Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

12>>


-9
(+2|-11)
Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 0:41:10
Wilk
Anthro
Nie ma to jak pozbyć się na szybko postów które wam wadziły z tematu podczepionego. Dzięki też za blokadę na tamto podforum, oczywiście bez żadnego wyjaśnienia z jakiego powodu. Ja regulaminu nie złamałem, a dyskusje zaczeli inni użytkownicy ale ok.

Ps. wiem że ten temat zniknie tak szybko jak moj post w tamtym temacie, byle by szybko pozamiatać sprawę pod dywan

Anonim
-3
(+2|-5)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 0:44:03
szybko, dzwoń na policje, ci dowcipnisie nie mogą tak po prostu ci tego zrobić i żyć dalej ;\

3
(+3|-0)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 0:44:48
Smok Serwisowy
serio... chciało ci się zakładać taki temat na 10 posta?
no ok. nich sobie zostanie, baw się dobrze :rollk:
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 2.12.2013 0:58:56
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+5|-4)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 0:45:09
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN

12
(+12|-0)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 0:45:17
Avian
Anthro
A taką ładną przez to sprzątnięcie postów dano Ci szansę żeby grzecznie i bez szkód uznać, że tematu nie było i jest po sprawie..
Ostatnio edytowany przez Jakub dnia 2.12.2013 0:46:43

-1
(+2|-3)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 1:09:39
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Wolfi": (Link »)
Nie ma to jak pozbyć się na szybko postów które wam wadziły z tematu podczepionego. Dzięki też za blokadę na tamto podforum, oczywiście bez żadnego wyjaśnienia z jakiego powodu. Ja regulaminu nie złamałem, a dyskusje zaczeli inni użytkownicy ale ok.

Ps. wiem że ten temat zniknie tak szybko jak moj post w tamtym temacie, byle by szybko pozamiatać sprawę pod dywan




umywam od tego już ręce. Miałeś dobrą okazję, aby pokazać się z lepszej strony...cóż. Rób z siebie kretyna na własny rachunek skoro to ci sprawia radość.

ps. Te posty-paradoksalnie napisane przez ciebie- szkodziły nie nam...tylko tobie
FABRICATI DIEM PVNC"

3
(+6|-3)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 1:13:59
Snow Leopold
Anthro
Młody, Ty się lepiej do szkoły wyśpij, bo będziesz spał na lekcjach!
Ostatnio edytowany przez Shellac dnia 2.12.2013 1:15:02
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

-4
(+0|-4)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 1:17:32
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Shellac": (Link »)
Młody, Ty się lepiej do szkoły wyśpij, bo będziesz spał na lekcjach!


On spokojnie może się wyspać. Przedszkole nie jest obowiązkowe
FABRICATI DIEM PVNC"

-4
(+0|-4)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 1:19:56
Wilk
Anthro
A wy się dalej nakręcacie ^_^

-1
(+2|-3)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 1:55:49
wilk
Cytat z "Liskowic": (Link »)

On spokojnie może się wyspać. Przedszkole nie jest obowiązkowe

Zamiast dać spokój to jeszcze go nakręcacie >_>

(chyba, że chcecie zrobić dramę... dawno nie jadłem popcornu)

0
(+5|-5)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 2:03:39
Szeregowy Spizgalski
Tak.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

-4
(+0|-4)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 2:16:37
wilk

1
(+1|-0)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 5:53:26
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Co mu usunęliście? ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

3
(+3|-0)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 6:41:58
Wilk
Anthro
Każdy mówi, że daje sobie że mną spokój po czym postuje mówiąc żebym sobie dał spokój, bo sam sobie szkodę.
Fuck Logic :lolk: Nieźle wam się nudzić musi

-3
(+0|-3)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 7:05:00
Czy temat votebana jest jeszcze otwarty?

3
(+3|-0)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 9:11:12
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Cytat z "Wolfi": (Link »)
Każdy mówi, że daje sobie że mną spokój po czym postuje mówiąc żebym sobie dał spokój, bo sam sobie szkodę.
Fuck Logic :lolk: Nieźle wam się nudzić musi


Sam mówiłeś że przeczekasz, admin przeczyścił posty by wyglądało to tak że nic się nie stało i burzy nie było, dał ci nowy start.

Ale nie, ty musisz postawić na swoim! Otworzyć nowy temat i się poskarżyć jaki ty pokrzywdzony och i ach.

Masz 15 lat. Jesteś jesteś szczyl który tak naprawdę nie ma ukształtowanego światopoglądu choć sam twierdzi inaczej(Tak, to tyczy się też orientacji). Oni się sami nie nakręcają, ty im pomagasz odpisując i tworząc debilny temat tego pokroju. Mogłeś przeczekać i zacząć jeszcze raz, ale wolałeś być gówniarzem, buntownikiem jakich wielu którzy muszą postawić na swoim mimo iż już przegrali robiąc kolejny krok ku karkołomnej walce o...No właśnie...nie wiadomo do końca co.
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 2.12.2013 9:29:38

0
(+1|-1)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 9:15:16
Smok Serwisowy
Cytat z "Ryan": (Link »)
Co mu usunęliście? ;)


ogłoszenie matrymonialne ;p
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 2.12.2013 9:28:29
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

7
(+8|-1)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 9:29:31
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Cytat z "DarkV "Fazy nowego futra"":
1. Znalezienie forum furry. „OMG Zajebiście. W końcu tacy jak ja!” Ogłupiające uderzenie dopaminy, często połączone ze spamowaniem.
2. Zderzenie z rzeczywistością. Uświadomienie sobie, że to nic zajebistego tylko normalka dla stałych bywalców. Nowy w tym momencie zdaje sobie sprawę z faux pas popełnionego na starcie.
3. Nowy może być w tym momencie atakowany za swoje zachowanie. Reaguje agresją, czym jeszcze bardziej się pogrąża.
4. Poziom dopaminy się normuje. Powoduje do efekt odstawienia i nagłą depresję. Nowy deklaruje, że odchodzi i nie będzie więcej zakłócał spokoju pozostałym.
5. Nowy pomimo wcześniejszych deklaracji w dalszym ciągu czyta co się na jego temat pisze. Powoduje to wzmocnioną produkcję adrenaliny.
6. Nowy w końcu odchodzi lecz wspomnienie pierwszego podniecenia powoduje, że wcześniej czy później powraca. Zwykle pod innym nickiem aby zatrzeć ślady po pierwszym wrażeniu.
Ostatnio edytowany przez Iblis dnia 2.12.2013 9:30:36
冬が来ている!

-1
(+1|-2)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 9:53:21
PERMABAN
Na ból dupy - futrzaki.org.

-7
(+0|-7)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 10:54:00
Wilk
Anthro
Cytat z "Smok": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Co mu usunęliście? ;)


ogłoszenie matrymonialne ;p

I towarzyskie...
A wy dalej to samo, a mnie mieliście olać ale ok ;-)k
Admin jak odwiedzi, niech usunie,.zablokuje whatever...

0
(+3|-3)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 11:25:17
Kitsune
Zmiennokształtny
Cytat z "Iblis": (Link »)
Cytat z "DarkV "Fazy nowego futra"":
1. Znalezienie forum furry. „OMG Zajebiście. W końcu tacy jak ja!” Ogłupiające uderzenie dopaminy, często połączone ze spamowaniem.
CHECK.
Cytat z "Iblis": (Link »)
Cytat z "DarkV "Fazy nowego futra"":
2. Zderzenie z rzeczywistością. Uświadomienie sobie, że to nic zajebistego tylko normalka dla stałych bywalców. Nowy w tym momencie zdaje sobie sprawę z faux pas popełnionego na starcie.
CHECK
Cytat z "Iblis": (Link »)
Cytat z "DarkV "Fazy nowego futra"":
3. Nowy może być w tym momencie atakowany za swoje zachowanie. Reaguje agresją, czym jeszcze bardziej się pogrąża.
CHECK.
Cytat z "Iblis": (Link »)
Cytat z "DarkV "Fazy nowego futra"":
4. Poziom dopaminy się normuje. Powoduje do efekt odstawienia i nagłą depresję. Nowy deklaruje, że odchodzi i nie będzie więcej zakłócał spokoju pozostałym.
CHECK.
Cytat z "Iblis": (Link »)
Cytat z "DarkV "Fazy nowego futra"":
5. Nowy pomimo wcześniejszych deklaracji w dalszym ciągu czyta co się na jego temat pisze. Powoduje to wzmocnioną produkcję adrenaliny.
CHECK CHECK CHECK.
Cytat z "Iblis": (Link »)
Cytat z "DarkV "Fazy nowego futra"":
6. Nowy w końcu odchodzi lecz wspomnienie pierwszego podniecenia powoduje, że wcześniej czy później powraca. Zwykle pod innym nickiem aby zatrzeć ślady po pierwszym wrażeniu.
CHE...wait wha?... ok CHECK.

dodam punkty 1a i 1b, 4a i 4b i 6a:
1a: Zderzenie z rzeczywistością: Nowy zauważa, że zrobił złe wrażenie i próbuje wbić na siłę wszystkim ze to co lubi jest normalne.
1b: Pozostali uczestnicy dyskusji mają to w dupie. Szczególnie dlatego, że nowy stawia na swoim.
4a: Nowy szuka najlepszego "murry furry friend'a" z zagranicy, aby go obronił
4b: Pozostali mówią swoją wersję wydarzeń, która jest w 99.9% prawdziwa, a 0.01% robi wrażenie +101% na niekorzyść nowego.
6a: Nowy już nie zachowuje się tak samo, nie wbija pozostałym swoich fetyszy, nie ma galerii więc też innym nie przeszkadza, a jak już się wypowiada to przemyśla każde słowo.

-7
(+0|-7)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 12:01:29
Wilk
Anthro
A ta cała wasza gównoburza o mnie, powstała od złośliwego usunięcia posta :rollk:

0
(+1|-1)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 12:04:22
Kitsune
Zmiennokształtny
Cytat z "Wolfi": (Link »)
A ta cała wasza gównoburza o mnie, powstała od złośliwego usunięcia posta :rollk:


nie, istnieje zawsze. A mój post był O MNIE.

-5
(+0|-5)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 12:07:55
Wilk
Anthro
Cytat z "CharlieKitsune": (Link »)
Cytat z "Wolfi": (Link »)
A ta cała wasza gównoburza o mnie, powstała od złośliwego usunięcia posta :rollk:


nie, istnieje zawsze. A mój post był O MNIE.

Nie cb miałem na myśli tylko to co jest na początku tego tematu i tego co zostało wywalone już z ogłoszeń

3
(+6|-3)
Re: Graty dla moderatorów/adminów
Wysłano: 2.12.2013 12:24:09
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
przyznaj tylko, że szukasz kogoś na ruchanie i będzie po problemie :D

 Wątek zablokowany
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane