Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12345>>


2
(+2|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:23:13
byk
Anthro
Cytat z "dam_": (Link »)

Czuję, że koniec końców wrócimy do starego systemu (sam za nim optuję), więc głosuję za propozycją Admc - wrzucić na profil PZ widoczną* notkę o ich częściowej rejestracji. To powinno załatwić sprawę. Można by też wydzielić dla newbies dział z furmeetami, ale to może być pomysł nie do końca trafiony ze względu na wrzucane tam paczki fotek z różnych imprez, i to nawet niezabezpieczonych hasłem.


Oddzielny dział dla Furmeetów, dostępny dla wszystkich i oddzielny dział dla konwentów, dostępny dla PZ.

Cytat z "dam_": (Link »)

Jesteśmy nawet na Twitterze, gdzie (czasem bez naszej zgody - oczko w stronę Ryana :p) wrzucane są foty chociażby z warszawskich spotkań, które potem dumnie widnieją na głównej Polfursa.


Zdjęcia wrzucane na Twittera można oznaczyć jako sensitive content i się potem nie pokazują bez zgody przeglądającego feed. Raczej nie działa to wstecznie (czyli to co już się pokazało, nadal będzie widnieć), nie wiem też czy to poprawnie zadziała w zagnieżdżonym feedzie, taki jaki mamy na PF (czyli - czy nie wyskoczy jakiś button, który i tak umożliwi zobaczenie zdjęcia).

Ale tak, też byłbym za tym, żeby nie wrzucać zdjęć z warszawskich meetów na główną Polfursa.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

4
(+4|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:34:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "dam_": (Link »)
ludzie dodają foty z grupowych mizianek na Fejsie i jeszcze w dodatku Cię tagują bez pozwolenia. :p


a to już twoja sprawa, że gromadzisz nieodpowiedzialne lapsy z którymi później baraszkujesz i pozwalasz sobie robić fotki, miej pretensję do tych osób co wrzucają te zdjecia na fejsika ;]

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:44:28
Kot
Zmiennokształtny
Dogryzasz. :p Mówię też o fotkach z konwentów, na których widać, że przytulam się do chłopaka.
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

2
(+2|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:45:35
Anthro
Hmmmm... tak myślę o tym co tu wymyślacie i jestem ciekawa jednej opcji. To z potwierdzaniem przez osoby nowego użytkownika. Było tak przy PZ wcześniej i sama potwierdzałam kilka osób. Co muszę przyznać jest niezręczne bo jak jesteś osoba kontaktową to często zaczepiasz admina a wiadomo że nawet admin ma swoje życie prywatne :-ojjk: . Ale znam też sytuacje gdzie kolega, kolegi poprosił o pełen dostęp bo kolega, kolegi go zna 2 dni. I osoba ta dostał bez problemu pełen dostęp (Co później się okazało że pan kolega jest trollem). Więc tak to jest opcja która się nie sprawdza bo ludzie po prostu się dogadają. Obejście tego nie jest problemem tak jak dogadanie się że się widzieliśmy bo mi bardzo zależny... bla bla bla... (na co wiele osób się łapie - wiem testowałam zasłaniając się na innym forum niepełnosprawnością :-ojjk: )

Rozważyłam tez opcje gdzie kilka osób potwierdza (wystarczy że jedna jest złośliwa bo nie lubi innych potwierdzających) i już nie masz rejestracji. Bo ludzie są dla siebie złośliwi nawet jeśli publicznie okazują co innego. Nie rozważam nawet opcji że osoby się nie znają bo zawsze jest tak że ktoś się wygada.

Więc tak zostaje wam opcja z spotykaniem się osobiście.
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 15:52:46
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
I czemu to niby jest tak bardzo złe? :-ojjk:
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 16:00:46
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Moja propozycja nadal aktualna ;)

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 16:02:36
Anthro
Jeśli mieszkasz na tak zwanym zadupiu gdzie autobus jeździ 2 razy dziennie a twoim środkiem komunikacji jest rodzinny samochód i wszyscy muszą wiedzieć gdzie jedziesz to masz mały problem. Albo trafiasz na taka osobę która chce zachować swoją prywatność (o której się tak rozpowiadacie) i woli się nie spotykać a mieć dostęp to forum to też kolejny problem. Albo ma dzieci XD (wspaniały pomysł brać dzieci do baru aby spotkać się z furry). Ale was to już nie obchodzi bo przecież macie już pełen dostęp.
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 16:07:18
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jeśli ktoś sie nie chce spotykać to nie jest mu potrzebny dostęp do tej części forum, a jak ma dzieci to jego sprawa co z nimi zrobi :P

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 16:14:12
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Jeśli ktoś sie nie chce spotykać to nie jest mu potrzebny dostęp do tej części forum, a jak ma dzieci to jego sprawa co z nimi zrobi :P


Z tego co pamietam to rozprawa nie idzie tylko o temat zdjęć ale też o tematy 18+ i poważne rozmowy w których chyba nowi użytkownicy mają prawo się wypowiadać XD

A co do dzieci to po takim spotkaniu już widzę temat z tekstami - Jak mogłaś przyjść z dzieckiem... jesteśmy poważni... nawet nie można było pogadać o tych poważnych tematach... bo dziecko... itp, itd
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

-4
(+3|-7)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 16:19:01
Uncia Hortensis
Rabatka
Osobny dział na nagie zdjęcia z konwentów, domówek, orgii hotelowych. zdjęcia.
Dostęp jedynie po pojawieniu się na jednej z nich.

Każdy nowy bez dostępu ma na stronie głównej wiszące powiadomienie (jak przy nowej PW) że nie ma dostępu do zajebistej części forum. Po kliknięciu strona z informacjami jak dostać dostęp do zajebistej części forum z nagimi zdjęciami wszystkich*. zdjęć.

* - w rzeczywistości dział będzie prawie pusty, ale zmotywuje to ludzi do przychodzenia na spotkania i nerdzenia z innymi a nie nerdzenia samemu.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 18.01.2014 16:42:22
Myr

7
(+7|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 16:25:27
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Osobny dział na nagie zdjęcia z konwentów, domówek, orgii hotelowych.
Dostęp jedynie po pojawieniu się na jednej z nich.

Każdy nowy bez dostępu ma na stronie głównej wiszące powiadomienie (jak przy nowej PW) że nie ma dostępu do zajebistej części forum. Po kliknięciu strona z informacjami jak dostać dostęp do zajebistej części forum z nagimi zdjęciami wszystkich*.

* - w rzeczywistości dział będzie prawie pusty, ale zmotywuje to ludzi do przychodzenia na spotkania i nerdzenia z innymi a nie nerdzenia samemu.


Ja sie czasem zastanawiam fuma czy ty nie piszesz tylko po to, zeby cos napisać bo twoje posty nic nie wnosza w rozmowe.
Ostatnio edytowany przez LesterHusky dnia 18.01.2014 16:25:51

Offline
inż. Toboe
-9
(+1|-10)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 16:28:25
Irbis
Bestia
Wnoszą i to wiele. :D Ale to jak interpretacja wierszy, jeden zobaczy dno, inny nie zobaczy nic. :D

Fuma, porównanie i ironia dość trafne.=]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+9|-6)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 17:33:07
Lew
Czy jak już wrócimy do PZ to możemy przy okazji wykluczyc Fume, Toboe i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ z poważnych rozmów i technicznej strony serwisu? Proszę?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+4|-4)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 17:40:50
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
Czy jak już wrócimy do PZ to możemy przy okazji wykluczyc Fume, Toboe i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ z poważnych rozmów i technicznej strony serwisu? Proszę?


Podpisuję się pod tym.

2
(+4|-2)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 18:17:32
Lew
Ależ mi dogadałeś! Idę płakać w kącie i tulić mój wał z kołdry
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Offline
inż. Toboe
1
(+2|-1)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 18:22:24
Irbis
Bestia
Dowalanie tobie byłoby jak kopanie leżącego. I tak jesteś już przez Sebę wystarczająco pokrzywdzony. Proszę Cię jedynie byś się ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ode mnie łaskawie, bo każdej innej normalnej osobie by się to już znudziło.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+4|-3)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 18:23:12
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
Czy jak już wrócimy do PZ to możemy przy okazji wykluczyc Fume, Toboe i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ z poważnych rozmów i technicznej strony serwisu? Proszę?

Polać mu!

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 18:26:19
Taur
Macie w planach wyrzucić webmastera z technicznej części forum ?
Jedno słowo - wiele dysków.

9
(+9|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 18:33:06
Smok Serwisowy
Witam kochani :)
dziękuję za wszystkie zgłoszone pomysły i ankietę. jako załodze obsługującej forum zależy nam przede wszystkim aby forum było maksymalnie przystępne dla nowych użytkowników a tym o dłuższym stażu dawało możliwość dzielenia się informacjami w gronie sprawdzonych userów.
Na podstawie waszych propozycji stworzyliśmy następujące rozwiązanie:

Założyliśmy dla was dodatkowe podforum dla userów o potwierdzonej tożsamości. Na razie stworzymy tam temat na wasze fotografie - będziecie mieli wybór czy chcecie skorzystać z publicznego tematu na zdjęcia czy dzielić się nimi w zaufanym gronie. Możecie to podforum wykorzystać w dowolny sposób, również na ogłaszanie furmeetów w węższym gronie czy po prostu zwykłych tematów, na które chcieli byście dyskutować tylko ze sprawdzonymi użytkownikami forum.
Istnienie tego podforum nie będzie utajnione i nie zamierzamy ukrywać jego istnienia, za weryfikację userów i przydzielanie im dostępu do tego podforum odpowiedzialni będą Vethuleion i Toboe (należy się zgłosić do któregoś z nich)

dziękuję i pozdrawiam w imieniu ekipy Polfurs.org
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 18.01.2014 18:56:10
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 18:41:48
Lew
Zdaje się że kilka osób sądzi że mnie sprawa z Fanksym boli. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 18:46:45
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Lwiczka": (Link »)
Macie w planach wyrzucić webmastera z technicznej części forum ?


A więc to dlatego mu pobłażacie. Dobrze wiedzieć ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 18:50:41
Taur
W czym pobłażamy ?
Jedno słowo - wiele dysków.

2
(+2|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 19:06:19
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Lwiczka": (Link »)
Macie w planach wyrzucić webmastera z technicznej części forum ?

Co w tym nadzwyczajnego? Nie widze w tym żadnego problemu.

3
(+4|-1)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 19:13:19
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Btw nazwanie tego podforum ELITA, ELITARNE jest mistrzowskim zagraniem. Teraz nikt tam nie będzie pisał. Gratulacje wypaczenia pomysłu. Bo nie można było go nazwać 'ukryte' prawda? W co wy się bawicie?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

2
(+3|-1)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 19:17:47
A co, nie dostałeś dostępu? :-Dk

 Wątek zablokowany
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane