Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12345>>


Offline
inż. Toboe
4
(+6|-2)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 12:50:02
Irbis
Bestia
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Toboe": (Link »)
Czy wszystkich pogięło?
Czy możesz nie obrażać poglądów innych?
Na łamach tego forum byłem wyzywany od najróżniejszych. "Pogięcie" jest tu sformułowaniem delikatnym, przy którym Ara czy inne futro by użyło określenia "popierdoliło". Sam używałeś takiego słowa w stosunku do czyichś poglądów: @f150333 . Jak widać widzisz w cudzym oku drzazgę, a w swoim belki nie dostrzegasz.

Pogięte poglądy będą dla mnie pogiętymi poglądami, a Ty się czepiasz słownictwa zamiast trzymać się tematu.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 12:52:01
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Pablo": (Link »)
Czy ja dobrze rozumiem, że przez Fanksiego zamierzacie nie dopuszczać nowych aż do momentu aż się z nimi prze-- spotkacie, żeby znowu nie wyjść na idiotów? :-ok


Nie :) Ten sam system działa przecież na Futrzakach. Tak samo jak tam, jak ktoś jest i tak już znany ale nie ma wystarczającej liczby postów to i tak dostaje pełną rejestrację (ja tak dostałem przecież).
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 12:55:29
Cytat z "Ryan": (Link »)
Nie :) Ten sam system działa przecież na Futrzakach. Tak samo jak tam, jak ktoś jest i tak już znany ale nie ma wystarczającej liczby postów to i tak dostaje pełną rejestrację (ja tak dostałem przecież).


Nie, na forgu nie ma prawie-zarejestrowanych już od jakiegoś czasu...

Tzn. sama grupa pozostała, ale nowi mają już pełny dostęp.
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 18.01.2014 12:58:54

9
(+9|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 12:56:26
gronkowiec
Anthro
Zdecydowanie jestem za opcją, by pewna część forum była dostępna tylko na zweryfikowanych użytkowników. Pełna aktywacja powinna się odbywać na wniosek innych userów. Spotkanie na żywo powinno być katalizatorem do pełnej aktywacji, lecz nie warunkiem koniecznym. Tak jak pisze Nerevar, część forum, która dotyczy "prawdziwego" życia, powinna być weryfikowana. Ktoś, kto nie ma chęci/możliwości by się spotykać z innymi poza internetem, nie ma potrzeby wiedzieć, jak ktoś wygląda, czy gdzie pracuje.

Dodatkowo rozwiązuje to problem dostępu do treści +18 nieletnim. Po co było w ogóle zmieniać system? Jak DarkV miał dość ręcznego aktywowania i zmiany rang, mógł wskazać osobę, która by się tym zajmowała.
| |
Podpis zastępczy v2.04

-4
(+1|-5)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:01:05
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Toboe": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Toboe": (Link »)
Czy wszystkich pogięło?
Czy możesz nie obrażać poglądów innych?
Na łamach tego forum byłem wyzywany od najróżniejszych. "Pogięcie" jest tu sformułowaniem delikatnym, przy którym Ara czy inne futro by użyło określenia "popierdoliło". Sam używałeś takiego słowa w stosunku do czyichś poglądów: @f150333 . Jak widać widzisz w cudzym oku drzazgę, a w swoim belki nie dostrzegasz.

Pogięte poglądy będą dla mnie pogiętymi poglądami, a Ty się czepiasz słownictwa zamiast trzymać się tematu.


To że mam czasem niewyparzoną gębę nie oznacza przyzwolenia na takie zachowanie w ogóle. Nie tłumacz swojego zachowania zachowaniem innej osoby bo to infantylne.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-1
(+2|-3)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:03:11
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
I tak już mam temat powitań więc mogę zmieniać status użytkowników z PZ :P

2
(+5|-3)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:17:36
Uncia Hortensis
Rabatka
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że przez PZ tworzymy z siebie "elitę" i zamknięte kółko?
DarkV usunął tę opcję bo ktoś nowy rejestrował się, widział jedynie tematy o pierdołach typu "czego słuchasz", nie wiedział o istnieniu żadnych spotkań i sobie szedł gdzie indziej.

Ja samo przez siebie muszę być bardziej paranoiczny od reszty użytkowników, ale nie rozumiem czemu tak bardzo chętnie dzielicie się danymi otwarcie na forum jeżeli nie chcecie by ktoś je znał?
PZ to plaster na uciętą rękę. Leczy jedynie objawy. Ale róbcie co chcecie. Bawcie się w swoje zamknięte hermetyczne zamki. Mi możecie od razu PZ założyć to przynajmniej nie będę musiał się tak głupimi tematami przejmować jak je zobaczę :/
0
(+1|-1)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:24:32
Cytat z "Pablo": (Link »)
Czy ja dobrze rozumiem, że przez Fanksiego zamierzacie nie dopuszczać nowych aż do momentu aż się z nimi prze-- spotkacie, żeby znowu nie wyjść na idiotów? :-ok

Ba. Metodą weryfikacji nowych będzie poznanie i rozmawianie przez "zaufanych". Mogę wyliczyć przynajmniej 3 "zaufane" osoby, które by spokojnie za Fanksego się wstawiły, że warto mu dać pełną rejestrację.
Mogę też wyliczyć kilka osób, które znam, które by nigdy nie straciły statusu PZ wedle podawanych tu kategorii gdyby oceniać je teraz od zera, jako nowego członka, a nie na bazie tego co już wiemy sprzed lat o kimś.
Myr

3
(+3|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:34:20
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
czemu tak bardzo chętnie dzielicie się danymi otwarcie na forum jeżeli nie chcecie by ktoś je znał?


Nie, chcę mieć możliwość podzielenia się czymś z osobami, które znam, a nie z przypadkowymi "ktosiami". To jak na FB, gdy wrzucam jakieś zdjęcie lub ktoś mnie oznacza, to widzą to tylko moi znajomi, a nie wszyscy.
| |
Podpis zastępczy v2.04

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:34:49
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Nie robimy z siebie elity, po prostu wprowadzamy trochę selektywności. Ona nie jest zła i potępiają ją jedynie albo osoby ultra-hype-społeczne albo bez przyjaciół. Inne mogą sobie nie życzyć siedzenia na forum z ludźmi, którzy opowiadają wyłącznie o sobie i o tym, jak siedzieli w psychiatryku.

Takie jednostki niech znajdą inne miejsce i nie wprowadzają tutaj pierwiastka patologii.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

9
(+9|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:44:09
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Jak widać, najwięcej na temat "braku dostępu do furmeetów" i "elity" drą japę najbardziej socjalne jednostki.

Fuma, Toboe: przestańcie batmanować. Furmeety powinne być dostępne dla PZ (jak nie były): powiedział to Nerevar na samym początku. Wątki o Sylwestrze ze zdjęciami, o Futrzakonach i innych mają być dostępne dla ludzi, którzy tam byli, czyli zweryfikowanych. Nie obchodzi mnie to, że ktoś chce obejrzeć zdjęcia z konwentu, na którym go nie było.

Nikt nie wymaga, by nowy fikał salta z połykiem, tylko by się pojawił na meecie. A wy znowu drama, smoleńsk i elity. Mam waszej duszy po same uszy.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

-3
(+2|-5)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:51:32
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Nie, chcę mieć możliwość podzielenia się czymś z osobami, które znam, a nie z przypadkowymi "ktosiami". To jak na FB, gdy wrzucam jakieś zdjęcie lub ktoś mnie oznacza, to widzą to tylko moi znajomi, a nie wszyscy.
Jesteś w cholernie wielkim błędzie i żyjesz w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa. Tyle mam do powiedzenia.
Dziękuję. Róbta co chceta.
Dajcie najlepiej Vethuleionowi zajmowanie się rejestracją. Jest bardzo chętny.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:53:54
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
No i bardzo dobrze.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:54:10
Ze zdjęciami to nie jest przypadkiem tak, ze daje się hasło które przesyła się potem na priva?

8
(+8|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:57:12
PERMABAN
Śmieszne jest to, że najbardziej przeciwni są ci, których nikt nie lubi. Co, zachciało się nowych kolegów? A takiego wała : D

2
(+2|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 13:57:13
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
jest różnie. to przykład - generalnie chodzi o to, by część contentu była jednak dostępna nie dla wszystkich.

BTW: słyszę "elita" z różnych stron od pewnego czasu. I tak, na PFie jest grupa. W miarę stała grupa znajomych, którzy przez te ileś lat zdążyli się poznać i polubić. Ale, do ♥♥♥♥♥ nędzy, nie jest zamknięta i niedostępna. Można przyjechać i się wbić bez większego trudu, pokazują to takie osoby, jak Armour czy inny Nemadur, przykłady można mnożyć.

Fakt, zawsze będą krzyczeć ci, których nikt nie lubi - z reguły przez nich samych.
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 18.01.2014 14:00:55
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:00:40
Kot
Zmiennokształtny
Przypominam sobie tę babkę z telewizji, która chciała wyciągnąć tubylców do programu o dziwnych fetyszach/zainteresowaniach... i cieszę się, że wtedy jeszcze mieliśmy zaporę PZ. :p

Czuję, że koniec końców wrócimy do starego systemu (sam za nim optuję), więc głosuję za propozycją Admc - wrzucić na profil PZ widoczną* notkę o ich częściowej rejestracji. To powinno załatwić sprawę. Można by też wydzielić dla newbies dział z furmeetami, ale to może być pomysł nie do końca trafiony ze względu na wrzucane tam paczki fotek z różnych imprez, i to nawet niezabezpieczonych hasłem.

PZ to dobry pomysł, ale zaczynam się zastanawiać, czy teraz nie daje tylko złudnego poczucia prywatności. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy staliśmy się dość dynamiczną społecznością. Nasze konta powiązane są z Futrzakami, gdzie wystarczy nabić kilka postów, żeby mieć dostęp do fotek. Pojawiliśmy się na FaceBooku, gdzie większość z nas korzysta z prawdziwych kont. Jesteśmy nawet na Twitterze, gdzie (czasem bez naszej zgody - oczko w stronę Ryana :p) wrzucane są foty chociażby z warszawskich spotkań, które potem dumnie widnieją na głównej Polfursa. PZ to wyjście głównie dla tych, którzy nie chcą się wychylać, i absolutnie ich rozumiem, ale to powoli przestaje zdawać egzamin. Bo jak tu chronić prywatność, kiedy ludzie dodają foty z grupowych mizianek na Fejsie i jeszcze w dodatku Cię tagują bez pozwolenia. :p

*ale naprawdę coś więcej niż napis Prawie zarejestrowany, na którego nikt nie zwracał uwagi. :p
Ostatnio edytowany przez dam_ dnia 18.01.2014 14:02:06
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:01:25
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Pablo": (Link »)
Ze zdjęciami to nie jest przypadkiem tak, ze daje się hasło które przesyła się potem na priva?


czasami ktoś wrzuci zdjęcie bezpośrednio na forum jeśli nie ma dużej paczki

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:03:30
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Cytat z "Fuma": (Link »)
czemu tak bardzo chętnie dzielicie się danymi otwarcie na forum jeżeli nie chcecie by ktoś je znał?


Nie, chcę mieć możliwość podzielenia się czymś z osobami, które znam, a nie z przypadkowymi "ktosiami". To jak na FB, gdy wrzucam jakieś zdjęcie lub ktoś mnie oznacza, to widzą to tylko moi znajomi, a nie wszyscy.


Nie potrafię odkopać e-maila, ale sam FaceBook sugerował mi Ciebie jako znajomego już kiedyś. A skojarzyłem tylko po nazwisku. Nie mam wśród znajomych furry. Po prostu kilku furry mój stary email miało i facebook przegrzebał i znalazł.
Dla przykładu natomiast mogę powiedzieć, że Twój profil na Google+ ze zdjęciem i danymi znalazłem teraz w 1 minutę. Pablo ma mnie w Google+ nie wiem czemu nie wiem po co, oraz ma i Ciebie. Po zdjęciu bez problemu do znalezienia.

Nie krzycz, że nie masz prywatności jeżeli sam się jej pozbywasz dobrowolnie na lewo i prawo. Używasz tego samego zdjęcia na FB i na Polfurs? Też da się znaleźć w kilka chwil. Znajomy bez prywatnego profilu otaguje? Też do odnalezienia.
Prywatność zaczyna i kończy się na nas, nie na zabezpieczeniach stron.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:04:10
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
To trzeba ludzi uświadomić, że kiedyś to nas zaboli.

Może, jak ma się 16 lat, to wydaje się nieistotne. Później odrobinę jest, zwłaszcza, kiedy pracuje się z ludźmi, a nie z komputerami.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

-2
(+2|-4)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:08:59
Uncia Hortensis
Rabatka
P.S.
Zróbcie sobie własne forum. Albo zabierzcie DarkV i Lwiczce serwer siłą.
Bo ich też nikt nie zna, nie lubi, więc najlepiej wyrzucić z forum. W ogóle kto to i co to? Na meetach nie ma, przebojowi nie są, niech nie mają dostępu.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:13:11
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Czemu wydzielenie niektórych tematów tak was boli? I ciebie, i DarkV? :-ok
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

4
(+4|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:19:46
PERMABAN
DarkV i Lwiczka byli kiedyś na meecie jednym czy dwóch, poza tym są tutaj bardzo długo, a my mówimy o NOWYCH użytkownikach. Nie musza być przebojowi, co ty pierdolisz w ogóle, zawsze to samo, MUSISZ się gdzieś wtrącić ze swoimi kocopołami i napierdalać post za postem, żeby tylko ktoś ci wreszcie przyklasnął. A tak się nie dzieje, więc w końcu robisz dramatyczny temat "czy mam odejść?? ;(", na który większość ma wyjebane, więc klikają "zostań", a ty sobie wyciągasz wnioski wyssane z palca, że ludzie cię doceniają i liczą się z twoim zdaniem. No a tak nie jest, wyjdź z krainy fantazji.

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:20:39
Wilk
Anthro
Dzisiejszy internauta ma wyjebane, mało komu tak naprwadę zależy. Osób pasywnych lub zaglądaczy i tak nie utrzymamy na forum, nie ważne czy strefa PZ będzie czy nie. Jedyne co może zatrzymać takie osoby to znalezienie kontaktu z użytkownikami na privie, bo nie oszukujmy się: forum może ich tylko odstraszyć.

Jawne PZ może zadziałać pozytywnie na tych nowych uzytkowników, którym chce się coś robić. Świadomość, że na forum jest jeszcze coś do odkrycia i wywalczenia może zmotwywować do udzielania się - trzeba to tylko odpowiednio ubrać w słowa. Zdobywanie full statusu powinno być elementem towarzyskiej gry.

Nie przeszacowywałbym wpływu niejawnego PZ. Tak jak napisał Admc, niektóre osoby od długiego czasu miały PZ i wisiało im to luźnym kalafiorem. Ludzie nie będą uciekać dlatego, że nie widza niektórych wątków, tylko dlatego, że spotykaja obcą, zżytą, dobrze grupę osób które doskonale się znają. To ich odstrasza - mało kto dzisiaj będzie się wpychał do obcej grupy, bo każda obca grupa wydaje się zamnkięta (nawet jesli taka nie jest).

PZ jest tylko bezpiecznikiem, Chcemy pozyskiwać i utrzymywac nowych użytkowników. Myślę, że najlepszym sopsobem jest po prostu zagadywanie nowych na prive po to, aby tworzyć mosty między starymi i nowymi użytkownikami. Integrowac ich, szukać porozumienia, pokazywać, że drzwi [wejściowe oczywiście :D] są otwarte.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 14:22:09
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Tak naprawdę chciałam ograniczenia dostępu do kilku tematów, a robią ze mnie zbuntowanego chłopa, który chce przejąć zamek :-(k .

Rozumiem, że w regulaminie jest punkt "możesz zostać tylko wtedy, gdy wszystko ci się podoba". To po co w ogóle dział techniczny i uwagi? :p
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

 Wątek zablokowany
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane