Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



-2
(+0|-2)
Enneagram
Wysłano: 1.03.2014 12:13:14
Lygrys
Zmiennokształtny
Widzę, że tego tematu nie ma tak samo tu, tak jak i na futrzaki.org nie było. Dlatego postanowiłem, że i tu was zachęcę do wspólnego rozwiązania testu.
Pobawmy się w enneagram. Może dowiemy się czegoś więcej o sobie?
Co to enneagram raczej chyba każdy wie i tłumaczyć nie muszę.
Krótkie 36 pytań i odkrywamy siebie chociaż w połowie ;3

O to link do testu:
http://enneagram.pl

Ja już od jakiegoś czasu robię ten test co jakiś czas w dość długich odstępach (tak aby nie pamiętać jak odpowiadałem) i zawsze mi wychodzi 8w7, a wam? Pochwalcie się! ;3

"Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i hojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.
Ostatnio edytowany przez Kaga dnia 1.03.2014 12:52:10


Chciałem kiedyś zostać diabłem,
ale szatan wyrzucił mnie z piekła,
bo go przewyższałem inteligencją.
Widać za dobry jestem do takiej roboty.

1
(+1|-0)
Re: Enneagram
Wysłano: 1.03.2014 12:20:23
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Anything that is beautiful people want to break.

1
(+1|-0)
Re: Enneagram
Wysłano: 1.03.2014 12:28:19
Uncia Hortensis
Rabatka
Na przyszłość:
Na stronie głównej jest taki mały pasek pod listą ostatnio aktywnych tematów. Jest to pole do wpisywania tekstu zatytułowane "Znajdź wątek". Wystarczy kilka liter z tematu i znajduje wszystko z tym w temacie. Ułatwia sprawdzenie czy coś było. (jest też standardowa wyszukiwarka, którą również polecam, ale jest wolniejsza)
Myr

0
(+0|-0)
Re: Enneagram
Wysłano: 1.03.2014 12:46:25
Anthro
A tak z ciekawości, 2w3 - dawca/zdobywca

0
(+0|-0)
Re: Enneagram
Wysłano: 1.03.2014 12:47:01
Lygrys
Zmiennokształtny
Faktycznie jest... tak więc przepraszam, że dałem ten sam temat...
Ostatnio edytowany przez Kaga dnia 1.03.2014 12:49:37


Chciałem kiedyś zostać diabłem,
ale szatan wyrzucił mnie z piekła,
bo go przewyższałem inteligencją.
Widać za dobry jestem do takiej roboty.

-4
(+0|-4)
Re: Enneagram
Wysłano: 1.03.2014 13:02:37
Fenek
Anthro
A zanim zamkną temat 5 Obserwator
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane