Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 6.12.2013 19:37:08
Uncia Hortensis
Rabatka
Bo w samolotach najważniejsza jest zdolność latania w górę i w dół. W walce kołowej tracisz prędkość i wszyscy Cię mogą łatwo zabić.

Przy okazji wrzucę link do swojego replaya, który zrobiłem w przypływie radości z trzech zestrzelonych bombowców ^^
(trochę głośne, uwaga)
http://www.youtube.com/watch?v=Ul1CXbrODpE&hd=1
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 6.12.2013 19:38:17
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=Ul1CXbrODpE

Myr

3
(+3|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 18.12.2013 12:48:28
Lew
Nowy update! A w nim między innymi 22 nowe samoloty (a 70 ma bardziej realistyczne osiągi), jednostki naziemne, wsparcie DirectX 11, 8 nowych map i wiele więcej

http://warthunder.com/en/game/changelog/
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 18.12.2013 15:35:18
Uncia Hortensis
Rabatka
jednostki naziemne

Gdzie? W changelogu o czołgach nie ma nawet wzmianki.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 19.12.2013 7:43:34
Kangur
Anthro
W sumie szkoda ze zmienili postep w tierach, przynajmniej dawalo sie omijac frustracje zwiazana z potrzeba wylatania niektorych beznadziejnych maszyn, co ma czesto miejsce w wot

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 19.12.2013 8:43:41
Uncia Hortensis
Rabatka
Dalej można. Jak zapłacisz :rollk:
Myr

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 19.12.2013 12:53:39
Lew
Cytat z "Fuma": (Link »)
jednostki naziemne

Gdzie? W changelogu o czołgach nie ma nawet wzmianki.


Pomyliłem się z podniecenia.

Póki co nowy system tierow wybitnie mi sie nie podoba =/
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 19.12.2013 16:53:52
Uncia Hortensis
Rabatka
Pomyliłem się z podniecenia.
A ja wytknąłem bo narobiłeś mi nadziei. Zacząłem ściągać a tam nic :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 19.12.2013 17:00:07
Lew
Póki co

Zalety:
- śnieg ^^
- grafika
- bardziej mieszane składy (wreszcie jest sens grać odrzutowcami)
- kilka ciekawych samolotów

Wady:
- (chyba?) można researchować tylko jeden samolot na raz tak więc ruskimi zbierając na MiG-15 przez najbliższy miesiąc nie polatam żadnym innym, nowym samolotem :-/k
- wszystkie okienka błękitne
- mniej wyraźne miniatury samolotów w oknie 'badania'

Niezdecydowany:
- mrugający na żółto przeciwnicy. Wie ktoś co to znaczy? Bo póki co nie widzę żadnej zbieżności z tym czy są dalej, bliżej, wyżej, niżej, oddalają się, przybliżają...?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 19.12.2013 17:15:25
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Cytat z "Ingo": (Link »)

Wady:
- (chyba?) można researchować tylko jeden samolot na raz tak więc ruskimi zbierając na MiG-15 przez najbliższy miesiąc nie polatam żadnym innym, nowym samolotem :-/k


Jak się jest upartym można iść w kilka gałęzi, ale racja, to pochłania sporo lwów i czasu.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 19.12.2013 17:29:40
Lew
Lwów nie pochłania (tych mam prawie 3 miliony) ale te nowe punkty rozwoju, których też mam w ♥♥♥♥♥ (4,5 miliona ponad) ale nie mogę ich użyć na research bez płacenia Złotymi Orłami
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 19.12.2013 19:04:41
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-1
(+0|-1)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 16.01.2014 1:02:48
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Genialna jest ta gra - urzekła mnie przede wszystkim jakością wykonania (to przeciez dopiero beta!) i grafiką. Wkurza za to po raz kolejny OP ruskich maszyn (na arcade), ale w końcu czemu tu się dziwić - to przecież ruska gra... Mam tylko nadzieję że nie będzie tak jak z world of tanks, że niemieckie maszyny totalnie znerfią - obecnie przestałem nimi grać na arcade bo to po prostu żałosne jak messerschmitt schodzi na kilka strzałów a pieprzonego drewnianego Łaga-3 nie potrafi zdjąć całą serią, nie mówiąc już o wymanewrowaniu większości maszyn... Tak czy inaczej gram dalej, myślę nawet żeby kupić premium jak się rozkręcę, to będzie można zrobić polski klan furry :3 Na razie kupuję joystick
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 16.01.2014 1:05:17
Ja też latam, wiec jakby kto chciał dodać lemurka to mój nick to Spoiler: Lemurrek

1
(+1|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 16.01.2014 8:58:39
Uncia Hortensis
Rabatka
Klan nie jest polski, ale jest FURHQ.
Co do joysticka, to jeżeli będziesz grać tylko na arcade, nie polecam. Mysz i autopilot dają nieporównywalnie większą precyzję celowania w każdej sytuacji. A manewry z klawiatury też da się robić łatwo.
Do trybów innych joystick jak najbardziej fajna sprawa.
Myr

1
(+1|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 16.01.2014 11:09:21
Kangur
Anthro
Cytat z "aeth": (Link »)
Genialna jest ta gra - urzekła mnie przede wszystkim jakością wykonania (to przeciez dopiero beta!) i grafiką. Wkurza za to po raz kolejny OP ruskich maszyn (na arcade), ale w końcu czemu tu się dziwić - to przecież ruska gra... Mam tylko nadzieję że nie będzie tak jak z world of tanks, że niemieckie maszyny totalnie znerfią - obecnie przestałem nimi grać na arcade bo to po prostu żałosne jak messerschmitt schodzi na kilka strzałów a pieprzonego drewnianego Łaga-3 nie potrafi zdjąć całą serią, nie mówiąc już o wymanewrowaniu większości maszyn... Tak czy inaczej gram dalej, myślę nawet żeby kupić premium jak się rozkręcę, to będzie można zrobić polski klan furry :3 Na razie kupuję joystick


What? W WoT niemcy radza sobie swietnie, to tylko narzekanie niemieckich fan boyow ;). Podobnie z maszynami francuskimi i ciezkimi brytyjskimi

W WT ruscy rowniez nie sa OP, chyba nie walczyles np. z takim Beaufighterem...

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 17.01.2014 0:17:39
Fenek
Anthro
Hmm zawsze pozostaje kamikadze.
Hmmm albo frontalny trolling tzn. rozwalasz mu skrzydło.

A poza tym gram niemcami i są spoko.
I od nowej wersji mi WT nie działa.
Ostatnio edytowany przez BetaFurryFury dnia 17.01.2014 6:57:30
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 17.01.2014 14:57:17
Anthro
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Cytat z "aeth": (Link »)
Genialna jest ta gra - urzekła mnie przede wszystkim jakością wykonania (to przeciez dopiero beta!) i grafiką. Wkurza za to po raz kolejny OP ruskich maszyn (na arcade), ale w końcu czemu tu się dziwić - to przecież ruska gra... Mam tylko nadzieję że nie będzie tak jak z world of tanks, że niemieckie maszyny totalnie znerfią - obecnie przestałem nimi grać na arcade bo to po prostu żałosne jak messerschmitt schodzi na kilka strzałów a pieprzonego drewnianego Łaga-3 nie potrafi zdjąć całą serią, nie mówiąc już o wymanewrowaniu większości maszyn... Tak czy inaczej gram dalej, myślę nawet żeby kupić premium jak się rozkręcę, to będzie można zrobić polski klan furry :3 Na razie kupuję joystick


What? W WoT niemcy radza sobie swietnie, to tylko narzekanie niemieckich fan boyow ;). Podobnie z maszynami francuskimi i ciezkimi brytyjskimi

W WT ruscy rowniez nie sa OP, chyba nie walczyles np. z takim Beaufighterem...

Pewnie też nie mierzył się z Hurricanem albo Spitfire :) Niemiaszków dopiero zaczynam. Co do Japonii to tez się przyjemnie nimi gra:D

-1
(+0|-1)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 17.01.2014 15:06:31
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Cytat z "inhibitor": (Link »)

Co do Japonii to tez się przyjemnie nimi gra:D


Chyba że latasz ki-45, pierwszy jest dobry ale później te działka to mogą doprowadzić do szewskiej pasji.(Jedno działo 37mm)

Ale z serii A6M czy Ki-61 faktycznie są bardzo fajne, szczególnie do walki kołowej 1 na 1, chociaż pancerz czy uzbrojenie A6 może zostawić trochę do życzenia.
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 17.01.2014 15:07:35

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 27.01.2014 20:28:57
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Spitfire po prostu rządzi :D sowieci wreszcie dostali ode mnie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ :D
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

0
(+1|-1)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 28.01.2014 0:45:53
Lew
12 zestrzeleń to się jednym samolotem zdobywa a nie trzema :P

rafper - jak wyczujesz to działo to można wiele zdziałać.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-1
(+0|-1)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 28.01.2014 1:00:51
Pół Pasek
Inna forma
A ja zawsze pozostane wierny radzieckim samolotom.
ŁAGG 3. So much plane. Wow. So ammo. So tanky. Wow

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 28.01.2014 1:02:06
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Ja wiem, ja wiem że to tylko na bombowce sie z tym rzucać, ale co z tego jak cwaniaki latają lekkimi na wysokości ponad 5000 m.n.p.m, otwierają ogień z odległości coś koło 1km gdzie jedno działo 37mm nie jest celne nie ważne jakie się ma wyczucie(chyba że ktoś naciułał PD by sobie podszkolić drugiego strzelca i celność) przeładowuje się wieki, ma mały magazynek itd. Nie ukrywam, jak już się w coś trafi to zazwyczaj jest to 1-hit-KO, ale do tego potrzebny jest fart, atak z zaskoczenia albo bliska odległość. Może ja nie umiem, przyznaję się, nie kłócę się, ale taki jankeski A20 HAVOC albo niemieckie ciężkie myśliwce są dla mnie o wiele lepsze.

Jeżeli chciałbyś mnie pouczyć grać tym tei, to ja bardzo chętnie.
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 28.01.2014 1:28:24
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

1
(+1|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 28.01.2014 1:06:26
Pół Pasek
Inna forma
Hmmrrr..na swoich tierach ŁAGG mial wady i zalety
Wady-Prawie nigdy nie trafia
Zalety-Jak trafi to upierdoli skrzydlo, ogon i dupe pilota

4
(+4|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 28.01.2014 1:35:52
Lew
Rafper - nie mogę poradzić nic więcej niż:
1) Ciągle się rozglądaj
2) Obserwuj zbliżające się samoloty (i te, które mają potencjał aby szybko się zbliżyć)

Mam nadzieję, że atakujesz z lotu nurkowego, raz i potem uciekasz bez wdawania się w bezsensowne dogfighty

3) Już przed rozpoczęciem ataku sprawdź na radarze (lub mapie) w którą stronę uciekać
4) Przed atakiem klapy w ustawienie bojowe i moc na zero
5) Po ataku rozejrzyj się aby nie wlecieć w górę ;) , klapy podniesione, moc na maksa, do góry
6) Nos nie za ostro w niebo- 45 stopni powinno zupełnie wystarczyć
7) Jak tylko ominiesz przeszkody terenowe łagodnie obierz kurs na wcześniej wybrane bezpieczne miejsce
8) Jeśli nie masz nic na ogonie, przed sobą czy obok i sprawdzisz to 2-3 razy (przy okazji spoglądając na radar) to możesz zacząć przeładowywać
9) Odzyskaj wysokość i znajdź kolejny cel

To w sumie dotyczy wszystkich myśliwców. W przypadku japońców z 37mm (potem chyba jest 54mm... nie jestem pewien ale jest za ciężki, działo zbyt wolno strzela i jest cholernie niecelne, i w ogóle rozczarowanie) warto atakować średnie bombowce i ciężkie myśliwce. Większość idzie na hita, a żaden nie jest w stanie ich wymanewrować oraz stanowią duży cel. W sprzyjających warunkach da się ustrzelić niektóre myśliwce (Typhoony, P-47) ale za inne nie ma się co brać (Mustangi, Bf-109F/G/K). Nie warto też tracić czasu na ciężkie bombowce (B-17, G8N1) bo często nie starcza na nie amunicji a ich strzelcy dają popalić lekkiej konstrukcji.

Mam nadzieję, że nie napisałem zbyt oczywistych rad, i że mogłem pomóc :)

ProTip:
Spoiler: - Samolotami ZSSR, którymi naprawdę warto polatać to (wg. mojego doświadczenia i odczuć, oczywiście) : Jak 9-T, Jak 9-P, I-185, Ła-7 B, Ła-7 B20, Tu-2 w najwyższej wersji, Mig-9
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 28.01.2014 1:42:38
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 28.01.2014 1:56:36
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Dobrej rady nie odrzucę, dzięki, raczej się przyda.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 28.01.2014 18:51:56
Red Panda
Anthro
Nick [niespodzianka] Szhival, zarowno sily powietrzne jak i naziemne :3
Pedal w wielkim miescie.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane