Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

123>>


-13
(+4|-17)
Fuma
Wysłano: 8.12.2013 15:59:17
Uncia Hortensis
Rabatka
Prosta ankieta.
Jako, że osoba psychicznie chora nie może obiektywnie ocenić, czy jest chora czy zdrowa, muszę polegać na opinii innych.
Jeżeli faktycznie jestem irytujący, gadający od rzeczy, nigdy się nie przyznam do błędu, idę w zaparte i odrzucam wszystkie sensowne argumenty, bo żyje w swoim wyimaginowanym świecie. Wtedy po prostu przełknę dumę, stulę pysk i będę tylko grzecznie przytakiwał oraz wrzucał zabawne pierdoły na forum od czasu do czasu.

Zachęcam do omawiania swoich głosów. Jest to też dobre miejsce na krytykę mojej postawy, zachowania, i tym podobnych. Z chęcią dowiem się co myślicie i ustosunkuje się do ewentualnych zarzutów.
Myr

23
(+23|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:03:03
Lateksowy książe
Anthro
Do listy możesz też dodać ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ na atencję, poprzez zakładanie tematu na forum o samym sobie. :rollk:
Ostatnio edytowany przez Szczurex dnia 8.12.2013 16:04:04

6
(+6|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:06:50
Jaguar
.
Ostatnio edytowany przez Vincent dnia 27.12.2020 4:44:42

0
(+0|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:09:44
Uncia Hortensis
Rabatka
Do listy możesz też dodać ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ na atencję, poprzez zakładanie tematu na forum o samym sobie. :rollk:
Nie zmuszam do głosowania. Chcę po prostu poznać zdania. Od dawna już miałem ten problem. Wystarczająco osób poruszyło temat problemów z moją postawą, że zwyczajnie chcę wiedzieć, czy jest to coś na tyle niepokojącego by permanentnie ingerować w moją osobowość.

Serio? Czasem mądrze mówisz ale za dużo, za bardzo narzucasz swoje zdanie. Rób jak ja: jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz :P
Dziękuję. Jak nie mam nic do powiedzenia to się nie odzywam. Natomiast za dużo rzeczy mnie interesuje by siedzieć cicho. Forum dla mnie to miejsce rozmów. Najwyraźniej jednak nie wszyscy tak myślą, bo siedzą i lurkują tylko.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 8.12.2013 16:14:31
Myr

4
(+5|-1)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:12:20
wilk
Wchodzę tu na tyle rzadko, że mi nie przeszkadza (i tak nie jestem w temacie), acz zakładanie takich tematów powinno być karalne wygnaniem gdzieś do kopalni azbestu...

... aha, i Wii należy do 7'generacji, nieważne jakie argumenty przeciwko podasz ;d
Ostatnio edytowany przez axel93 dnia 8.12.2013 16:13:17

Offline
inż. Toboe
7
(+7|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:13:00
Irbis
Bestia
Nie powierzałbym decyzji o swoim szaleństwie udostępniając anonimową ankietę osobom udzielającym się na forum o tematyce Furry. :rollk:
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

11
(+11|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:17:32
PERMABAN
A nie możesz po prostu spasować z wtrącaniem się WSZĘDZIE i wciskanie ludziom na siłę swojego zdania? Musisz zakładać jakiś durny temat, zamiast POMYŚLEĆ? No ♥♥♥♥♥.

10
(+10|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:17:38
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
tricky, musisz jeszcze podac jaki roznica % głosów cie satysfakcjonuje jako "demokratyczny"

4
(+4|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:19:04
Kangur
Anthro
Dobra, to już jest niezłe "overreacting" :/

P.S. Nikt nie uznaje cie za jakiegos trolla ktorego trzeba sie pozbyc (przynajmniej ja). To ze ludziom nie podobaja sie niektore twoje zachowania/zachowanie to nie powod zeby zakladac taki temat, wyluzuj.


Btw umieszczenie tego w dziale "powazne rozmowy" jest conajmniej dziwne bo nikt tego tematu nie bedzie bral na powaznie
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 8.12.2013 16:22:50

0
(+0|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:23:13
Uncia Hortensis
Rabatka
Wii należy do 7'generacji, nieważne jakie argumenty przeciwko podasz ;d
Oficjalnie należy do 7 generacji, to prawda. Po prostu umieszczanie Wii czy DS przy porównaniu list gier na xboxa i ps3 jest dla mnie śmieszne i nie na miejscu :-)k

Nie powierzałbym decyzji o swoim szaleństwie udostępniając anonimową ankietę osobom udzielającym się na forum o tematyce Furry. :rollk:
Wiedziałem, że po coś chciałem aby głosy były jawne i nie chciałem ankiety... Eh. Skopałem. Myśli człowiek kilka tygodni jak napisać, gdzie umieścić, i jaką formę nadać, a później impulsywnie i tak głupią ankietę robi. Miało w ogóle być gdzie indziej, ale bałem się o brak odzewu.
Myr

9
(+9|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:29:30
Miniaturowy smok
Smok
Zawsze możesz wpaść na forga, tam większość osób wesoło Ci przytaknie, mruknie, rawrnie i poliże po dupce, chociażbyś nie wiem jak pierdolił od rzeczy :-ojjk:
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:36:06
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Nikt nie uznaje cie za jakiegos trolla ktorego trzeba sie pozbyc (przynajmniej ja). To ze ludziom nie podobaja sie niektore twoje zachowania/zachowanie to nie powod zeby zakladac taki temat, wyluzuj.
Dziękuję. Nie uważam również abym wśród różnych określeń nazywany był trollem (przynajmniej wystarczająco często bym zapamiętał).
Co co wyluzowania (jest to również odpowiedź na tekst Ary):
Nie da się. Próbowałem. Prędzej czy później wracam do tego właśnie stanu w którym jestem. Nie posiadam wystarczającej samokontroli by przez dłużej niż rok-dwa pisać jedynie gdy uznam to za absolutnie konieczne. Biorę się za siebie, próbuję "ogarnąć" i jakoś to idzie, ale z upływem czasu wracam do swojego standardowego "rant mode" gdzie odpowiadam wszędzie i na wszystko. Tak więc uznałem, że wóz albo przewóz.
Po tej ankiecie i tak będę "cichszy" ale jest to stan tymczasowy. Po prostu jeżeli jestem nieodpowiednią osobą dla forum to zwyczajnie będę musiał na stałe zamontować sobie kaganiec i siedzieć cicho.


Cytat:
Btw umieszczenie tego w dziale "powazne rozmowy" jest conajmniej dziwne bo nikt tego tematu nie bedzie bral na powaznie
Jest to jedyny otwarty dział z "ostrą moderacją". Nie musi być traktowany poważnie przez odwiedzających (wystarczy, że przeze mnie) ale po prostu wiem, iż dramowanie i wielkie off-topic dywagacje zostaną sprzątnięte.


Cytat z "LesterHusky": (Link »)
tricky, musisz jeszcze podac jaki roznica % głosów cie satysfakcjonuje jako "demokratyczny"
Znacząca statystyczna różnica względem puli głosujących ;-)k
Ale tak poważniej, to nie pozbędziecie się mnie jednym głosem. Przewaga połowy głosów lub wyższa.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:46:06
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
a jak sie licza glosy obojętne? Rozumiem ze stul pysk jest jako 1, zostan jako 1 a trzecia opcja neutralna 0?
Trzecia opcja nie ma przeciez zadnej wartosci bo ktos chce tylko zobaczyc wyniki.

0
(+0|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:50:01
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
nie no trzecia opcja doliczana jest do drugiej. Clever.

0
(+0|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:56:07
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Izzy": (Link »)
Zawsze możesz wpaść na forga, tam większość osób wesoło Ci przytaknie, mruknie, rawrnie i poliże po dupce, chociażbyś nie wiem jak pierdolił od rzeczy :-ojjk:
Wesołe przytakiwanie jest przeciwieństwem tego co chcę. Obawiam się, że tam brakłoby mi osób chcących bronić swoich racji i po prostu wszystko co piszę szło by w próżnie.


Cytat z "LesterHusky": (Link »)
a jak sie licza glosy obojętne? Rozumiem ze stul pysk jest jako 1, zostan jako 1 a trzecia opcja neutralna 0?
Trzecia opcja nie ma przeciez zadnej wartosci bo ktos chce tylko zobaczyc wyniki.
Wszystkie trzy dają trzy odmienne wyniki. Pierwsza neguje moje zachowanie, druga wspiera, a trzecia daje do zrozumienia, że i tak wszystko jest nieważne.


Cytat z "Vethuleion": (Link »)
nie no trzecia opcja doliczana jest do drugiej. Clever.
Z twojego punktu widzenia, tak. Z mojego, nie.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:56:13
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
trzecia powinna byc kompletnie wylaczona z liczenia, liczyc sie powinna tylko ilosc glosow z 1 i 2 jako glosy jktore cos znacza

-3
(+0|-3)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 16:58:13
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
trzecia powinna byc kompletnie wylaczona z liczenia, liczyc sie powinna tylko ilosc glosow z 1 i 2 jako glosy jktore cos znacza
Przykro mi. To nie demokratyczne wybory, lecz ankieta poglądowa. Jeżeli chcesz możesz założyć własną ankietę z własnymi pytaniami i liczyć je jak tylko chcesz.
Myr

-1
(+2|-3)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 17:00:03
Szare A Fu Fu
Smokełke
Idz sobie stad...

2
(+2|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 17:08:23
Stardust
Człowiek
Głupiś pan i tyle.
Slave to Love

5
(+5|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 17:16:23
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
trzecia powinna byc kompletnie wylaczona z liczenia, liczyc sie powinna tylko ilosc glosow z 1 i 2 jako glosy jktore cos znacza
Przykro mi. To nie demokratyczne wybory, lecz ankieta poglądowa. Jeżeli chcesz możesz założyć własną ankietę z własnymi pytaniami i liczyć je jak tylko chcesz.


Czyli robisz ankiete, bedziesz ją rozumiał jak chcesz, zinterpretujesz jak chcesz. To po co ją w ogóle robisz?

1
(+1|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 17:20:15
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
Czyli robisz ankiete, bedziesz ją rozumiał jak chcesz, zinterpretujesz jak chcesz. To po co ją w ogóle robisz?
Wyjaśniłem w pierwszym poście. Trudno jest obiektywnie mierzyć coś o samym sobie. Na podstawie losowo zgłaszanych mi uwag również ciężko jest oszacować na ile powszechny jest ten bądź inny pogląd.

EDIT: TL;DR - Po co? Dla mnie.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 8.12.2013 17:21:16
Myr

11
(+11|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 17:23:54
byk
Anthro
Doskonały temat, świetny do przetestowania nowej funkcjonalności forum.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

8
(+8|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 17:24:46
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby taki temat pomógł w czymś autorowi. Szczególnie tematy "odchodzę", ale ten bije już rekordy. Obawiam się, że możesz pożegnać się z resztkami szacunku na PF.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

3
(+3|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 17:33:18
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Fuma": (Link »)
Trudno jest obiektywnie mierzyć coś o samym sobie.


To w takim razie nie ty powinieneś tworzyć ankietę. Jeśli zinterpretujesz ją "jak chcesz" nadal będzie nieobiektywna ;-)k .
BTW, 1 odpowiedź nie wyklucza 2. Można stulić pysk i zostać, problemu nie widzę.

Nie przeszkadza mi niczyja obecność na PFie, tylko pisane tu farmazony. Krytykuję treści, nie piszącą je osobę.

Temat o samym sobie uważam za świetny pomysł. Korci mnie, by założyć sobie swój własny, w którym będziemy pisać, jaka jestem piękna mądra i oczytana :-ojjk: a wszystkie inne opinie pójdą pod raportuj.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Fuma
Wysłano: 8.12.2013 17:36:06
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby taki temat pomógł w czymś autorowi. Szczególnie tematy "odchodzę", ale ten bije już rekordy. Obawiam się, że możesz pożegnać się z resztkami szacunku na PF.
Powiem wprost. Zawsze uważałem, że jest grupa osób, która mnie nie lubi, bo tak zawsze jest. Obstawiałem, że większości natomiast jestem obojętny lub się ze mną zgadzają.
Ostatnio jednak w pogląd ten zacząłem coraz bardziej wątpić. Depresja, problemy rodzinne, takie tam, zdecydowanie nie pomagają zachowywać racjonalnego podejścia.
Co do szacunku natomiast, jest mi on w zupełności obojętny. Do czego mi szacunek za sprawianie wrażenia, iż nie jestem tym kim jestem w rzeczywistości? Jeżeli ktoś mnie wcześniej szanował a teraz przestanie, znaczy to tylko, iż nie do końca mnie znał.

P.S. Nie jest to temat "odchodzę". Nigdzie nie idę. Jedynie weryfikuje rzeczywistość z teorią i wyciągam wnioski.

P.P.S.
Cytat:
BTW, 1 odpowiedź nie wyklucza 2. Można stulić pysk i zostać, problemu nie widzę.
Niefortunnie dobrany wyraz. "Zostań" odnosi się do "Nie zmieniaj się" ale chciałem skrócić ankietę do minimum. Pewnie też podświadomie celowo wybrałem dwuznaczny wyraz, ale w głowie swojej uzasadniam to tak a nie inaczej.


Cytat:
Nie przeszkadza mi niczyja obecność na PFie, tylko pisane tu farmazony. Krytykuję treści, nie piszącą je osobę.
To dobrze. Sam też staram się separować rozmowy i czyny.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 8.12.2013 17:45:26
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane