Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 21:35:38
Psiur
Anthro
Drogie futra, jeżeli chcielibyście w tym świątecznym czasie zrobić mały, dobry uczynek to bardzo prosiłbym o wzięcie udziału w krótkim badaniu. Wypełnienie ankiety zajmie wam od 5 do 7 minut. Ankieta jest oczywiście w pełni anonimowa. Temat jest dość ciekawy, a uzyskane wyniki pozwolą na poszerzenie wiedzy w zakresie postrzegania atrakcyjności cech w naszym społeczeństwie + uratują mi ogon.


PS. Pytanie o orientację seksualną traktujcie na zasadzie "co bardziej" - czyli jeżeli uważacie się w 80 procentach za osobę o skłonnościach homoseksualnych, a w 20% heteroseksualnych to zaznaczcie, że jesteście osobami homoseksualnymi, a nie biseksualnymi. Jeżeli wasze odczucia będą oscylować w granicach 50/50 wtedy proszę o zaznaczenie orientacji biseksualnej.

https://docs.google.com/f...NCbS5E/viewform

Z góry dziękuję ;)

0
(+0|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 21:45:33
Arachne
Taur
Pytania sÄ… tendencyjne !!!

Już drugie pytanie zakłada istnienie tylko 2 płci. Przypominam przy tym, że płeć ciała i płeć umysłu to dwie różne kwestie.

Pytanie o orientację również po cichu zakłada binarność. Co z panseksualnością?



A poza tym... znowu? Co wy macie z tymi badaniami? Co jeden to jakÄ…Å› pracÄ™ magisterskÄ… pisze i zawsze o seksie.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 23.12.2013 21:48:08

Anonim
-17
(+1|-18)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 21:46:04
odpowiedziałem na wszystkie pytania losowo
elo
hehe

1
(+1|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 21:51:04
Anthro
Ja odpowiedziałem najlepiej jak umiałem.
Mam świąteczny nastrój i jestem uczynny :-Dk

13
(+13|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 21:59:07
Hiena
ZwierzÄ™
Cytat z "Seba": (Link »)
odpowiedziałem na wszystkie pytania losowo
elo
hehe


To jest ten moment, w którym żałuję, że nie można kogoś zbanować za to, że jest kretynem.

0
(+0|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 22:01:49
Tygrys syberyjski
Anthro
Wypełnione. Jedyne, co może być trochę nieintuicyjne (przynajmniej dla mnie) to 1 jako najistotniejsza cecha a 10 jako najmniej istotna - prawie się na tym zaciąłem.

0
(+0|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 22:04:01
Psiur
Anthro
DarkV - pytania nie sÄ… tendencyjne, po prostu hipoteza badawcza nie obejmujÄ™ wymienionych przez Ciebie grup ;)

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 22:09:34
Irbis
Bestia
Jest tendencyjne! Zakłada, że jestem zainteresowany partnerką/partnerem na 1 noc! :-ok
Jam jest Toboe, WyjÄ…cy Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 22:16:43
Jaguar
.
Ostatnio edytowany przez Vincent dnia 27.12.2020 4:43:03

4
(+4|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 22:25:28
Psiur
Anthro
Oczywiście, po zakończeniu badania i napisaniu pracy opublikuje tu do czego doszedłem ;)

2
(+2|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 22:27:10
Smoko-nietoperz
Anthro
Odpowiedzialbym, ale...

"Jak ważne są dla Ciebie poniższe cechy u potencjalnego partnera/partnerki przy założeniu, że ma być to osoba z którą chcecie nawiązać krótką relację (tzw. osoba na jedną noc)."

Pomijajac ze to ma byc osoba na jedna noc, a ja nigdy czegostakiego bym nie zrobil, to pytania sa _BARDZO_ dziwne, Np.
Zaangazowanie w zwiazek - Jaki zwiazek?
Akceptacja partnera przez rodzicow - Po co mi akceptacja rodzicow odnosnie tego z kim spedzilem mila noc? Nie wyobrazam sobie, ze nawet najwiekszy maminsynek moze cos takiego zrobic.
Wiernosc - No tak, w trakcie upojnej nocy nie moze z innym sie zabawic.
Wspólne zainteresowania - To jest juz bardziej zrozumiale, poniewaz ktos moze lubic inteligentna rozmowe na poziomie przed upojna noca, ale jesli to ma byc faktycznie krotka relacja, to czy to naprawde wazne czy bedzie sie mialo o czym gadac?
A kto umarł, ten nie żyje.

3
(+3|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 22:38:25
Wilk
ZwierzÄ™
o psia... no to wypełniłem źle. 10 najistotniejsza 1 najmniej.
--sf.

2
(+2|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 22:43:59
Psiur
Anthro
The Watcher - i tak i nie, ale tak jak powiedziałem. Napisze po wszystkim co i jak ;)

Sharpy - zawsze możesz rozwiązać jeszcze raz (poza tym, odwrócone odpowiedzi są dość widoczne. To i tak wyjdzie przy obróbce statystycznej i może się da część takich ankiet uratować) ;)

3
(+3|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 23.12.2013 23:24:14
Wspolne zainteresowania: np tobie chodzi o dogging, a partner/partnerka woli sesje BDSM :)

1
(+1|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 24.12.2013 13:30:03
Lisica Ruda Północna
Anthro
Wypełnione ;-)k Mam nadzieję, że w czymś to pomogło. :3

-2
(+0|-2)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 24.12.2013 14:43:02
Kitsune
Zmiennokształtny
Wypełniłem. Mój się nie liczy, test na czytanie ze zrozumieniem skopiowałem sobie do notatnika :D A tak to szczerze odpowiadałem :DDDD

0
(+0|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 24.12.2013 16:04:19
Lis.
Chciałem dobrze.
Wypełnione. Dwa razy (bo ja też się naciąłem na 1-10 :D)

I tak to bywa, chcesz pomocy od futer, zależy Ci na wynikach, to znajdzie się zawsze grupa, która albo walnie losowo albo będzie oszukiwać nawet na badaniach psychologicznych. No ale - głupoty nie przeskoczysz.

0
(+0|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 24.12.2013 22:04:02
Lisica Ruda Północna
Anthro
U mnie jednak też poszło dwa razy :D Stupid vixen.

Na przyszłość: system "podiumowy" (im wyższa liczba, tym niższa zgodność z naszym wyborem) jest naprawdę mniej intuicyjny niż wartościowy (liczba rosnąca wraz ze zgodnością), i zastosowanie go w takich ankietach może właśnie wywoływać takie wpadki, czasami nawet gdy ktoś przeczyta instrukcję dwa razy xDD Więc może lepiej wprowadzać ten drugi, to będzie choć trochę mniej bałaganu.

Chyba, że jest w tym jakiś ukryty cel ;)

2
(+2|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 24.12.2013 23:03:40
gronkowiec
Anthro
Może ten system 1-10 i cała ankieta były tak naprawdę na czytanie ze zrozumieniem? Przypadek? Nie sądzę...
| |
Podpis zastępczy v2.04

-1
(+0|-1)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 25.12.2013 7:05:58
Wilk
Anthro
No i ja też się ♥♥♥♥♥♥♥♥, bo nie doczytałem że chodzi o one night stand. Wypełnienie drugi raz ma sens w ogóle? Wypełniający juz zna tekst, więc przy drugim wypełnieniu odpowiedzi na czytanie ze zrozumieniem będą lepsze niż powinny być.

Cytat z "Kitsunechao":
Wypełniłem. Mój się nie liczy, test na czytanie ze zrozumieniem skopiowałem sobie do notatnika A tak to szczerze odpowiadałem DDD

Jesli faktycznie tak zrobiłeś, to zaszkodziłeś bardziej niż Seba, bo jego sufity można wykryć bez problemu.

Z pytaniami dot. metodologii zaczekam do zakończenia badania :3


Edit: w sumie dsregard this post, już się domyślam po co było to czytanie ze rozumieniem.
Ostatnio edytowany przez Wilko³akNerevar dnia 25.12.2013 7:07:51
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

1
(+1|-0)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 25.12.2013 7:53:09
Wilk
ZwierzÄ™
Heh. Czytanie ze zrozumieniem z poleceniem "Przeczytaj a potem odpowiedz" kontra czytanie ze zrozumieniem bez poinstruowania, że masz czytać uważnie? :)
--sf.

-1
(+0|-1)
Re: Internetowe badanie psychologiczne
Wysłano: 25.12.2013 11:12:28
Wilk
Anthro
Cytat z "sharpy": (Link »)
Heh. Czytanie ze zrozumieniem z poleceniem "Przeczytaj a potem odpowiedz" kontra czytanie ze zrozumieniem bez poinstruowania, że masz czytać uważnie? :)

Nie nie, moja hipoteza: Spoiler: Badania dowodzą, że jeśli w kwestionariuszu umieścimy dwa podobne pytania obok siebie, to respondenci bedą (pewnie podświadomie) naginać odpowiedzi na drugie pytanie. Czytanie ze zrozumieniem to sztuczka, która ma odwrócić uwagę respondenta, dzięki czemu odpowiedzi na dwa kluczowe pytania o seksie nie będą skrzywione o efekt następstwa. W ten sposób Rem zwiększy rzetelność badania.

A to, że wszystkim myli się kolejnosć w skali oraz to, że zastosowano skale punktowe, które są generalnie dissowane w literaturze nt. badań to inna kwestia :) Rem albo nie zrobił dobrego pretestu, albo robi go teraz :>
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane