Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...2122232425>>


-2
(+0|-2)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 2.11.2017 19:30:10
...jenot
Anthro
Jedną z rzeczy która mocno działa mi na nerwy jest to że...

Nienawidzę niemal wszystko co istnieje, tak w skład tych rzeczy wchodzi również nienawidzenie, ahhh ta ironia...

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 5.11.2017 23:36:04
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Gracze, którzy umawiają się na sesję i odwołują przyjście 20 minut przed :P
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+2|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 2.01.2018 18:39:53
gryf
PERMABAN
Zakaz handlu w święta.
Za chwilę zakaz handlu w niedziele.
A teraz jeszcze zakaz darmowych toreb w sklepach.

No dokładnie jak za komuny, jeszcze tylko czekać aż za złotówki nic nie będzie można kupić, co przy szaleństwie ekipy aktualnie znajdującej się przy korycie jest wysoce prawdopodobne :P
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

4
(+4|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 2.01.2018 19:13:39
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
*niuch niuch* Komuna? Czy ktoś wspominał o komunie?
(tak, musiałam się pojawić)
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 2.01.2018 19:14:32

-4
(+0|-4)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 3.01.2018 15:20:40
PERMABAN
Gdy ktoś ma inne zdanie i poglądy w najważniejszych dla mnie kwestiach.
Ostatnio edytowany przez Pantheron dnia 3.01.2018 15:33:15

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 4.01.2018 10:03:18
Sklepy mające ręczne wysyłanie danych do płatności -.- Czekasz kilka dni na to aby odczytali wiadomość potem wysłali odpowiedz i odczytali że tak wyślesz kasę. Całość potrafi trwać i tydzień nim w ogóle zaczną realizować zamówienie.

Anonim
3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 17.01.2018 17:36:51
Osoby które słysząc, że jestem aseksualna, mówią żebym spróbowała.
Nie, nie chxe spróbować, tak jak osoba homoseksualna nie chce próbować seksu hetero i vice versa.

-1
(+0|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.01.2018 18:05:37
PERMABAN
Osoby o poglądach kapitalistycznych.

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.01.2018 20:45:24
Kuna leśna
Anthro
Cytat z "Pantheron": (Link »)
Osoby o poglądach kapitalistycznych.

Uważaj bo cie jeszcze niewidzialna ręka wolnego rynku dopadnie :lolk:

Mnie denerwują ludzie którzy ze stacji benzynowych robią sobie supermarkety/restauracje. Pójdzie taki, nie ma go 10 minut albo dłużej a dystrybutor zajęty :rollk:

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.01.2018 20:54:18
PERMABAN
A mnie dzisiaj wkurzyło dzisiaj, że wracając ze sklepu jakiś podpity typ podszedł do mnie na przystanku i zaczął gadać jakieś pseudo mądrości, a ja jak taka ♥♥♥♥♥ zamiast od razu przywalić mu w mordę jeszcze się z nim w monolog wdałem.
Ostatnio edytowany przez Pantheron dnia 18.01.2018 20:56:22

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.01.2018 21:02:16
Kuna leśna
Anthro
Cytat z "Pantheron": (Link »)
A mnie dzisiaj wkurzyło dzisiaj, że wracając ze sklepu jakiś podpity typ podszedł do mnie na przystanku i zaczął gadać jakieś pseudo mądrości, a ja jak taka ♥♥♥♥♥ zamiast od razu przywalić mu w mordę jeszcze się z nim w monolog wdałem.


Z takimi najlepiej, jak raz 3 gości podeszło do mnie i kumpli z pytaniem czy nie damy im na flaszkę to sypnąłem złotem i potem jeszcze przez darłem się za nimi na pół ulicy żeby moje zdrowie wypili :lolk:

-2
(+0|-2)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.01.2018 22:55:33
PERMABAN
Cytat z "Maxellero": (Link »)
Cytat z "Pantheron": (Link »)
A mnie dzisiaj wkurzyło dzisiaj, że wracając ze sklepu jakiś podpity typ podszedł do mnie na przystanku i zaczął gadać jakieś pseudo mądrości, a ja jak taka ♥♥♥♥♥ zamiast od razu przywalić mu w mordę jeszcze się z nim w monolog wdałem.


Z takimi najlepiej, jak raz 3 gości podeszło do mnie i kumpli z pytaniem czy nie damy im na flaszkę to sypnąłem złotem i potem jeszcze przez darłem się za nimi na pół ulicy żeby moje zdrowie wypili :lolk:

W sumie jakbym wtedy był w humorze w jakim jestem teraz to skatowałbym to gówno do nieprzytomności iw sumie nieprzytomnego dalej bym tłukł ^^

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.01.2018 23:23:44
Jaguar
Cytat z "Pantheron": (Link »)

W sumie jakbym wtedy był w humorze w jakim jestem teraz to skatowałbym to gówno do nieprzytomności iw sumie nieprzytomnego dalej bym tłukł ^^
Ostatnio edytowany przez Vincent dnia 18.01.2018 23:24:21
Załącznik:
gif  ksbp.gif (985.33 KB; 500x252 px)
2681_5a611e8f7f096.gif 500x252 px

5
(+5|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 0:14:51
Husky
Anthro
Cytat z "Pantheron": (Link »)
skatowałbym to gówno do nieprzytomności iw sumie nieprzytomnego dalej bym tłukł ^^

Spoiler:
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


-3
(+0|-3)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 1:50:14
PERMABAN
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Cytat z "Pantheron": (Link »)
skatowałbym to gówno do nieprzytomności iw sumie nieprzytomnego dalej bym tłukł ^^

Spoiler:

Tak się składa, że w przeciwieństwie do ciebie niedorozwoju nie jestem dzieckiem neo :)

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 6:52:53
gryf
PERMABAN
No wreszcie coś się dzieje!
Bardzo proszę żeby tym razem nie banować trolka bo znowu będzie nuda :P

Edit, tak żeby było on-topic:
Wkurza mnie kiedy fajnie zapowiadająca się drama jest w brutalny sposób ubijana :D
Ostatnio edytowany przez Mars dnia 19.01.2018 6:56:26
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 11:38:27
Husky
Anthro
Cytat z "Pantheron": (Link »)
Tak się składa, że w przeciwieństwie do ciebie niedorozwoju nie jestem dzieckiem neo :)

Mój drogi, składa się właśnie tak, że jesteś istną definicją tego określenia. Ile razy tu dostałeś bana? Na przestrzeni lat, wielokrotnie dawaliśmy Ci do zrozumienia, że Twoje niesmaczne i psychopatyczne wypowiedzi, nie są tu mile widziane. Ale do Ciebie nie dociera... Człowieku, ile ty masz już lat? To już trochę żałosne w tym wieku. Jesteś prawdopodobnie ostatnim żyjącym przedstawicielem gatunku Neo-kidus-retardus, reszta wyginęła (czytaj: dorosła). *smiley face*

Cytat z "Mars": (Link »)
No wreszcie coś się dzieje!
Bardzo proszę żeby tym razem nie banować trolka bo znowu będzie nuda :P

Nie nazwałbym tego trollem, tylko shitpostem niskiego lotu. Im szybciej zniknie, tym lepiej xd
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 19.01.2018 12:08:52
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 13:50:05
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Zima....
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 15:04:39
PERMABAN
Cytat z "Mars": (Link »)
No wreszcie coś się dzieje!
Bardzo proszę żeby tym razem nie banować trolka bo znowu będzie nuda :P

Edit, tak żeby było on-topic:
Wkurza mnie kiedy fajnie zapowiadająca się drama jest w brutalny sposób ubijana :D

Nie wyszczekałbyś mi tego w twarz :)
-1
(+0|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 15:10:28
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Cytat z "Pantheron": (Link »)
Tak się składa, że w przeciwieństwie do ciebie niedorozwoju nie jestem dzieckiem neo :)

Mój drogi, składa się właśnie tak, że jesteś istną definicją tego określenia. Ile razy tu dostałeś bana? Na przestrzeni lat, wielokrotnie dawaliśmy Ci do zrozumienia, że Twoje niesmaczne i psychopatyczne wypowiedzi, nie są tu mile widziane. Ale do Ciebie nie dociera... Człowieku, ile ty masz już lat? To już trochę żałosne w tym wieku. Jesteś prawdopodobnie ostatnim żyjącym przedstawicielem gatunku Neo-kidus-retardus, reszta wyginęła (czytaj: dorosła). *smiley face*

Cytat z "Mars": (Link »)
No wreszcie coś się dzieje!
Bardzo proszę żeby tym razem nie banować trolka bo znowu będzie nuda :P

Nie nazwałbym tego trollem, tylko shitpostem niskiego lotu. Im szybciej zniknie, tym lepiej xd

Nie są psychopatyczne tylko męskie ♥♥♥♥♥♥♥♥ :*

0
(+1|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 17:13:20
gryf
PERMABAN
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Nie nazwałbym tego trollem, tylko shitpostem niskiego lotu. Im szybciej zniknie, tym lepiej xd

No cóż, faktem jest że wolałbym Wonsa - to był prawdziwy troll z klasą.
Ale jak się nie ma co się lubi... to pozostaje zacytować klasyka...
Kazdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasluzyl i powinien o niego dbac i regularnie karmic.

Cytat z "Pantheron": (Link »)
Nie wyszczekałbyś mi tego w twarz :)

To co chcesz dzisiaj na kolację? :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 19.01.2018 21:32:51
Cytat z "Pantheron": (Link »)
A mnie dzisiaj wkurzyło dzisiaj, że wracając ze sklepu jakiś podpity typ podszedł do mnie na przystanku i zaczął gadać jakieś pseudo mądrości, a ja jak taka ♥♥♥♥♥ zamiast od razu przywalić mu w mordę jeszcze się z nim w monolog wdałem.


Kain, Nienawiść etc. Kolejna odsłona?

0
(+1|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.01.2018 15:05:01
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Tamci przynajmniej udawali że mieli klasę.
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.02.2018 16:47:58
Że znowu popadam w alkoholizm...

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 24.02.2018 15:05:20
Gazelopka sawannowa
Anthro
Facebook mi znów obciął zasięgi na fanpage'u. Dokładnie widać moment, w którym wyświetlenia postów spadły mi z 1500+ do ~200 na każdy post. :/
Czyli mam do wyboru a) kisić się z ograniczoną widocznością b) zapłacić za zdjęcie sztucznie nałożonych ograniczeń c) przenieść się w końcu z moimi pracami na jakąś inną platformę :'D
Dziergam rzeczy. O, tu są.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...2122232425>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane