Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...16171819202122...25>>


4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 24.11.2015 17:45:27
Wilk
Anthro
Mhm to ja krótko o rzeczy wielce mnie irytującej: "mistrzowie kierownicy" nieznający magicznego urządzenia zwanego kierunkowskazem :zlyk:
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 24.11.2015 18:12:08
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Triafis": (Link »)
Mhm to ja krótko o rzeczy wielce mnie irytującej: "mistrzowie kierownicy" nieznający magicznego urządzenia zwanego kierunkowskazem :zlyk:

Fakt, a mnie denerwują dodatkowo tacy, co w ostatniej chwili zmieniają zdanie i jednak jadą prosto wyłączając kierunek XD
Z poważaniem ... rudy padalec :P

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 25.11.2015 10:25:58
gryf
PERMABAN
Burdel jaki panuje na poczcie.

Ostatnio zdarzyło się że oczekiwałem 4-ech przesyłek, w tym jedna duża i ciężka, raczej nie do zabrania na piechotę.
Awizo dostałem tylko na jedną.
Numer drugiej przesyłki nadawca podesłał mi e-mailem.
O trzeciej przesyłce - tej dużej i ciężkiej - nadawca podesłał tylko informację że wysłana, bez numeru.

Tak więc kilka dni po wysyłce, kiedy to logicznie rzecz biorąc, wszystkie przesyłki powinny już czekać na poczcie, jadę na tą pocztę.
Specjalnie jadę samochodem w związku z tą dużą paczką, inaczej poszedłbym na piechotę bo dosyć blisko a miejsc parkingowych tam zawsze brakuje(*)
Efekt: otrzymałem dwie małe paczki, o pozostałych dwóch - w szczególności o tej dużej - poczta nic nie wie.

Wracam do domu, mailuję do nadawcy żeby podał numer, kilka godzin później numer mam, monitoring na stronie wskazuje że paczka czeka już od kilku dni :facepalm:
Więc następnego dnia znowu trzeba samochodem, w mroźny poranek - rozkosze odszraniania szyb w całej okazałości.
Duża paczka oczywiście się znalazła, o czwartej wciąż nic nie wiedzą, okazuje się że program nie ma funkcji wyszukiwania czekających paczek po czym innym niż numer :facepalm:
O tym dlaczego awiza do mnie nie docierają też nic nie wiedzą :facepalm:

Odebrać kilka paczek... wydawałoby się że to takie proste, tymczasem Poczta Polska sprawia że robi się z tego najprawdziwszy epicki quest.
W moim przypadku wciąż niezakończony - nadawca czwartej przesyłki jeszcze nie podesłał numeru.


(*) - a to też swoją drogą duże źródło wкurwu.

Supermarkety jakoś potrafią zapewnić klientom odpowiednią liczbę miejsc parkingowych, natomiast wszelkie możliwe urzędy itp. publiczne instytucje - nie.
W dodatku jeszcze wymyślają jakieś dziwne teorie z których wynika że tak ma być, że miejsc parkingowych powinno być za mało :facepalm:
Najgorsze jest to że miejsca parkingowe bywają umyślnie likwidowane - znam przypadek że parking (cały czas pełny!) zlikwidowano żeby wybudować... scieżkę rowerową, którą teraz latem ktoś sporadycznie przejeżdża, a zimą to oczywiście praktycznie zero ruchu :facepalm:
Albo inny przypadek że zlikwidowano parking (też intensywnie używany!) żeby powiększyć skwer :facepalm:

Co za debile to wymyślają? :facepalm:
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 25.11.2015 13:01:41
Miniaturowy smok
Smok
Jestem tak nieziemsko wku*wiona na cały ten pier*olony NFZ, że zaraz chyba coś rozwalę.

A przechodząc do tematu- dopadła mnie pewna choroba, o której tutaj rozpisywać się nie będę. Poszłam do lekarza pierwszego kontaktu (po umówieniu się z nim tydzień wcześniej. Ah, NFZ). Po wypytaniu mnie o wszystko pani doktor postawiła mi diagnozę i wypisała mi skierowania do poradni specjalistycznej. Okej. Zaczynam szukać tych refundowanych przez NFZ- o, mam jakiś szpital niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Dzwonię- tak, można się zapisać telefonicznie i skierowanie donieść w ciągu dwóch tygodni. No to mówię, że chcę się zapisać. I wtedy padają magiczne słowa- wizyta w maju. No spoko. Do tego czasu jak nie zacznę się leczyć, to prawdopodobnie wyląduję w szpitalu, ale co tam. Cała moja wypłata z pracy weekendowej pójdzie prawdopodobnie na zasranego lekarza prywatnego (bo sama zasrana porada kosztuje 150zł, a ja mam na skierowaniu specjalistyczne badania). Ale niech ściągają dalej podatek na NFZ, ku*wy...
Ostatnio edytowany przez Izzy dnia 25.11.2015 13:04:26
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.12.2015 17:49:24
gryf
PERMABAN
Ciąg dalszy epickiego questa pt. "Odbieranie Przesyłki Na Poczcie":

Otóż sytuacja wydaje się być rozwojowa - wygląda na to że w ostatnich dniach poczta zatraciła zdolność znajdowania przesyłki nawet wtedy kiedy mam jej numer :D
W dniu dzisiejszym udałem się do oddziału tejże fascynującej instytucji aby odebrać paczkę z numerem który otrzymałem od nadawcy...
Panienka z okienka wklepała numerek w elektronową maszynę cyfrową i odpowiada... "NIE MA!"
No karwa... jak może nie być jak chwilę wcześniej sprawdzałem na stronie "emonitoring" że ta przesyłka czeka na mnie już od chędożonego tygodnia!?
"Pan poda swoje nazwisko, imię, adres..."
Coś tam grzebała przez dłuuuższą chwilę w maszyniszczu...
Coś tam grzebała przez jeeeszcze dłuuuższą chwilę w papierach...
LO AND BEHOLD, MINE EYES CAN BUT WEEP AS THEY BEAR WITNESS TO THE MIRACLE, PRZESYŁKA SIĘ ZNALAZŁA!

Ciąg dalszy prawdopodobnie nastąpi - to bynajmniej nie ostatnia paczka na którą czekałem...

Póki co sytuację wypada podsumować takim jednym cytatem:
Na początku był chaos... który od tego czasu dynamicznie się rozwija :D
1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.12.2015 20:16:08
...no i wykrakałem, ciąg dalszy nastąpił!

Zaliczenie dzisiejszej misji wymagało rozwiązania skomplikowanej zagadki logicznej.

Otóż czasami się zdarza że poczta jednak dostarcza awizo, czyli taki papierek z pieczątką "Przesylkę można odebrać w oddziale <tu adres oddziału>".
Do niedawna adres oddziału był zawsze taki sam, wczoraj jednak pojawiła się pieczątka z jakimś innym adresem, ale ręcznie skreślonym i dopisanym adresem tym co zawsze.
Whateva, stwierdziłem że nie warto sobie tym zagadnieniem zawracać sempiterny.
Dziś jednak dostałem papierek tylko i wyłącznie z nowym adresem, bez żadnych dopisków.
No kurcze, jednak zmiana rejonizacji? Co robić, jak żyć?
Nawet nie bardzo wiem gdzie jest ten nowy adres, przydałoby się Expert Pathfinding...
Zresztą, podejrzewam że to dość daleko, Nomad Boots Of Mobility też by się przydały...
No nic, idę pod dotychczasowy adres, wyobrażając sobie jak to urzędująca tam Pani Halinka ma ze mnie bekę że taki duży potwór a nie umie czytać...
Pani Halinka zaskoczona jeszcze bardziej niż ja, pyta koleżankę o co tu chodzi.
Koleżanka też nic nie wie.
No nic, szukają, po dłuższej chwili znowu Happy End - przesyłka jednak jest tutaj.

A w następnym odcinku...
Nie, nawet nie ośmielam się zgadywać co też na następny raz przygotuje Mistrz Gry pt. Poczta Polska S.A...
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.12.2015 11:47:39
hare
Anthro
Sąsiedzi zostawili mi na drzwiach kartkę, że mam pozamiatać klatkę.
Ok, nie jestem niewinna, było mokro a że łażę z psem po lesie i polach to trochę syfu się wniosło, a nie miałam za bardzo kiedy tego ogarnąć. Ale... nie można było powiedzieć mi w twarz? Zapukać do drzwi i pogadać jak normalni ludzie, nie jak tchórze? Ok, można na mnie nie wpaśc i nie wiedzieć czy jestem w mieszkaniu. Zrozumiałabym, jakby to była kartka o szczekającym psie, ale... jakimś cudem wiedzą, że TYLKO JA wniosłam syf na klatce, na 100% nie był to ktoś inny, ale jednocześnie nigdy na mnie nie wpadają - albo jak wpadają to nie mają odwagi, idk, nie wiem kto dokładnie to napisał. I nie, wielkie litery nie czynią was odważniejszymi xD

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.12.2015 16:34:07
gryf
PERMABAN
Podrzyj tą kartkę na możliwie drobne kawałki i porozrzucaj je po całej powierzchni podłogi klatki.
To powinno rozwiązać problem raz na zawsze :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.12.2015 17:17:01
hare
Anthro
Cytat z "Mar": (Link »)
Podrzyj tą kartkę na możliwie drobne kawałki i porozrzucaj je po całej powierzchni podłogi klatki.
To powinno rozwiązać problem raz na zawsze :D


Kiedyś zostawili mi podobną kartkę na drzwiach do klatki, to im bardzo miło odpisałam, żeby się nie denerwowali, bo złość piękności szkodzi. Bo ich wypowiedź miała dużo wykrzykników. I wtedy nawet WYDRUKOWALI, żebym nie mogła po piśmie wyśledzić kto to, lol XD

Jak na moje to nie widzę sensu sprzątania klatki gdy raz w tygodniu przychodzi serwis sprzątający i dokładnie myje całą klatkę XD Nie żebym chciała tej pani dołożyć roboty, ale ona i tak przyjdzie i i tak będzie myła podłogę xD No ale pewnie ogarnę trochę największe kawałki, tylko wieczorem. Nie dam im satysfakcji oglądania mnie upokorzonej, NIGDY XD Ale też nie chcę zbytnich problemów, jestem trochę na łasce sąsiadów bo mam małego szczekacza, i jak ktoś gdzieś się na mnie poskarży to może nie być fajnie ._.
Ostatnio edytowany przez Nihanne dnia 6.12.2015 17:17:47

Offline
inż. Toboe
3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.12.2015 17:26:36
Irbis
Bestia
Cytat z "Nihanne": (Link »)
ale... jakimś cudem wiedzą, że TYLKO JA wniosłam syf na klatce, na 100% nie był to ktoś inny,

Może im trop się urwał pod Twoimi drzwiami? ;-)k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

11
(+11|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 7.12.2015 23:08:17
Gazelopka sawannowa
Anthro
Wkurzają mnie ludzie na kiermaszach, którzy uważają najwidoczniej, że rękodzieło rośnie na drzewach i najlepiej, żeby było za darmo. Urgh. Się ma ochotę posadzić takiego nad szydełkiem, zmusić do wydziergania danego obiektu i spytać, po ile tamta osoba chciałaby na nich zarabiać.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

9
(+9|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 12.12.2015 14:19:02
hare
Anthro
Do szału doprowadzają mnie weganie/wegetarianie, którzy nie podają swojemu psu mięsa (sic!). Powinniście się leczyć ludzie. Bronicie wszystkich krówek i świnek, ale nie dbacie o dobrą dietę swojego zwierzaka. :x

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 12.12.2015 18:29:52
Gazelopka sawannowa
Anthro
Cytat z "Nihanne": (Link »)
Do szału doprowadzają mnie weganie/wegetarianie, którzy nie podają swojemu psu mięsa (sic!). Powinniście się leczyć ludzie. Bronicie wszystkich krówek i świnek, ale nie dbacie o dobrą dietę swojego zwierzaka. :x


WTF, serio są tacy? :O
Słyszałam o ludziach, którzy swoje noworodki karmili mlekiem sojowym, ale to jest chyba nowy poziom upośledzenia. :'D
Dziergam rzeczy. O, tu są.

-1
(+0|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 25.02.2016 21:01:35
Anthro
Wkurza mnie to jacy ludzie są dla siebie, wkurza mnie TO, że nie ma miejsca dla dwójek w świecie jedynek i zer, Możemy zmieniać siebie, możemy zmieniać otoczenie, może nawet świat.. Ale nie zmienimy własnej natury. Natury Człowieka
Ostatnio edytowany przez Kuntie dnia 25.02.2016 21:02:28
What can Change the Nature of a Man?

8
(+8|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 25.02.2016 21:21:40
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Narzekanie na świat czy życie
Pół biedy jak człowiek mówi to wprost, każdy czasem ma jakieś smuty i chce się komuś wyżalić, normalne, ale na kij to ubierać w pseudo filozoficzne czy poetyckie słówka? By brzmiało to mądrze?
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 26.02.2016 16:38:58
Gazelopka sawannowa
Anthro
Właśnie niezmiernie ♥♥♥♥♥♥♥ mnie fakt, że zmarnowałam pół godziny, zapierdalając do lokalnego punktu InPost, tylko po to, żeby się dowiedzieć, że wbrew informacji na stronie, służy on tylko odbieraniu przesyłek, a nadać tam nie można, bo nie i ♥♥♥♥.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+1|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 29.02.2016 1:51:12
irbiseł
Zmiennokształtny
Wkurzają mnie memy jak i bezsenność pomimo regularnego chodzenia spać. Na szczęście obie rzeczy nie są ze sobą powiązane.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.03.2016 11:34:49
Onyxie - Smokowaty
Anthro
Wohohooo..u mnie lista byłaby nieskończenie długa dlatego postaram się wybrać najważniejsze.

Straszliwie ♥♥♥♥♥♥♥ mnie polskie prawo (odnośnie mniejszości seksualnych i prawa do samoobrony) oraz PiSiory. Jest to główny powód dla którego chcę ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ z tego kraju.

Wnerwia mnie też koncepcja..matury. Uważam że jest to kretynizm współczesności, a zwłaszcza obowiązkowe przedmioty, takie jak matematyka. Praktycznie każdy podchodzi do tego durnego testu tylko po to by zdać i zapomnieć. Plus, dyskalkulicy tacy jak ja, mogą przez obowiązkową matmę cofnąć się o x lat bo bez zaliczenia jej, nie mogą rozpocząć studiów (a uwierzcie mi, trzydzieści procent dla takiej osoby to SPORO) <-- nie zasłaniam się dysem. Nawet nie wiecie ile godzin i ile kasy przepierdoliłem w trakcie dwunastu lat edukacji na korki z rozmaitymi nauczycielami.

Apropo edukacji..wkurzają mnie hipsterskie kujonki. W plastyku miałem takich pipek pełno w klasie. Wyżej srały niż głowy miały, podlizywały się nauczycielom, donosiły z byle powodu byleby zyskać w oczach nauczyciela, podkopywały dołki pod konkurencją aby dostać lepsze wyniki i co gorsza, uważały się za wielce doświadczone życiowo tylko przez to, że miały same piąteczki w dzienniku.

Wkurzają mnie też debile, którzy uważają, że zwierzęta nic nie czują.

I może już ostatni podpunkt:
Wnerwiający są też nachalni ateiści. Sam wierzę w Boga, lecz nie w kościół. Nie jestem maniakiem religijnym ale lubię żyć w przekonaniu, że gdzieś tam jest raj i aniołki. Jeśli ktoś jest innej wiary lub w nic nie wierzy; spoko! Szanuję czyjąś decyzję dopóki ten ktoś nie narzuca mi się ze swoim zdaniem tekstami "chrześcijanie to mordercy. Jesteś mordercą, wiesz?" albo "nie ma Boga a każdy kto w niego wierzy jest debilem z niedoj*baniem mózgowia".
Jedynym wyjątkiem jeśli chodzi o religie, wobec których mój zakres tolerancji spada poniżej zera, jest Islam.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.03.2016 12:51:51
Cytat z "Nocty": (Link »)

I może już ostatni podpunkt:
Wnerwiający są też nachalni ateiści. Sam wierzę w Boga, lecz nie w kościół. Nie jestem maniakiem religijnym ale lubię żyć w przekonaniu, że gdzieś tam jest raj i aniołki. Jeśli ktoś jest innej wiary lub w nic nie wierzy; spoko! Szanuję czyjąś decyzję dopóki ten ktoś nie narzuca mi się ze swoim zdaniem tekstami "chrześcijanie to mordercy. Jesteś mordercą, wiesz?" albo "nie ma Boga a każdy kto w niego wierzy jest debilem z niedoj*baniem mózgowia".
Jedynym wyjątkiem jeśli chodzi o religie, wobec których mój zakres tolerancji spada poniżej zera, jest Islam.


Dopiszę tutaj, że mnie denerwują jeszcze bardziej nachalni wierzący. "Nie masz dowodu że Boga nie ma!" albo "Grzeszysz będziesz się smażył w piekle" i wiele wiele innych bzdur.

Rozmowa z księdzem o transseksualistach:

Ja - J
Ksiądz - K

J: Jeśli nie szkodzą innym to czemu ma mi to przeszkadzać. Jak są szczęśliwi w taki sposób to droga wolna.
K: Ależ oni szkodzą!
J: Niby komu...
K: Samym sobie! Grzeszą!

...

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.03.2016 13:13:54
Onyxie - Smokowaty
Anthro
Cytat z "Narr": (Link »)
Cytat z "Nocty": (Link »)

I może już ostatni podpunkt:
Wnerwiający są też nachalni ateiści. Sam wierzę w Boga, lecz nie w kościół. Nie jestem maniakiem religijnym ale lubię żyć w przekonaniu, że gdzieś tam jest raj i aniołki. Jeśli ktoś jest innej wiary lub w nic nie wierzy; spoko! Szanuję czyjąś decyzję dopóki ten ktoś nie narzuca mi się ze swoim zdaniem tekstami "chrześcijanie to mordercy. Jesteś mordercą, wiesz?" albo "nie ma Boga a każdy kto w niego wierzy jest debilem z niedoj*baniem mózgowia".
Jedynym wyjątkiem jeśli chodzi o religie, wobec których mój zakres tolerancji spada poniżej zera, jest Islam.


Dopiszę tutaj, że mnie denerwują jeszcze bardziej nachalni wierzący. "Nie masz dowodu że Boga nie ma!" albo "Grzeszysz będziesz się smażył w piekle" i wiele wiele innych bzdur.

Rozmowa z księdzem o transseksualistach:

Ja - J
Ksiądz - K

J: Jeśli nie szkodzą innym to czemu ma mi to przeszkadzać. Jak są szczęśliwi w taki sposób to droga wolna.
K: Ależ oni szkodzą!
J: Niby komu...
K: Samym sobie! Grzeszą!

...


Tutaj masz na myśli katoli. Tacy też mnie wkurzają. A księży osobiście nie toleruję, stąd też nie chodzę do kościoła ani spowiedzi, ani nic.
Podczas mojej kadencji w plastyku, pojawił się nowy ksiądz (wcześniejszy był super, tolerancyjny i normalny człowiek. Rozmawialiśmy z nim na pierdyliard tematów albo oglądaliśmy horrory kiedy on czytał "Pan Lodowego Ogrodu"), który zaczepiał homosiów i bredził, że on ich wyleczy z tego..gdzie połowa szkoły była biseksami a ćwierć homo, plus sama dyrektorka była lesbijką xD
Nie mam pojęcia ile pociągnął ale mam nadzieję, że go dzieciaki zniszczyły doszczętnie.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.03.2016 13:31:47
Gazelopka sawannowa
Anthro
Mnie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ludzie, którzy "wiedzą lepiej". Przykładowo, od praktycznie zawsze wykazywałam niechęć wobec dzieci, która z wiekiem jedynie pogłębiła się do odrazy. Ale mimo tego, ilekroć gdzieś wspomnę, że nie planuję w przyszłości żadnych dzieci (ba, rozważam sterylizację), ciągle słyszę "jeszcze zmienisz zdanie", "swoje to inna sprawa", "to samolubne", "też kiedyś byłaś dzieckiem"... FFS, chce mi się rzygać na myśl o hodowaniu biologicznego pasożyta w sobie, a następnie wypchnięcie go i uczynienie pasożytem ekonomicznym.

I żeby nie było - nie mam nic do ludzi, którzy decydują się zostać rodzicami, o ile są odpowiedzialni w tej roli. I nie usiłują mnie na siłę wciskać do tego grona.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

-1
(+1|-2)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.03.2016 13:41:21
Onyxie - Smokowaty
Anthro
Cytat z "Rinnara": (Link »)
Mnie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ludzie, którzy "wiedzą lepiej". Przykładowo, od praktycznie zawsze wykazywałam niechęć wobec dzieci, która z wiekiem jedynie pogłębiła się do odrazy. Ale mimo tego, ilekroć gdzieś wspomnę, że nie planuję w przyszłości żadnych dzieci (ba, rozważam sterylizację), ciągle słyszę "jeszcze zmienisz zdanie", "swoje to inna sprawa", "to samolubne", "też kiedyś byłaś dzieckiem"... FFS, chce mi się rzygać na myśl o hodowaniu biologicznego pasożyta w sobie, a następnie wypchnięcie go i uczynienie pasożytem ekonomicznym.

I żeby nie było - nie mam nic do ludzi, którzy decydują się zostać rodzicami, o ile są odpowiedzialni w tej roli. I nie usiłują mnie na siłę wciskać do tego grona.


Mnie też wkurzają bachory. I to przeświadczenie, że spełniony człowiek to człowiek w zwiazku małżeńskim z tymi małymi ,ochydnymi glizdami przy nodze.
Plus ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ mnie przeciwnicy aborcji i ich denne argumenty odnośnie "to jest życie!" albo "to morderstwo!". Nie rozumiem jak można nazwać morderstwem usuwanie zlepka tkanek, którym na początku ciąży embrion jest. To jak odcinanie włosów czy paznokci, do jasnej ciasnej. I niby w imię czego i kogo ktoś obcy ma prawo decydować o ciele kobiety, która będzie się z tym gównem męczyć? Argumenty "bo ludzki gatunek nie przetrwa" są kolejnym kretynizmem. Ludzi jest aż za dużo na Ziemi, a teoria, że wyginiemy jest ♥♥♥♥♥ niemal faktem. Najpierw zabijemy swoją planetę a później siebie bo wśród Nas jest zbyt wiele debilnych biznesmenów, którym zależy tylko na forsie.

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.03.2016 14:05:43
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
a ja mam odwrotną sytuację :D
Ilekroć wspomniemy z żonką o chęci zostania rodzicami dwójki dzieci tyle razy słyszymy, że "dzieci to pasożyty najpierw biologiczne a potem ekonomiczne" że " jak założycie teraz rodzinę to wasze życie zawodowe może ucierpieć" " nie będziecie mieli czasu na przyjemności" "kota se kupcie lepiej" i tym podobne :P
wkurza mnie to niesłychanie :D

a jeszcze wnerwia mnie chwalenie się ciążą w mediach społecznościowych ( nie mam na myśli takiego typowego "jestem w ciąży" czy tam "zostanę mamą" wysłane do blliskiego grona osób....mam na myśli wciskanie wszędzie zdjęć USG, 3-10 postów dziennie typu "miałam swoje pierwsze wymioty popatrzcie jakie ładne" robienie jakiś debilnych podpisików na forach odliczających ilość dni do porodu i tym podobne pierdoły a potem tłumaczenie "nie lubisz nie patrz" to jak się ♥♥♥♥♥♥♥♥ w autobusie specjalnie bąkiem mordercą mogę powiedzieć "nie podoba się? nie oddychać" :D )
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 3.03.2016 14:07:44
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.03.2016 14:09:17
Gazelopka sawannowa
Anthro
Holy ahit, pierwsze słyszę, że w drugą stronę jest podobnie. D:
IMO mnóżcie się do woli, tylko proszę, przyłóżcie się do wychowania tego później. ;-;
Dziergam rzeczy. O, tu są.

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.03.2016 14:15:57
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
KAŻDY kij ma dwa końce (przykład nachalni katolicy i nachalni ateiści o! ) :P wystarczy ze taki który uważa "bachory" za "glisty przy nodze" usłyszy "Chcemy mieć dzieci się ostatnio nawet nad imionami dla zabawy zastanawialiśmy" :P i już włącza mu się ANTI CHILD WARRIOR MODE :D
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 3.03.2016 14:17:21
FABRICATI DIEM PVNC"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...16171819202122...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane