Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   8 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1234567>>


-13
(+4|-17)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 8:08:04
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat:
W sumie przykro mi patrzeć, że głos takiej liczby osób został wyśmiany, ale chyba wszyscy podpisani spodziewali się, że jest taka szansa.

Marnej garstki. Część osób popiera ten cały "ruch" dla beki i robi to mając nadzieję, że zepsuje tym działaniem komuś dzień.
Nie jesteście dużą liczbą osób. Jesteście mniejszością krzyczącą o absurdalne prawa bo nagle się wam demokracji zachciało.

Każdy, kto ma czarną kreskę Oburzonych niech sobie pójdzie. To forum nie jest ewidentnie wystarczająco demokratyczne dla was. Wręcz powinniście dostać po banie za niesamowicie chamskie zachowanie jakim jest przyjść z butami do kogoś i ŻĄDANIE odebrania DarkV i Lwiczce serwera. Idźcie sobie. Idźcie i nie wracajcie (chociaż wiem, że wrócicie, bo zawsze po fochach każdy się loffcia znowu.)

EDIT:
Cytat:
Bardzo się cieszę również z tego, że wreszcie wszyscy mają jasność do czego dąży forum. Nie ma to żadnego znaczenia, ale dla mnie jest to dobry kierunek i częściowo realizuje to co napisaliśmy w liście.

Dla przypomnienia zacytuje.
Reasumując, żądamy:
Odebranie wszelkich uprawnień Toboe
Odebranie uprawnień do wygłaszania zdania ‘Administracji’ Ediemu
Wycofanie wszystkich zmian w Administracji powstałych w związku z ostatnimi wydarzeniami
DarkV powinien przestać być jedynym głównym administatorem
Podział kwestii decyzji na szerszą grupę, uwzględniającą rzeczywisty wkład w życie forum, a nie subiektywną ocenę jednej osoby.
Utworzenie grupy doradczej w stosunku do Administracji z którą w zamkniętym, gronie można przedyskutować sprawy rozwoju forum
Konsultowania zmian na forum ze wszystkimi użytkownikami forum
Przygotowania forum do przeniesienia na niezależny serwer

Cieszy mnie, że nic z tej listy nie zostanie zrealizowane. Żądania te są despotyczną próbą przejęcia władzy przez garstkę krzykaczy. Jaki macie wkład w to forum? W forum, nie w swoją grupkę znajomych, która udziela się poza forum?
Forum to też użytkownicy, to prawda, ale w przeciwieństwie do administracji, użytkownicy są do zastąpienia. Utrata części niewiele samemu forum zaszkodzi.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 23.01.2014 8:59:51
Myr

0
(+1|-1)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 8:48:28
Arachne
Taur
@f160149
Sam pisałem kilka razy co można by było zmienić, na prv, nawet nie dostałem odpowiedzi zwrotnej czy to wykonalne czy nie, po prostu totalna olewka.

Inna sprawa, że DarkV co chwila pisał jak mu sie nie chce, że ma to w dupie

Nie wiem, czy mamy na myśli to samo, ale ja nie jestem jakimś super zajebistym programistą. Jak mnie coś przerasta, nie umiem lub nie chcę czegoś zrobić aby nie popsuć to może się wydawać, że mam to w dupie.


Jak chcieliśmy go wesprzeć finansowo to stwierdził że nie potrzebuje.

Ja to inaczej pamiętam. Wyciągaliśmy ręce po pomoc: http://www.polfurs.org/mo...der=ASC&start=0

Ustaliliście, że nie chcecie żadnych dodatkowych featur, więc nie było dla mnie nic do roboty (żadnych programistycznych automatów do przeliczania kasy, płatności sms itp). O numer konta bankowego nikt się do mnie nie zgłosił wtedy na PW (dużo później były nieliczne wyjątki), a przecież nie będę nim świecić w bannerze jak żul pod monopolowym.

-2
(+1|-3)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 8:51:08
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat:
W sumie przykro mi patrzeć, że głos takiej liczby osób został wyśmiany, ale chyba wszyscy podpisani spodziewali się, że jest taka szansa.

Marnej garstki. Część osób popiera ten cały "ruch" dla beki i robi to mając nadzieję, że zepsuje tym działaniem komuś dzień.
Nie jesteście dużą liczbą osób. Jesteście mniejszością krzyczącą o absurdalne prawa bo nagle się wam demokracji zachciało.

Każdy, kto ma czarną kreskę Oburzonych niech sobie pójdzie. To forum nie jest ewidentnie wystarczająco demokratyczne dla was. Wręcz powinniście dostać po banie za niesamowicie chamskie zachowanie jakim jest przyjść z butami do kogoś i ŻĄDANIE odebrania DarkV i Lwiczce serwera. Idźcie sobie. Idźcie i nie wracajcie (chociaż wiem, że wrócicie, bo zawsze po fochach każdy się loffcia znowu.)

Cytat z "Fuma": (Link »)

ZABRAĆ ♥♥♥♥♥ SERWER? I to nie jest dzielenie forum?!? Wam do reszty odjebało. Idźcie w ♥♥♥♥. Zróbcie własne forum. Każdy podpisujący się pod listą, która chce odebrać DarkV i Lwiczce ich własny serwer ich własne forum i robić co chce niech zrobi własne forum. Idźcie sobie. Nikt nie będzie płakał.

A i tak wrócicie. Robicie z durnej sprawy protest na miarę majdany w ♥♥♥♥♥♥♥ kijowie :zlyk:


Cieszymy sie ze obrażasz nas i każesz nam iść w ♥♥♥♥.

Zabawne jest to, że było dużo zgłoszeń żeby zbanować ciebie za pieprzenie farmazonów i irytowanie ludzi, a okolicznością żebyś został nie było to ze piszesz mądrze, a to że jesteś poprostu generatorem dużej ilości buldupnych postów. Ale już pomine to że nikt nie bierze cie na poważnie.
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 23.01.2014 9:01:48

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 8:58:40
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "DarkV": (Link »)
Ja to inaczej pamiętam.


Odniosę się tylko do tego, bo może to działo się tak dawno temu, że po prostu zapomniałeś. Był pewien okres, w którym brakowało funduszy na rozbudowanie serwera polfursowego i opłaty za media z nim związane. Wówczas chcieliśmy się zebrać i po prostu złożyć się na to, jednak poprosiliście z Lwiczką, żeby tego nie robić bo nie chcecie mieć problemów z taką darowizną. Nie pamiętam już dokładnie jak to było, bo to są zamierzchłe czasy. Ponadto, z tego co wiem, ktoś ( z uprzejmości nie ma sensu mówić kto) przez dosyć długi czas dokładał wam do funkcjonowania serwera. Ale to nie są argumenty. Chciałem tylko to wyjaśnić.

Sprawa dodatkowych opcji po opłacie to sprawa dużo nowsza... chociaż i tak prehistoryczna.

Przestańmy drążyć temat, zobaczmy jak się rozwinie teraz forum, może nie będzie tak źle. Więcej uprzejmości i dialogu na pewno nie zaszkodzi.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 23.01.2014 9:00:13
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:03:26
Arachne
Taur
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Astar": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "DarkV": (Link »)
Cytat z "Pablo": (Link »)
Poza tym, nie oddam tak forga, nie po tym jak go tak wypielęgnowałem xd


Też się nie dam. My precious....

Tak, dostałeś je od neonusa, w kodzie jest taki bajzel ze głowa mała i co chwila powtarzasz że ci sie nie chce i że potrzebujesz kogoś do roboty xd
Seems legit XD


Vethu to jest jak z zabytkowym samochodem który dostajesz i jest w opłakanym stanie. Kiedy już dzięki tobie dobrze wygląda nabiera dla ciebie kosmicznej wartości :)

Tylko tutaj bardziej wygląda jak by sie skupił na karoserii a silnik po odpaleniu sie krztusi a hamulce przeciekają xd


Silnik jest metaforą (trudne słowo) użytkowników, a hamulce alegorią (jeszcze trudniejsze słowo) ich nerwów. ;-)k

Od strony technicznej nie mam kodowi xoopsa nic do zarzucenia* (choć inni patrzący na niego mogą oczopląsu dostawać), przez lata był dopieszczany do granic możliwości, to się teraz kolorkami zajmuje. 3/4 zmian nie ogłaszam, bo nie zmieniają funkcjonalności, to i dla zwykłego użytkownika nie mają znaczenia.


___
edit: * Z wyjątkiem galerii. Ta mnie trochę denerwuje.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 23.01.2014 9:06:05

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:04:35
Wilk
Anthro
Cytat z "DarkV": (Link »)

Ja to inaczej pamiętam. Wyciągaliśmy ręce po pomoc: http://www.polfurs.org/mo...tart=0.

Cytat z "DarkV":
Zawa napisała na shoutboxie... W sumie można by coś takiego zrobić

Dla mnie to brzmi jak"mamy pomysł na feature", a nie "potrzebujemy pieniędzy na utrzymanie serwera". Późniejsze propozycje nt. donation bara zakończyły wątek, mimo że zostały dobrze przyjęte :-?k

Cytat z "Ryan":
DarkV powinien przestać być jedynym głównym administatorem
Co pomyśleliście:
Cytat:
DarkV powinien ustąpić z funkcji admina
Co mieliśmy na myśli:
Cytat:
DarkV potrzebuje pomocy w zarządzaniu społecznością forum
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

-4
(+4|-8)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:08:53
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Lester": (Link »)
Cieszymy sie ze obrażasz nas i każesz nam iść w ♥♥♥♥.

Zabawne jest to, że było dużo zgłoszeń żeby zbanować ciebie za pieprzenie farmazonów i irytowanie ludzi, a okolicznością żebyś został nie było to ze piszesz mądrze, a to że jesteś poprostu generatorem dużej ilości buldupnych postów.

Za to pod czym się podpisujecie? Tak. Obrażam was z premedytacją. Nie darzę was szacunkiem. Postulatami i żądaniami jakie napisaliście oraz tonem całego protestu obraziliście administrację dużo bardziej niż moje skromne "idźcie w ♥♥♥♥".

A banujcie mnie. Zróbcie sobie posiedzenie rady starszych przy ognisku, wrzućcie karteczki do miski i policzcie głosy jak w tej całej farsie z reality show na wyspie. Poczujcie się wtedy raźniej. Bo przecież tak wielki macie staż. Tak dużo wnosicie w forum. Wnosicie co najwyżej we własne życie towarzyskie i klitki. Forum traktujecie jak swoją prywatną ♥♥♥♥♥ co ma skakać i tańczyć jak tylko chcecie, a gdy tylko spróbuje coś po swojemu zrobić to od razu urwać łeb.

Rozumiem idee całej tej fasady, ale forma jaką wy sami jej nadaliście jest tak bardzo karygodna, że brak mi słów i nie myślałem, że niektóre z podpisanych osób mogą być tak ♥♥♥♥♥♥♥♥ niewdzięczne by po tylu latach domagać się odebrania serwera, bo demokracja.
Myr

6
(+6|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:22:03
Arachne
Taur
@f160157
Dla mnie to brzmi jak"mamy pomysł na feature", a nie "potrzebujemy pieniędzy na utrzymanie serwera".
Bo tak naprawdę nie potrzebujemy. Polfurs jest dziurą w kieszeni ale to nie tak, że nas na nią nie stać. Koszty utrzymania serwera są wliczone w nasze codzienne wydatki.

Późniejsze propozycje nt. donation bara zakończyły wątek, mimo że zostały dobrze przyjęte :-?k
Ehh... Nie chcę znowu pisać referatu. Umówmy się na piwo albo skajpa to ci wyjaśnię na czym stanęło.

DarkV potrzebuje pomocy w zarządzaniu społecznością forum
No i tak jest. A nawet było jeszcze przed zmianami kadrowymi. Oni się tam zajmują kontaktami ze społecznością, ogłaszaniem przyjemnych rzeczy a ja sobie siedzę cichutko w kąciku i coś tam dłubie w kodzie. Klikam enter i nagle jest burza jak po zmianach na youtube. Przeraża mnie to i chowam się pod kocykiem. A potem się dziwicie że od was stronię. :rollk:

Edit: Kyubi sam napisał jak to działa...
Futerkon jest konwentem niezależnym, a decyzje są podejmowane wewnątrz grupy na głosowaniach i poprzez dyskusję między jej członkami - choć ogłaszane są przez jedną konkretną osobę, bo ktoś musi wziąć to na klatę.
...więc dziwię się, że tego nie rozumie.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 23.01.2014 9:33:32

11
(+11|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:33:40
Lateksowy książe
Anthro
Wait, to czego się spodziewaliście? Przyszliście praktycznie jak demonstranci z pochodniami, drący się przez megafon.
Sami zaczęliście taki ton dyskusji i się dziwicie że zostaliście tak odebrani?
Praktycznie jak czytam post Ryana to brzmi jak "przepraszam że jesteście zbyt głupi by nas zrozumieć".

Mogliście napisać otwartą dyskusję, o tym że czujecie się zlewani przez administrację i chcecie podjąc dialog na forum.
Nie zrobiliście tego.
Zamiast tego napisaliście sobie liścik srający żarem, podsumowany żądaniami z dupska.

No gratuluję, zostaliście odebrani dokładnie tak samo jak niegdyś Lessie jak toczył pianę przeciwko moderacji :3
Ostatnio edytowany przez Szczurex dnia 23.01.2014 9:34:40

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:38:15
Kangur
Anthro
Spoiler: Masz racje lester :-ojjk:

Cytat z "Szczurex": (Link »)
Wait, to czego się spodziewaliście? Przyszliście praktycznie jak demonstranci z pochodniami, drący się przez megafon.
Sami zaczęliście taki ton dyskusji i się dziwicie że zostaliście tak odebrani?
Praktycznie jak czytam post Ryana to brzmi jak "przepraszam że jesteście zbyt głupi by nas zrozumieć".

Mogliście napisać otwartą dyskusję, o tym że czujecie się zlewani przez administrację i chcecie podjąc dialog na forum.
Nie zrobiliście tego.
Zamiast tego napisaliście sobie liścik srający żarem, podsumowany żądaniami z dupska.

No gratuluję, zostaliście odebrani dokładnie tak samo jak niegdyś Lessie jak toczył pianę przeciwko moderacji :3


Takie proby byly, skonczylo sie na ignorowaniu, zlewaniu i usuwaniu postow
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 23.01.2014 9:49:58

3
(+3|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:45:59
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)

Za to pod czym się podpisujecie? Tak. Obrażam was z premedytacją. Nie darzę was szacunkiem. Postulatami i żądaniami jakie napisaliście oraz tonem całego protestu obraziliście administrację dużo bardziej niż moje skromne "idźcie w ♥♥♥♥".

A banujcie mnie. Zróbcie sobie posiedzenie rady starszych przy ognisku, wrzućcie karteczki do miski i policzcie głosy jak w tej całej farsie z reality show na wyspie. Poczujcie się wtedy raźniej. Bo przecież tak wielki macie staż. Tak dużo wnosicie w forum. Wnosicie co najwyżej we własne życie towarzyskie i klitki. Forum traktujecie jak swoją prywatną ♥♥♥♥♥ co ma skakać i tańczyć jak tylko chcecie, a gdy tylko spróbuje coś po swojemu zrobić to od razu urwać łeb.

Rozumiem idee całej tej fasady, ale forma jaką wy sami jej nadaliście jest tak bardzo karygodna, że brak mi słów i nie myślałem, że niektóre z podpisanych osób mogą być tak ♥♥♥♥♥♥♥♥ niewdzięczne by po tylu latach domagać się odebrania serwera, bo demokracja.


Bardzo się cieszymy że postanowiłeś podzielić się z nami swoimi przemyśleniami!
Każdy feedback jest dla nas ważny i weźmiemy twoje zdanie pod uwagę.

koniec odpowiedzi do Fumy, teraz odpowiadam na temat
Spoiler: Solaxe! Tylko go nakręcasz

Temat nie powstał przez ból dupy o elite tak jak myślą jedni, ani przez to że nam sie cos nie spodobało i nagle postanowiliśmy zrobić syf na forum tak jak myślą inni.

Wręcz przeciwnie, temat powstał przez nazywanie sprzeciwów trollowaniem, tesktami o permbanach, usuwaniem postów i tych w których użytkownicy byli wyśmiewani, oraz tych, w których ktoś już nie wytrzymał i napisał pare słów tego co myśli. Pomijam już blokowanie tematów w których rozmowa mogła nie pójść po myśli administracji. Nie podobało nam sie tez to że wynikiem jakiejkolwiek dyskusji nei było jakies porozumienia tylko decyzje zapadaly według widzimisie, albo żeby poprostu było śmiesznie. A nie było.

Wszystko było kasowane i moderowane, więc teraz nikt poza nami nie dowie sie o co tak naprawde mamy "ból dupy". Reakcją niektórych było wyśmianie nas i teksty, że robimy drame o nic, że o władze. A szkoda, bo to nieprawda że o nic, a tym bardziej nie o władze. Chodziło o to żeby przekazać innym że uważamy, że coś jest nie tak. Mocne słowe i ciężkie postulaty, tak jak chcieliśmy spowodowały żywy odzew.

I tak uważam list otwarty za duży sukces. Po pierwsze, nie został skasowany jak posty pojedynczych użytkowników. Po drugie, tak jak sie spodziewaliśmy sporo osób miało z tego ubaw, ale tak czy inaczej podkreśliliśmy to, że to co się działo nie podoba sie nie jednej, nie pięciu a conajmniej dwudziestu obecnym osobom (więcej poprostu nie było online).

Emocje opadły, pyskówki się kończą (tylko fuma sie jakoś obudził troche spóźniony, ale raczej już nikogo nie sprowokuje), a burzenie sie zamieniło sie w "obgadajmy to przy piwie" co jest kolejnym ogromnym sukcesem, coś się gotowało, coś wykipiało i znów jest względny sposób, potrzebne było coś, co rozladuje emocje.

Dalej, kolejnym wielkim sukcesem jest to, ze nie wymeiniając już z nicków wśród podpisanych pod listem jest wiele osób które nie dażą się sympatią, ba! niektórzy swego czasu ziali do siebie hejtem, a mimo wszystko potrafili zrobić coć razem. Brawo!

p.s. kurde, teraz "spojler" jest naprawde bajerancki :D

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:46:16
Jaguar
Człowiek
O ile sama forma mogła by być łagodniejsza, to co by nie było, wyszło na dobre, przynajmniej zostało już chyba wszystko wyjaśnione.
(chyba pozostaje tylko problem ze zdjęciami z konwentów, ale to jest na tyle złożone że czasami wygodniej jest walnąć ZIPka z hasłem i wysyłać na PW)

6
(+6|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:51:37
Administracjo, drodzy użytkownicy forum.

Bardzo żałuję, że sposób komunikowania przyjął agresywny wydźwięk jak i że został odebrany tak jak został odebrany – czyli nie do końca z intencją każdej ze stron...

Nie mniej w tym miejscu chciałbym serdecznie przeprosić za ton moich postów (podkreślam moich, bowiem wypowiadam się TYLKO i WYŁĄCZNIE w swoim imieniu). Po przemyśleniu wiem już, że były one nieobiektywne i tworzone w dużym nagromadzeniu negatywnych emocji. Żałuję również, że wziąłem udział w „zrywie” który miał miejsce w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych. Jestem wręcz pewien, że gdybym wiedział to co wiem teraz, a co realnie wiedziałem tak naprawdę po poście Edwarda, to nie podpisał bym się pod stworzonym przez nas poście. Żałuję.

Chciałbym w tym miejscu przeprosić bezpośrednio DarkV, Lwiczkę, Edwarda za ton moich osobistych postów jak i za moje uczestniczenie w „zrywie”. Teraz jestem przekonany, że akcje które podjęliście są słuszne i cieszę się z nadchodzących zmian. Żałuję, że ton komunikacji wcześniejszy nie wspominał o tak dobrych zmianach – a został zinterpretowany nie tak jak chciała tego administracja. Obszerniejsze wyjaśnienia i przeprosiny pozwoliłem przekazać sobie w dniu wczorajszym osobiście...

Przepraszam również wszystkich pozostałych, którzy odebrali moje wypowiedzi w sposób negatywny i poczuli się urażeni. Mieli do tego prawo i żałuję tego.

Mam nadzieję i jestem przekonany, że zmiany które nadchodzą są dobre i przyczynią się do rozkwitu polskiej społeczności furry.
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

1
(+1|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:53:12
Smok Serwisowy
moje ciekawe spostrzeżenie wczoraj było takie, że poza 3-4 osobami lista podpisanych pod petycją to premadowa ekipa z LoLa
siedzą całymi wieczorami na skype i myślą jak spushować towera i kogo zgankować - jak zwykle zabrakło wardów. xdd
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 23.01.2014 9:59:21
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

-7
(+2|-9)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 9:55:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Kyubi": (Link »)
Administracjo, drodzy użytkownicy forum.

Bardzo żałuję, że sposób komunikowania przyjął agresywny wydźwięk jak i że został odebrany tak jak został odebrany – czyli nie do końca z intencją każdej ze stron...

Nie mniej w tym miejscu chciałbym serdecznie przeprosić za ton moich postów (podkreślam moich, bowiem wypowiadam się TYLKO i WYŁĄCZNIE w swoim imieniu). Po przemyśleniu wiem już, że były one nieobiektywne i tworzone w dużym nagromadzeniu negatywnych emocji. Żałuję również, że wziąłem udział w „zrywie” który miał miejsce w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych. Jestem wręcz pewien, że gdybym wiedział to co wiem teraz, a co realnie wiedziałem tak naprawdę po poście Edwarda, to nie podpisał bym się pod stworzonym przez nas poście. Żałuję.

Chciałbym w tym miejscu przeprosić bezpośrednio DarkV, Lwiczkę, Edwarda za ton moich osobistych postów jak i za moje uczestniczenie w „zrywie”. Teraz jestem przekonany, że akcje które podjęliście są słuszne i cieszę się z nadchodzących zmian. Żałuję, że ton komunikacji wcześniejszy nie wspominał o tak dobrych zmianach – a został zinterpretowany nie tak jak chciała tego administracja. Obszerniejsze wyjaśnienia i przeprosiny pozwoliłem przekazać sobie w dniu wczorajszym osobiście...

Przepraszam również wszystkich pozostałych, którzy odebrali moje wypowiedzi w sposób negatywny i poczuli się urażeni. Mieli do tego prawo i żałuję tego.

Mam nadzieję i jestem przekonany, że zmiany które nadchodzą są dobre i przyczynią się do rozkwitu polskiej społeczności furry.


TO może jeszcze uklękniesz?


Cytat z "Smok": (Link »)
moje ciekawe spostrzeżenie wczoraj było takie, że poza 3-4 osobami lista podpisanych pod petycją to premadowa ekipa z LoLa
siedzą całymi wieczorami na skype i myślą jak spushować towera i kogo zgankować - jak zwykle zabrakło wardów. xdd

(wycięte na prośbę tanu)
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 23.01.2014 22:25:22

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:05:15
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Kyubi": (Link »)
Administracjo, drodzy użytkownicy forum.

Bardzo żałuję, że sposób komunikowania przyjął agresywny wydźwięk jak i że został odebrany tak jak został odebrany – czyli nie do końca z intencją każdej ze stron...

Nie mniej w tym miejscu chciałbym serdecznie przeprosić za ton moich postów (podkreślam moich, bowiem wypowiadam się TYLKO i WYŁĄCZNIE w swoim imieniu). Po przemyśleniu wiem już, że były one nieobiektywne i tworzone w dużym nagromadzeniu negatywnych emocji. Żałuję również, że wziąłem udział w „zrywie” który miał miejsce w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych. Jestem wręcz pewien, że gdybym wiedział to co wiem teraz, a co realnie wiedziałem tak naprawdę po poście Edwarda, to nie podpisał bym się pod stworzonym przez nas poście. Żałuję.

Chciałbym w tym miejscu przeprosić bezpośrednio DarkV, Lwiczkę, Edwarda za ton moich osobistych postów jak i za moje uczestniczenie w „zrywie”. Teraz jestem przekonany, że akcje które podjęliście są słuszne i cieszę się z nadchodzących zmian. Żałuję, że ton komunikacji wcześniejszy nie wspominał o tak dobrych zmianach – a został zinterpretowany nie tak jak chciała tego administracja. Obszerniejsze wyjaśnienia i przeprosiny pozwoliłem przekazać sobie w dniu wczorajszym osobiście...


Zabawne ze jak był zryw to byłeś z nami, a teraz jak wszystko się już uspokoiło wyłamujesz się i "oczyszczasz" sie na oczach wszystkich. Well Played.

Niemniej jednak każdy ma prawo wyboru!
Cieszymy się, że choć przez chwilę byłeś z nami!

****

Najważniejsze jest to, że wszystko sie już uspokoiło, każdy wyrzucił swoje żale i teraz będzie tylko lepiej!
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 23.01.2014 10:07:08

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:05:40
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Kyubi": (Link »)
Administracjo, drodzy użytkownicy forum.

Bardzo żałuję, że sposób komunikowania przyjął agresywny wydźwięk jak i że został odebrany tak jak został odebrany – czyli nie do końca z intencją każdej ze stron...

Nie mniej w tym miejscu chciałbym serdecznie przeprosić za ton moich postów (podkreślam moich, bowiem wypowiadam się TYLKO i WYŁĄCZNIE w swoim imieniu). Po przemyśleniu wiem już, że były one nieobiektywne i tworzone w dużym nagromadzeniu negatywnych emocji. Żałuję również, że wziąłem udział w „zrywie” który miał miejsce w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych. Jestem wręcz pewien, że gdybym wiedział to co wiem teraz, a co realnie wiedziałem tak naprawdę po poście Edwarda, to nie podpisał bym się pod stworzonym przez nas poście. Żałuję.

Chciałbym w tym miejscu przeprosić bezpośrednio DarkV, Lwiczkę, Edwarda za ton moich osobistych postów jak i za moje uczestniczenie w „zrywie”. Teraz jestem przekonany, że akcje które podjęliście są słuszne i cieszę się z nadchodzących zmian. Żałuję, że ton komunikacji wcześniejszy nie wspominał o tak dobrych zmianach – a został zinterpretowany nie tak jak chciała tego administracja. Obszerniejsze wyjaśnienia i przeprosiny pozwoliłem przekazać sobie w dniu wczorajszym osobiście...

Przepraszam również wszystkich pozostałych, którzy odebrali moje wypowiedzi w sposób negatywny i poczuli się urażeni. Mieli do tego prawo i żałuję tego.

Mam nadzieję i jestem przekonany, że zmiany które nadchodzą są dobre i przyczynią się do rozkwitu polskiej społeczności furry.


Również przepraszam za ton moich wypowiedzi. DarkV i Edwardzie, doceniam wasze działania, choć momentami nie rozumiem intencji.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:07:31
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ryan, nie powiesz, że nie rozumiesz jakie intencje miał Edi dając mnie i Tobołowi możliwość dodawania osób do grupy :rollk:

-1
(+0|-1)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:14:32
PERMABAN
Ale jak wisiały na karachuju zdjęcia z futrzakonu czy wood, gdzie widać było WSZYSTKIE gęby i to w dodatku podpisane, to już się nikt nie zastanawiał kto to wrzucił i jak i czemu wyciekło, ale jak ktoś przekleił randomową fotę wrzuconą mu na privie to już zło wszelakie i armagiedon i wieczne potępienie xd

"Polfurs dla starszych", to 15-16 lat jest już wiekiem starszym, mam rozumieć? xd

No nie, Kyubi, psujesz naszą frekwencję w otwartym liście, zdrajca!

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:25:19
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Ara": (Link »)
Ale jak wisiały na karachuju zdjęcia z futrzakonu czy wood, gdzie widać było WSZYSTKIE gęby i to w dodatku podpisane, to już się nikt nie zastanawiał kto to wrzucił i jak i czemu wyciekło, ale jak ktoś przekleił randomową fotę wrzuconą mu na privie to już zło wszelakie i armagiedon i wieczne potępienie xd

"Polfurs dla starszych", to 15-16 lat jest już wiekiem starszym, mam rozumieć? xd

No nie, Kyubi, psujesz naszą frekwencję w otwartym liście, zdrajca!

Bo to szczwany lis jest!

7
(+8|-1)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:33:32
Smok Serwisowy
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Ryan, nie powiesz, że nie rozumiesz jakie intencje miał Edi dając mnie i Tobołowi możliwość dodawania osób do grupy :rollk:



o, to jest rzecz, którą chciałbym wyjaśnić publicznie swoimi słowami skoro już wywracamy wszystko to dopniemy to do końca.
stawiacie mnie w bardzo ciężkiej sytuacji ponieważ obaj piszecie do mnie często i od bardzo dawna skarżąc się jeden na drugiego i domagając bana. Veth dla toboła i toboł dla vetha...

Toboe narzeka, że jesteś koszmarnym trolem prowokującym i straszącym nowych userów (i niewątpliwie faktem jest, że odkąd moderuję forga (ponad rok) wielokrotnie słyszałem, że ludzie boją się u nas pisać przez wzgląd na ciebie. Natomiast niewątpliwie doceniamy twój wkład w pomoc przy organizowaniu imprez.
Ty natomiast narzekasz, że toboe jest nołlajfem i irytuje wiele osób i się ciebie czepia... co też jest prawdą i ciężko się nie zgodzić natomiast docenialiśmy jego pomoc przy programistycznej części forum i uczciwą pomoc w załataniu banów.

nie miałem natomiast zamiaru banować żadnego z was i znosiłem wasze ciągłe kłótnie i marudzenie. Mając dość waszego jęczenia jakiś czas temu dałem wam obu całkowity zakaz odzywania się do siebie na forum pod groźbą krótkiego bana licząc na to, że przestaniecie obaj sieć ferment na forum i zawracać mi głowę waszymi dziecinnymi prztyczkami... jednak tak się nie stało. Pomyślałem więc, że może jak będziecie musieli dawać wspólnie dostęp do działu nowym userom to jakoś was zmusi do pogadania ze sobą i może trochę załagodzi sytuację... okazało się, że również żaden z was do tego nie dorósł.

w związku z tym widząc, że żaden z was nie dojrzał do tego by się pogodzić zdecydoweałem, że żaden z was również nie będzie moderował tego forum do momentu aż napiszecie wspólnego posta, w którym dacie jasno do zrozumienia, że się pogodziliście i nigdy więcej nie usłyszę od was jaki ten drugi jest "be" i się ładnie nie przeprosicie jak dzieci w przedszkolu.
... ♥♥♥♥ mnie po prostu strzela.
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 23.01.2014 10:56:54
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

5
(+5|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:37:59
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Smok": (Link »)

w związku z tym widząc, że żaden z was nie dojrzał do tego by się pogodzić zdecydoweałem, że żaden z was również nie będzie moderował tego forum do momentu aż napiszecie wspólnego posta, w którym dacie jasno do zrozumienia, że się pogodziliście i nigdy więcej nie usłyszę od was jaki ten drugi jest "be" i się ładnie nie przeprosicie jak dzieci w ♥♥♥♥♥♥♥ przedszkolu.
... ♥♥♥♥ mnie po prostu strzela.


I nie mozna było podjąc takiej decyzji od razu? Masz całkiem dobre rozeznanie, jak to mogło się skończyć i skończyło się w najgorszy możliwy sposób. Stąd nasze odczucie, że po prostu się doskonale przy tym bawiłeś...
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

4
(+4|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:43:45
Smok Serwisowy
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Smok": (Link »)

w związku z tym widząc, że żaden z was nie dojrzał do tego by się pogodzić zdecydoweałem, że żaden z was również nie będzie moderował tego forum do momentu aż napiszecie wspólnego posta, w którym dacie jasno do zrozumienia, że się pogodziliście i nigdy więcej nie usłyszę od was jaki ten drugi jest "be" i się ładnie nie przeprosicie jak dzieci w ♥♥♥♥♥♥♥ przedszkolu.
... ♥♥♥♥ mnie po prostu strzela.


I nie mozna było podjąc takiej decyzji od razu? Masz całkiem dobre rozeznanie, jak to mogło się skończyć i skończyło się w najgorszy możliwy sposób. Stąd nasze odczucie, że po prostu się doskonale przy tym bawiłeś...


zgadzam się ryan, łatwo jest pisać takie rzeczy po fakcie.
tak samo łatwiej jest zrobić przewrót na forum i pisać otwarte listy niż napisać do kogoś bezpośrednio i zapytać wprost jakie ma intencje. ani jedna z podpisanych osób do mnie nie napisała wczoraj zapytać o co chodzi, zamiast tego zrobiliście powstanie (w ogóle nikt nie wpadł na to żeby mnie zapytać mówiąc precyzyjnie). nie wiem czy się przy tym doskonale bawiliście ale cieszę się, że sprawa już jest jasna i zamknięta.
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 23.01.2014 16:15:30
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:46:47
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
(wycięte na prośbę tanu) Dostałeś tego admina w spadku po LV i tylko głupi nie zauważył by co odpierdalałeś.
Ale zapomniałem... przecież Polfurs to "przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥" jak sam określiłeś użytkowników w rozmowie ze mną :)


A osoby które biadolą że nie chcą być na PFie ze względu na mnie są idiotami, po prostu. Jak Wilk Krzyś który ma do teraz uprzedzenia bo jest opóźniony w rozwoju (tak, jest i nie jest to wyzwisko, z medycznego punktu widzenia JEST opóźniony)


Cytat z "Smok": (Link »)

zgadzam się ryan, łatwo jest pisać takie rzeczy po fakcie.
tak samo łatwiej jest zrobić przewrót na forum i pisać otwarte listy niż napisać do kogoś bezpośrednio i zapytać wprost jakie ma intencje. ani jedna z podpisanych osób do mnie nie napisała wczoraj o co chodzi tylko zrobiliście powstanie (w ogóle nikt nie wpadł na to żeby mnie zapytać mówiąc precyzyjnie). nie wiem czy się przy tym doskonale bawiliście ale cieszę się, że sprawa już jest jasna i zamknięta.


Nikt też nic nie mówił, jedyne co robiliście to zabawa użytkownikami i naśmiewanie się z nich, a ty w tym przodowałeś.


Tak na prawdę nie odczuję braku moderatora, jedyne co przez ostatnie lata robiłem to kasowanie postów w muzyce :P Przynajmniej cipeczki nie będą miały argumentu "A on jest moderatorem hur dur" CHociaż będzie mi brakowało ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Leo :> No i fakt że tobołek nie ma moda też wywołuje uśmiech : P
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 23.01.2014 22:25:04

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 10:48:36
Smok Serwisowy
nie mam nic do dodania :)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Wątek zablokowany
<<1234567>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane