Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12345>>


5
(+5|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 20:05:10
Klacz huculska
mnie bawi to, że osoby, które krzyczą tylko na forum, a na żywo nawet "cześć" nie potrafią odpowiedzieć, mają największy ból tyłeczka...

ja też sobie nie życzę żeby jakiś ktoś z dupy mnie oglądał :/


A poza tym to jak zabiorę kiedyś dzieciaka na futerkon to też będzie nie fajnie? :<

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 21:01:51
Anthro
Q-nik mówmy tu o nowych a nie o bywalcach przecież o tym wiesz. Ktoś obcy kto przychodzi z dzieckiem jest inaczej postrzegany niż ktoś kto jest tu stałym bywalcem i będzie miał dziecko
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 21:34:33
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Byleby nie było jak chyba na AmiBay, gdzie jak chciałam wysłc prywatna wiadomośc na temat aukcji [chodziło o miejsce zamieszkania, od tego zależało, czy wylicytuje - pojechałabym], musiałam napisac gównoposty w aukcji, żeby nałapac te 3 albo 4 posty i móc wysłac tą wiadomośc do usera. Bo to czyste ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.


6
(+6|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 18.01.2014 21:52:48
Znając Ciebie to te trzy-cztery posty byłyby wystarczającym powodem na bana i święty spokój dla tej społeczności :rollk:

14
(+14|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 10:32:20
Magiczny Gość
Zmiennokształtny


Potrzebowałam tylko miejsce do wrzucania zdjęć, chciałabym, by trafiła tam również reszta takiego contentu.

Co do ELITY: nie wiem, czy wiecie, panowie zabawni (Edi, to twój pomysł?), ale w ten sposób pogłębiacie przepaść pomiędzy starymi i nowymi użytkownikami. Którzy w ten sposób czują się jeszcze bardziej wyobcowani, i już zupełnie nie chcą się z nami integrować.

Wiem, Ara napisze "to niech ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥", ale czasami naprawdę wystarczy trochę sympatii do danej osoby, by się otworzyła i okazała fajna. Nazwanie tego tematu ELITĄ to spełnienie marzeń Fumy o tym, jak jesteśmy pozamykani i nietolerancyjni dla innych. Super. Dalej tak dojrzale.

PS: Skąd w ogóle pojawił się pomysł o dziecku na meecie? Spokojnie: na przyszłość będą specjalne strefy dla dzieci, do których opieki będzie delegowana najstarsza pociecha. Lub Leniwiec z cukierkami. Jakoś sobie poradzimy :)

PSII: Zrobiliśmy kiedyś meeta z 8letnim bratem Lestera. Nikt nie marudził. Dało się.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 11:02:26
Szeregowy Spizgalski
Tak.
^this
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 11:30:32
Smok Serwisowy
Cytat z "tanuki": (Link »)

Co do ELITY: nie wiem, czy wiecie, panowie zabawni (Edi, to twój pomysł?), ale w ten sposób pogłębiacie przepaść pomiędzy starymi i nowymi użytkownikami. Którzy w ten sposób czują się jeszcze bardziej wyobcowani, i już zupełnie nie chcą się z nami integrować.


nie, to nie mój pomysł. jest mi idealnie obojętne jak się nazywa ta grupa i ryan dokleił do nieprzemyślanego żartu teorię spiskową chociaż jasne, że mógł tak pomyśleć. natomiast rozbawiło mnie, że userzy, którzy na każdym konie wyzywają nowych od lapsów bulwersują się kiedy przypnie im się łatkę elity.
Pogadajcie z darkV'em, nie sądzę żeby miał coś przeciwko zmianie nazwy z proponowanej.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

-3
(+1|-4)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 11:35:42
Uncia Hortensis
Rabatka
Czy tak trudno więc napisać do DarkV żeby może zmienił nazwę działu na "PRYWATNE" albo nie wiem, coś co się Tobie akurat podoba? Tutaj wszystko załatwia się po polsku, czyli za zamkniętymi drzwiami z karteczką 'demokracja, nie przeszkadzać' na klamce. Wystarczy poprosić ładnie.


P.S.
Dalej będzie to fałszywe bezpieczeństwo, bo jak ktoś zaufany dostanie dostęp to zdjęcia pójdą na karaczan prędzej czy później i znowu będzie komisja śledcza kto tak potężne zabezpieczenia mógł złamać.
Myr

6
(+6|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 11:41:18
Kangur
Anthro
Cytat z "tanuki": (Link »)


Wiem, Ara napisze "to niech ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥", ale czasami naprawdę wystarczy trochę sympatii do danej osoby, by się otworzyła i okazała fajna.



Prawda, gdyby lodzkie futra (I niektore inne osoby) nie dalyby mi szansy (A jestem bardzo niesmiala osoba ktora ze swojej strony ruchu nie jest w stanie wykonac) to pewnie teraz bylbym dalej jakims samotnym, smutnym i zepchnietym na margines fandomu czlowiekiem ktory boi sie ludzi. :P

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 11:50:52
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Fuma": (Link »)
Czy tak trudno więc napisać do DarkV żeby może zmienił nazwę działu na "PRYWATNE" albo nie wiem, coś co się Tobie akurat podoba? Tutaj wszystko załatwia się po polsku, czyli za zamkniętymi drzwiami z karteczką 'demokracja, nie przeszkadzać' na klamce. Wystarczy poprosić ładnie.


Właśnie proszenie DarkV byłoby załatwianiem za zamkniętymi drzwiami. Pisanie na FORUM jest upublicznieniem mojego zdania - dla oceny innych.

To tak fundamentalne, że nie wiem, ile <b> dać, byś zrozumiał.


PS: Fakt, Edi, ja najwięcej wyzywam od lapsów. Dla twojej wiadomości, nie mamy z Vethem wspólnego głosu.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:00:36
Uncia Hortensis
Rabatka
Pogrubiaj ile chcesz. Rozumiem to. Niestety też straciłem wiarę, że ta fundamentalna otwartość cokolwiek daje. Bawiąc się za zamkniętymi drzwiami można stokrotnie więcej stokrotnie szybciej.

Z tego co widzę w temacie, Ty i Ryan chcieliście po prostu wydzielonego miejsca na zdjęcia. Nazwanie tego przywróceniem Prawie Zarejestrowany spowodowało tonę niepotrzebnych spięć. Bo PZ to właśnie rozłamy, tworzenie "lepszych" oraz "gorszych" ze względu na status, odcinanie nowych od większości aktywnego forum, chowanie przed nimi tematów o spotkaniach (bo od tego było PZ i dlatego całe PZ DarkV właśnie usunął) oraz generalnie nic co by było przydatne na forum.

Poprosilibyście po prostu DarkV czy da się takie miejsce na zdjęcia wydzielić i by było tak/nie bez niepotrzebnych mikrowaśni.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:04:36
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Dobrze, że zrozumiałeś to na czwartej stronie wątku, skoro napisałam o tym na pierwszej.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:13:15
Uncia Hortensis
Rabatka
Na pierwszej jest debata czy PZ powinno być automatyczne, czy weryfikowane. Do momentu kiedy pierwszy raz odpisałem tylko Nerevar wspomniał, że nowe PZ może ograniczyć dostęp do czegoś innego niż stare.

Nazwalibyście to "strefa prywatna" w tytule i nie byłoby tylu czysto negatywnych myśli dotyczących idei. Nieważne.
Myr

8
(+8|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:15:17
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Smok": (Link »)
Cytat z "tanuki": (Link »)

Co do ELITY: nie wiem, czy wiecie, panowie zabawni (Edi, to twój pomysł?), ale w ten sposób pogłębiacie przepaść pomiędzy starymi i nowymi użytkownikami. Którzy w ten sposób czują się jeszcze bardziej wyobcowani, i już zupełnie nie chcą się z nami integrować.

natomiast rozbawiło mnie, że userzy, którzy na każdym konie wyzywają nowych od lapsów bulwersują się kiedy przypnie im się łatkę elity.


Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale dzieje się tak tylko i wyłącznie dlatego, że jadą na spotkanie żeby szukać okazji do zamoczenia, po czym siedzą w kilka osób w pokoju i walą do tabletu. W momencie kiedy wychodzą to jest święto albo po prostu jądra im już nie wyrabiają. Na Warszawskich meetach mniej więcej połowa to osoby które przyszły w ciągu ostatniego roku, pół. Nikt ich nie nazywa lapsami. Część nie ma zamiaru się integrować, wymyślają jakieś niestworzone ploty i potem dziwią się, że się do nich negatywnie podchodzi? To się nie bierze od tak, bez powodu. Owszem, trudno się wbić w grupę w której wszyscy znają się od +3 lat ale nie jest to nie możliwe, a ponadto, nie każdy musi być super przyjacielem, można utrzymywać uprzejme stosunki od meetu do meetu.

Czasem mam wrażenie, że niektórzy krócej będący tu użytkownicy myślą że jesteśmy jacyś inni. Nietulaści i nie chcemy uprawiać niezobowiązującego seksu.
1
(+1|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:18:14
Cytat z "Fuma": (Link »)
Na pierwszej jest debata czy PZ powinno być automatyczne, czy weryfikowane. Do momentu kiedy pierwszy raz odpisałem tylko Nerevar wspomniał, że nowe PZ może ograniczyć dostęp do czegoś innego niż stare.

Nazwalibyście to "strefa prywatna" w tytule i nie byłoby tylu czysto negatywnych myśli dotyczących idei. Nieważne.


Czekaj, Fum. To ty... przyznajesz... że się pomyliłeś?

Kyryelejson :D
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

5
(+5|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:19:27
Wilk
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Pogrubiaj ile chcesz. Rozumiem to. Niestety też straciłem wiarę, że ta fundamentalna otwartość cokolwiek daje. Bawiąc się za zamkniętymi drzwiami można stokrotnie więcej stokrotnie szybciej.

Z tego co widzę w temacie, Ty i Ryan chcieliście po prostu wydzielonego miejsca na zdjęcia. Nazwanie tego przywróceniem Prawie Zarejestrowany spowodowało tonę niepotrzebnych spięć. Bo PZ to właśnie rozłamy, tworzenie "lepszych" oraz "gorszych" ze względu na status, odcinanie nowych od większości aktywnego forum, chowanie przed nimi tematów o spotkaniach (bo od tego było PZ i dlatego całe PZ DarkV właśnie usunął) oraz generalnie nic co by było przydatne na forum.

Poprosilibyście po prostu DarkV czy da się takie miejsce na zdjęcia wydzielić i by było tak/nie bez niepotrzebnych mikrowaśni.


Naiwnym jest myślenie, że usunięcie PZ ozywia forum i magicznie integruje starych z nowymi. Jakim prawem?

Choćbyś stanął na głowie i klaskał uszami, żaden nowy nie będzie czuł się komfortowo, kiedy znajdzie się przed grupą ludzi znających się i spędzających razem czas przez wiele lat.

Dlatego tylko najwytrwalsi, najbardziej zdesperowaniu lub mający szczęście, że załapali kontakt z kimś z doświadczonych użytkowników zostają. Ci, którzy nie maja odwagi lub szczęścia, by nawiązać porozumienie, pójdą w ♥♥♥♥, bo nic ich tu trzymać nie będzie.


Cytat z "Ryan":
po czym siedzą w kilka osób w pokoju i walą do tabletu. W momencie kiedy wychodzą to jest święto albo po prostu jądra im już nie wyrabiają
:hammer:
Ostatnio edytowany przez WilkołakNerevar dnia 19.01.2014 12:23:27
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

3
(+3|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:29:05
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
W ten sposób bez PZtek ktoś sobie poprzeglądał zdjęcia, ktoś sobie je powrzucał i pojawił się mały anonsik na SB. Ja mam to samo przekonanie co Nerevar, że ten status prawie zarejestrowany będzie raczej motorem, który tych, którzy faktycznie są zainteresowani byciem częścią tej społeczności ochoczo postarają się odkrywać krok po kroku z czym to się je.

Bądźmy szczerzy, każdy z nas ma ochotę dać do odstrzału dużą część narybku, który się tutaj przewija. Perełka zdarza się raz na ruski rok, niektórym się udaje też wmieszać w grupę. Jeśli ktoś chce, to potrafi, jeśli reprezentuje sobą trochę więcej niż chęć zanurkowania między czyimiś nogami czy pośladkami.

Nazywa się ludzi lapsami, bo takimi siebie oni sami kreują, przez całokształt swoich działań. I oczywiście, na każdym kroku mówimy o tym, że ktoś jest lapsem. Ty Edku oczywiście jesteś czysty jak nieobsrana łąka :-ojjk:
Cookie Time!

-6
(+0|-6)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:31:09
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ryan": (Link »)
Owszem, trudno się wbić w grupę w której wszyscy znają się od +3 lat ale nie jest to nie możliwe, a ponadto, nie każdy musi być super przyjacielem, można utrzymywać uprzejme stosunki od meetu do meetu.

Czasem mam wrażenie, że niektórzy krócej będący tu użytkownicy myślą że jesteśmy jacyś inni. Nietulaści i nie chcemy uprawiać niezobowiązującego seksu.
Nie każdy uważa, że furry to to samo co spotykanie się w grupce znajomych na piwo. Niektórzy myślą, że polfurs jest furry, czyli miejscem do 'luźnego' bycia kimś, kim nie można być normalnie. Na szczęście szybko wyprowadzani są z tego błędu obelgami i szykanowaniem, bo polfurs toleruje furry tylko w aspekcie skrytym ;-)k Ale ja nie o tym.
Można utrzymywać uprzejme stosunki od meetu do meetu... I i tak dostaje docinki, że jestem niespołeczny, że to robię źle, że w ogóle się odzywam, albo nie odzywam, albo za dużo, albo wcinam. I dogódź ludziom :-Pk

Cytat z "Ryan": (Link »)
Czekaj, Fum. To ty... przyznajesz... że się pomyliłeś?
Nie widzę w tym cudu. Jeżeli faktycznie jestem w błędzie jedynym sensownym wyjściem jest się do tego przyznać i wyciągnąć wnioski.


Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Naiwnym jest myślenie, że usunięcie PZ ozywia forum i magicznie integruje starych z nowymi. Jakim prawem?
Nie uważam tak. Ale jeżeli i tak żyjemy w stalowym bunkrze chronionym przez pole minowe, to może jednak jeżeli chcemy by nowi mieli jakieś szanse to czy te zasieki i drut kolczasty są naprawdę potrzebne?

Cytat:
Dlatego tylko najwytrwalsi, najbardziej zdesperowaniu lub mający szczęście, że załapali kontakt z kimś z doświadczonych użytkowników zostają. Ci, którzy nie maja odwagi lub szczęścia, by nawiązać porozumienie, pójdą w ♥♥♥♥, bo nic ich tu trzymać nie będzie.
To smutne i prawdziwe, ale co złego jest w próbie polepszenia szans dla nowych?


Cytat z "Reirun": (Link »)
Bądźmy szczerzy, każdy z nas ma ochotę dać do odstrzału dużą część narybku, który się tutaj przewija. Perełka zdarza się raz na ruski rok, niektórym się udaje też wmieszać w grupę. Jeśli ktoś chce, to potrafi, jeśli reprezentuje sobą trochę więcej niż chęć zanurkowania między czyimiś nogami czy pośladkami.

Nazywa się ludzi lapsami, bo takimi siebie oni sami kreują, przez całokształt swoich działań. I oczywiście, na każdym kroku mówimy o tym, że ktoś jest lapsem. Ty Edku oczywiście jesteś czysty jak nieobsrana łąka :-ojjk:
Jeżeli prawdą jest, że każdy chce odstrzelić dużą część nowych na forum, to jest mi ♥♥♥♥♥♥♥♥ przykro, że tyle czasu rzucałem grochem o ścianę nie wiedząc, że to rzucanie grochem o ścianę.
Furry to nie znajomi. Polfurs to nie grupka znajomych i okazja do poznania nowego jeżeli przeżyje selekcję. Furry to okazja dla osób ze skraju społeczeństwa na namiastkę normalnego życia. Furry to przyjacielskość, bezinteresowna pomoc, kreowanie hobby, kierowanie destruktywnych zachowań na kreatywne, dawanie ludziom fałszywej nadziei, że życie jest piękne.
Albo i nie. Może polskie furry to tylko pretekst by mieć znajomych spoza pracy. Żeby był pretekst do wyjścia na piwo czy poimprezowania ze znajomymi.

Jestem lapsem, niesocjalny, niedostosowany, idiota, nieporadny, boję się ludzi, nie umiem siebie odnaleźć w świecie, ale ♥♥♥♥. Dobrze mi z tym --k
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 19.01.2014 12:39:36
Myr

3
(+3|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:35:38
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Zastananawiam się Fum, czy ty w ogóle siebie czytasz, czy jedziesz równo po klawiaturze. Jakie zasieki i drut kolczasty? Od kiedy PZ zabiera nowym szansę? PZ jest mechanizmem, który miał na celu oddzielenie przypadkowych ludzi od tych, którzy chcą tu spędzać czas. Ja pierdykam, jak do ciebie może nie dotrzeć to, że jeśli ktoś naprawdę chce to na rzęsach stanie żeby mieć pełnoprawny dostęp do forum i będzie chciał się mieszać ze stałymi bywalcami. Czy to w pojedynkę, przez PMki, komunikatory, IRCa - cokolwiek. Nawet meety. Nie wszyscy są tacy antisocial.
Cookie Time!

6
(+6|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:48:30
Wilk
Anthro
Do dziś pamietam, że jświeżo po przybyciu na forum nikogo nie znałem i napisałem posta, że Edek niszczy dysksję i jest nie przyjazny, czy coś w tym stylu :D Nie zdązyłem doczekac się odpowiedzi, nim dostałem PMkę, że to wszystko for the lulz i żebym się nie spinał.
Wtedy zrozumiałem, że starzy uzytkownicy po prostu dobrze sie bawią razem, a celem nie jest odstraszanie nowych; moje odczucia wobec forum zmieniły sie o 180 stopni no i zostałem do dziś :3

O to własnie chodzi: najlepszym co mozna zrobić dla nowych to po prostu z nimi gadać. Wielki, czerwony box w powitaniach, czy usunięie PZ to tylko pozorne środki, bo nie zastąpią zwykłego kontaktu i zrozumienia się nawzajem.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

8
(+8|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:52:09
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Furry to nie znajomi. Polfurs to nie grupka znajomych i okazja do poznania nowego jeżeli przeżyje selekcję. Furry to okazja dla osób ze skraju społeczeństwa na namiastkę normalnego życia.


Chyba sobie nom kpisz.

Analogia: Jeśli poznałem kogoś na Steamie jak wspólnie w coś graliśmyh to nie możemy zostać znajomymi?

Tak, naprawdę jesteś społecznie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ lapsem.
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 19.01.2014 14:12:23

9
(+9|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 12:58:00
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Fuma": (Link »)

Furry to nie znajomi. Polfurs to nie grupka znajomych i okazja do poznania nowego jeżeli przeżyje selekcję. Furry to okazja dla osób ze skraju społeczeństwa na namiastkę normalnego życia. Furry to przyjacielskość, bezinteresowna pomoc, kreowanie hobby, kierowanie destruktywnych zachowań na kreatywne, dawanie ludziom fałszywej nadziei, że życie jest piękne.
Albo i nie. Może polskie furry to tylko pretekst by mieć znajomych spoza pracy. Żeby był pretekst do wyjścia na piwo czy poimprezowania ze znajomymi.




Wszyscy z nas poznali się przez forum, byli nowi. Nie jesteśmy grupą znajomych przybyłą z magicznej krainy, by imprezować razem.
Nie zauważasz, że chcemy poznawać nowych, a nie ich alienować. Zauważasz tylko to, co chcesz. Fakt, grochem o ścianę.
DEMONIZUJ NAS DALEJ.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

10
(+10|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 13:02:26
Wilk
Anthro
Ja jakoś specjalnie długo w fandomie nie jestem, miałem okazję być na kilku spotkaniach tych większych jak i w mniejszym gronie, zdążyłem się spotkać z najróżniejszymi reakcjami na moją osobę, czy to na forum czy tez na meetach...
Nie ukrywam że początek był dla mnie dosyć ciężki bo nie miałem pojęcia jak zacząć, znalazły się osoby, które zwyczajnie chciały mnie poznać, pomogły wdrożyć się w panujące tu i tam... zwyczaje. Początkowo oczywiście nie miałem dostępu do kilku działów forum ale po jakimś czasie, ten dostęp jako tako uzyskałem. Moim zdaniem poprzedni system był ok. Wydaję mi się że każdy, raczej znajdzie kogoś na meecie z kim może zwyczajnie pogadać, bo wiadomo że od razu nie złapie się z każdym tematu... ale z czasem :). Nie każdy od razu jest mega towarzyski i potrzebuje czasu by się bardziej otworzyć na innych (bez podtekstów) wystarczy dać szanse nowo zarejestrowanym, a z czasem wyjdzie ile są warci :)

3
(+3|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 13:22:06
Miniaturowy smok
Smok
Szczerze to ja zaczynając wcale nie odczułam w żaden sposób tego, że jestem "nowa". Tzn wiadomo, że na początku nie orientowałam się w tym, kto jest kim, ale wystarczyło trochę chęci i już znałam wiele osób. Co do meetów, to nawet w moim województwie ich zbytnio nie było, właściwie dopiero ja wyszłam z inicjatywą ich robienia, więc na nich nigdy się nie czułam wyalienowana xD. Ogólnie rzecz biorąc fandom niczym się nie różni od grupy ludzi na studiach, w szkole czy w pracy. Zwykle wystarczą tylko chęci i można się odnaleźć w grupie osób, która się już zna, a nawet zdobyć ich sympatię, zaufanie itd...
I może ja jestem ślepa czy coś, ale poza tym jednym przypadkiem po przygodzie z Fanksym nie zauważyłam tego, żeby "starzy wyjadacze polfursa" w jakiś sposób negatywnie najeżdżali na świeżaków. Ja też tu kiedyś byłam nowa, a poza jakimiś lekkimi docinkami, które moim zdaniem są jak najbardziej okej (sama lubię się widać złośliwościami) nie doświadczyłam jakiegoś chamstwa czy przykrości :d.
A co do tego, że w fandomie robią się grupki "wzajemnej adoracji"... A gdzie one się nie robią? Niech mi ktoś pokaże jakąś grupę parudziesięciu osób na studiach, gdzie każdy się przyjaźni z każdym i gdzie cała grupa zawsze trzyma się razem ;P. Każdy, kto należy do jakiejś grupy (czyt. wychodzi czasem z domu i świata internetu) musi sobie zdawać sprawę z tego, że ludzie się dzielą na grupy. Nie wiem dlaczego akurat w fandomie to niektórych tak bardzo dziwi ;P

Ale nawiązując bardziej do tematu, jak dla mnie ten tytuł "Prawie zarejestrowany" nie był wcale złym pomysłem. Gdy komuś zależy na tym, żeby stać się częścią forum, to bez problemu dobije te ileś tam postów, żeby zostać pełnoprawnym użytkownikiem. A jeżeli ktoś włazi tu tylko po to, żeby potrollować i podowiadywać się czegoś więcej o futrzakach, to po co ułatwiać mu sprawę? Na forgu połowa tematów jest po prostu ukryta dla nowych użytkowników i jak dla mnie jest to całkiem okej, bo po co ułatwiać potencjalnym trollom itd dostęp do swoich zdjęć, jakichś fetyszy i ♥♥♥♥ wie czego jeszcze :U.
Ostatnio edytowany przez Izzy dnia 19.01.2014 13:25:10
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

4
(+4|-0)
Re: Prawie zarejestrowany
Wysłano: 19.01.2014 13:25:46
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
To też opowiem moją wzruszającą historię przybycia do fandomu... xD
Miałam usunięte konto za nie wypowiadanie się (ograniczyłam sie do czytania. Chyba nawet usunięto mi konto dwukrotnie. xd), a było to związane z tym że się bałam. W związku z czym obserwowałam fandom z daleka. Któregoś pewnego dnia pewne futro powiedziało mi, że w Warszawie są spotkania i poszłam na jedno. Co prawda spędziłam je siedząc cichutko w kąciku, ale spowodowało to że z czasem zaczęłam się okazyjnie pojawiać. Po jakimś roku przemykania po meetach odważyłam się zarejestrować ponownie na forum i pomimo ciężkiego początku (tutaj dziękuję każdemu kto mnie polfursem nastraszył xD) jakoś dalej tu jestem. Gorzej Fuma. Wyciągnęłam Cię na spotkanie grupowe, na którym chyba nawet widziałeś randomowego kolesia który przyszedł od tak i od razu jakoś wpłynął w grupę. Poza tym przez 3 lata zauważyłam pewne zmiany. Kiedy ja przyszłam pierwszy raz to nikt się mną nie zainteresował i nie byłam jedyną taką osobą. Teraz kiedy ktoś się poajwia to zostaje zasypany pytaniami i powoli wkręca się w rozmowę. Więc pozostaje kwestia poznania. A do każdej znajomości musi być wstęp. Sam mi dałeś wykład o zaufaniu. Jakoś trzeba je zbudować. A tutaj po prostu chcą żeby ludzie wchodzili w grupę małymi kroczkami. Nikt nikogo nie wyklucza. Tylko się gdzieś pojawią i zostaną zasypani miłością. Jeśli pojawi się jakaś ,,selekcja" to raczej na zasadzie kto z kim się bliżej zaprzyjaźni, a to jest normalne w każdej społeczności. ;) Co byś nie robił - nie przeskoczysz.
Anything that is beautiful people want to break.

 Wątek zablokowany
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane