Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...1819202122232425>>


3
(+6|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.06.2016 23:19:35
moon moon
Zwierzę
Ludzie którzy są tak samotni i żałośni że kiedy zdarzy im się w końcu wyjść z domu lub nie daj boże znaleźć kolegów muszą poinformować o tym cały świat na każdej wirtualnej platformie, mam wrażenie że im wyższy współczynnik rzeczywistego życia towarzyskiego tym mniejsza aktywność wirtualna.

Anonim
5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 22.06.2016 0:36:58
Denerwuje mnie włączony dekoder, kiedy TV jest wyłączony. I to potężnie. Nie mogę się skupić, gdy taka sytuacja ma miejsce. xd

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 24.06.2016 14:29:56
Kot sfinks
Anthro
Denerwują mnie ludzie, którzy tańczą przy jedzeniu, kiedy jedzenie im smakuje.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 24.06.2016 14:39:37
Jak tańczą przy jedzeniu? XD Rozwiń ;P

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 24.06.2016 14:57:42
Kot sfinks
Anthro
Cytat z "Rajhin": (Link »)
Jak tańczą przy jedzeniu? XD Rozwiń ;P


Po prostu. Tak jak niemowlaki. Ciężko to opisać, ale bardzo mnie to żenuje xD

Anonim
10
(+10|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 24.06.2016 15:09:57
Denerwują mnie video w których jest użyta zajebista muzyka, ale autor nie napisze co to za utwór.

8
(+9|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 27.06.2016 18:41:40
Kot sfinks
Anthro
Ludzie spod znaku "jestem taki samotny/a i nie mam nawet kolegów/koleżanek, ale nie wyjdę do ludzi tylko będę o tym pisał randomom z sieci"

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 29.06.2016 9:58:37
Wilk
Anthro
Małolaty z przedszkola rzucające mięchem jak rasowa blok-ekipa
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 1.07.2016 2:06:57
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Zaczął się sezon wakacyjny.

Wczoraj złapałam wychudzonego psa w kagańcu. Prawdopodobnie nie dostał biletu na wakacje (mieszkam przy wylocie na obwodnicę Warszawy). Bał się ludzi, do piesków podchodził. Ok, zabrała go straż miejska.

Napisałam ogłoszenie gdzie go znalazłam i o całej sytuacji, wrzuciłam zdjęcie z nadzieją że może ktoś go jednak szuka.

Co dzisiaj znalazłam? W tym samym miejscu ktoś przywiązał skundlonego boksera. :-(k Mega przyjazny samiec, żywe srebro. No ale mamy drugą w nocy, a straż miejska po niego przyjechała 10 minut temu. A od której stał tam pies? Minimum od 20:00. On zdenerwowany krzykami bo mecz, szczekał. Czekając na straż zdążyłam go obejrzeć - wypadający odbyt, guzy, uszkodzony nos, nie starszy niż rok, cięcia na głowie. Chłopaczek reaguje na komendę siad, poza tym podejrzewam że jest zbyt aktywny i komuś nie wyszło ułożenie gwiazdkowego prezentu. Do tego miał ogon odcięty i generalnie wyglądał jak płód pseudohodowli. Chudy nie był, uszy zdrowe... Ale raczej nikt po niego nie wróci, skoro 7h sam stał przy placu zabaw, przemoczony a jak mu dałam jeść i pić to mało nie oszalał.

Serce mi pękało jak wszedł posłusznie do samochodu straży miejskiej. Tylko zamknęły drzwi to się rozwył. :-(k

Najgorszy moment roku. Czyli co mnie wkurza? Jak tak można potraktować zwierzaka... A sezon widzę pełną gębą. A dopiero koniec czerwca (chociaż właściwie już pierwszy lipca).

Za tydzień będę dzwonić na paluch. Jeśli znacie kogoś kto ma dom z ogrodem, albo czas, cierpliwość i pieniądze na weterynarza i chętnie przyjmie do siebie pseudo boksera przytulaka, który sięga do kolana i nie ślini całego pyska to proszę niech da znać.
Już bardziej niestety mu nie pomogę, ale może chociaż domu poszukam tu i tam i siam. :-(k I jednemu i drugiemu.
Anything that is beautiful people want to break.

11
(+11|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 1.07.2016 2:31:01
Miniaturowy smok
Smok
Wkurzają mnie nieziemsko matki z gatunku Karyn, które w wieku 20 paru lat już mają trójkę Brajanków "na koncie", a mimo tego przedstawiające poziom mentalny gimbusa. Co mam na myśli? Ustawianie sobie na fb zawodów pokroju "Szlachta nie pracuje", wrzucanie na tablicę mądrości "rzyciowych" pokroju "je*ać tych którzy je*ią nas" czy inne "nie znasz, nie oceniaj, śmieciu". A tym, co w temacie takich osób wychodzi na 1 plan wku*wiania mnie to to, że chyba nie spotkałam jeszcze takiej mamy Karyny, która umiałaby posługiwać się chociażby względnie czytelnym językiem polskim. Jak widzę posty typu "muj kohany Brajaneg zrobiu kópe" czy inne kwiatki tylko "wogule", "niewiem", lub w ogóle takie, których sensu ciężko dociec, bo składają się z literówek i wulgaryzmów nie oddzielonych żadną interpunkcją (i ewentualnie dużą ilością wykrzykników na końcu zdania), to dostaję mentalnej sraczki.

Duża część mojej rodziny to ludzie prości, ze wsi, często pracujący jako sprzątaczki czy woźne w szkole. Więc teoretycznie "niższa klasa społeczna". A jednak od małego wszyscy wałkowali mi, że co jak co, ale wstydem jest nieumiejętność chociażby względnie poprawnego pisania. Moja mama zawsze straszyła mnie, że jak będę w przyszłości mieć dziecko, to będę pewnie wypisywać mu zwolnienia i wstydem nieziemskim byłoby zrobić w nim błąd (sama czasem po 3 razy pisała te samo zwolnienie, bo forma jej się nie podobała), a ja to naprawdę wzięłam sobie do serca. I gdy widzę te wszystkie mamusie, które potrafią wklejać tylko debilne obrazki na fb, okraszone często komentarzami totalnie odbiegającymi od języka polskiego, to dostaję raka. Że komuś nie wstyd, że ma dziecko, a nie potrafi pisać. I wkurza mnie, że jak za parę lat dorobię się dziecka, to jest duża szansa, że spotkam się z tymi Karynami nie umiejącymi poprawnie napisać zwrotu "w ogóle" na wywiadówce i będę musiała się z nimi użerać.

No, wysrałam z siebie ostatnio bardzo drażniący mnie hejt.
Ostatnio edytowany przez Izzy dnia 1.07.2016 2:31:53
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

Anonim
3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.07.2016 17:10:15
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ mnie jednostronni ludzie, którzy nie potrafią spojrzeć na problem z innej strony niż tej, którą ktoś kiedyś im wpoił.

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.07.2016 1:28:22
Miniaturowy smok
Smok
O, wkurzają mnie też osoby, które na fejsikach bezmyślnie wstawiają komuś na tablicę jakieś totalnie niestosowne rzeczy czy komentarze (dajmy na to ktoś kiedyś wrzucił mi jakiś obrazek o seksie analnym na tablicę, bo takie ho ho śmieszne, Izzy zobacz, ale nie wyślę Ci tego na priva, tylko niech wszyscy to widzą). Niektórzy może nie zdają sobie sprawy, że nie każdego mogą bawić takie przyziemne dowcipy (już nie wspominając o tym, że mam też na swoim fb niektórych członków rodziny), no a poza tym jakoś tak potem głupio przed ludźmi np na studiach, jak się pytają, czemu ten i ten wrzucił Ci na tablicę obrazek o seksie analnym, czy mój facet nie jest zły o takie rzeczy bla bla bla. Może to akurat ja jestem przewrażliwiona, ale uważam, że powinno się 10 razy zastanowić, zanim się coś komuś udostępni na otwartej dla wszystkich tablicy, zamiast wysłać to na priv.
I nie, nie mam zamiaru np blokować na fb swojej matki czy teściów (bo tak niektórzy mi "radzili", żebym "wywaliła starych z fb hehe, oni wywalili", gdy zwracałam im grzecznie uwagę, że nie życzę sobie takich obrazków), bo czasem z nimi piszę tam, z resztą sama nie wrzucam nigdy nikomu pod publikę wulgarnych postów.

tl;tr nienawidzę, jak mi ktoś wbrew próśb syfi na tablicy na Facebooku, bo siara xd
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

6
(+6|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.07.2016 12:18:45
moon moon
Zwierzę

Anonim
1
(+2|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.07.2016 12:30:51
Ludzie ciągle mówiący o pogodzie. Szczególnie to widać latem i czasami w zimie. To im za gorąco, to pada, to burza, to chcą już zimy...

A pytanie ludzi którzy chcą rozmawiać na siłę zmienia się z "hej co tam" na "ciepło, nie?".

TO NIE JEST MOJE PIERWSZE LATO W ŻYCIU... ;-;

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.07.2016 15:02:00
Wilk
Anthro
Ostatnia sytuacja: biega sobie luzem, przy stawiku wilczur. Właściciel beztrosko człapie w oddali(tego nie komentuje). Dzieciaków od groma. Nagle jedna *matka, nazwijmy ją całkiem losowo Karyna, wpada na pomysł i woła do dzieciaka: " idź zobacz jaki fajny piesek". Trochę szczekania i dużo darcia mordy( po obu stronach) chwilę później.

*nie wiem czy matka, powiedzmy opiekunka
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 6.07.2016 16:03:44
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Oriens": (Link »)


Właśnie problem w tym, że nie chcę blokować całkiem osi czasu, bo czasem coś fajnego ktoś wrzuci. Wrzuciłam sobie opcję, żeby sprawdzać każdą wrzucę, zanim się pojawi na tablicy, problem w tym, że nie można moderować komentarzy przed dodaniem ich np pod zdjęciem (co swoją drogą byłoby fajną opcją). Chyba po prostu zacznę zabierać dostęp do pisania na mojej tablicy każdemu, kto chociaż raz mi podpadnie xd
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 7.07.2016 0:44:34
Gorilla gorilla gorilla
Zmiennokształtny
A ja dzisiaj byłem w kinie. Film bez ograniczeń wiekowych, więc wiadomo, kompletnej ciszy nie będzie, ale to się jakoś przetrawi. I usiadły, o zgrozo, obok mnie trzy dziewoje, co chwila machające białymi jak ich twarze od ton gładzi szpachlowej iPhone'ami i śmiejące się w najnormalniejszych momentach filmu. Do dnia dzisiejszego byłem przekonany, że do kina chodzi się po to, żeby zakosztować cudownej sztuki kinematografii. Jak widać się myliłem...Tego naprawdę nie potrafię zrozumieć. Jeżeli komuś autentycznie nudzi się podczas seansu, zawsze można wyjść. Ale naprawdę chamskie jest przeszkadzanie innym, skoncentrowanym na filmie osobom, chichranie się co chwila i rozmowy z dosadnie przekroczoną normą decybeli. Quo vadis, świecie?
Ostatnio edytowany przez Butcher dnia 7.07.2016 0:51:24
But, my dear, this is not Wonderland and you are not Alice.
Where is Jessica Hyde?

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 7.07.2016 8:55:48
Lis Arktyczny
Zwierzę
Jeśli chodzi o pracę irytują mnie niektórzy ludzie z tak zwanych "Animalsów", zazwyczaj wolontariusze którzy poczytali internet ale żadnych przepisów prawnych ani książek o weterynarii a starają się być mądrzejsi od lekarzy weterynarii czy inspektorów. Nie mówię że wszyscy bo są też ludzie którzy mają zasób wiedzy, najbardziej irytujące jest to ich naskakiwanie na właścicieli, owszem są ludzie którym oprócz wiązanki niecenzuralnych słów za to co zrobili ze zwierzętami umyślnie przydała by się lekcja życia w jakimś obozie wojskowym. Natomiast większa ilość osób do których czasem jadę ponieważ po znajomości ktoś prosił bym obejrzał zwierzę to normalni ludzie, którzy są po prostu nieco biedniejsi ale starają się dbać o zwierzaka gdyż to część ich majątku oraz istota dająca pocieszenie w ich ciężkich chwilach. Bardzo mnie irytuje traktowanie takich ludzi jak by byli głupcami przez wyżej wymienionych wolontariuszy/pracowników TOZ, nie można przeprowadzić nawet spokojnie rozmowy z właścicielem dlatego zaprzestałem współpracy z nimi. Szkoda mi nerwów i czasu, wolę ciszę gabinetu gdzie współpracuję z bardzo miłą Panią doktor i można w spokoju skupić się na swojej pracy, lecząc zwierzęta.
Jest jeszcze jedna rzecz ale o tym ostrzegła mnie doktor u której jestem, jako że mieszkam na wsi i każdy tu zna każdego choć do dziś nie kojarzę ludzi którzy kojarzą mnie, mianowicie chodzi o to że jak ludzie wiedzą że ktoś jest wetem/pracuje u weta będą zawracać głowę w chwilach kiedy ktoś załatwia własne prywatne sprawy, obojętnie czy zwykłe zakupy w sklepie czy urząd pocztowy bądź zwykły urząd potrafią chcieć recepty, zamawiać leki itp. Jeżeli to nie jest bardzo ważna sprawa typu: zwierzak dostał kolki, został potrącony, poród i należy działać szybko. Odsyłam do gabinetu w godzinach otwarcia, pracuję terenowo bądź siedzę nad dokumentami rano a gabinet jest czynny popołudniami bo wtedy ludzie mają zazwyczaj wolne od pracy na gospodarstwach itp. Wiem że mój zawód wymaga poświęcenia i jest trudny ale ja też bym chciał mieć chwilę dla siebie, inaczej mogę popełnić błąd z przemęczenia/roztargnienia bo każdy coś chce i niepotrzebnie komuś padnie zwierze.
Nie piszę tego by się zwyczajnie wyżalić, chodzi o to by szanować swoją pracę i pracę innych osób. Są zawody w których jeden błąd może kosztować bardzo dużo.
Ostatnio edytowany przez Nicosis dnia 7.07.2016 9:05:48
Oi maamme, Suomi, synnyinmaa, soi, sana kultainen. Ei laaksoa, ei kukkulaa, ei vettä, rantaa rakkaampaa, kuin kotimaa tää pohjoinen, maa kallis isien.~

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 13.07.2016 11:43:26
Wilkołak
Zmiennokształtny
Cytat z "Izzy": (Link »)
... lat już mają trójkę Brajanków "na koncie".... .


spodobało mi się to na maxa :) jakie to prawdziwe aż boli
Denerwują mnie nowe polskie imiona, wyżej wspomniany Brajan, Bryan, Brian, ostatnio Ajsza czy Aisza i tp i td...
Jest tyle ładnyhc polskich imion.
Przyszli rodzice trochę kreatywości... mieszkamy w Polsce

ps. na jednym z forum...
"Moje dzieći Gniewosz i Korozja...." WTF!!

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 28.08.2016 14:56:06
Wilk
Anthro
Kąpielisko nad jeziorem - Grażynki wrzucające pety do wody.
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 29.08.2016 14:35:16
Wilk
Zmiennokształtny
Mamy które zobaczyły co to facebook i wstawiają setki nagich zdjęć swoich dzieci w wannie lub kiedy jedzą, bawią się, śpią, siedzą na nocniku i ogólnie WSZYSTKO, robią zdjęcia w każdej sytuacji.
Ja rozumiem parę zdjęć, ale po 15 codziennie? Dodatkowo Ja bym nie chciała aby moje zdjęcia z dzieciństwa hulały po internecie.

Lub gdy jestem na spacerze ze swoim psem i podbiega do mnie grupa dzieciaków z zamiarem pogłaskania psa. Kurde, nawet się nie zapytają czy można...
Przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć zachowania psa, a oni biegną i nawet nie liczą się z tym, że pies może coś zrobić. A co się stanie, gdy ugryzie? Zostanie uśpiony.
Moja Aza szczeka, warczy, ale nie nic by nie zrobiła, a inne psy już nie wiadomo. (Zazwyczaj gdy zobaczą piękne ząbki mojego psa to uciekają. :-Dk )
Ostatnio edytowany przez Shi dnia 29.08.2016 14:41:04

1
(+2|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 29.08.2016 20:44:14
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Łatwiej byłoby mi wymieniać co mnie nie wkurza....

6
(+8|-2)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 29.08.2016 21:42:36
moon moon
Zwierzę
Wkurza mnie kiedy jakiś randomowy gość bierze sobie mój nick od tyłu. xd

2
(+3|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.08.2016 13:37:25
Miniaturowy smok
Smok
Wkurza mnie (chociaż może bardziej smuci, nie jestem pewna), gdy matki (a szczególnie młode) tracą charakter i "siebie" po urodzeniu pociechy. Co mam na myśli? A to, że nie umiem zrozumieć kobiet, które po urodzeniu dziecka zaczynają mówić i interesować się tylko i wyłącznie matkowaniem. Jako przykład podam koleżankę z pracy- młoda dziewczyna (niewiele po 30, ale wygląda na 20 parę), sympatyczna, wesoła... Ale nie umiejąca za bardzo wyjść z rozmową poza tematykę "ciąża, dziecko, poród". Momentami przebijały jakieś jej własne zainteresowania (np gusta muzyczne), jednak totalnie przytłumione przez matkowanie. Gdy mi powiedziała, że jej hobby to wózki dziecięce, po prostu zgniłam.

Spoiler: Może zabrzmi jak lizanie dupska, ale przykładem dobrego matkowania jest dla mnie Q-nik, która nie odrzuciła swoich zainteresowań i hobby na poczet "kupowania wózków dziecięcych". Więc da się? Da się! Ale to taka mała dygresja.
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 30.08.2016 14:41:50
Klacz huculska
daj spokój, przecież ja jestem bez ambicji i siedzę na garnuszku męża :p ale tak, może mam mniej czasu na to co lubię, ale coś udaje mi się poza wózkami ogarniać :P na szczęście, bo chyba bym zwariowała.


A co mnie ostatnio wkurza? nie wiem, co, niech będzie to, że lato w tym roku było do niczego :P
Dzisiaj nic mnie nie wkurza, bo przyszły dziś nowiuśkie kredeczki i kupiłam trampki więc ho ho dobry dzień :P

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...1819202122232425>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane