Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...45678910...15>>


-4
(+2|-6)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 22.03.2014 18:21:08
Rysiu
Anthro
*odkop*
Wziął się ktoś za problem tutaj opisany, czy tylko wszyscy sobie pogadali, powyżalali się i zapomnieli o całej sprawie? Dobrze by było, aby zostały przedsięwzięte jakiekolwiek kroki.
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 22.03.2014 19:02:43
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Lunatic": (Link »)
*odkop*
Wziął się ktoś za problem tutaj opisany, czy tylko wszyscy sobie pogadali, powyżalali się i zapomnieli o całej sprawie? Dobrze by było, aby zostały przedsięwzięte jakiekolwiek kroki.

Jakie kroki? Paralizatorem po jajach? Już była o tym dyskusja.
A kto umarł, ten nie żyje.

-4
(+1|-5)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 22.03.2014 19:54:30
Rysiu
Anthro
Hohoho, ależ ty zabawny Watcherze. Wspomniana dyskusja dostarczyła kilka ciekawych i nietrudnych do spełnienia pomysłów, które może nie byłyby niezawodne, ale może mogłyby przynieść coś dobrego.
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 22.03.2014 20:48:39
Smoko-nietoperz
Anthro
Podziel się o jakich pomysłach mowa. Ja pamiętam same w stylu policja fandomowa stojąca na straży cnoty małoletnich futer.
A kto umarł, ten nie żyje.

18
(+18|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.03.2014 8:39:37
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
A jakie "kroki" można by było podjąć? Oczywiście, można zrobić listę osób "Na które trzeba uważać" ale to też by była reklama, bo każdy nowy młodociany opierdalacz kutasów wiedział by do kogo uderzyć.
Młodym można powiedzieć jedno: ty sam oceniasz wartość swojej dupy, nie spiesz się i daj sobie trochę czasu na poznanie drugiej osoby.

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.03.2014 8:46:45
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
A jakie "kroki" można by było podjąć? Oczywiście, można zrobić listę osób "Na które trzeba uważać" ale to też by była reklama, bo każdy nowy młodociany opierdalacz kutasów wiedział by do kogo uderzyć.
Młodym można powiedzieć jedno: ty sam oceniasz wartość swojej dupy, nie spiesz się i daj sobie trochę czasu na poznanie drugiej osoby.


Amen.

Młodzi niech się szanują.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-4
(+0|-4)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.03.2014 9:50:04
Rysiu
Anthro
Czyli wychodzi na to, że nic nie zrobiono i tak zostanie.
PS. Sorka za niepotrzebne rozgrzebanie tego tematu.
Ostatnio edytowany przez Lunatic dnia 23.03.2014 9:50:23
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.03.2014 10:03:12
Temat został napisany, młodsi tez pewnie na niego trafia jakoś. To jest to co z tego wyszło :-)k

EDIT: A to dużo!
Ostatnio edytowany przez Killmer dnia 23.03.2014 11:00:36

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.03.2014 10:16:52
byk
Anthro
Czy ja wiem czy nic nie zrobiono? Po zakończeniu Fenka krążyły opowieści o dzikich orgiach. Relacje po Gdakonie sprowadzały się głównie do afery z magicznym kluczem.

Może wystarczyło huknąć na forum, zasygnalizować problem publicznie i uzyskać szersze wsparcie, by ta paląca kwestia sama się rozwiązała?

Aha - i lista osób, na które "trzeba uważać" to bardzo zły pomysł - zwłaszcza jeżeli będzie opierała się na plotkach bądź zmyślonych relacjach z pierwszej ręki. - bo to wtedy przerodzi się w polowanie na czarownice. A jak ktoś ma coś serio na sumieniu, to wykreowanie nowej futrzastej osobowości dla nowych nadużyć nie będzie dla niego żadnym problemem.
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 23.03.2014 10:17:40
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.03.2014 14:27:45
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Mino": (Link »)
Czy ja wiem czy nic nie zrobiono? Po zakończeniu Fenka krążyły opowieści o dzikich orgiach. Relacje po Gdakonie sprowadzały się głównie do afery z magicznym kluczem.

Może wystarczyło huknąć na forum, zasygnalizować problem publicznie i uzyskać szersze wsparcie, by ta paląca kwestia sama się rozwiązała?.

A wziąłeś pod uwagę opcję, że mogą się już z tym tak nie afiszować? Also, na gdakonie nie było niektórych osób. ;-)k

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.03.2014 19:15:34
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
A jakie "kroki" można by było podjąć? Oczywiście, można zrobić listę osób "Na które trzeba uważać" ale to też by była reklama, bo każdy nowy młodociany opierdalacz kutasów wiedział by do kogo uderzyć.
Młodym można powiedzieć jedno: ty sam oceniasz wartość swojej dupy, nie spiesz się i daj sobie trochę czasu na poznanie drugiej osoby.


Amen.

Młodzi niech się szanują.

Vethuleion, o ile pamietam bylo troche takich ktorzy sie reklamowali... w Ogloszeniach matrymonialnych.

Cytat z "Lunatic": (Link »)
Czyli wychodzi na to, że nic nie zrobiono i tak zostanie.
PS. Sorka za niepotrzebne rozgrzebanie tego tematu.

Lunatic, jak zdolasz odroznic tych, to zostali "wciagnieci" w yiff, slabsze jednostki ktore "nalezy" bronic od tych, ktorzy po prostu chca to robic i beda to robic? Z jednej strony chcialoby sie takim rzeczom zapobiec (i ciekawe kto by o tym decydowal jak) a z drugiej strony nie mozesz nikomu zabronic uprawiac seksu, np. sa mlode futra ktore nie uznaja monogamii, nie zawracaja sobie glowy zeby kogos najpierw poznac, maja 16 lat i CHCĄ. Temat byl po to, zeby podyskutowac o rozwiazlosci w fandomie, pojawily sie pytania czy mozna zrobic cos z tymi ktorzy wykorzystuja modych... Mozna podjac jakies kroki ale zawsze ktos na tym ucierpi. Nikt nie odwazy sie decydowac o cudzym zyciu ani zyciu seksualnym (i nie powinien, chyba ze dzieje sie wyrazna krzywda a i tak pozostaje niesmak bo moga byc skutki uboczne, oczywiscie granica rozsadku jest, nikt nie przejdzie obojenie wobec wykorzystywanego 13 latka).

PS. Czytales caly temat?
Sorry za wall of text :P
A kto umarł, ten nie żyje.

Anonim
9
(+10|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.03.2014 19:52:54
Kurde co za zbieg okoliczności.

Akurat na jednym gejowskim portalu zagadał do mnie jakiś futrzak noname, który rzekomo nie jest szczególnie aktywny na żadnym z forów tylko czeka na meety i już po kilkunastu wiadomościach dowiedziałem się jak to spędził poprzednią noc z jakimś smokiem xD.

Podobno chce się wybrać na Gdakon, łapcie go chłopcy!

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.03.2014 19:13:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Futerkon bliżej

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.03.2014 21:21:13
psiur husky
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Futerkon bliżej


MFO jeszcze bliżej :D

9
(+12|-3)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.05.2014 21:22:39
Kot
Zmiennokształtny
Od Fenka trochę czasu minęło, panie i panowie trochę ochłonęli, wyrazili swoje żale, wątpliwości. Szkoda tylko, że zaczęto na mnie wieszać psy, bo z tym, co się o mnie opowiada w "pewnych" kręgach i przekazuje innym nie mogę się zgodzić. A relacje, które dotarły do Ryana były moim zdaniem zakrzywione. Ci coś zobaczyli, tamci coś usłyszeli i jak zwykle wszyscy gówno wiedząc coś sobie dopowiedzieli i jazda.

Nie zamierzam się z niczego tłumaczyć, bo sam fakt, że temat powstał (IMO słusznie, bo ja również jestem przeciw jakiemukolwiek wykorzystywaniu kogokolwiek) i zaczął padać mój nick, świadczy tylko o tym, że większość udzielających się w temacie osób ma w dupie to, co ja miałbym mieć do powiedzenia. Tylko przekazują dalej to i owo w plotkarskim flowie. I krzyżyk im na drogę.

Dziękuję za uwagę. 8-)k
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

-3
(+3|-6)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 23.05.2014 23:27:01
Lew
Słabe.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 13:41:48
Organizowane sa konwenty z osobami <18 a potem halas, ze ktos kogos przelecial? Szok!

Nie lepiej po prostu robic imprezy 18+ a meety 16+ i problem z glowy? Bo ja, jakbym mial 16 czy mniej nie sluchalbym rad ludzi, ktorzy na FA czy innych stronach maja sporo 18+ artow i chca byc moralnym autorytetem.

A co do safe sexu - na conventach po prostu rozdawac prezerwatywy i z glowy. Mnie czyjes STD nie obchodzi i to jego wybor czy powie i zrobi to safe czy nie, ja przez rozmowe z ta osoba to sie nie zaraze.
Załącznik:
jpg  BoZV2qTCMAArhDg.jpg (84.19 KB; 599x804 px)
2802_5380833db2c54.jpg 599x804 px

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 13:50:29
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Bloodshot": (Link »)
Organizowane sa konwenty z osobami <18 a potem halas, ze ktos kogos przelecial? Szok!

Nie lepiej po prostu robic imprezy 18+ a meety 16+ i problem z glowy? Bo ja, jakbym mial 16 czy mniej nie sluchalbym rad ludzi, ktorzy na FA czy innych stronach maja sporo 18+ artow i chca byc moralnym autorytetem.

A co do safe sexu - na conventach po prostu rozdawac prezerwatywy i z glowy. Mnie czyjes STD nie obchodzi i to jego wybor czy powie i zrobi to safe czy nie, ja przez rozmowe z ta osoba to sie nie zaraze.


Generalnie ok, ale conventach... mamy polskie słowo konwent. Aż mnie skręciło jak to zobaczyłem.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+1|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 14:37:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Rozdawanie prezerwatyw? Przecież to z drugiej strony, jak by nie patrzeć, (zwracając uwagę na rodzaj fandomu) zachęcanie do seksu. I kto niby miał by za te gumki płacić? :-Pk

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 14:42:24
Puffgryf zaczepno-obronny
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Rozdawanie prezerwatyw? Przecież to z drugiej strony, jak by nie patrzeć, (zwracając uwagę na rodzaj fandomu) zachęcanie do seksu. I kto niby miał by za te gumki płacić? :-Pk


Przykro mi, Fkon nie sponsoruje pakietu "Safety first". xP

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

7
(+7|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 14:45:17
Smok Serwisowy
nie mam jeszcze 18 lat, co jak zajdę w ciążę na fkonie :<?

Edit:
no... w sumie mam na to pisemną zgodę rodziców więc nvm
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 24.05.2014 14:49:34
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 14:49:20
Puffgryf zaczepno-obronny
Cytat z "Smok": (Link »)
nie mam jeszcze 18 lat, co jak zajdę w ciążę na fkonie :<?


Smok jak zajdziesz w ciążę to wygrasz milion pesos. Więc próbuj.

A do takich sytuacji - rodzice podpisują zgodę na udział, reszta wg. kodeksu cywilnego.

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

1
(+3|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 17:34:00
Lew
Ale gumki to dobry pomysł

Ruchanie małolatów jest super :D

Ryan: owszem, jest w języku polskim słowo konwent :

konwent
(dopuszczalne w grach)

zgromadzenie zakonne; zakon, klasztor,
zakonnicy klasztoru
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 24.05.2014 17:36:59
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 17:44:06
byk
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Rozdawanie prezerwatyw? Przecież to z drugiej strony, jak by nie patrzeć, (zwracając uwagę na rodzaj fandomu) zachęcanie do seksu. I kto niby miał by za te gumki płacić? :-Pk


"Sami uczestnicy w ramach con fee" wydaje się najprostszym rozwiązaniem.

Ale tak poza tym, to podzielam Twoje zdanie.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 17:45:07
Puffgryf zaczepno-obronny
Cytat z "Ingo": (Link »)


Ryan: owszem, jest w języku polskim słowo konwent :

konwent
(dopuszczalne w grach)

zgromadzenie zakonne; zakon, klasztor,
zakonnicy klasztoru


Obstawiam, że chodziło o użycie słowa convent zamiast polskiego konwent.

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...45678910...15>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane