Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...20>>


-2
(+1|-3)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 15:14:32
Uncia Hortensis
Rabatka
Z punktu widzenia casualowego "latam sam, robię questy" to TESO wydaje się być kiepskim nabytkiem za ponad 200zł + abonament.
http://www.rockpapershotg...scrolls-online/
(Nie chciało mi się nawet bety ściągnąć po oglądaniu gameplayu i bardzo kiepsko wypadających walkach. Wróg sprawia wrażanie sprite'a a nie obiektu w grze.)
Myr

-1
(+0|-1)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 15:58:34
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Nakurwiałkę w Battlefielda 4 China Rising :D
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 17:40:04
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
150 zł około i 50 zł abonamentu. Nie w tym temacie odpisałeś Fuma. ;] PvP podobno wyglądało fajnie.
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 17:54:53
Fenek
Anthro
Lubię wersje Beta, ale abonament?
Nie dziękuję.
Gierka zapowiada się nieżle obaczym co póżniej będzie
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

-2
(+0|-2)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 18:17:44
Uncia Hortensis
Rabatka
Reirun, specjalnie jest temat do gadania o grach żeby można było do woli popisać. Nie będę przecież wrzucał linka do pierwszych wrażeń z gry w temacie o radościach ;-)k
50 funtów to prawie 250zł. Nie sprawdzałem naszych cen, ale nie spodziewałem się aż sto złotych taniej. Dziękuję za sprostowanie.

Beta, też tak sądzę. Guild Wars 2 był trochę droższy, ale bez abonamentu co usprawiedliwiało wydatek. Gra daje ogromny zwrot kosztów w postaci ciągle dodawanych nowych elementów. Dla porównania 150zł + abonament? Drogo :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 12.02.2014 11:58:51
Myr

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 22:00:10
Moogle
Anthro
Skończyłem Rubicon. Strachałem jak Spoiler: okazało się że Tycho będzie wolny.
Teraz męcze Saturday Morning RPG. Czuje się kiepsko jak rozpoznaję niektóre referencje bo to było tak dawno :-(k

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 22:13:39
Anthro
Cytat z "Reirun": (Link »)
150 zł około i 50 zł abonamentu.


Co? Przecież przedsprzedaż jest za Standard Edition 229.99 zł a Imperial Edition 329.99 zł więc nie sadzę aby zeszli do 150 zł
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 22:20:15
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
więcej niż 150, ale mniej niż to co mówisz. Na uPlay wszystko jest drożej niż wszędzie.

http://www.gry-online.pl/tania-gra.asp?ID=18325
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 22:24:38
Anthro
Ceny wzięłam z ich strony :3

Ale to wersja pudełkowa bez bonusów XD więc raczej nie dla mnie (ulubiona niezgodność bo ja chce grać kotkami a Astar jaszczurkami XD)
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 11.02.2014 22:26:08
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 23:12:44
Moogle
Anthro
Ja się wstrzymuję od entuzjazmu. Powiem więcej - nie oczekuję niczego i wcale nie będe zaskoczony ani zawiedziony jeśli gra będzie popeliną. W dzisiejszej dobie upraszczanych gier to norma i bardzo łatwo zrobić kolejnego TORtanica lub podróbkę Nintendo. Albo scenariusz pisany na kolanie jak to było w przypadku ME3.

Inu, czy to prawda że w wymaganiach Bethesda pisze że TESO ma 20GB a jak sobie zmierzysz to ma 47GB?

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 23:28:01
Anthro
Cytat z "moog": (Link »)
Inu, czy to prawda że w wymaganiach Bethesda pisze że TESO ma 20GB a jak sobie zmierzysz to ma 47GB?


Nasza po pobraniu i rozpakowaniu miała ~29GB
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 11.02.2014 23:28:41
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 23:29:33
Kangur
Anthro
Cytat z "moog":


Inu, czy to prawda że w wymaganiach Bethesda pisze że TESO ma 20GB a jak sobie zmierzysz to ma 47GB?


Ja mialem jakies 36 GB wolnego miejsca a i tak mialem problemy ze "za malo"
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 11.02.2014 23:32:31

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 23:41:37
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "moog": (Link »)
Ja się wstrzymuję od entuzjazmu. Powiem więcej - nie oczekuję niczego i wcale nie będe zaskoczony ani zawiedziony jeśli gra będzie popeliną. W dzisiejszej dobie upraszczanych gier to norma i bardzo łatwo zrobić kolejnego TORtanica lub podróbkę Nintendo. Albo scenariusz pisany na kolanie jak to było w przypadku ME3.
Takie samo mam podejście. Jak ogłosili następny TES jako MMO tylko potrząsnąłem głową. Po prostu wolałbym TES VI. Wszystkie rzeczy, które lubię w serii (mody, swoboda, odkrywanie zapomnianych miejsc, roleplay) zawsze w dużych MMO są zatracane. Poczekamy, zobaczymy jak wyjdzie :-Dk


Inu, czy jako wojownik grałaś z perspektywy pierwszej osoby?
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 12.02.2014 12:06:54
Myr

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 23:46:11
Anthro
Fuma oczywiście że nie XD nienawidzę pierwszej osoby nie wiem dla mnie jest jakaś dziwna ale Astar grał z pierwszej więc jak chcesz spytać go o opinie to on ci powie jak to jest
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 11.02.2014 23:49:46
Uncia Hortensis
Rabatka
To hipoteza, że wojownik jedyny jest fajny, bo to jedyna klasa gdzie sensownie jest grać FPS poszła za okno :-Pk
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 12.02.2014 12:00:57
Myr

3
(+3|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 12.02.2014 2:24:57
Moogle
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Z punktu widzenia casualowego "latam sam, robię questy" to TESO wydaje się być kiepskim nabytkiem za ponad 200zł + abonament.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 12.02.2014 12:04:47
Załącznik:
jpg  but its a beta.jpg (586.41 KB; 2186x908 px)
13_52fb5528be293.jpg 2186x908 px

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 12.02.2014 7:26:56
Kangur
Anthro
W sumie prawda... ludzie czesto mowia np. "nie martwcie sie, to tylko alpha/beta" tylko jeszcze chyba nigdy nie widzialem gry w ktorej cokolwiek by sie poprawilo (no moze oprocz gier paradoxu)

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 12.02.2014 7:59:31
Arachne
Taur
Cytat z "Fuma": (Link »)
...wolałbym TES VI.


Nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek wyszło. Po co się męczyć i tworzyć grę niemal od zera jak można siedzieć na workach z pieniędzmi i od czasu do czasu dodać perę questów do mmo?

Jedyna szansa na TES VI będzie wtedy, jeśli TESO okaże się absolutną klapą.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 12.02.2014 12:07:58

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 12.02.2014 8:01:20
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Gry Blizzarda? Z Bethesdą jest ten problem, że ich tradycją jest wypuszczanie niedorobionych zbugowanych gier :P Może dlatego daje im taki kredyt zaufania nawet po takiej becie :)
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 12.02.2014 13:07:56
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

3
(+3|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 12.02.2014 8:30:07
Tygrys sumatrzański
Anthro
W jedyne MMO jakie grałem, WOWa, grałem całkowicie sprzecznie co do tego co się normalnie robi, czyli gry z innymi. Pozwiedzałem świat, robiłem questy dla fabuły jeśli były ciekawe, a inne po prostu dla levelu. Miałem znikome interakcje z gildią w postaci długich rajdów itp. "Przeszedłem" grę i nie grałem więcej. Nigdy mnie nie fascynowała forma MMO jaka aktualnie istnieje i która jest znowu powielana przez TESO. Dlatego też gdy widzę taką grę z góry wiem jaka będzie i, że będzie słaba nie co do wykonania, a co do podstaw gameplayu i gatunku jako takiego. Wszystko co było zaletą TES w TESO jest zubożone i rozwodnione. TESO przegra jak wszystkie takie MMO z ambicjami na stworzenie wspaniałej gry na starym fundamencie.

Jedyne MMO które jest obiecujące na razie to EverQuest Next, w końcu wprowadzi powiew świeżości w gatunek, choć są zawsze jakieś obawy. Ale jak na razie developerzy starają się współpracować z fanami i dobrze im to idzie, co jest zaletą.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 12.02.2014 8:44:39
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
A ja zacząłem wczoraj swoją przygodę z Wildstarem, przy czym grałem na tyle mało, że niewiele jestem w stanie powiedzieć prócz tego, że aktualnie jest trochę skopana optymalizacja, bo grze udaje się spaść do kilkunastu FPSów, a kompa słabego nie mamy.

Bajeczna grafika, świat wydaje się być naprawdę fajnie zrobiony. Kustomizacja postaci ma potrzebne elementy, motyw z wybieraniem klasy i ścieżki rozgrywki to coś nowego. Zostałem medykiem explorerem, więc i moje questy nie będą raczej polegały na "zabij i przynieś" tylko "obejrzyj i pójdź inną drogą niż wszyscy". Jak ten patent się rozwinie, jeszcze nie wiem. Drzewko rozwoju niby jest proste, ale dzięki AMPom można zrobić po prostu wszystko. Chcesz być ofensywnym medykiem? Proszę bardzo, możesz bić z defibrylatora ;) Są dwie frakcje, jeszcze niestety nie rozgryźliśmy czy bardzo są podzielone, czy w pewnym momencie gra się razem. Z racji tego, że jest NDA nie mogę wam "raczej" pokazać screenów,poza tym i tak narazie nie mam nic ciekawego do pokazania. ;) Wiążę z Wildstarem ogromne nadzieje, raportuję bugi które spotkam co mi się raczej rzadko zdarza, a w zasadzie regularnie biorę udział w beta testach różnych gier. Po prostu projekt na który bardzo długo czekałem z zapartym tchem będę wspierał całym swoim sercem. Model płatności jest całkiem fajny. Kupując grę za x zł dostanę 30 dni grania, a po tym czasie mogę albo zakupić grową walutę, którą wymieniam za farmione złoto na czas grania, ewentualnie kupuję subskrypcję za prawdziwą kasę. Wydaje mi się to być optymalnym rozwiązaniem, acz nie wiem jak rozwiążą problem kupowania lewego złota. Czy warto? Z mojego punktu widzenia warto.


Co do Everquest Next...gra wygląda świetnie, do tego mimo że nie przepadam za sandboxowymi tytułami za bardzo, zgłosiłem swoją chęć do udziału w testach i zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)
Ostatnio edytowany przez Reirun dnia 12.02.2014 8:48:45
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 12.02.2014 12:15:04
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ryan": (Link »)
Gry Blizzarda? Z Bethesdą jest ten problem, że ich tradycją jest wypuszczanie niedorobionych zbugowanych gier :P Może dlatego daje im taki kredyt zaufania nawet po takiej becie :)
Wiesz, tylko gry Bethesda mają to do siebie, że naprawiane są przez fanów. Głupi konsolowy interface? Są mody. Zbugowana mechanika pozwalająca na OP przedmioty? Są mody. Tekstury nie są wystarczająco szczegółowe? Są mody. System walki pozostawia trochę do życzenia? Są mody.
Z drugiej strony, na konsolach nie ma modów i sprzedają się tam najlepiej.

O EverQuest Next to bym mógł pisać i pisać, ale nie wyszło jeszcze nic poza Landmarkiem więc zacieranie rąk byłoby przedwczesne :-ojjk:
0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 20.02.2014 9:30:18
Ciekawiło mnie Antichamber, ale było drogie.

Kupiłem za $4,25 z nowego Humble i właśnie gram. Portal 2 i Stanley Parable na sterydach. Zacne puzzle.
Myr

2
(+2|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 20.02.2014 10:33:17
Smok
Zmiennokształtny
Teraz gram w Dark Souls.

20h gry i jestem nią zachwycony. Świetna historia, klimat i oczywiście rozgrywka. Gra wymaga od gracza szybkiego uczenia się na własnych błędach, nie rzuca kół ratunkowych i wysoko stawia poprzeczkę. Bardzo mi się podoba. Polecam :)

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 20.02.2014 16:33:50
Trickster
Anthro
A znowuż jedyne co mnie w Dark Souls wkurza oprócz niebywale wysokiego poziomu trudności to absolutny brak wskazówek co do tego gdzie iść lub gdzie nie wchodzić. Owszem, świat otwarty to zaleta, ale kiedy zjechałem do Ruin Nowego Londo tuż po przejściu prologu to... pożałowałem.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...20>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane