Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345678...20>>


2
(+2|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 15.07.2014 11:10:31
Anthro
Ostatnio zaczęłam swoją przygodę z DayZ <3 (już się w niej zakochałam)

- Disciples III
- Sims 3
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 18.07.2014 20:31:45
Wielki powrót do Skyrima, jeśli o mnie chodzi, choć tym razem w ciele nie jaszczurki czy kota ale mrocznego elfa :P.
A poza tym użeram się z noobami w Wocie.
Cytat:
"I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych co to trzeba mieć ten polor we krwi żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież"

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 23.07.2014 14:44:21
Husky Syberyjski
Anthro
Bureau udało mi się już skończyć to teraz, kiedy w końcu dorwałem tanio Bioshocka mogę zobaczyć jaka jest jego pierwsza część (bo grałem tylko w Infinite). Jak na razie całkiem nieźle, ogólnie fabuła ciekawa, trochę chaotycznie się zaczyna, ale szybko łapiesz o co chodzi w Rapture, jak działa i czemu stało się tym, czym aktualnie jest.
Spoiler: Monotonne jest to, że z każdą zmianą miejsca pobytu jest ten sam schemat w sumie (przynajmniej do teraz, jestem aktualnie w Fort Frolic) - przychodzisz, okazuje się, że żeby dalej przejść trzeba pogadać z kimś kto potrafi nam umożliwić podróż i, albo musisz tą osobę zabić bo ześwirowała - albo jest w porządku, tylko i tak umrze bo Ryan nie pozwala żyć nikomu kto Ci pomaga (co w sumie ma sens). Mimo to jestem ciekawy dalszego ciągu.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 24.07.2014 9:48:01
osioł
Anthro
Ostatnio zagrywam się w bardzo zacne tytuły.

Pierwsze to "Heroes of storm", tak dostałem zaproszenie na wersje "alpha" i jestem bardzo zadowolony, że jednak Blizzard docenił to, że od 5 lat bez przerwy opłacam abonament (tak tylko piszę, bo wiem, że klucze leciały losowo). Nigdy nie grałem w żadne LoLe, Moby i inne Doty, bo zwyczajnie tego typu gry mnie brzydziły, w szczególności LoL (ile to ludzi do rajdowania potraciłem przez ten tytuł). Ale HotS jest naprawdę świetną gierką. Ścieżka dźwiękowa z Warcrafta2, 3 oraz z samego WoWa pięknie się komponuje, a zabawa ze znajomym gdzie jako jedyni się ogarniamy przez komunikator jest naprawdę satysfakcjonująca. Oczekuję polskiej wersji, bo już po zwiastunach widzę, że jak Starcraft II i Diablo III będzie na bardzo wysokim poziomie. Jedynie czego się obawiam to głosu Króla Licza (najbardziej ograna postać przeze mnie).

Kolejną gierka, także według mnie bardzo świetną i podobnie jak HotS jeszcze nie kompletna to "Carmageddon: Reincarnation". Zdarzyło mi się na "Kickstarterze" dopłacić swoje 20$ projektowi, który śledziłem od początku. Marzył mi się nowy "Carmageedon" z dzisiejszą grafiką, fizyką itp. I sen się spełnił. Od marca, za dorzucenie się za projekt dostałem wczesny dostęp. Zapewne gdybym miesiąc później nie kupił nowego komputera to do dziś nie zagrałbym normalnie. Tytuł ma na razie ogromne wymagania sprzętowe, choć łatki na łatkę coraz bardziej ogarniają silnik. A jak ogólnie wrażenia? Jest to stary dobry "Carmageddon". Mamy faceta z flagą, znanych kierowców z jedynki (i można powiedzieć, że z dwójki też), auta świetnie się niszczą (choć mam wrażenie, że jedna łatka coś zmniejszyła efekty niszczenia), mapy wzorowane także z pierwszej części, no i na razie w tle leci jeden kawałek - Zero Signal - Fear Factor. Powiadam, jako fan jestem zachwycony!

Mogę wspomnieć jeszcze, że usiłuję skończyć "Hitman: Krwawa forsa", bo na steamie kupiłem najnowszą część. A że poprzedniej jako jedynej nie ukończyłem, to chcę nadrobić zaległości.

Plus: "World of Warcraft" oraz trochę w "The Elder Scrolls III: Morrowind".
Ostatnio edytowany przez Osioł dnia 24.07.2014 9:52:08

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 6.08.2014 21:00:22
Srebrnołuski Smok Europejski
Zmiennokształtny
Niedawno miałem okazję grać i przejść pierwsze DLC do Dark Souls 2 - Crown of the Sunken King.
Muszę przyznać, że przejście tego DLC było dla mnie bardzo satysfakcjonującym osiągnięciem pomimo faktu, że Dark Souls 2 nie jest tak wymagający jak jego poprzednik.
Pierwszy rzut oka po Świątynnym Mieście Shulva dał mi coś, czego brakowało mi podczas całej podstawowej części gry - poczucia przestrzeni. Tak, Dark Souls 2 ogranicza się zazwyczaj widokiem do kolejnej wieży czy kolejnego korytarza. Wchodząc do Shulvy pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to przestronne jaskinie, ogromna świątynia i rozciągające się w oddali miasto przecinane przez jeziora. I pomimo pierwszego zwątpienia po doświadczeniach z podstawki, gra spełniła swoją niemą obietnicę i do większości z miejsc które widziałem dotarłem po przechytrzeniu, ominięciu lub wyrżnięciu lokalnych strażników i potworów.
Samo miasto ma bardzo specyficzny klimat oraz konstrukcję którą gracze obeznani z Dark Souls: Artorias of the Abyss powinni dobrze znać - miasto pod względem konstrukcji poziomów przypominało mi mocno Miasteczko Oolacile które osobiście ciepło wspominam. Powróciły zaniedbane w podstawowej części gry skróty a ogniska zostały rozłożone po mapie w sposób bardziej przemyślany.
Poruszanie się po Shulvie było w pierwszej chwili trudne ze względu na grupy silnych przeciwników, zarówno walczących wręcz jak i z dystansu, ale również atakujących z zaskoczenia. Jednak po krótkim czasie i bacznej obserwacji otoczenia dało się poznać kilka skrótów pozwalających ominąć te grupy w przypadku nieprzewidzianego zgonu.
O samej świątyni i okolicach nie będę się rozwijał - DLC ma sprytne smaczki i haczyki których nie chciałbym zdradzać osobom które nie miały jeszcze okazji a chciały by spróbować swoich sił.
Jedyne co mogę powiedzieć, to co nieco o bossach w Świątynnym Mieście Shulvy. Z pierwszym spotkamy się praktycznie na początku przygody i choć nie będziemy z nim wówczas walczyć, będziemy po prostu wiedzieli, że ta chwila kiedyś nadejdzie. Pozostałe dwa bossy, to inna bajka. Jeden z nich - opcjonalny sprawił, że westchnąłem ciężko i spytałem się monitora "Serio From? Skończyła się wyobraźnia?". Drugi, konieczny do zabicia by ukończyć DLC był jednak bardziej kreatywny choć i tak był w pewnym stopniu kopią. Walka z nim była jednak trudna, satysfakcjonująca i w niektórych chwilach nieprzewidywalna co sprawiało, że oprócz znajomości ruchów przeciwnika trzeba było zwracać uwagę na otoczenie i dostosowywać styl walki nawet kilka razy przez całą potyczkę lub czekać na dogodną okazje nawet pół minuty.
Jako fan serii Dark Souls (nie mówię o Demon's Souls, nie miałem okazji zagrać) polecam z czystym sumieniem Crown of the Sunken King tym którzy szukają wyzwań podobnych do tych, które można było spotkać w pierwszej części gry. DLC przedłuża również Lore gry - wyjaśnia kilka rzeczy, powoduje, że powstają kolejne pytania ale co ważniejsze, opowiada część historii króla Drangleic oraz jego poprzednika.

Osobiście wyglądam dnia wydania drugiego DLC - Crown of the Old Iron King :D

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 6.08.2014 21:11:00
Anthro
TERA Online

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 6.08.2014 21:14:41
Mass Effect 1 skończyłem, zabieram się za 2.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 7.08.2014 21:03:16
Sergal południowy
Anthro
O, a ja za to dokładnie wczoraj skończyłem Mass Effect 2, ale zanim zabiorę się za część trzecią, robię przerwę na Morenatsu, polecono mi, mam nadzieję, że warte zagrania.
Ostatnio edytowany przez Keola dnia 7.08.2014 21:03:36

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 7.08.2014 22:25:03
Rysiu
Anthro
Roll out'uje w Wocie, próbuję przeżyć jeszcze jedną noc w Stalkerze : Zew Prypeci z modem Misery, pykam w rytm j-popu w StepManii 3.9 i się kręcę przy przy chrobotaniu techno w Super Hexagonie.
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 18.08.2014 19:57:48
Husky
Anthro

Risen 3 Władcy Tytanów

Bardzo oczekiwałem "Powrotu do korzeni" zwłaszcza po średniej dwójce, przez którą miałem pewne wątpliwości. Ale wiedziałem, że nasi zachodni sąsiedzi wciąż wiedzą jak robi się świetne RPG'i. I nie myliłem się. Wspomniany wyżej cytat to nie tylko slogan powtarzany w zapowiedziach, to fakt. A magia kryształów wróciła, lepsza niż wcześniej \o/
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 18.08.2014 20:25:02
Szop pracz
Anthro
Five Nights At Freddy's. Jest to gra strategiczna-horror z dość oryginalnym pomysłem na fabułę i schemat:. Jesteś strażnikiem nocnym w pizzerii i musisz przeżyć 6 godzin z animatronicznymi zwierzakami, a jeśli cię złapią, to jak to opisał facet z telefonu: "jako, że jest to niezgodne z zasadami pizzerii, aby chodzić bez kostiumu, to będą próbowały cię w jeden z nich wcisnąć, a przez te wszystkie kable i pręty co są w środku możesz odczuwać w okolicach twarzy pewien dyskomfort... śmierć... ogólnie nie ma czego się bać". A sam gameplay polage na klikaniu przycisków od światła i od drzwi, a także od sprawdzania kamer. Jak coś spieprzysz to bez ostrzeżenia dostajesz na twarz jakieś jumpscare... a coś przeoczyć jest na prawdę łatwo. Gra ma tendencje do "uczciwego oszukiwania" i bardzo przyjemnie się w nią gra, bo mimo ogarnięcia systematyki i tak potrafi zaskoczyć i warto te wszystkie jumpscare odkryć na własnej skórze, a nie oglądając gameplayów.... ^.-.^

Gra jest totalnie nieznana w Polsce (no, chyba, że oglądacie amerykańskie kanały na youtube z horrorami), więc możecie ją sprawdzi tutaj: http://www.desura.com/games/five-nights-at-freddys

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 18.08.2014 21:12:03
Srebrnołuski Smok Europejski
Zmiennokształtny
Bound By Fire - całkiem przyjemny (i trudny jednak inaczej niż Dark Souls) cRPG'o-Hack&Slash którego początek fabuły brzmi jak Gra o Tron czy motyw z Lich Kingiem z Warcrafta. Z północy nadchodzi wraz z zimnem armia nieumarłych (w sumie już nadeszła) i zabija wszystkich żywych ludzi (w sumie to już prawie wszystkich zabiła). A nasza postać której imię możemy wybrać ale i tak wszyscy będą mówić mu/jej Vulcan zachorowuje na głosy w głowie i ekstremalne skoki temperatur jeśli głosów w głowie słucha :D

Ogółem gierka fajna, sama mechanika gry prosta i przejrzysta. Niestety na 3 poziomie trudności przeciwnicy mają pięści jak młoty a młoty jak walące się wieżowce - są w stanie zabić bohatera na 2-3 ciosy jeśli trafią.
Ostatnio edytowany przez Valsharaltessem dnia 18.08.2014 21:12:45

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 18.08.2014 22:10:45
Gepard
Zmiennokształtny
Hmr.. Dziś ukończyłem RIsen 2 i już zacząłem część 3cią. Not bad, ale mogli by się troszkę bardziej postarać.
Oprócz tego grywam jeszcze w wolnym czasie w Battlefield 4, oraz planuję powrót na WoW'a globala xD Z tym ostatnim waham się mocno, ponieważ kumpel namawia mnie na ArcheAge, które zapowiada się naprawdę ciekawie.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 22.08.2014 19:36:07
Leniwy kot kanapowy
Anthro
Gram w Dungeon keeper'a2 . Gdyby ktoś był chętny na deadmatch, to wieczorami rzucam okiem na multi.
A jednak!

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 23.08.2014 0:39:40
Irbis
Bestia
Counter Strike: Global Offensive. Skilla w celowaniu nie mam, ale nadrabiam fartem i taktycyzmem. :-)k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 27.08.2014 12:39:27
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Takie pytanie

Znalazłbym tutaj kogoś do gry w tryb kontry w Left4Dead2?
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.08.2014 21:38:15
pieseł
Anthro
zacna gierka

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.08.2014 21:49:55
Kozioł
Anthro
Ja zacząłem niedawno Wiedźmina 2. Trzeba się wkońcu za Wieśka zabrać bo już wkrótce Dziki Gon ;)

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.08.2014 21:59:42
Wilk (podobno)
Właśnie zaczęłam moją przygodę z Painkillerem: Overdose. Życzcie mi szczęścia.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.08.2014 23:21:54
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Pierwszego Painkillera masz ogranego?

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.08.2014 23:30:39
Husky
Anthro
Cytat z "Sh!ro": (Link »)
Ja zacząłem niedawno Wiedźmina 2. Trzeba się w końcu za Wieśka zabrać bo już wkrótce Dziki Gon ;)

Brzmi trochę jakbyś grał w niego wyłącznie z powodu hypeu wokół trójki. A do premiery jeszcze daleko, więc zdążyłbyś przejść też pierwszego Wiedźmina, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś i przy odrobinie chęci nawet przeczytać całą sagę :-Pk

Cytat z "Shaia": (Link »)
Właśnie zaczęłam moją przygodę z Painkillerem: Overdose. Życzcie mi szczęścia.

"I don't need luck, I have ammo" ;) Jeśli Ci się spodoba to polecam Painkiller Hell & Damnation, odświeżoną wersję pierwszej części serii.

Sam teraz gram w Far Cry 3 Blood Dragon. Tak, z CD-Action, tego wcześniejszego, w którym były błędne kody, ale wystarczyło wysłać do redakcji zdjęcie z kodem na płycie żeby dostać te poprawne :) Jak kupię numer na ten miesiąc, będę mieć ich dodatkowy zestaw, więc pewnie oddam jakiemuś znajomemu.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.08.2014 23:32:45
Kozioł
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Cytat z "Sh!ro": (Link »)
Ja zacząłem niedawno Wiedźmina 2. Trzeba się w końcu za Wieśka zabrać bo już wkrótce Dziki Gon ;)

Brzmi trochę jakbyś grał w niego wyłącznie z powodu hypeu wokół trójki. A do premiery jeszcze daleko, więc zdążyłbyś przejść też pierwszego Wiedźmina, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś i przy odrobinie chęci nawet przeczytać całą sagę :-Pk


Zacząłem grać w 1, ale jakoś mi nie podszedł. Co do sagi, zaczytam też czytać Ostatnie Życzenie.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 29.08.2014 0:20:02
Cytat z "rafper": (Link »)
Takie pytanie

Znalazłbym tutaj kogoś do gry w tryb kontry w Left4Dead2?


Teoretycznie ja bym mógł, ale z jakiegoś powodu w kontrze mam niesamowite lagi (tj. wysoki ping), podczas gdy normalna kampania działa bez zarzutów. Nie wie ktoś co na to poradzić?

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 29.08.2014 3:01:25
wilk
@up:

A zdarzyło się to 2-3 razy, czy próbowałeś więcej razy? Może po prostu miałeś pecha i dało cie na taki a nie inny serwer. Jeśli próbowałeś grać w to więcej razy i za każdym razem tak było no to... nie mam pojęcia o co chodzi... niby w tym trybie jest więcej graczy, ale to ma akurat praktycznie znikome przełożenie na ping.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 29.08.2014 10:55:50
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Prawdopodobnie serwer, najlepiej jest mieć kumpla z kompem który jest w stanie postawić grę prywatną
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345678...20>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane