Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



-8
(+2|-10)
[Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 0:42:27
Uncia Hortensis
Rabatka
cap przywrócenie pola z miastem pod avatarem.

Za:
Łatwiej znaleźć kto gdzie mieszka o ile wpisał tam coś z sensem.
Szybciej można odnotować gdy ktoś się przeprowadzi.

Przeciw: (dlaczego wyleciało)
Prawie nikt tam nie wpisywał sensownych informacji.
Rubryka Miejscowość i tak jest w wyszukiwarce jeżeli szukamy kogoś z okolicy.
Mapa dużo lepiej sprawdza się we wzrokowym ocenieniu kogo mamy w naszej okolicy.
Obecny wygląd jest ładniejszy.
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 4.02.2014 16:36:25
Myr

0
(+0|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 9:32:55
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
z jednej strony fajnie by to wróciło bo jednak ułatwiało orientacje futrzaso-terenową zawsze w jakimś stopniu ( niewielkim ale zawsze)
z innej potrzebne to jak zającowi dzwonek bo zawsze można po prostu zapytać skąd kto jest.

ale dziwnie mi tego jakoś brakuje eh sentyment
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 4.02.2014 9:36:27
FABRICATI DIEM PVNC"

Offline
inż. Toboe
3
(+3|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 10:00:29
Irbis
Bestia
Po co komu wiedzieć, czy rozmawia z Łodzianinem czy Warszawiakiem przy każdym poście? Ma to jakoś wpływać na odpowiedź? Jeśli pisze w temacie meetów odpowiednich, to wystarcza. Do tego można w profil zajrzeć, jeśli chce się z kimś konkretnym spotkać.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 10:09:06
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Dajcie ptaszka w profilu 'wyświetlaj miejscowość przy poście' i domyślnie niech będzie wyłączona. Wilk syty i owca cała.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 10:10:42
Arachne
Taur
Zacytuję jeszcze moją odpowiedź stąd: @f161159

Cytat:
Było wywalone właśnie dlatego że dużo osób usuwało z profilu to pole aby okolice avatara wyglądały czytelniej i były mniej zaśmiecone niepotrzebnymi informacjami.

Lubię minimalizm w UI. Od samego początku jak tu jestem wygląd postów był tak przerabiany aby nie było tam żadnych niepotrzebnych i zagracających interface informacji. Pamiętam moje pierwsze zmiany interface... wcześniej posty były tak zaśmiecone klikadłami różnej maści do komunikatorów i innych bredni dookoła posta, że aż go przyćmiewały. Czuło się klaustrofobię tylko patrząc na post. Ahh... nostalgia...

Marvin_Fuchss, ode mnie masz na to odpowiedź odmowną. Zrób ankietę i mnie przegłosuj to przywrócę.

0
(+0|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 10:11:46
Uncia Hortensis
Rabatka
Subiektywne odczucia to jedno, sprawdzić to drugie.

Przeleciałem przez 40 profili ostatnio aktywnych na forum i o ile dużo osób miejscowości całkowicie nie ma, to jeżeli jest już podana, to tylko nieliczni mają wpisane coś innego niż nazwa miejscowości.

Wyświetlanie miejscowości daje tyle, że jak ktoś kogo znamy zmieni miejsce zamieszkania, albo uzupełni to pole, to odnotujemy to szybciej, bo jak tylko coś napisze a nie gdy akurat sprawdzimy profil.
Dla mnie dalej trochę to jednak gra nie warta świeczki wyświetlać to przy każdym poście, bo a nóż się zmieni.

Obecny wygląd jest po prostu ładniejszy i kompaktowy, IMO. Nie ma co dodawać miejscowości, płci, liczby postów, ostatniego logowania, e-maila i gg bo o ile są przydatne to jak kogoś akurat zainteresuje może je zobaczyć w profilu.
Myr

0
(+0|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 10:14:44
Arachne
Taur
Cytat z "Ryan": (Link »)
Dajcie ptaszka w profilu 'wyświetlaj miejscowość przy poście' i domyślnie niech będzie wyłączona. Wilk syty i owca cała.


A co z osobami które nie chcą widzieć tego przy postach? Kolejna opcja? Jakie ustawienia mają być defaultowe? I czy na pewno jest sens się rozdrabniać na takie mało znaczące opcje?

KISS (keep it simple stupid). Zdecydujcie się na jakąś jedną opcję.

0
(+0|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 10:29:09
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ryan": (Link »)
Dajcie ptaszka w profilu 'wyświetlaj miejscowość przy poście' i domyślnie niech będzie wyłączona. Wilk syty i owca cała.

Niech tu się Marvin wypowie. Nie sądzę by chciał widzieć swoją miejscowość przy poście, lecz innych. A inni nie będą raczej tego domyślnego ustawienia zmieniać i zamiast "wilk syty i owca cała" to wychodzi "wilk głodny a owca bez nogi" :-)k

A co z osobami które nie chcą widzieć tego przy postach?
Też o tym pomyślałem. O ile zrobisz osobno nazwany div dla miejscowości to można będzie dodać regułę do adblocka :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 4.02.2014 10:30:45
Myr

7
(+7|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 10:50:20
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Dajcie ptaszka w profilu 'wyświetlaj miejscowość przy poście' i domyślnie niech będzie wyłączona. Wilk syty i owca cała.

Niech tu się Marvin wypowie. Nie sądzę by chciał widzieć swoją miejscowość przy poście, lecz innych. A inni nie będą raczej tego domyślnego ustawienia zmieniać i zamiast "wilk syty i owca cała" to wychodzi "wilk głodny a owca bez nogi" :-)k

A co z osobami które nie chcą widzieć tego przy postach?
Też o tym pomyślałem. O ile zrobisz osobno nazwany div dla miejscowości to można będzie dodać regułę do adblocka :-ojjk:


To właśnie miałem na myśli. Nie chcesz widzieć miast - nie zaznaczasz ptaszka, chcesz widzieć - zaznaczasz, a nie, że jak zaznaczysz to ludzie będą widzieć twoje miasto. To byłoby idiotyczne.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 11:33:04
Irbis
Bestia
Nadal nikt nie odpowiedział, więc spytam ponownie: po co to komu?
Sprawdzenie miasta to jedno kliknięcie. Pochodzenie ma tak bardzo wpływać na czyjąś odpowiedź, że jak ktoś zarzuci ten sam pomysł, to jeśli Warszawiak to się pochwali, a jeśli Z Gdańska, to się wyśmieje? Serio pytam po co to komu, bo mój mały rozumek tego nie ogarnia.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 11:39:17
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ryan": (Link »)
To właśnie miałem na myśli. Nie chcesz widzieć miast - nie zaznaczasz ptaszka, chcesz widzieć - zaznaczasz.
Aha. W ten sposób to ma ręce i nogi. Nie wiem czemu zinterpretowałem (i DarkV też) to co napisałeś jako opcję wyświetlania swojej miejscowości.
W takim razie jestem przeciw, a nawet za. W zasadzie jest to kolejna niepotrzebna opcja do profilu, ale jeżeli faktycznie są osoby które potrzebują widzieć miejscowości to nie będę bronił o ile sam będę mógł ukryć.

Cytat z "Toboe": (Link »)
Nadal nikt nie odpowiedział, więc spytam ponownie: po co to komu?
Ja swoje hipotezy wypisałem w pierwszym poście. Niech Twój mały rozumek go przeczyta jeszcze raz. Jeżeli natomiast chodzi o to do czego potrzebuje tego Marvin, to nie chciało mu się nawet założyć tematu, więc wątpię by chciało mu się też i uzasadniać ;-)k
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 4.02.2014 11:42:26
Myr

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 11:49:43
Irbis
Bestia
@Fum, zmniejszenie o 1 ilosci klikniec może rownie dobrze być argumentem za przywroceniem wszystkiego z profilu, by szybciej odnotować zmianę. [ironia]Niech wszystko będzie obok każdego postu.[/ironia] Pytanie nie brzmi "jak to ma ulatwic życie zainteresowanemu" tylko "na co mu ta informacja przy każdym poście".
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

14
(+14|-0)
Re: [Feature Request] Wyświetlanie miasta pod avatarem.
Wysłano: 4.02.2014 11:59:13
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
WZBUDZACIE MÓJ PODZIW.

Z prostego, banalnego pytania, na które można było odpowiedzieć tak lub nie, pytania, które nawet nie było adresowane do was (tylko do DarkVa), zrobiliście osobny temat i bijecie w nim bezsensownie pianę.

Plus Fuma, przez nikogo nie proszony, wypowiada się w moim imieniu. Fuma, nie dałem ci takiego upoważnienia. Nie życzę sobie, byś pisał coś w moim imieniu lub robił cokolwiek innego bez mojej wyraźnej zgody. Zawsze miałem problem z twoją "twórczością", ale jakoś tolerowałem. Dzisiaj stwierdzam kategorycznie: Skonsultuj się z lekarzem albo farmaceutą.

Ryanowi dziękuję za jedyny głos merytoryczny.

DarkV - dlatego nie zakładam tematów na tym forum. Lanie wody i osobiste przytyki, zamiast merytorycznej wypowiedzi.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 4.02.2014 11:59:27
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane