Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



-4
(+0|-4)
KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 4.03.2014 18:25:51
Wiewiór
Anthro
Zapewne część z was widziała psychodeliczne filmiki takie jak Poradnik Uśmiechu. Ostatnimi czasy w internecie zaczeło pojawiać się wiele teorii i domysłów na temat ukrytego przekazu w tych że filmikach. Na youtube pojawił się ostatnio kanał KrainaX, gdzie autor interpretuje ową krainę grzybów http://www.youtube.com/watch?v=-ua95szy74w.

Mam wrażenie że KrainagrzybówTV i KrainaX to te same osoby, jeżeli tak jest to może prowadzą jakieś badania psychologiczne lub może nawet to być jakiś więkrzy projekt badawczy. Nie wykluczam też obcych i jaszczurów z innego wymiaru przybyłe aby nas zniewolić/zachipować :lolk:

Ogólnie co o tym sądzicie, czy KrainagrzybówTV to nie tylko psychodeliczna produkcja jakichś studentów ale filmik, który ma nam coś przekazać oraz czy KrainagrzybówTV i KrainaX to te same osoby...
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=-ua95szy74w

If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

2
(+2|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 4.03.2014 18:27:48
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Zmień dilera ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

5
(+5|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 4.03.2014 21:57:50
PERMABAN
Nie widzę nic fajnego w tych filmach, ani śmieszne, ani ciekawe. Ale nie ćpam, to może to wpływa na mój odbiór lolol.

"Ukryty przekaz", hłe hłe. Może UKRYTA PRAWDA?

Anonim
-1
(+0|-1)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 4.03.2014 22:28:03
To żenujące produkcje próbujące na siłę być śmieszne i oryginalne... So cool... Drugie dno? Jeżeli chodzi o poziom, to samo dno na pewno.
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 4.03.2014 22:28:23

0
(+0|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 4.03.2014 23:13:12
Kangur
Anthro
Pierwszy filmik byl swietny, cos "innego", druga czesc juz troche na sile

0
(+0|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 0:20:21
Smok rakietowy
Smok
Myślę że to rodzaj internetowej zabawy albo eksperymentu w stylu kanału fikcyjnej Grażyny Żarko. Podoba mi się, filmiki są ciekawe ale to nic wielkiego.
Cytat z "Steven Universe":
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 0:41:05
Kraina Grzybów ogółem jest całkiem fajnym pomysłem. Takie trochę rycie bani w innym niż zwykle stylu.

Analiza, ciekawa, ale nie sądzę by filmik rzeczywiście miał jakiś przekaz ;D. Natomiast ciekawe jest, że udało się znaleźć elementy z których został złożony w ich pierwotnej formie. Autorzy serio się postarali wygrzebując takie stare bajery i umieszczając w Krainie Grzybów.

Obczaję jeszcze inne filmik z analizą.

-4
(+0|-4)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 0:51:35
Wiewiór
Anthro
Jeżeli przyszliście tutaj skomętować produkcje z kanału KrainagrzybówTV lub KrainaX to chciałem zauważyć że ten temat temu nie służy i że pod większością filmików na youtube jest możliwość dodawania komentarzy, więc niepotrzebnie zaśmiecacie forum. A jeżeli nie podoba wam się temat to jest gdzieś tutaj opcja karma, która jak mniemam służy do oceny, jeśli ma się wyłączoną karmę to cóż, przecież nikt nie kazał tego robić.

Chciałem także zwrócić uwagę osobą komentującym mnie, że jeżeli coś do mnie macie to nie trzeba hejtować pod publikę tylko wystarczy napisać coś konstruktywnego na PM lub złapać mnie na irc'u bądź skype. I ostatnie, wcale nie trzeba ćpać aby widzieć tutaj jakieś drugie dno, to że go nie zauważasz lub jesteś za mało ogarnięty by je dostrzec nie znaczy musisz hejtować.

Pozdrawiam http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

Co prawda nie upieram się że na 100% jest tu drugie dno ale zawsze trzeba rozważyć wszystkie możliwości.
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

1
(+1|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 0:56:18
Miniaturowy smok
Smok
Mi gdzieś tam przebłysnęło inny ciekawy wniosek, również związany z tą całą mistyczną teorią, jakoby filmiki nawiązywały do katastrofy nuklearnej. A mianowicie, był kiedyś reaktor jądrowy w Polsce, o wdzięcznej nazwie Agata. Ktoś wywnioskował, że tytuł "Prawdziwa Agatka już dawno." nawiązuje właśnie do tego reaktora jądrowego, który jest już dosyć długo zamknięty (dlatego "Agatka już dawno").
Ogólnie rzecz biorąc te wnioski są fajne i równie dobrze ryją mózg jak same filmiki, aczkolwiek są jak dla mnie zbyt naciągane. O ile faktycznie są tam jakieś lekkie nawiązania do bomb atomowych itd, to tak dogłębne włażenie w temat przypomina mi już maturalne "co autor miał na myśli", a to zawsze wydawało mi się absurdalne.

I wcale nie trzeba ćpać, żeby to się mogło podobać. To raczej kwestia gustu. Jedni lubią takie niepokojące klimaty, inni w tym zobaczą zlepek jakichś filmików z lat '80. Mi się tam osobiście podoba. Tym bardziej, że ostatnio miałam fazę na oglądanie strasznych i niepokojących filmików różnej maści.

http://www.youtube.com/watch?v=r16GL3N4PdM

A tutaj coś dla osób, którym akurat Kraina Grzybów przypadła do gustu. "Jak Działa Jamniczek". Z tym, że 'Jamniczek" ma już parę latek na karku (rok produkcji to 1971). I wbrew temu, jak to wygląda, ten filmik też ma przekaz. Do tego dokładnie opisany w komentarzu do filmu.

A co do tego, czy KrainaX i KrainaGrzybów to to samo... Ja myślę, że nie. Za bardzo te wnioski są ponaciągane. O ile np mogę się zgodzić, że drugi odcinek faktycznie bardzo naciska na temat krowy, to takie daleko idące domysły, że śnieg oznacza opady popromienne są według mnie bullshitowe.
Ostatnio edytowany przez Izzy dnia 5.03.2014 1:01:03
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=r16GL3N4PdM

<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 1:19:08
Wiewiór
Anthro
Mnie się właśnie zdaje że te wnioski mogą się wydawać zbyt ponaciągane, dlatego że są naprawdę mało oczywiste i autor to zrozumiał, więc chciał trochę ułatwić ogarnięcie tego i podsunął parę wniosków takich bardzo głębokich, aby ludzie domyślili się że trzeba kopać naprawdę głęboko, oraz wkładać w zrozumienie dużo wysiłku.
If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

1
(+1|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 8:04:49
Klacz huculska
Do póki autor nie powie o co chodzi to możecie sobie te domysły wsadzić do tylnej kieszeni :P

Co nie zmienia faktu, że dla mnie to jest mega przerażające i ta muzyka, i ta Agatka... masakra D:

0
(+0|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 8:53:02
Kangur
Anthro
Cytat z "Dude": (Link »)
Jeżeli przyszliście tutaj skomętować produkcje z kanału KrainagrzybówTV lub KrainaX to chciałem zauważyć że ten temat temu nie służy i że pod większością filmików na youtube jest możliwość dodawania komentarzy, więc niepotrzebnie zaśmiecacie forum. A jeżeli nie podoba wam się temat to jest gdzieś tutaj opcja karma, która jak mniemam służy do oceny, jeśli ma się wyłączoną karmę to cóż, przecież nikt nie kazał tego robić.

Chciałem także zwrócić uwagę osobą komentującym mnie, że jeżeli coś do mnie macie to nie trzeba hejtować pod publikę tylko wystarczy napisać coś konstruktywnego na PM lub złapać mnie na irc'u bądź skype. I ostatnie, wcale nie trzeba ćpać aby widzieć tutaj jakieś drugie dno, to że go nie zauważasz lub jesteś za mało ogarnięty by je dostrzec nie znaczy musisz hejtować.

Pozdrawiam http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

Co prawda nie upieram się że na 100% jest tu drugie dno ale zawsze trzeba rozważyć wszystkie możliwości.


Zdecyduj sie.

Cytat z "Dude":
Ogólnie co o tym sądzicie,(...)


I wyluzuj

-1
(+0|-1)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 9:02:33
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Dude": (Link »)
Chciałem także zwrócić uwagę osobą komentującym mnie, że jeżeli coś do mnie macie to nie trzeba hejtować pod publikę tylko wystarczy napisać coś konstruktywnego na PM lub złapać mnie na irc'u bądź skype.

Naucz się odróżniać krytykowanie pomysłu od krytykowania osoby. Naucz się również nie reagować na kilka osób, bo to nic nie da ;-)k
Myr

4
(+4|-0)
Re: KrainagrzybówTV czy może kraina atomu?
Wysłano: 5.03.2014 10:10:59
Szare A Fu Fu
Smokełke
Ja mam na to jedno dobre rozwiązanie... poproście o komentarz Leminga xD

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane