Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345


0
(+0|-0)
Re: Ezoteryka, rozwoj duchowy, magia
Wysłano: 28.09.2007 14:27:46
Futrzasty wąż
Zmiennokształtny
w sumie racja..co ja sobie nerwy bede psulaXD
The Witch Knows the Name of the Sun

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ezoteryka, rozwoj duchowy, magia
Wysłano: 28.09.2007 16:15:52
Mowice co chcecie a ja wiem swoje. Napewno mam wieksza wiedze na ten temat niz poniektorzy. Koniec kropka.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ezoteryka, rozwoj duchowy, magia
Wysłano: 28.09.2007 16:29:51
Jakos tak sie sklada ze juz dwa byki maja taka wiedze, albo uwazaja ze maja. a ja myslalem ze ciagotki do takich rzeczy maja wszystkie gadziny, ludziki i tym podobne... byki przeciez tylko byly uzywane w grecji do zapladniania dziewic, z czego byl zreszta zrodzony minotaur :D Dla niekumatych - żart

0
(+0|-0)
Re: Ezoteryka, rozwoj duchowy, magia
Wysłano: 18.06.2008 0:44:20
Wilkołak
Zmiennokształtny
Hmmm wykopaliska....

Szamanizmu nie polecam, większość szamanów umiera nie ze starość ale od chorób które przejęli i powikłań powstałych z nie do końca wyleczonych na sobie przypadków. Ja obecnie mam pod sobą dwie osoby którymi się opiekuje, powiązanie zbudowane na empatii(autosugestia/efekt placebo?) jest na tyle silne że jeżeli jedna osoba zrobi sobie siniaka on u mnie pojawia się w tym samym miejscu (nie możliwe? a jednak...)

Ja w swoich "zabawach" z światem astralnym niejedno widziałem i przeżyłem (omamy, zmęczenie autosugestia? nieważne) i mogę Wam powiedzieć jedno:

Cholernie UWAŻAJCIE !! co tam robicie....
When you're pushed photografing is easy as breathing...

0
(+0|-0)
Re: Ezoteryka, rozwoj duchowy, magia
Wysłano: 18.06.2008 2:33:53
Lygrys Polski
Anthro
Tak.. zabawy z magią nawet jeśli się w nią nie wierzy, często kończą się niefafuśnie...
ja tam wole nie grzebać w czymś czego nie da się ogarnąć podstawową ludzką wiedzą.. pyzatym w moim umyśle kryją się takie cienie, że lepiej w nim nie grzebać, sama myśl o nich powoduje paniczny lęk i ból głowy....

0
(+0|-0)
Re: Ezoteryka, rozwoj duchowy, magia
Wysłano: 18.06.2008 11:12:47
Czlowiek
Człowiek
Cytat z "Redi":
pozatym w moim umyśle kryją się takie cienie, że lepiej w nim nie grzebać, sama myśl o nich powoduje paniczny lęk i ból głowy....


Redi, przeszkadzajace wzorce w podswiadomosci sa po to aby je transformowac, a przez to zyc bardziej swiadomie,przytomnie i z wieksza radoscia.
Polecam szczegolnie metody w tym zakresie ktore stosuje: EFT, Regressing(R) i Hune.

0
(+0|-0)
Re: Ezoteryka, rozwoj duchowy, magia
Wysłano: 18.06.2008 21:16:27
jestę kapibarę
ponieważ są miejsca na tematy techniczne i są miejsca na tematy mistyczne, to Gabi możesz się uprzejmie zamknąć w tych tematach które ci nie odpowiadają i nie pisać? Daj innym dyskutować w spokoju. Dziękuję. Czuj się upomniany.
0
(+0|-0)
Re: Ezoteryka, rozwoj duchowy, magia
Wysłano: 27.10.2008 12:39:39
Po przeniesieniu do "Rozmów poważnych" może warto by wskrzesić ten temat.
uwaga dla moderatorów - pierwsze 7 stron tego tematu uznajemy za "archiwalne" i nie grzebiemy tam. Kolejne posty są już moderowalne.
Zwłaszcza, przypominam, sceptycyzmy.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane