Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1234567>>


-2
(+0|-2)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:21:37
Jeleń
Anthro
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Cytat z "Edi":
wszystkie te zatwardziałe niesnaski runą i uda nam się w końcu stworzyć społeczność, która będzie potrafiła się dobrze bawić razem.

W jaki sposób, skoro dalej będą dwa fora?


"[...]każdy z was będzie miał możliwość wyboru gdzie są widoczne i udostępniane jego posty)"
Cytat z "Gallagher":
I wish there was a knob on the TV to turn up the intelligence. There's a knob called 'brightness,' but it doesn't work.

7
(+7|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:23:48
Wilk
Anthro
Jeśli wprowadzać dużą zmianę, to może lepiej zamknąć obydwa fora i stworzyć jedno nowe? Wtedy sytuacja będzie jasna, a tablica czysta.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:23:52
Anthro
Czyli wszyscy usuwamy swoje szałowe paseczki? :P
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

1
(+1|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:24:28
Wilk
Anthro
Cytat z "Astar": (Link »)
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Cytat z "Edi":
wszystkie te zatwardziałe niesnaski runą i uda nam się w końcu stworzyć społeczność, która będzie potrafiła się dobrze bawić razem.

W jaki sposób, skoro dalej będą dwa fora?


"[...]każdy z was będzie miał możliwość wyboru gdzie są widoczne i udostępniane jego posty)"

Umiem czytać i to dalej tworzy podział.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

1
(+1|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:26:09
moon moon
Anthro
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Jeśli wprowadzać dużą zmianę, to może lepiej zamknąć obydwa fora i stworzyć jedno nowe? Wtedy sytuacja będzie jasna, a tablica czysta.

Myślę, że technicznie byłoby to dość trudne aby przenieść i połączyć bazy danych z obu for. Sama migracja jednego forum na inny silnik to przynajmniej kilka dni pracy i kilka godzin samej konwersji (w zależności od wielkości forów).

Jeżeli chodziło ci o zrobienie nowego forum całkiem od zera to moim zdaniem jest to całkowicie pozbawione sensu.
Ostatnio edytowany przez Admc dnia 23.01.2014 0:26:46

1
(+1|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:26:53
Jeleń
Anthro
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Cytat z "Astar": (Link »)
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Cytat z "Edi":
wszystkie te zatwardziałe niesnaski runą i uda nam się w końcu stworzyć społeczność, która będzie potrafiła się dobrze bawić razem.

W jaki sposób, skoro dalej będą dwa fora?


"[...]każdy z was będzie miał możliwość wyboru gdzie są widoczne i udostępniane jego posty)"

Umiem czytać i to dalej tworzy podział.


Każdy polityk ci potwierdzi: chcesz wprowadzić dużą zmianę, wprowadzaj ją stopniowo. Ja to widzę tak: część osób publikuje posty tylko na 1 forum a część uwidacznia je na obu. Druga grupa staje się z czasem większa. Potem ta pierwsza to już mniejszość. Na koniec scalasz. Ma sens?
Cytat z "Gallagher":
I wish there was a knob on the TV to turn up the intelligence. There's a knob called 'brightness,' but it doesn't work.

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:28:23
Zamysłem jest, żeby częścią wspólną były tylko i wyłącznie galerie - postów, shouta ani innych rzeczy nie zamierzamy absolutnie łączyć :D

Poza tym to będzie polegać na tym, że przy wysyłaniu obrazka/tekstu będzie widoczne zaznaczenie "Publikuje również na Forgu/PF". I tyle, większość z Was pewnie nawet tego nie zauważy :D
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 23.01.2014 0:28:55

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:30:09
Jeleń
Anthro
Cytat z "Pablo": (Link »)
Zamysłem jest, żeby częścią wspólną były tylko i wyłącznie galerie - postów, shouta ani innych rzeczy nie zamierzamy absolutnie łączyć :D

Poza tym to będzie polegać na tym, że przy wysyłaniu obrazka/tekstu będzie widoczne zaznaczenie "Publikuje również na Forgu/PF". I tyle, większość z Was pewnie nawet tego nie zauważy :D


Teraz tak :) a za rok posty ;) ale ciiiii... poki co nic nie mowimy ;)
Cytat z "Gallagher":
I wish there was a knob on the TV to turn up the intelligence. There's a knob called 'brightness,' but it doesn't work.

3
(+3|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:30:10
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Smok": (Link »)
Jeśli chodzi o kwestię czy forum i imprezy powinno być zarządzane przez większość czy przez złych despotów to sprawa wygląda następująco:
- Futerkon - jest na dziś prywatną imprezą organizowaną przez Cubeya.
- Gdakon - prywatna własność Pabla
- Polfurs - jest na dziś prywatną własnością DarkV'a i Lwicy
- Forg (server i baza) - Pabla
- Forg (domena) - Kudlaty


A ja zupełnie bez bólu dupy poproszę o usunięcie z paczek zdjęć, na których jestem, a w przyszłości o ich nie robienie. Czy da radę to zrobić?
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:32:09
Cytat z "Astar": (Link »)
Teraz tak :) a za rok posty ;) ale ciiiii... poki co nic nie mowimy ;)


Jak tak myślę to nie jest wykonalne technicznie - zbyt duża rozbieżność. Poza tym chcę, żeby był wybór w forach.

Poza tym, nie oddam tak forga, nie po tym jak go tak wypielęgnowałem xd

2
(+3|-1)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:32:52
Jeleń
Anthro
Cytat z "tanuki": (Link »)

A ja zupełnie bez bólu dupy poproszę o usunięcie z paczek zdjęć, na których jestem, a w przyszłości o ich nie robienie. Czy da radę to zrobić?


Ja bym cały dział wyczyścił i jak ktoś chce to niech znajomych o te zdjęcia poprosi osobiście :)
Ostatnio edytowany przez Astar dnia 23.01.2014 0:41:24
Cytat z "Gallagher":
I wish there was a knob on the TV to turn up the intelligence. There's a knob called 'brightness,' but it doesn't work.

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:36:18
Wilk
Anthro
Cytat z "Pablo": (Link »)
Zamysłem jest, żeby częścią wspólną były tylko i wyłącznie galerie - postów, shouta ani innych rzeczy nie zamierzamy absolutnie łączyć :D

Poza tym to będzie polegać na tym, że przy wysyłaniu obrazka/tekstu będzie widoczne zaznaczenie "Publikuje również na Forgu/PF". I tyle, większość z Was pewnie nawet tego nie zauważy :D

Wreszcie konkrety.
Brzmi bardziej jak techniczny bajer i wspólna baza danych na obrazki.

Dalej nie widze jak to ma połączyć nowych i starych użytkowników. Nawet wybieranie, na którym forum ma pojawić się post, juz implikuje, że te dwa fora to co innego i z jakichś powodów są rozdzielone. To utrzymuje podział.

Nadeszła doskonała okazja aby zacząć nowe forum.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:39:23
Smok Serwisowy
Cytat:
A ja zupełnie bez bólu dupy poproszę o usunięcie z paczek zdjęć, na których jestem, a w przyszłości o ich nie robienie. Czy da radę to zrobić?


tak - możesz wedytować wszystkie posty w których wrzuciłaś swoje zdjęcie lub zaraportować te na których jesteś i zostaną usunięte.
jeśli ktoś inny z usreów również znajdzie posta ze zdjęciem na którym nie chce być może postąpić podobnie.


Edit:

Jeśli chodzi o dalsze detale związane z przebudową forów to proszę was jedynie o cierpliwość. Będziemy je wprowadzać powoli (start planujemy na luty/marzec bo na razie pablo ma deadline na gdakon. powtarzam jeszcze raz - nie chcemy całkowitego zespolenia obu forów - naszym celem jest raczej stworzenie szeroko rozumianej infrastruktury dla artystów i twórców, która pozwoli im dotrzeć do większej rzeczy odbiorców, bez względu na to z którego forum wolą korzystać (a ponieważ fora są niespójne w kwestii kodu wiąże się to z przebudową obu)

więcej detali niebawem :)
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 23.01.2014 2:16:31
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

8
(+8|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:42:50
Arachne
Taur
Cytat z "Pablo": (Link »)
Poza tym, nie oddam tak forga, nie po tym jak go tak wypielęgnowałem xd


Też się nie dam. My precious....

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:49:48
Jaguar
To może ja jako obserwator się wypowiem. Mało tu pisze, ale czytam wszystkie posty i widzę co się dzieje.

Może znaczne od "Elity", bo od tego wszystko się zaczęło. Widać że znajduje się tu grupa stałych, dobrze znających się bywalców. Nigdy nie jest łatwo dołączyć do starej, dobrze zgranej ekipy, ale tworzenie dodatkowego pod forum dla ww użytkowników nie zmieni tego na gorsze. W końcu nikt nie chce aby każdy miał dostęp do jego prywatnych zdjęć czy rozmów. Nie można oskarżać ludzi o dzielenie forum tylko dlatego że pragną odrobiny prywatności.

Administracja powinna brać pod uwagę głównie to czego chcą forumowicze, bo jakby nie patrzeć to oni tworzą forum. Administratorzy powinni dołożyć wszelkich starań aby forum działało tak, jak chcą tego użytkownicy. Moim zdaniem niedopuszczalne jest to żeby administracja lub ktokolwiek inny usuwał posty bez konkretnego powodu.

Co do zmian personalnych w administracji nie mogę się wypowiedzieć gdyż nigdy nie zwracałem na to uwagi, jednakże wydaje mi się, że wpływ na skład ekipy forum powinni mieć oprucz administratorów użytkownicy.

Zaznaczam jedynie że jest to moje osobiste zdanie, zapewne wielu z Was się z nim nie zgodzi. Przyznaje że sam jestem tu od niedawna i byćmoże nie wiem jeszcze wielu rzeczy.

PS. Sorry jeśli coś pomieszałem lub napisałem trochę nie na temat. Czasem trudno mi się tutaj połapać ;)
Ostatnio edytowany przez BlackFOX dnia 23.01.2014 1:07:16

-1
(+0|-1)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:52:54
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "DarkV": (Link »)
Cytat z "Pablo": (Link »)
Poza tym, nie oddam tak forga, nie po tym jak go tak wypielęgnowałem xd


Też się nie dam. My precious....

Tak, dostałeś je od neonusa, w kodzie jest taki bajzel ze głowa mała i co chwila powtarzasz że ci sie nie chce i że potrzebujesz kogoś do roboty xd
Seems legit XD

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:54:42
Wilk
Anthro
Cytat z "DarkV": (Link »)
Cytat z "Pablo": (Link »)
Poza tym, nie oddam tak forga, nie po tym jak go tak wypielęgnowałem xd


Też się nie dam. My precious....

No i mam wrażenie, że o to się sprawa rozbija. Pisałeś, że zajmujesz się kolorkami na shoutboxie, aby odwrócić uwagę od poważnych problemów.
Ta Wielka Unia wydaje się kolejnym odwracaczem uwagi i pozorną zmianą :| mam nadzieję, że się mylę i udowodnicie, że tak nie jest.

Połączenie administracji dwóch forów jest krokiem w dobrą stronę, jak by na to nie patrzeć. Myślę jednak, że ten zapał można by wykorzystać na zupełnie nowy projekt, pozbawiony starych konotacji. Jeśli myślicie inaczej, to proszę abyście uzasadnili dlaczego :)
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

2
(+2|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:54:46
Jeleń
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "DarkV": (Link »)
Cytat z "Pablo": (Link »)
Poza tym, nie oddam tak forga, nie po tym jak go tak wypielęgnowałem xd


Też się nie dam. My precious....

Tak, dostałeś je od neonusa, w kodzie jest taki bajzel ze głowa mała i co chwila powtarzasz że ci sie nie chce i że potrzebujesz kogoś do roboty xd
Seems legit XD


Vethu to jest jak z zabytkowym samochodem który dostajesz i jest w opłakanym stanie. Kiedy już dzięki tobie dobrze wygląda nabiera dla ciebie kosmicznej wartości :)
Ostatnio edytowany przez Astar dnia 23.01.2014 0:55:05
Cytat z "Gallagher":
I wish there was a knob on the TV to turn up the intelligence. There's a knob called 'brightness,' but it doesn't work.

0
(+1|-1)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 0:58:57
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Astar": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "DarkV": (Link »)
Cytat z "Pablo": (Link »)
Poza tym, nie oddam tak forga, nie po tym jak go tak wypielęgnowałem xd


Też się nie dam. My precious....

Tak, dostałeś je od neonusa, w kodzie jest taki bajzel ze głowa mała i co chwila powtarzasz że ci sie nie chce i że potrzebujesz kogoś do roboty xd
Seems legit XD


Vethu to jest jak z zabytkowym samochodem który dostajesz i jest w opłakanym stanie. Kiedy już dzięki tobie dobrze wygląda nabiera dla ciebie kosmicznej wartości :)

Tylko tutaj bardziej wygląda jak by sie skupił na karoserii a silnik po odpaleniu sie krztusi a hamulce przeciekają xd

7
(+7|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 1:00:44
Kangur
Anthro
Cytat z "BlackFOX": (Link »)


Administracja powinna brać pod uwagę głównie to czego chcą forumowicze, bo jakby nie patrzeć to oni tworzą forum. Administratorzy powinna dołożyć wszelkich starań aby forum działało tak, jak chcą tego użytkownicy. Moim zdaniem niedopuszczalne jest to żeby administracja lub ktokolwiek inny usuwał posty bez konkretnego powodu.


I tak zostaliśmy odebrani jako żądni władzy bólodupcy których głos jest wymagany nawet do zmiany czcionki

1
(+1|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 1:07:22
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Ta Wielka Unia wydaje się kolejnym odwracaczem uwagi i pozorną zmianą :| mam nadzieję, że się mylę i udowodnicie, że tak nie jest.


Tak się akurat złożyło że w trakcie obgadywania tego na Skype, wybuchła drama. Ot, taki niefortunny zbieg okoliczności xd

14
(+15|-1)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 1:32:39
Anthro
Cytat z "Solaxe": (Link »)
I tak zostaliśmy odebrani jako żądni władzy bólodupcy których głos jest wymagany nawet do zmiany czcionki


Solaxe ale zrozum że tak zostaliście odebrani na własne życzenie. Używając słów takie jaki "żądamy" (gdzie można było to zastąpić każdym innym normalnym słowem a nie wyniosłym bo stanowczo to nie brzmiało) czy mówieniem o tym że "wspieracie forum od lat" gdzie nawet nie jest to zauważalne (Nawet nie wymieniliście co robiliście dla forum aby podpatrzeć te słowa) nie spodziewajcie się że ludzie nie odbiorą tego jako kolejna dobrą dramę dla zabawy.

Nie trzeba było całego listu otwartego gdzie zrobiła się chryja gdyby po prostu odezwać się do siebie czy na irc czy na prywatnych wiadomościach i powiedzieć o co chodzi. Wystarczyło powiedzieć - DarkV czy da się usunąć moje zdjęcia bo... (Myślę że lepiej by to brzmiało i pewnie dało by się to od razu załatwić)


Ja odebrałam wasze zagranie tak jak byście chcieli pozbawić DarkVała jego dziecka nad którym pracował całe lata i wprowadzał co i rusz jakieś udogodnienia co reszta potwierdza http://www.polfurs.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4833&post_id=159851#forumpost159851 nie było to smaczne ani żadnego szacunku. To że zrobił błąd to trzeba od razu się zachowywać jak ośrodek pomocy?


Może po tym wszystkim wypada mieć trochę refleksji i się zastanowić

P.S
Moje złośliwe zachowanie wychodzi tylko z tego jak śmieszna i ironiczna była ta cała farsa i uniesienie się honorem
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

5
(+5|-0)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 2:04:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Inu": (Link »)


Solaxe ale zrozum że tak zostaliście odebrani na własne życzenie. Używając słów takie jaki "żądamy" (gdzie można było to zastąpić każdym innym normalnym słowem a nie wyniosłym bo stanowczo to nie brzmiało) czy mówieniem o tym że "wspieracie forum od lat" gdzie nawet nie jest to zauważalne (Nawet nie wymieniliście co robiliście dla forum aby podpatrzeć te słowa) nie spodziewajcie się że ludzie nie odbiorą tego jako kolejna dobrą dramę dla zabawy.

Hmm może to, że jesteśmy tutaj od lat jeszcze zanim DarkV sie pojawił, kiedy różne ludki przemijały, my ciągle tu jesteśmy, wspieramy się na różnych płaszczyznach ale o tą pomoc czy wsparcie trzeba poprosić.
A słowo żądamy miał Ryan zmienić ale poszedł spać : P

Cytat z "Inu": (Link »)

Ja odebrałam wasze zagranie tak jak byście chcieli pozbawić DarkVała jego dziecka nad którym pracował całe lata i wprowadzał co i rusz jakieś udogodnienia co reszta potwierdza http://www.polfurs.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4833&post_id=159851#forumpost159851 nie było to smaczne ani żadnego szacunku. To że zrobił błąd to trzeba od razu się zachowywać jak ośrodek pomocy?

Z udogodnień jakie DarV wprowadził pamiętam kilka, Shoutbox, karmę. Teraz sie dowiedziałem że był taki dział jak ELITA, o którym sam wspominałem kilka lat temu i spotkałem się z komentarzami typu "Łoooo nieeeee" "Tak nie może być! " " nie ma żadnej elity!" A tu hops, dokładnie te osoby co krzyczały patrzę że sobie zrobiły temat w którym pisały kogo wciagnąć do elitarnego kółka znajomych na PF.... Right.
Sam pisałem kilka razy co można by było zmienić, na prv, nawet nie dostałem odpowiedzi zwrotnej czy to wykonalne czy nie, po prostu totalna olewka.

Inna sprawa, że DarkV co chwila pisał jak mu sie nie chce, że ma to w dupie, że ma dość, Lwica nawet poruszyła temat, żeby DarkV nie odchodził z roli webmastera. Jak chcieliśmy go wesprzeć finansowo to stwierdził że nie potrzebuje.

Teraz sam sobie nagrabił zdejmując PZ, nie wiem w jakim celu, ludzie sie obruszyli, pojawiły się trolle, a DarkV co zrobił? Po jednym poście wziął sobie toboe do pisania strony. Kogś kto przez wielu stałych bywalców uważany jest za aspołecznego kołka. Ale OK Webmaster musi działać a nie wyglądać więc mogło być. Natomiast akcje z działem elita, wciaganie znowu coraz to nowych osób które nie istnieją za bardzo w życiu forum spowodowało że ludzie co od wielu lat wchodzą tu CODZIENNIE mogli się zdenerwować.

Ale do DarkVa nie docierają argumenty, zawsze może sie wytłumaczyć trolingiem, albo że mu sie nie chce albo coś innego wymyślić bo po co słuchać uzytkowników.

A teraz ma czelność po tym wszystkim pisać że my preciouss, a wy że to jego dziecko chociaż od kilku osób słyszałem że kod strony jest tak ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, że głowa mała.

Dla mnie jest to zachowanie kogoś kto ma władzę tylko w internecie i za żadne skarby jej nie odda. DLatego tak chętnie wziął od kudłatego opa na IRCu, po czym dał moderatora Kotowi, któy siedział może ze dwa miesiące.

Ja rozumiem, że to forum już nie jest miejscem spotkań kilkudziesięciu dobrze znających się osób, że teraz to jest, jak sam Edi napisał mi w prywatnej rozmowie "Przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"
Ale chociaż mogło zostać to co było, na przykład PZ, bo działało dobrze.



1
Cytat z "Inu": (Link »)



Może po tym wszystkim wypada mieć trochę refleksji i się zastanowić



No właśnie?
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 23.01.2014 2:28:51

3
(+6|-3)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 7:37:48
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ryan": (Link »)
Wspieramy ją w każdym możliwym aspekcie choć wielokrotnie nie jednogłośnie ale mimo to tworzymy zgrany, duży organizm który niejedno już wspólne przeszedł.
Wspieracie grupę. Nie forum. Forum nie ma nawet kto pomagać pisać pomimo tyyyylu chętnych.

Uważamy, że Administracja nie jest niezastąpiona i DarkV powinien w niedługim okresie czasu ustąpić z funkcji jedynego głównego Administatora, dzieląc jednocześnie proces decyzyjny forum na liczniejszą grupę.
Pojedźcie do Lwiczki i siłą zabierzcie im od razu serwer. Albo zgłoście problem do komisji europejskiej, że prywatne forum jest niedemokratyczne.


Odebranie wszelkich uprawnień Toboe
Odebranie uprawnień do wygłaszania zdania ‘Administracji’ Ediemu
Wycofanie wszystkich zmian w Administracji powstałych w związku z ostatnimi wydarzeniami
DarkV powinien przestać być jedynym głównym administatorem
Podział kwestii decyzji na szerszą grupę, uwzględniającą rzeczywisty wkład w życie forum, a nie subiektywną ocenę jednej osoby.
Utworzenie grupy doradczej w stosunku do Administracji z którą w zamkniętym, gronie można przedyskutować sprawy rozwoju forum
Konsultowania zmian na forum ze wszystkimi użytkownikami forum
Przygotowania forum do przeniesienia na niezależny serwer





Cytat:
Na koniec, chcemy zapewnić, że w żadnym wypadku nie chodzi o jakiekolwiek dzielenie forum, tworzenie nowego czy ostentacyjne usuwanie kont. Obecne wydarzenia bardzo mocno nas poruszyły bowiem dotyczą miejsca, które w pewien sposób kochamy oraz jednocześnie momentami nienawidzimy. Wyrażamy nadzieję, że powyższy list zostanie potraktowany z pełną powagą.


ZABRAĆ ♥♥♥♥♥ SERWER? I to nie jest dzielenie forum?!? Wam do reszty odjebało. Idźcie w ♥♥♥♥. Zróbcie własne forum. Każdy podpisujący się pod listą, która chce odebrać DarkV i Lwiczce ich własny serwer ich własne forum i robić co chce niech zrobi własne forum. Idźcie sobie. Nikt nie będzie płakał.

A i tak wrócicie. Robicie z durnej sprawy protest na miarę majdany w ♥♥♥♥♥♥♥ kijowie :zlyk:
Myr

-3
(+6|-9)
Re: List Otwarty
Wysłano: 23.01.2014 7:47:47
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
W sumie przykro mi patrzeć, że głos takiej liczby osób został wyśmiany, ale chyba wszyscy podpisani spodziewali się, że jest taka szansa.

Czemu w ogóle ten list powstał? Przez całkowite niezrozumienie intencji DarkV, jakie miał wypowiadając się względem zmian na forum. Poczuliśmy się olani i wyśmiani, choć jak się okazuje, gdyby z początku wszystko zostało rozsądnie wyjaśnione, to co razem napisaliśmy nie miało by racji bytu. W momencie kiedy nasze posty i uwagi zostały, mówiąc wprost, wyśmiane, a posty skasowane poczuliśmy, że nie mamy żadnej możliwości dialogu, a nasze uwagi, pomysły, propozycje są wyrzucane do kosza.

Sposób w jaki niektórzy zachowują się pod tym listem powoduje, że mnie skręca. Przede wszystkim dlatego, że jest odbierany jako zamach. W momencie kiedy wszystkie nasze posty były usuwane, poczuliśmy, że nie ma innej opcji jak zebrać się grupą i pokazać co nas boli. Owszem, atak bezpośrednio na DarkV czy Edka jest tylko i wyłącznie efektem tego, że poczuliśmy się zlani, mimo, że jesteśmy częścią tego forum.

Załamuje mnie też, że niektórzy próbują to widzieć na zasadzie 'hahahaha, chcecie władzy, takiego ♥♥♥♥♥'. Otóż nie, nie chcemy. Nie wiem czy mogę mówić za podpisanych, ale chyba żadnej z będących tam osób nie zależy na władzy. Zależy tylko na forum, które przez jakiś idiotyczny brak komunikacji i zrozumienia potrzeb stało się w naszym odczuciu wrogie wobec osób które je tworzyły. Nie rozumiem, czemu niektórzy nie potrafią zrozumieć, że dla nas ta sprawa jest po prostu ważna. To forum, wbrew niektórym tekstom jest dla nas sporym kawałkiem życia i jak najbardziej traktujemy to poważnie.

Jeśli chodzi o mnie osobiście, to od wielu lat nie ingeruję ani nie angażuję się w nic, co w jakikolwiek sposób mogłoby podzielić społeczność. Zrezygnowałem ze wszystkich funkcji już lata temu i bardzo dobrze mi z tym. Nie chcę do tego wracać bo odkąd nie mam tu obowiązków, odtąd udało mi się porozumieć z osobami, z którymi wielokrotnie miałem odmienne zdanie, delikatnie to ujmując. To, że ja wkleiłem ten post to może nie przypadek, ale na pewno nie jest to jakaś istotna rzecz. Wszystkich tych którzy skupili się na tym kto to wrzucił, kto podpisał nie odnosząc się do treści uważam za bardzo małostkowych. To mogłem być ja, to mogła być jedna z osób która się podpisała. Jest to całkowicie bez znaczenia.

Kwestie porównywania Futerkonu do Polfursa jest lekko nietrafiona. Nikt z twórców Polfursa już tu nie przychodzi. DarkV podjął się administrowania forum bo nikt inny nie chciał, nie mniej dostawał również finansową pomoc aby to forum działało. W jakiś sposób to forum zawsze było 'nas wszystkich'. Fkon jest prowadzony przez osobę, która jest tam od początku. Nie jestem to ja, z wcześniej wymienionych przyczyn. Ponadto decyzje tam zapadające są podejmowane demokratycznie, choć to prawda, również nie jest to wyraźnie zakomunikowane. Generalnie takie porównywanie nie ma sensu oraz pokazuje brak innych argumentów. Takie typowie wbijanie szpileczek i wypominanie. Nie na to liczyliśmy pisząc ten list.

Kwestie żartów z tego, że jesteśmy z Łodzi czy Warszawy też chciałbym poruszyć. To skąd jesteśmy nie ma żadnego znaczenia. Pokazuje w jakich kategoriach myślicie. To, że mamy tu całkiem zżyte społeczności powinno być raczej chwalone, a nie wyśmiewane. Ci których to bawi po prostu nie dorośli do innego myślenia. Przykro mi z tego powodu ale wiem, że tego nie zmienię. Mam tylko nadzieję, że jest to tylko infantylne podejście pojedynczych osób.

Bardzo cieszę się, że podjąłeś DarkV takie a nie inne decyzje w kwestii współdziałania z Pablo. Moim zdaniem są one dobre i są czymś, co zamyka pewien, nie koniecznie dobry, okres w naszej społeczności.

Jest mi w pewien sposób przykro, że nasz list przyjął taką a nie inną formę oraz słownictwo. Być może lepiej było, żeby nigdy nie powstał. Trudno mi powiedzieć, myślę jednak, że wyjdzie z niego coś dobrego. Choćby to, że będzie przynajmniej minimalny dialog, z nami użytkownikami o naszych potrzebach i oczekiwaniach.

Proszę też, żebyście pamiętali, że chyba nikt nie podważa waszego wkładu w społeczność jednak oczekujemy, że będziecie traktowali nas poważnie i powstrzymacie się na przyszłość z wyśmiewaniem czyichś propozycji. Zrozumcie, że mimo, że jest to powód do żartów, to dla niektórych z nas jest to sprawa poważna i miło by było gdybyście to zaakceptowali i nie lżyli takiego podejścia.

Bardzo się cieszę również z tego, że wreszcie wszyscy mają jasność do czego dąży forum. Nie ma to żadnego znaczenia, ale dla mnie jest to dobry kierunek i częściowo realizuje to co napisaliśmy w liście.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 23.01.2014 7:48:39
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Wątek zablokowany
<<1234567>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane