Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456


4
(+5|-1)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 18.03.2014 22:28:46
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Liskowic, hobbystyczna sympatia do odtwórstwa historycznego nie upoważnia cię do ignorancji i pisania kretynizmów, także wyjmij łaskawie głowę z dupy i zejdź na ziemię. Carskich moskali i bolszewików już nie ma. Teraz sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana. Tak więc twoje nawiedzone pseudo-patriotyczne posty nie sprawiają, że jesteś bardziej tru.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 18.03.2014 23:52:57
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
To cios gospodarczy dla Ukrainy więc dla nich jest to krzywda :P
Moskwa jak kłamała tak dalej kłamie i szczerze wątpię, żeby po "wzięciu Doniecka w ochronę" i nocie Putina o tym, żeby "zabierać nielegalną broń Ukraińcom" nagle będzie kolorowo tęczowo i kwiatkowato.
To jest zwykły rozbiór a co jak co ale Polacy na rozbiory (swoich sąsiadów zwłaszcza) zgadzać się nie powinni. A jeżeli ty wierzysz, że naród, którego jedynym celem na zachodzie od kilku wieków było zniszczenie Wielkiego Księstwa Litewskiego oraz Królestwa Polskiego ( a później Rzeczpospolitej CyfraDowolna) nagle w przeciągu 25 lat się zmienił to <sarkazm> szczerze gratuluję intelektu.
Moja hobbystyczna sympatia do odtwórstwa nie polega jedynie na machaniu kijkiem ale i poznawaniu historii jako kronikę naszych dziejów.

@ Mar
W pochodach pierwszomajowych WSZYSCY "całkowicie" i "dobrowolnie" brali udział. Co jak co, ale jeżeli "siły Samoobrony" mają czołgi statki i śmigłowce to równie dobrze ludzie, którzy nigdy nie widzieli Krymu mogą ludzi mieszkających na Krymie udawać. Pomijając fakt ponad 120% frekwencji na "referendum" w Sewastopolu. Co jak co ale Moskwiciny manipulować umysłami mniej skomplikowanymi niż instrukcja obsługi tłuczka do ziemniaków potrafią.

"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości." - Marszałek Sam-Wiesz-Jaki-A-Jak-Nie-Wiesz-To-Jesteś-Siusiak :-Pk
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 13.05.2014 18:56:09
Zmiennokształtny
Podbijam, bo trafiłem na coś takiego i aż mnie zamurowało. Być może temat trochę na wyrost, ale nie spodziewałem się czegoś takiego.
http://wiadomosci.wp.pl/k...l?ticaid=112b82
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

0
(+0|-0)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 13.05.2014 19:23:35
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Kenahi": (Link »)
Podbijam, bo trafiłem na coś takiego i aż mnie zamurowało. Być może temat trochę na wyrost, ale nie spodziewałem się czegoś takiego.
http://wiadomosci.wp.pl/k...=112b82


A czego spodziewać się po Orbanie :rollk:
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 13.05.2014 20:11:17
Orban jest fantastyczny i bardzo chcialbym, abysmy mieli takiego premiera czy tez prezydenta. Dba on o dobro wlasnych obywateli, zmniejsza bezrobocie, chroni wlasny rynek przed wyzyskiem innych panstw UE oraz ma duze poparcie wsrod rodakow. Niestety u wladzy mamy tylko marionetkowego sepleniacego pajaca plemiela, ktory majatek narodowy dzieli miedzy swoich i bardziej sprzyja Niemcom i Rosjanom niz swojemu narodowi. Analogicznie jak Orban powinien interesowac sie mniejszoscia polska na Ukrainie lacznie z referendum o przylaczenie naszych historycznych ziem wraz z zamieszkujaca je mniejszoscia do terytorium Polski oraz UE :). Zachod Ukrainy jest na tyle zdesperowany, ze wolalby byc czescia Polski w UE niz rezimu prezydenckiego Putina.
Ostatnio edytowany przez Beowulf dnia 13.05.2014 20:17:27

1
(+1|-0)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 13.05.2014 20:56:04
byk
Anthro
Cytat z "Beowulf": (Link »)
Analogicznie jak Orban powinien interesowac sie mniejszoscia polska na Ukrainie


Tu się zgodzę.

Cytat z "Beowulf": (Link »)
Zachod Ukrainy jest na tyle zdesperowany, ze wolalby byc czescia Polski w UE niz rezimu prezydenckiego Putina.


A skąd takie przeświadczenie, że wolałby? Myślę, że przede wszystkim wolałby dążyć do niepodległości i samostanowienia. Chęć dołączania czegokolwiek do Polski skończy się powtórką z II RP i OUP, żeby nie powiedzieć wręcz że powtórką z UPA.
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 13.05.2014 21:03:14
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+0|-0)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 13.05.2014 23:00:54
Ukraina chce niepodleglosci i niepodleglosc jej sie nalezy. Pisze o hipotetycznej sytuacji calkowitego rozbioru, w ktorej nasze dawne kresy wschodnie mialyby do wyboru referendum za przylaczeniem do Rosji lub Polski, a przez to UE. I nie chodzi tu o aneksje zbrojna, ani pseudoreferendum inicjowane przez platne bandy Putina z karabinem w tle i totalna cenzura prorosyjska w mediach.
To teoria bo sami jestesmy slabym gospodarczo i okupowanym przez obcy kapital krajem. Na dzien dzisiejszy nie stac nas na przylaczanie biednych i zacofanych cywilizacyjnie w stosunku nawet do nas terenow Ukrainy. Nie mamy ani silnej gospodarki, ani setek miliardow Euro, ktore wpompowala RFN w dawne NRD. Z politycznego punktu widzenia lepiej miec tez rezim Putina jak najdalej od naszych granic.

0
(+0|-0)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 7.11.2014 21:00:33
Fenek
Anthro
Rassija 24:Donieck, ostrzał Ukraińskiej artyleri spowodował ogromne zniszczenia i śmierć dzieci, które były na boisko przy miejscowej szkole.

Panorama: wybuch bomby zabił dwójkę dzieci na boisku szkolnym. ( To samo miejsce)

Wyczuwam propagandę.... Tylko gdzie?
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Wydarzenia na Ukrainie
Wysłano: 7.11.2014 23:22:08
Wilczek
Anthro
Patrzac na dzialania, ktore nareszcie podjela Ukraina to wcale bym sie nie zdziwil jakby trafili w szkole. W koncu wojna wymaga ofiar.
Ale, tv ruskie tez potrafia przesadzac to nie slyszac o tej sytuacji nie wiem komu wierzyc :D
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane