Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...567891011...15>>


0
(+1|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 18:15:29
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Blajn": (Link »)
Cytat z "Ingo": (Link »)


Ryan: owszem, jest w języku polskim słowo konwent :

konwent
(dopuszczalne w grach)

zgromadzenie zakonne; zakon, klasztor,
zakonnicy klasztoru


Obstawiam, że chodziło o użycie słowa convent zamiast polskiego konwent.


^this
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

11
(+11|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 19:32:34
Klacz huculska
nikomu seksu z głowy nie wyperswadujecie nawet najmądrzejszą rozmową. Chce to i tak to zrobi. Uważam, że lepiej jest zapobiegać chorobom i niechcianym ciążom niż odciągać od seksu.

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 20:27:52
PERMABAN
A wg mnie to każdy ma swój rozum (albo brak) i jak chce robić brzydkie rzeczy, to na swoje ryzyko. I jakaś choroba czy dziecko z puszczalstwa może być dobrą nauczką 8-)k

8
(+8|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 20:55:38
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
I po co skazywać dziecko na cierpienie przez czyjąś głupotę?

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 21:05:23
Zamiast szerzyc rozwiazlosc w fandomie niech uprawiaja ja w Fantomie :P

-1
(+0|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 21:32:29
Nie ma w Polsce odpowiednika THT? Rozdaja condomy prezerwatywy za darmo i jeszcze lubrykant dorzuca + darmowe badania na STI.

Wiem, ze bezpieczny seks jest "be" i w ogole no ale nie kazdy jest w stanie udowodnic, ze jest czysty wiec po co ryzykowac wstydliwa wizyte u lekarza?

A przy cenach konwentow (napisalem dobrze?) te dodatkowe 5-10 Euro raczej roznicy by nie robilo, zreszta i tak uwazam, ze na pewno jest jakas organizacja co dostarczyla by "safety pack" za free.
Ostatnio edytowany przez Bloodshot dnia 24.05.2014 21:33:38

12
(+12|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 21:35:52
Tygrys perski
Anthro
Jedna gumka na uczestnika - i wtedy trudny wybór, kogo by tu upolować.
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 22:20:37
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Bloodshot": (Link »)
Nie ma w Polsce odpowiednika THT? Rozdaja condomy prezerwatywy za darmo i jeszcze lubrykant dorzuca + darmowe badania na STI.

Wiem, ze bezpieczny seks jest "be" i w ogole no ale nie kazdy jest w stanie udowodnic, ze jest czysty wiec po co ryzykowac wstydliwa wizyte u lekarza?

A przy cenach konwentow (napisalem dobrze?) te dodatkowe 5-10 Euro raczej roznicy by nie robilo, zreszta i tak uwazam, ze na pewno jest jakas organizacja co dostarczyla by "safety pack" za free.

Można zorganizować zrzutkę, sam chociaż nigdy tam nie byłem mógłbym wysłać pare groszy.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 22:45:00
Czy ta sa konwenty czy jakis bur***?

14
(+14|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 22:45:02
Hiena
Zwierzę
Rozdawanie gumek nieletnim, ♥♥♥♥♥♥♥♥ się po kątach pedziom, którzy są zbyt głupi, żeby owe gumki samemu kupić, jest swoistym głaskaniem ich po główkach. Hej, jesteście moronami, ale nie musicie się tym przejmować, bo ktoś pomyślał za was!! Jeśli jesteście również zbyt głupi, żeby poprawie założyć kondom, to w pokoju numer 12 siedzi wyszkolony wolontariusz i pomoże założyć gumę na wacka, cobyś mógł bezpiecznie ruchać nieletniego kolegę ^^

-.-'

7
(+8|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 22:50:13
PERMABAN
Zmieńmy ideę konwentów na seks orgie, porzućmy otoczkę udawania zwierzątek, niech zostanie sama esencja zabawy. Wszędzie pełno gum, w domkach, w lasku, nad wodą, wszęęędzie ruchaaanieee, bo przecież nikt nikomu nie zabroni, to chociaż dbajmy o bezpieczeństwo, wydajmy przyzwolenie na grzmocenie nieletnich, będzie chociaż co opowiadać później na meetach.

Zrobienie Beowulfowego burdelu to też niegłupi pomysł, zamiast aukcji badziewia na biedne rysie czy inne foki otworzymy ekskluzywne whore island = $$$.
Ostatnio edytowany przez Ara dnia 24.05.2014 22:52:12

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 23:11:42
Cytat z "Ara": (Link »)
Zmieńmy ideę konwentów na seks orgie, porzućmy otoczkę udawania zwierzątek, niech zostanie sama esencja zabawy. Wszędzie pełno gum, w domkach, w lasku, nad wodą, wszęęędzie ruchaaanieee, bo przecież nikt nikomu nie zabroni, to chociaż dbajmy o bezpieczeństwo, wydajmy przyzwolenie na grzmocenie nieletnich, będzie chociaż co opowiadać później na meetach.

Zrobienie Beowulfowego burdelu to też niegłupi pomysł, zamiast aukcji badziewia na biedne rysie czy inne foki otworzymy ekskluzywne whore island = $$$.


Nie wiem czy to na powaznie czy zartem ale sie kompletnie z toba zgadzam :)
Jakbym chcial wspierac rysie to wyslalbym przelew do jakies organizacji, moim glownym celem na konwencie to by to nie bylo ;P


A jabky byly by aukcje uczestnikow to mozna by malolatow wystawiac - rysie by dostaly najwieksza dotacje w historii :)

a Ciebie bym sam kupil jesli jestes rownie cieta IRL ;)

4
(+8|-4)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 23:36:52
Lew
Niestety nie jest. Ara to ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ;)

Bloodshot - coraz bardziej Cię lubię :D Nie jesteś aby Fanksym? ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 23:53:27
Cytat z "Ingo": (Link »)


Bloodshot - coraz bardziej Cię lubię :D Nie jesteś aby Fanksym? ;)


Nie wiem kto to Fanksy, ale chyba warto go poznac! :>

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 23:55:50
Cytat z "Bloodshot": (Link »)

Wiem, ze bezpieczny seks jest "be" i w ogole no ale nie kazdy jest w stanie udowodnic, ze jest czysty wiec po co ryzykowac wstydliwa wizyte u lekarza?


Jestem na cenzurowanym, więc będę miły. :D

W jakich kręgach bezpieczny seks jest "be"? Dlaczego taka wizyta u lekarza miałaby być wstydliwa? Może jak się ma 15 lat to jest się zbyt cool by założyć gumkę, a zbyt dupa by iść się przebadać dla pewności swojej i partnera/partnerki... - nie mówię tu o tobie, lecz ogólnie.

Rozdawanie gumek na konwentach - no tak, w końcu tak naprawdę organizowane są orgie. Ara nas wykryła i ma całkowitą rację... Można pójść nawet krok dalej i stworzyć wypożyczalnie dildo na noc. Po co ta iluzja?

Proponuję także wpisanie przy identyfikatorze ewentualnej ceny za godzinę/noc - podaną na forum z odpowiednim wyprzedzeniem. Ułatwi to "wykonanie zadania" młodym, nieśmiałym liskom, które będą miały czas uzbierać pieniądze na yiff przed wakacjami.

A ci co się nie ruchają - zostańcie w domu przy e621...

-3
(+0|-3)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 24.05.2014 23:58:52
Jeleń
Anthro
Cytat z "Bloodshot": (Link »)
Cytat z "Ara": (Link »)
Zmieńmy ideę konwentów na seks orgie, porzućmy otoczkę udawania zwierzątek, niech zostanie sama esencja zabawy. Wszędzie pełno gum, w domkach, w lasku, nad wodą, wszęęędzie ruchaaanieee, bo przecież nikt nikomu nie zabroni, to chociaż dbajmy o bezpieczeństwo, wydajmy przyzwolenie na grzmocenie nieletnich, będzie chociaż co opowiadać później na meetach.

Zrobienie Beowulfowego burdelu to też niegłupi pomysł, zamiast aukcji badziewia na biedne rysie czy inne foki otworzymy ekskluzywne whore island = $$$.


Nie wiem czy to na powaznie czy zartem ale sie kompletnie z toba zgadzam :)
Jakbym chcial wspierac rysie to wyslalbym przelew do jakies organizacji, moim glownym celem na konwencie to by to nie bylo ;P


A jabky byly by aukcje uczestnikow to mozna by malolatow wystawiac - rysie by dostaly najwieksza dotacje w historii :)

a Ciebie bym sam kupil jesli jestes rownie cieta IRL ;)


Nie rób sobie nadziei. Ara jest wojownicza wyłącznie przed monitorem.
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 0:45:31
Ok, po kolei:

Wszyscy chcemy by na konwentach bylo bezpieczniej prawda? Ta dyskusja zaczela sie od tego, ze ktos niby "wykorzystuje" <18 i, ze to jest bardzo zle zjawisko. Wiekszosc doszla do wniosku, ze jednak czy bedzie to publicznie potepiane czy nie, nie da sie tego w pelni pozbyc z furry fandomu. W momencie, gdy padla propozycja, by sprobowac sponsorowac darmowe prezerwatywy czy zwykla informacje na konwentach o bezpiecznym seksie, pojawily sie glosy by nie przejmowac sie dzieciekami i niech lapia STI czy zachodza w ciaze jak chca bo sa glupie. Dla mnie to ma maly sens, bo skoro czemus nie da sie zapobiec to przynajmniej wypada zminimalizowac ryzyko. Cockblocking nie bedzie dzialal i raczej nastawi ludzi przeciw sobie, wiec lepiej uczyc jak bawic sie bezpiecznie. Nawet jak tylko jedna osoba z tych porad skorzysta to zawsze jest jakis sukces na tym polu. A tutaj jak na razie jest najpierw pietnowanie tych co uprawiaja seks z tymi nastolatkami a potem samych nastolatkow za to, ze to robia i zasluguja na wszystko co najgorsze. Dla mnie to wyglada jak "bol dupy" o to, ze jest sie wykluczonym z pewnej grupy na podstawie plci/braku popedu i za to trzeba wszystkich potepic. Nie trzyma sie to po prostu tego calego argumentu o "trosce o biedne dzieci" bo ewidentnie ich dobro nie ma za bardzo znaczenia skoro wyzywane sa od "cichych liskow" i ze dla was, zasluguja tylko na STI.

@Frosti
Nie wiem z ktorej planety sie urwales, ale seks jest byl i bedzie w furry i wiekszosc robi to na imprezach, podpita albo uzywajac popersa czy czegokolwiek i zabezpieczenia nie sa zbyt dyskutowane poza "czy jestes czysty?". Ludzie nie lubia tego tematu - uwazaja, ze jak to proponujesz to albo jestes nudny i zniewiescialy do bolu albo po prostu jestes zarazony. To jest dla wiekszosci temat tabu gorszy od bareback (co jest ironiczne).

A co do wypozyczalni dildo - jakby bylo to akceptowane spolecznie to zmienilbym od razu prace bo bylby to zloty biznes na konwentach.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 0:58:57
Lew
Cytat:
Dla mnie to wyglada jak "bol dupy" o to, ze jest sie wykluczonym z pewnej grupy na podstawie plci/braku popedu i za to trzeba wszystkich potepic.


Ot i Ara.

Dobry jest, skubany.
:-Dk
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

9
(+9|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 1:00:21
bajobongo
Zmiennokształtny
Jezus Maria, to aż tak źle jest? Dla mnie regularne badania kiedy nie ma się stałego partnera/stałych partnerów przebadanych (a zresztą, nawet i wtedy nie zaszkodzi dla spokoju ducha), to rzecz boleśnie oczywista. Ludzie chyba też nie do końca rozumieją - oczywiście, guma to podstawa, ale są i niektóre choróbska które chętnie do ciebie przyjdą nawet jak ruchasz w gumie.
A czy pytania o zdrowie są niesexy, to w ogóle nie argument. Jak nie umiesz wymienić paru zdań dla bezpieczeństwa swojego i partnera/ów, bo wstydzisz się mówić o seksie, to odpuść sobie. Oszczędzisz potencjalnej krzywdy sobie i innym.
Once is an accident
Twice is coincidence
But three times, begs the question

2
(+4|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 1:06:45
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ingo, dalej jedziesz po Arze za to, że ci przed laty nie dała? :-ok
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 1:17:12
Cytat z "Bloodshot": (Link »)
W momencie, gdy padla propozycja, by sprobowac sponsorowac darmowe prezerwatywy czy zwykla informacje na konwentach o bezpiecznym seksie, pojawily sie glosy by nie przejmowac sie dzieciekami i niech lapia STI czy zachodza w ciaze jak chca bo sa glupie. Dla mnie to ma maly sens, bo skoro czemus nie da sie zapobiec to przynajmniej wypada zminimalizowac ryzyko.


Dlaczego fandom na pełnić rolę WDŻ i innych "pontonów", czegoś co powinni zrobić rodzice? Może organizujmy jeszcze lekcje językowe... Trzeba brać odpowiedzialność - masz mózg to korzystaj. Zabezpieczenia dot. seksu to nie jest jakaś wiedza tajemna.


Cytat z "Bloodshot": (Link »)

tutaj jak na razie jest najpierw pietnowanie tych co uprawiaja seks z tymi nastolatkami a potem samych nastolatkow za to, ze to robia i zasluguja na wszystko co najgorsze. Dla mnie to wyglada jak "bol dupy" o to, ze jest sie wykluczonym z pewnej grupy na podstawie plci/braku popedu i za to trzeba wszystkich potepic. Nie trzyma sie to po prostu tego calego argumentu o "trosce o biedne dzieci" bo ewidentnie ich dobro nie ma za bardzo znaczenia skoro wyzywane sa od "cichych liskow" i ze dla was, zasluguja tylko na STI.


Nie piętnuje nikt za sam fakt uprawiania seksu. Chodzi o to, że niektórzy mylą konwent z pobytem w burdelowie. Darmowe gumki, najlepiej podane na złotej tacy z wydzieloną ilością wazeliny na wynajęty domek? Tego chcecie? Chyba zły adres... Jesteś dostatecznie dojrzały by uprawiać seks to musisz wiedzieć co robisz. Dlaczego myśleć za innych? Nie ma po co "ratować". Przyjedzie jeden z drugim i to organizator ma zapewnić komfort bezpiecznego yiffu dla cichych lisków, a one mają tylko oddawać się uniesieniom... Zero zmartwień. Zarazi się ktoś - wina organizatora. Nie zapobiegł! xD

Dziękuję za uświadomienie, że seks w furry istnieje. Ludzie robią to też na imprezach? Wow. Na mojej planecie wszyscy w toaletach na dyskotekach jedzą wspólnie pączki...

Mi się wydaje, że chcecie gumek na konwentach, bo niektóre "ciche liski" palą buraka jak mają je kupić w aptece. xd :D

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 1:23:58
Cytat z "Frosti": (Link »)


Dlaczego fandom na pełnić rolę WDŻ i innych "pontonów", czegoś co powinni zrobić rodzice? Może organizujmy jeszcze lekcje językowe... Trzeba brać odpowiedzialność - masz mózg to korzystaj. Zabezpieczenia dot. seksu to nie jest jakaś wiedza tajemna.

Nie piętnuje nikt za sam fakt uprawiania seksu. Chodzi o to, że niektórzy mylą konwent z pobytem w burdelowie. Darmowe gumki, najlepiej podane na złotej tacy z wydzieloną ilością wazeliny na wynajęty domek? Tego chcecie? Chyba zły adres... Jesteś dostatecznie dojrzały by uprawiać seks to musisz wiedzieć co robisz. Dlaczego myśleć za innych? Nie ma po co "ratować". Przyjedzie jeden z drugim i to organizator ma zapewnić komfort bezpiecznego yiffu dla cichych lisków, a one mają tylko oddawać się uniesieniom... Zero zmartwień. Zarazi się ktoś - wina organizatora. Nie zapobiegł! xD

Dziękuję za uświadomienie, że seks w furry istnieje. Ludzie robią to też na imprezach? Wow. Na mojej planecie wszyscy w toaletach na dyskotekach jedzą wspólnie pączki...

Mi się wydaje, że chcecie gumek na konwentach, bo niektóre "ciche liski" palą buraka jak mają je kupić w aptece. xd :D


Ok, dzieki za podsumowanie :)

To nie twoj problem, ani zmartwienie, wiec kto chce niech uprawia seks z kim chce, gdzie chce i jak chce, i koniec tematu, nikt nie musi sie niczym przejmowac bo to prywatna sprawa, kazdego z osobna :)

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 1:26:35
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "Bloodshot": (Link »)
W momencie, gdy padla propozycja, by sprobowac sponsorowac darmowe prezerwatywy czy zwykla informacje na konwentach o bezpiecznym seksie, pojawily sie glosy by nie przejmowac sie dzieciekami i niech lapia STI czy zachodza w ciaze jak chca bo sa glupie. Dla mnie to ma maly sens, bo skoro czemus nie da sie zapobiec to przynajmniej wypada zminimalizowac ryzyko.


Można w conbooku umieścić adnotację "jeśli zamierzasz się ruchać, ruchaj się bezpiecznie - chcemy żeby konwent był dla ciebie źródłem miłych wspomnień a nie wirusów", coś jak "palenie powoduje raka". Jeżeli to coś da - super, jeżeli nie - nic na tym nie stracimy.

Natomiast nie zgadzam się na podnoszenie ceny uczestnictwa w konwencie po to, żeby kupować kondomy osobom które mogą bez problemu kupić je sobie same.

Nie mój konwent - nie moja sprawa, jeżeli Organizatorzy podejmą taką decyzję naturalnie nie mogę im tego zabronić. Ale stawianie na minimalizowanie skutków ubocznych czyjegoś puszczalstwa zamiast promowania pewnej odwagi cywilnej i odpowiedzialności (chcesz kupić gumkę to poproś o nią sam w sklepie, chcesz robić to bez gumy to bądź świadom możliwych konsekwencji) po prostu nie jest wg mnie działaniem w dobrym kierunku ;)

Cytat z "Frosti": (Link »)
Można pójść nawet krok dalej i stworzyć wypożyczalnie dildo na noc.


Dilda są passé, moglibyśmy stać się pierwszym na świecie konwentem furry z wypożyczalnią PRAWDZIWYCH penisów, z resztą ciała jako zabawką dołączoną do zestawu. *.*
Hvað segir tófa?...

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 1:28:34
Lew
Cytat:
Darmowe gumki, najlepiej podane na złotej tacy z wydzieloną ilością wazeliny na wynajęty domek?


Po pierwsze - dobry pomysł, postaram się zrealizować
Po drugie - wazelina jest beznadziejna. Za gęsta i co ważniejsze - szkodzi gumkom. Dokształć się, przecież "to nie jest wiedza tajemna" --k

Cytat:
bo niektóre "ciche liski" palą buraka jak mają je kupić w aptece


Albo przyjechały na zadupie pokroju Dzierżąznej czy Bocheńca z wioski, w której aptekarz zasłania się "klauzulą sumienia" a jedyną edukacją seksualną są kazania księdza z ambony.
Nagle wpadają w wir futrzaków, dla których seks jest czynnością fizjologiczną równie zagadkową co zjedzenie obiadu i głupieją. Puszczają się na lewo i prawo bo " w końcu mogą" i w 9/11 przypadków nic złego się nie dzieje.

Trzeba rozsądnie, logicznie rozważyć co jest dla przyszłości konwentów lepsze - fama, że rozdawane są gumki czy fama, że nastolatki wracają "zbrzuchacone"


@Marjani - doskonały głos rozsądku. Duży plusik kochanie :*
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 25.05.2014 1:30:17
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 25.05.2014 1:47:30
Cytat z "Ingo": (Link »)
Cytat:
Darmowe gumki, najlepiej podane na złotej tacy z wydzieloną ilością wazeliny na wynajęty domek?


Po pierwsze - dobry pomysł, postaram się zrealizować
Po drugie - wazelina jest beznadziejna. Za gęsta i co ważniejsze - szkodzi gumkom. Dokształć się, przecież "to nie jest wiedza tajemna" --k

Cytat:
bo niektóre "ciche liski" palą buraka jak mają je kupić w aptece


Albo przyjechały na zadupie pokroju Dzierżąznej czy Bocheńca z wioski, w której aptekarz zasłania się "klauzulą sumienia" a jedyną edukacją seksualną są kazania księdza z ambony.
Nagle wpadają w wir futrzaków, dla których seks jest czynnością fizjologiczną równie zagadkową co zjedzenie obiadu i głupieją. Puszczają się na lewo i prawo bo " w końcu mogą" i w 9/11 przypadków nic złego się nie dzieje.

Trzeba rozsądnie, logicznie rozważyć co jest dla przyszłości konwentów lepsze - fama, że rozdawane są gumki czy fama, że nastolatki wracają "zbrzuchacone"


@Marjani - doskonały głos rozsądku. Duży plusik kochanie :*
.

Oj ingo to nie byla rada z wazelina, ale zart xd. To tak jak sie czepiac dowcipu o gadajacym kurczaku, bo kurczaki nie mowia. Xd

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...567891011...15>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane