Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456...25>>


5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.10.2013 23:05:00
gronkowiec
Anthro
Mateo: kto ma cię leczyć? Lekarz, czy internet? Oczekiwałeś, że jeśli dobrze się czujesz, a lekarz nie zauważył nic niepokojącego będziesz mieć zlecone pełne spektrum badań rodem z dr House? Kto by za to zapłacił. Gdyby szpitale "leczyły" każdego hipochondryka, który przeczytał coś w internecie albo "bo pani Z. z klatki obok tak mówiła" to kontrakty z NFZ wykończyłyby się przed końcem stycznia.
| |
Podpis zastępczy v2.04

2
(+3|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.10.2013 23:34:10
anthrocat
Anthro
Boże co ja czytam... Jakbym miał takie podejście jak Mateo to bym się już dawno wykończył, miałem styczność z radem w czystej postaci, amerykiem i stadem niebezpiecznych i rakotwórczych świństw o azbeście w dużych ilościach nie wspominając, idąc jego tokiem rozumowania to nawet House by nie pomógł. Bardziej szkodzi ci stres z tym związany niż dawka tego co przyjąłeś. Ostatnio kumpel przekręcił się na zawał bo się za dużo przejmował, a był parę lat starszy ode mua.

-3
(+0|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 10:06:49
Pies
Anthro
Aż tak strasznie się nie przejmuję ;P No ale można to tak odebrać bo wczoraj cierpiałem na "ból dupy".
A już za chwilę dla uczczenia dnia wolnego od szkoły idę uprawiać "Łomżing" połączony z różnego typu eksploracjami :-)k

6
(+6|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 12:24:26
Wilczek
Anthro
Cytat z "Mateo": (Link »)
Aż tak strasznie się nie przejmuję ;P No ale można to tak odebrać bo wczoraj cierpiałem na "ból dupy".
A już za chwilę dla uczczenia dnia wolnego od szkoły idę uprawiać "Łomżing" połączony z różnego typu eksploracjami :-)k


Proszę Pana... Alkohol jest od lat 18 przypominam.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 13:15:11
Lew
A myślałem, że od ładnych kilku tysięcy lat ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 15:38:49
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
Boże co ja czytam... Jakbym miał takie podejście jak Mateo to bym się już dawno wykończył, miałem styczność z radem w czystej postaci, amerykiem i stadem niebezpiecznych i rakotwórczych świństw o azbeście w dużych ilościach nie wspominając, idąc jego tokiem rozumowania to nawet House by nie pomógł. Bardziej szkodzi ci stres z tym związany niż dawka tego co przyjąłeś. Ostatnio kumpel przekręcił się na zawał bo się za dużo przejmował, a był parę lat starszy ode mua.


I ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ketonalu jak cukierki :P


Edi : tak samo mi w pleju mówili o abonamentach, telefon na stronie za 250, a w salonie za 370 zł

Abonament za 49zł na stronie
w salonie za 55zł ale jak e faktura to te 5 zł mniej


Idzie się..... wkuuuuuuuurfic :zlyk:
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 17:45:29
Wilk falklandzki
Anthro
Brak kultury u nowych pokoleń , jak i u niektórych ludzi starszych . Problem nauczycieli iż mam słabe oceny i ONI wiedzą lepiej iż stać mnie na więcej (choć wiem to samo XD). Babcie jak KGB które nie dadzą ci spokoju dopóki im nie powiesz tego czego one oczekują.
22:06 - RosyjskaCzapka: ta, okazuje się że my chowający się pod osłoną internetu jesteśmy lepszymi ludźmi w środku niż ci lansiarze/szmaciasze

-2
(+1|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 20:35:07
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Mateo": (Link »)
idę uprawiać "Łomżing" połączony z różnego typu eksploracjami :-)k

... Eksploracjami męskiej dupy pindolem? :-Dk

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 21:09:51
Pies
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Mateo": (Link »)
idę uprawiać "Łomżing" połączony z różnego typu eksploracjami :-)k

... Eksploracjami męskiej dupy pindolem? :-Dk


emkk :P Moje eksploracje odnoszą się do "urban exploration"
( jeśli kogoś interesuje ten temat to zapraszam; https://drive.google.com/...Q3c&usp=sharing -zdjęcia z dzisiaj)

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 21:31:20
Zmiennokształtny
Z reguły mało rzeczy mnie wkurza, ale jest jedna sprawa, która włącza mi agresor:

http://wiadomosci.gazeta....a_narodowa.html

Mam szczerze dość "rzucania" żałobami narodowymi na lewo i prawo. Wychodzi na to, że rok bez jednej żałoby to rok stracony. Abstrahuję tutaj kompletnie od śp. Mazowieckiego, którego zasługi są zdecydowanie ważne. Lecz czy z powodu jego śmierci cały naród ma oddać się żałobie? Czemu za każdym razem gdy jest jakiś większy wypadek bądź umrze ktoś ze świata polityki/religii mamy narzuconą żałobę narodową? To powoduje, że stajemy się zobojętniali bądź wręcz (jak ja) wrodzy w stosunku do przyczyny umartwiania się. Jak byłem w Norwegii akurat były uroczystości żałobne dwa tygodnie od ataku Brevika. To była pierwsza żałoba narodowa od czasów II wojny światowej. Rzeczywiście dało się przez to poczuć, że wszyscy są jacyś przybici, a ceremonia w telewizji przyciągnęła tłumy. A ja co czułem? Automatyczną znieczulicę na te wszystkie bodźce (chociaż współczułem rodzinom ofiar), bo u nas w Polsce żałoba jest wręcz regularna.
Czyżby było tak, że tylko żałoba jest jedynym sposobem wywołania jedności narodowej? Jeśli politycy tak uważają, to moim zdaniem przestaje to działać. Być może niewielu z was dopiero swoim postem uświadomiłem, że będzie jakaś żałoba. A to chyba nie tak ma działać.
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

2
(+3|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 31.10.2013 22:44:03
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Kiedy gram i piję coś, to stawiam to po lewej od laptopa. Z lewej też mam wylot chłodzenia, kiedy gram to powietrze z GPU potrafi poparzyć, tak sie grzeje karta. I kiedy zapominam, że mam po lewej zimny napój, to po 10 minutach mam grzańca. Ble.

First world problems.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

8
(+8|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 1.11.2013 10:50:28
Lateksowy książe
Anthro
Też mam #FirstWorldProblems :<
Załącznik:
jpg  d85f0e057df78cae27765ecb3a4585b3c4ca1162cb84da6a0fd26b283c646a0b.jpg (45.53 KB; 552x367 px)
674_5273791b6cea3.jpg 552x367 px
jpg  IAZtBUe.jpg (195.02 KB; 736x489 px)
674_52737926ee415.jpg 736x489 px

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 1.11.2013 14:49:29
Irbis
Bestia
Wyłączyli iGoogle :-(k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+2|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 1.11.2013 17:08:14
Uncia Hortensis
Rabatka
Wkurzają mnie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥, (nie nazwę ich ludźmi) którzy ściągają popularne filmy na youtube, wrzucają na własny profil i linkują na stronach ze śmiesznymi rzeczami żeby zarobić kilka groszy z reklam przy wideo.
http://www.youtube.com/watch?v=NsO4lvk84JU
http://www.youtube.com/watch?v=uRWmsSxbL_A

Tutaj nawet ♥♥♥♥ posunął się tak daleko, że wykadrował inaczej obraz oraz podmienił dźwięk żeby filtr google nie poznał duplikatu.
Myr

2
(+3|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 1.11.2013 17:14:20
psiur husky
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Wkurzają mnie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥, (nie nazwę ich ludźmi) którzy ściągają popularne filmy na youtube, wrzucają na własny profil i linkują na stronach ze śmiesznymi rzeczami żeby zarobić kilka groszy z reklam przy wideo.
http://www.youtube.com/watch?v=NsO4lvk84JU
http://www.youtube.com/watch?v=uRWmsSxbL_A

Tutaj nawet ♥♥♥♥ posunął się tak daleko, że wykadrował inaczej obraz oraz podmienił dźwięk żeby filtr google nie poznał duplikatu.


To faktycznie chamstwo. Jednak jak dla mnie przed wrzuceniem nie tyle wykadrował, co przepuścił wideo przez filtr stabilizujący obraz (co łączy się z przycięciem krawędzi - im większe wstrząsy, tym bardziej je obetnie). Zabieg jak najbardziej celowy (biorąc pod uwagę dorzucenie kolejnej ścieżki audio)

Na takich cwaniaczków najlepszy jest znak wodny na filmie lub pojawiający się co jakiś czas napis.
Ostatnio edytowany przez Rough dnia 1.11.2013 17:16:04

0
(+3|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.11.2013 16:02:34
Trickster
Anthro
Godzina 16:00 - już ciemno za oknem...

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2013 17:39:24
Wilk falklandzki
Anthro
Cytat z "Rave": (Link »)
Godzina 16:00 - już ciemno za oknem...


Za miesiąc o 16 będzie jeszcze ciemniej :-)k

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.11.2013 20:56:56
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Tankersss": (Link »)
Cytat z "Rave": (Link »)
Godzina 16:00 - już ciemno za oknem...


Za miesiąc o 16 będzie jeszcze ciemniej :-)k


A najciemniej będzie w moje urodziny
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2014 22:52:17
Sarna
Anthro
Denerwuje mnie złośliwość rzeczy martwych, szczególnie telefonu, małe dzieci i notorycznie spóźniające się osoby.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2014 22:55:16
Arachne
Taur
Rozwiń temat wkurzającego telefonu. Może wkurzają nas te same rzeczy.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2014 22:59:39
kot
wkurza mnie, że android zwalnia niemiłosiernie, mimo że nie instaluję na nim gówna. Mam mniej niż 100 kontaktów, a potrzeba 5-10 sekund, żeby załadował listę kontaktów czy połączeń
https://www.youtube.com/watch?v=vfbbF3oxf-E
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=vfbbF3oxf-E


0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2014 23:09:56
PERMABAN
A to nie kwestia starego sprzętu przypadkiem? Android śmiga na odpowiednich parametrach, poniżej pewnego standardu to nic dziwnego, że muł, nie musisz mu wcale aplikacji instalować. Jak nową grę na starym kompie odpalisz, to też zwalnia :P

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.10.2014 23:42:54
kot
Wtedy gra nie zwalnia, tylko jest od początku wolna. W stanie nowości śmigał aż miło, a po roku używania już mnie krew zalewa. Jeśłi byłaby opcja, żeby wyłączyć te wszystkie piękne efekciki graficzne, żeby nie były tak zasobożerne (pewnie jest, ale się nie znam) to by mi w zupełności wystarczał. Gdyby nie dziwne złącze słuchawkowe to wróciłbym do starego dobrego sony ericssona k550i, który miałem 3 lata i bardziej niezawodnego telefonu nie spotkałem. (inb4 nokia przetrwa wszystko)

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 0:35:40
Hiena pregowana
Zwierzę
Ja zawsze z rana musze przychrzanic malym palcem we framuge. Aua :<

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.10.2014 9:15:08
Irbis
Bestia
andrus, próbowałeś przywracanie ustawień fabrycznych? Tylko zrób backup sms i innych ważnych danych.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane