolinijkowym odstępem - tego się kuhwa czytać nie da - i pewnie prawie nikt tego nie robi.

Wkurza mnie to, a z resztą nikt już pewnie tutaj nie doczyta, ale przynajmniej wylałem swoje żale. Więcej ich mam nadzieje nie będzie.

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 9:40:57
Klacz huculska
ekhm ekhm przyganiał kocioł garnkowi ekhm ekhm.

a mnie wkurza jak ktoś koniecznie musi być we wszystkim najmądrzejszyi nawet jak nie robi danej rzeczy bo NIE UMIE to i tak wie najlepiej i jeszcze daje porady :)

8
(+8|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 9:46:40
Arachne
Taur
To ja krótko.

Śnieg.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 11:09:05
Dzikie wilczasto/psowate
Zmiennokształtny
Jest za ciepło na polu . Obgadywanie innych . Zbyt mało altruizmu w ludziach . Dramy z jakiegoś super gównianego powodu i inne , setki innych nic nie znaczących pierdół które powinny zdechnąć niezauważone a są przerabiane na mega problemy . No i chyba mój brak ogłady w kontaktach międzyludzkich . Samo istnienie tego tematu . ................................................................................... --k

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 11:17:04
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
a mnie wnerwia to, że cały tydzień nie pada ale jak jadę na weekend na działkę swoją to musi się rozpadać tak, że nie mogę sobie z łuku postrzelać
FABRICATI DIEM PVNC"

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 12:49:52
Irbis
Bestia
@Liskowic:
Jej parę kropelek nie przeszkadza: http://www.wallpaperup.co...83b9016c27d.jpg ;-)k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 13:03:48
Cytat z "DarkV": (Link »)
To ja krótko.

Śnieg.


Gdzie ty ten śnieg widzisz zobacz jak słońce ładnie świeci, więc nie marudź tylko chodź na to piwo ;p
Załącznik:
jpg  AdobePhotoshopExpress_4188cf959fcd4202873a11ff25572ea8.jpg (1,722.40 KB; 3552x2000 px)
1311_54c77ea44059a.jpg 3552x2000 px

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 13:08:12
Arachne
Taur
Kłamstwa! Kłamstwa i Photoshop!


A poza tym chroniczny brak czasu. Kiedy wy macie czas chodzić na to piwo?

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 13:21:33
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
smakowe to nie piwo :P
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+4|-4)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 13:23:23
Klacz huculska
wkurza mnie jak Hania śpi a pod domem jeżdżą karetki na sygnale!


edit - ogólnie nigdy nie pytam za co mam minusy - mam to mam- ale serio? za to? ja wiem, że one jadą do pana, którego akurat dziś bardziej boli brzuch niż zwykle, ale o ile w ciągu dnia to jeszcze jest do przeżycia to o godzinie 22 już troszkę gorzej :>
Ostatnio edytowany przez Q-nik dnia 27.01.2015 14:45:42

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 20:36:44
Wilczek
Anthro
Zagadnienia ktore sa na kolosie, a ktore nie byly w ogole poruszane na zajec. Po prostu najs -.-
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

7
(+7|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 21:17:34
Hiena
Zwierzę
Nadeszła ta chwila. Żeby być na bieżąco z pracą, wydarzeniami, spotkaniami, stowarzyszeniami i wszystkim, co się tyczy branży ochrony środowiska - muszę założyć fejsa. Kurrrwa, inaczej się po prostu już nie da :?

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 21:31:47
Klacz huculska
mogę być Twoim znajomym na fejsiku? :-ojjk:

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 21:39:43
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Jeszcze może musisz na prawdziwe dane założyć?

4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 21:53:55
Biały tygrys
Anthro
Co mnie wkurza?

Moje ósemki --k
Załącznik:
png  IMG_001.png (389.00 KB; 799x476 px)
2946_54c7fad26f83b.png 799x476 px
Don't worry, be furry. 8-)k

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 22:13:12
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
górne nie będą sprawiały ci kłopotu i nawet ci je za darmo wywalą. Miałem taką samą sytuację z nimi. parę minut i po zabiegu (mi wyrwał jedną ósemkę w minutę a inną w 2 :P (nie licząc czasu na jaki potrzebne było danie znieczulenia itp)
z dolnymi nie zazdroszczę. już widać, że dojdzie do ekstrakcji kości przy wyrywaniu a i tak korzenia całego nie wywalą. Przygotuj się na wielką opuchliznę, antybiotyk i nieziemski promieniujący nawet na oczy ból i poproś o receptę na Ketonal. aż takiej złej sytuacji z tymi dolnymi nie miałem(nieciekawie było krzywo i zachdziły w trochę mniejszym stopniu) ale już widać, że będziesz przechodził przez piekło.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 27.01.2015 22:14:15
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 23:04:13
Biały tygrys
Anthro
Już w poniedziałek mam operację na dwie lewe :-/k, a za prawe się wezmą jak mi się wszystko zagoi.
Dentysta już mi zapowiedział że w sprawę wchodzi usuwanie kości w około i cięcie zęba na kawałki żeby tylko wyszedł cały.
Nieciekawie, ale mam nadzieję że się ich w miarę szybko pozbędę bo mi bałagan z resztą zębów robią.
Don't worry, be furry. 8-)k

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.01.2015 23:29:31
Gazelopka sawannowa
Anthro
Ow. Miałam dolne ósemki podobnie ułożone - nieco mniej ekstremalnie, ale i tak ortodontka zaleciła usunięcie ich przed założeniem aparatu. Na szczęście trafiłam do fachowców, 2 wizyty, po 20 minut dłubania (też trzeba je było wyjąć z kości) na 1 ząb, później opuchlizna zeszła po 4 dniach (po pierwszej ósemce czwartego dnia już się wydzierałam na cały głos, kibicując przyjaciółce na triathlonie :D). Tylko nadal nie wiem, jak to jest, że ludzie tak po wycięciu ósemek cierpią i po 2 tygodnie - po usunięciu pierwszej potrzebowałam środków przeciwbólowych tylko pierwszego dnia, po drugiej w ogóle.

A tak ogółem, to wkurza mnie hejt na czytniki e-booków ze strony osób, które takowego nigdy w rękach nie miały, ale hejtują, bo "przecież papierowa książka pachnie i ma duszę!"
Cóż, książki zawsze czytałam dla treści, nie zapachu (a niektóre stare biblioteczne to i śmierdzieć potrafią), a co do duszy... Nie wiem, jak wygląda książkowa eschatologia, ale mam nadzieję, że drzewo ścięte po to, żeby wydrukować na nim autobiografię Justina Biebera, czy inny harlequin cieszy się, że zyskało duszę.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 28.01.2015 17:41:52
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Odnośnie hejtów, mnie wkurza ciągły "hejting" metalowców na inne gatunki muzyki(mimo, że sam słucham głównie takiej muzyki) i ogólnie wszechobecna nienawiść do osób słuchających "gównianej muzyki"(czyt. innej niż dana osoba). Rozumiem, że każdy ma swój gust i jeden utwór mu się podoba, a inny nie, ale to nie jest powód do hejtowania innych. Każdy gatunek muzyki ma w sobie coś dobrego i coś gorszego(w różnych proporcjach) i nie istnieje "najlepszy" gatunek muzyki.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 9.02.2015 12:59:35
Gazelopka sawannowa
Anthro
Hejt sprecyzowany - wkurza mnie, kiedy w Quizwaniu ludzie nie mają jaj przegrać/poddać się honorowo, tylko porzucają rozgrywkę w ostatniej rundzie i mi później wiszą na liście aktywnych pojedynków - a jedyna opcja przerwania z mojej strony to poddanie się, co by mi się na wynikach odbiło :/

(Also, jeśli przypadkiem ktoś gra i chciałby się zmierzyć, to mój nick brzmi Asisława :P)
Ostatnio edytowany przez Rinnara dnia 9.02.2015 13:01:17
Dziergam rzeczy. O, tu są.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...11121314151617...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane