Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1...4567


0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 14:03:01
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Cytat z "Lester": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Cytat z "Lester": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Osiagneliscie cel?? Jaki niby? Jesli administracja planowala to zrobic to by to zrobila. Jedyne co to przyspieszyliscie pewne rzeczy. Po co niektore osoby co chwile podkreslaja, ze osiagnely swoj cel? Chyba po to, aby pokazac, ze taka forma listu sie sprawdzila i byla 100% dobrym ruchem.

Wymieniłem plusy tego listu to parę postów wcześniej, przewin sobie i przeczytaj.


Mozna mowic o plusach listy jakie wymieniles wczesniej. Ale nie mozna mowic, ze cel zostal osiagniety. Nie wydaje mi sie, ze celem listu bylo to, aby podpisaly sie osoby nielubiace sie i to co wczesniej wymieniles. Cele zostaly jasno okreslone w "postulatach" listy. A te cele nie zostaly osiagniete.

Jak juz mam sie czepiać tak jak ty, to toboe juz nie jest administratorem czy tam moderatorem. TADĄ!

Zadowolony? Znalazłem jakiś osiągnięty cel. Z resztą napewno nei tobie rozstrzygac jakie mieliśmy cele, bo nie masz o nich zielonego pojecia.

To ze jest webmasterem przekopującym sie przez toby błędów to chwała mu za to.


Nie mam zielonego pojęcia hym... A mi się wydawało, ze pod tym listem może się każdy podpisać, a nie tylko te osoby, które zostały łaskawie wytypowane, aby mogły dowiedzieć się o celu tego listu.

Nie podpisałeś sie to nie marudź ;D
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 23.01.2014 14:03:15

-12
(+0|-12)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 14:06:19
Kitsune
Zmiennokształtny
elite-furry-polska.edu.pl

5
(+6|-1)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 14:21:21
Wilk
Anthro
Niestety część dramowiczów zapomniała że obecna sytuacja pokazała jakie zaufanie mają do działań administracji
Zaufanie do administracji zawsze było duże, ale ostatnie wydarzenia je podminowały i trudno się temu dziwić. To plus, że użytkownicy reagują na to co dzieje sie na forum - to znaczy, że im naprawdę zależy.
jak coś się nie podoba to się nie przyjmie i umrze śmiercią naturalną
Wiesz, że nie zawsze tak jest, a nawet bywa odwrotnie: umiera to, co się podoba.
Przypomina mi się jak się nabijaliście z Kudła o jego bóldupne zachowanie, a sami niewie lepiej postępujecie.
Kudłaty sam robił tantrum regularnie i przy każdej okazji, więc to zupełnie inna para kaloszy.

Zabawne, że zawsze wcielasz się w mistrza zen po fakcie. Dla mnie Twój post zabrzmiał bardziej, jak przemówienie Gomułki :-Pk
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 14:40:20
anthrocat
Anthro
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)


Zabawne, że zawsze wcielasz się w mistrza zen po fakcie. Dla mnie Twój post zabrzmiał bardziej, jak przemówienie Gomułki :-Pk


Bo widzisz... jak się jakieś fajne dramy dzieją to z reguły mam jakieś inne zajęcia, ale gdyby tak przychodziły powiadomienia to może coś ciekawego w trakcie też bym dorzucił :P

1
(+1|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 15:09:23
Wilk
Cytat z "Leniwiec": (Link »)

Bo widzisz... jak się jakieś fajne dramy dzieją to z reguły mam jakieś inne zajęcia, ale gdyby tak przychodziły powiadomienia to może coś ciekawego w trakcie też bym dorzucił :P


A-ha, czyli tak w sumie pojechałeś wszystkim protestantom, ponieważ nikt ci o tym nie powiedział o dramie i nie wziąłeś udziału...:P
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 23.01.2014 15:09:55
"To the stars Bowen! To the stars!"

11
(+11|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 15:43:19
Jeleń
Anthro
Nie ma mnie dosłownie przez jeden dzień: rewolucja, gradobicie i koklusz.
Ostatnio edytowany przez Shallow dnia 23.01.2014 15:43:35
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 15:50:29
Pies
Walarro Mutto
Cytat z "Shallow": (Link »)
Nie ma mnie dosłownie przez jeden dzień: rewolucja, gradobicie i koklusz.


Pomyśl co by mogło się stać, jakbyś zniknął na tydzień ;)
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

1
(+4|-3)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 16:14:55
Uncia Hortensis
Rabatka
Czyli tak żebym lepiej zrozumiał:
Zrobiliście wielki bóldupny post z listą żądań tylko po to, by dostać jakąkolwiek odpowiedź od administracji?
Brawo za przerost formy nad treścią. Zadowala was, że dostaliście odpowiedź, parafrazując, "już dawno planowaliśmy połączenie polfurs z forgiem przez galerie i teksty oraz wspólnych moderatorów".

Zrobiliście z siebie bandę oburzonych dzieci złych, że ich posty wylatują zamiast zapytać się bezpośrednio ludzi. (a wylatywały bo inaczej powodowałyby dokładnie to co tu zrobiliście, jedną wielką niepotrzebną awanturę o nic.)
Wyśmiewajcie Kyubiego, ale on na tym wyszedł z twarzą chociaż. Przyznał, że było to emocjonalne, pochopne i niepotrzebne.
Myr

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 16:31:56
Irbis
Bestia
Ja tam jestem zadowolony z tego wszystkiego. Przykro mi, że tyle krwi musiało być napsute przy zmianach, jakie nastały, to oczywiste, że jest mi przykro, ale mimo to jestem zadowolony.
Forum nadal jest otwarte w pełni dla każdego, co mnie cieszy.
Rozwiązania które proponowałem DarkV mające na celu w jakimkolwiek stopniu zadośćuczynić usunięcie PZ, czyli łatwe wyszukanie swoich postów z fotkami będą. Cieszy mnie to.=]
Waśnie sprzed nastu lat tracą ważność, a fora futrzaste rozpoczynają etap integracji. Zajebiście! ^^
I osoba, której zachowanie mi najbardziej nie odpowiada, traci argument do wożenia się: "boli Cię że mam moda", "skasuję każdą inna odpowiedź niż przyznanie mi racji", "se skasuję post tego debila Toboe, bo się czepia mojego trollowania" przestaną (może) występować. Mrrr... Licze na to, ze i powściągliwość języka też będzie nową cechą niektórych.

Dziękuję. Dziękuję wszystkim, których zachowanie doprowadziło do tego stanu rzeczy, a zwłaszcza dziękuję teraz wspólnej administracji obu for furry za te wszystkie zmiany. I jeszcze raz przepraszam za krew napsutą spowodowaną zarażaniem swoimi debilnymi ideami.

Z poważaniem,
Toboe. :-ojjk:

PS: Przepraszam Ara za swoją pmkę, w której wyraziłem swoje nieprzychylne zdanie na Twój temat. Była ona spowodowana irytacją z kolejnego odnalezienia swojego nicku obok słowa "♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥".


EDIT: @Veth, oczywiście, ale nie powstrzymało Cię to od napisania sugestii, że to zrobisz: <<każdy następny twój post inny niż "zrozumiałem" będę kasował.>>
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 23.01.2014 16:45:39
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

5
(+5|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 16:33:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie chcę nic mówić, ale Fuma ma trochę racji. Bo u niektórych osób teraz wygląda to tak:
-Jesteśmy oburzeni! Administracja nas nie słucha, wprowadza gówniane zmiany albo nic nie robi!
-Ale my chcemy połączyć dwa fora
-A to przepraszam.


Toboe, nigdy nie kasowałem postów w których ktoś nie przyznał mi racji bo nie mam takich uprawnień na 95% forum :-)k
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 23.01.2014 16:37:42

5
(+7|-2)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 16:47:08
Uncia Hortensis
Rabatka
Nie będę nikomu przypisywał co pisał a co nie, ale tak to właśnie odbieram.

Czemu posty były kasowane? Bo były nie na temat i przekazywane w nich treści były adresowane tylko do jednej osoby, co można prywatnie zrobić i nie wywoła ogromnego smrodu.
Ale nie, lepiej napisać list. List, który wywoła ogromny smród.
Tylko co w liście? Żądania!
Co w zamian za spełnienie żądań? W sumie to nic. A co jak nie będą spełnione? W sumie to nic. Tak bardzo... :rollk:

Na to wszystko spokojnie odpowiedział Edi (o ironio, którego żądaliście by nigdy nie wypowiadał się za administracje i ma to najlepiej robić cała komisja...) a po odpowiedzi wszyscy potulnie podwinęli ogony i udają, że wszystkie żądania spełnione, a list był genialnym rozwiązaniem.

Gratuluje. Zrobiliście taką burzę w szklance wody, że nawet moje pierdolenie farmazonów to przy niej sensowna rozmowa.

To wszystko było tylko by administracja cokolwiek wyjaśniła? Serio? Chcieliście zabrać Lwiczce i DarkV serwer (ostatni postulat) bo nie odpowiadali w obawie przed dokładnie tym co i tak zrobiliście?
Myr

-2
(+2|-4)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 17:10:30
Jeleń
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
To wszystko było tylko by administracja cokolwiek wyjaśniła? Serio? Chcieliście zabrać Lwiczce i DarkV serwer (ostatni postulat) bo nie odpowiadali w obawie przed dokładnie tym co i tak zrobiliście?


Jeszcze zanim zabrać serwer to stworzyć grupę, doprowadzić wszystko do porządku i przygotować na przeniesienie. Co by przypadkiem nowa władza nie miała za dużo pracy z tym.

A tak na poważnie Fuma to już kilka osób pisało co o tym myśli (mniej więcej to samo co ty) i posty poszły do kasacji, więc nie ma co tego znowu rozgrzebywać. Myślę, że każdy wie jak się zachował i jeśli pewne osoby mają trochę oleju w głowie to przez długi czas teraz powinno im być po prostu głupio.
Cytat z "Gallagher":
I wish there was a knob on the TV to turn up the intelligence. There's a knob called 'brightness,' but it doesn't work.

6
(+9|-3)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 17:16:06
Smok Serwisowy
to ja chyba lepiej już zamknę... mam nadzieję, że nikt nie odbierze tego jako zamach na wolność wypowiedzi :)
chodźmy lepiej pograć w lola.

Ostatnio edytowany przez Smok dnia 23.01.2014 17:29:23
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Wątek zablokowany
<<1...4567


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane