Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12345


11
(+13|-2)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 13:48:43
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Fuma": (Link »)
Jeżeli prawdą jest, że każdy chce odstrzelić dużą część nowych na forum, to jest mi ♥♥♥♥♥♥♥♥ przykro, że tyle czasu rzucałem grochem o ścianę nie wiedząc, że to rzucanie grochem o ścianę.
Furry to nie znajomi. Polfurs to nie grupka znajomych i okazja do poznania nowego jeżeli przeżyje selekcję. Furry to okazja dla osób ze skraju społeczeństwa na namiastkę normalnego życia. Furry to przyjacielskość, bezinteresowna pomoc, kreowanie hobby, kierowanie destruktywnych zachowań na kreatywne, dawanie ludziom fałszywej nadziei, że życie jest piękne.
Albo i nie. Może polskie furry to tylko pretekst by mieć znajomych spoza pracy. Żeby był pretekst do wyjścia na piwo czy poimprezowania ze znajomymi.

Jestem lapsem, niesocjalny, niedostosowany, idiota, nieporadny, boję się ludzi, nie umiem siebie odnaleźć w świecie, ale ♥♥♥♥. Dobrze mi z tym --k


Napiszę to raz i tylko raz, przeczytaj to i lepiej niech twój mózg to zrozumie bo każdy następny twój post inny niż "zrozumiałem" będę kasował.

Tylko TY masz problem, zawsze występujesz w obronie ludzi których uważasz za pokrzywdzonych, chociaż tak na prawdę nikt oprócz ciebie tu tego nie wypomina.
Polfurs JEST miejscem gdzie spotyka się grupa znajomych, duża grupa do której dołączają coraz to nowe osoby, nikt tu nikogo nie goni i nie wyzywa za to że jest NOWY. To, że wchodzą tu jednostki nieprzystosowane do życia w realnym świecie, społeczeństwie a nawet w internecie to tylko dowód że dostęp na forum powinien być częściowo ograniczony.
Twoje pojęcie o tym forum jest tylko TWOJE, to forum nie jest azylem dla psychicznie chorych kolesi z depresją, siedzących w swoim pokoju i pragnących równych praw dla bakterii i dla ludzi mówiących też, że dzieci powinno sie traktować jak psy bo nie są tak rozumne jak ludzie dorośli.
Jesteś jednostką która będzie miała problem WSZĘDZIE gdzie się pojawi, bo wszędzie będziesz batmanił na swój patologiczny sposób próbując zaznaczyć swoją odmienność.

Nie będziesz tu nigdy lubiany, nie za to co piszesz, bo my w większości mamy życie, chcemy się spotykać i imprezować razem a ty nam to wypominasz ze swojego pokoiku, może to czas, żebyś się po prostu ZAMKNAŁ bo nikogo twoje biadolenie nie interesuje.

Śmieszne jest że wstawiasz się za "nowymi" których niby wykluczamy, nikogo nie wykluczamy, słyszałem o wielu sytuacjach jak niektóre osoby pomagały młodym użytkownikom żeby przyszli na furmeet, proponowali rozmowy z rodzicami a nawet wymianę numeru.

Jednostki niedostosowane takie będą i w większosci uciekają na Forga albo z fandomu, ♥♥♥♥♥♥♥ futrzakom z innych krajów jacy to jesteśmy źli, a tak na prawdę sami sobie na to zasłużyli.


Podsumowując, na całym forum tylko TY masz problem (i może czasami Toboe i Kitsunechao) a całe forum uważa ciebie Fumo za niesocjalnego, niedostosowanego idiotę więc to nie z nami jest problem ale z TOBĄ.

Pozdrawiam
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy

5
(+5|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 13:57:19
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Vethu ma rację i radzę sobie wziąc to do serca, Fum. Zwłaszcza to, co sam od dawna mówię:

Cytat:
to forum nie jest azylem dla psychicznie chorych kolesi z depresją
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

-1
(+2|-3)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 13:58:22
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro

0
(+3|-3)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:00:03
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Fum,
Cookie Time!

4
(+4|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:02:22
Miniaturowy smok
Smok
IMO jeżeli ktoś przychodzi do fandomu, czyli do zgrupowania ludzi i nie umie się tam odnaleźć (mimo, że w furry jest tyle różnych grupek, że na pewno większość znajdzie taką dla siebie), to po prostu powinien zrezygnować z chęci przynależenia do fandomu i być sobie takim typem furry na własną rękę, w swoim własnym światku. Nie wiem, po co ktoś, kto nie chce się integrować z innymi osobami pcha się w ogóle do fandomu. To trochę jakby się zapisać do jakiegoś klubu i narzekać, że w tym klubie są ludzie.
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:06:00
Kot
Zmiennokształtny
Chyba za bardzo przeżywacie te podziały... Jak zwykle kończy się na wytykaniu elitaryzmu/lapsiarstwa i ocieplaniu swojego wizerunku - tylko po co? Każdy siedzi w grupkach futer, z którymi najlepiej się dogaduje. Po co drążyć tak oczywistą sprawę? :p
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

0
(+1|-1)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:06:40
Lateksowy książe
Anthro
Veth:

2
(+2|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:09:06
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "dam_": (Link »)
Chyba za bardzo przeżywacie te podziały... Jak zwykle kończy się na wytykaniu elitaryzmu/lapsiarstwa i ocieplaniu swojego wizerunku - tylko po co? Każdy siedzi w grupkach futer, z którymi najlepiej się dogaduje. Po co drążyć tak oczywistą sprawę? :p


No własnie dam. Chodzi o to ze ciagle jacys frajerzy próbują nam wmówić ze jesteśmy podzieleni na hermetyczne i zamknięte grupy.

Sami sie od wszystkich izolują bo te zamkniete grupy istnieja tylko w ich głowach co nie pozwoli im nigdy przynależeć do żadnej z nich.

3
(+3|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:12:42
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "dam_": (Link »)
Chyba za bardzo przeżywacie te podziały... Jak zwykle kończy się na wytykaniu elitaryzmu/lapsiarstwa i ocieplaniu swojego wizerunku - tylko po co? Każdy siedzi w grupkach futer, z którymi najlepiej się dogaduje. Po co drążyć tak oczywistą sprawę? :p


Przeżywam fałszywe przedstawianie sprawy, fałszywe przedstawianie moich znajomych, tworzenie granic, które nie istnieją.

A przeżywam dlatego, że gdyby nie PF i wspaniali ludzie, których tu poznałam, to pewnie już by mnie nie było.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:18:03
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
No własnie dam. Chodzi o to ze ciagle jacys frajerzy próbują nam wmówić ze jesteśmy podzieleni na hermetyczne i zamknięte grupy.

Sami sie od wszystkich izolują bo te zamkniete grupy istnieja tylko w ich głowach co nie pozwoli im nigdy przynależeć do żadnej z nich.

Te hermetyczne i zamknięte grupy to chyba widzą tylko osoby, które nigdy nie poznały face to face żadnego fuczaka. Ja mówiąc o tworzeniu się grup miałam na myśli to, że zwykle, jak to u ludzi bywa, ciągnie nas bardziej w stronę osób o podobnych zainteresowaniach. I grupka rozmawiająca np o gotowaniu dogada się lepiej niż jeden futrzak gotujący, jeden malujący i jeden fan motoryzacji. Co nie zmienia faktu, że mimo wszystko, jeżeli ktoś jest otwarty, to będzie umiał nawiązać konwersację nawet z kimś, kto interesuje się czymś całkiem innym (ja np staram się być wszechstronna i ze względu na to, że po prostu lubię przebywać z ludźmi, to zawsze staram się coś do rozmowy wrzucić, a jak nie jestem w stanie, to grzecznie słucham, bo może wyniosę z rozmowy coś ciekawego ;P).

A poza tym te "granice" i grupki są widoczne głównie na forach, więc jeżeli ktoś nie ogranicza swojego kontaktu tylko do siedzenia w necie, a jeździ też na jakieś meety czy konwenty, to szybko zmieni zdanie co do tego, jakby futrzaki zamykały się w swoich elitarnych grupkach, mając w dupie całą resztę fandomu ;P.
Ostatnio edytowany przez Izzy dnia 19.01.2014 14:19:50
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:28:48
Smok Serwisowy
ok, bo widzę, że temat już mocno zboczył z prawie zarejestrowanych na fume i inne pierdoły. fuma ma swój osobny temat i możecie tam się z nim pstrykać do woli.
reasumując jest nowe podforum, nazwa podforum do wymiany (darkv), do dopisania jest też jakiś skrypcik który umożliwi vethowi i toboe bezpośrednie przydzielanie dostępu do tego podforum .

zostawiam temat jeszcze na 20-30 min jak by o czymś zapomniał albo ktoś chciał dodać jakieś końcowe uwagi a potem zamykam bo to bessensu.
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 19.01.2014 14:30:53
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Offline
inż. Toboe
-5
(+0|-5)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:31:53
Irbis
Bestia
Wiem! Zrobimy meet dla "lapsiarzy", gdzie każdy będzie mieć dostęp. ^^ Sprawię, że słowo "laps(er/iarz) będzie noszone z dumą, a trolle będą zazdrościły. :-Dk
Żeby nikt nie musiał siedzieć w dymie tytoniowym/patrzeć na krzywe mordy i wąchać spocone pachy meet będzie w formie konferencji skype ;-)k
I'm genius! :lolk:
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 19.01.2014 14:33:42
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

4
(+4|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:37:40
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Reasumując to większość opowiedziała się za powrotem PZ zamiast nowym potforum. But wait... points don't matter.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

Offline
inż. Toboe
-1
(+2|-3)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:41:36
Irbis
Bestia
Tanuki: " z wynikami której DarkV może zrobić co chce..."
Coś zrobił, więc temat osiągnął sukces. =]
Jest pewna zasada: Gdy obie strony są niezadowolone z rozwiązania znaczy, że został osiągnięty kompromis :lolk:
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+3|-2)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:42:34
Arachne
Taur
Nie rozumiem twojego argumentu tanuki. Patrząc z innej strony jest teraz właśnie tak jak chcieliście. Po prostu teraz wszyscy jesteście w PZ (z wyjątkiem na teraz 24 osób).
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 19.01.2014 14:43:37

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 14:43:13
Smok Serwisowy
zgadzam się, to dobre podsumowanie, chyba na tym można zakończyć.

closed
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 19.01.2014 14:44:34
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Wątek zablokowany
<<12345


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane